Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Janusz Gil lubi Komentarz

  Dryła w/g mnie zachowuje się jak ten osiołek ze Szreka,i na zasadzie ,dobrze czy źle byle by się o nim mówiło i pisało.

 • Janusz Gil lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Janusz Gil lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Janusz Gil napisał/a komentarz do Żużel. Tomasz Dryła: Lewandowski naprawdę jest przeciętny [FELIETON]

  Co za porównanie mistrza niszowej dyscypliny sportu z najlepszym zawodnikiem na świecie w najpopularniejszej na świecie dyscyplinie sportowej. Rozumiem sympatie, ale sportowo to się nie broni !

 • Janusz Gil lubi Komentarz

  Na przyszłość Tamemaa jest z Estonii, a nie z Finlandii.

 • Janusz Gil lubi Komentarz

  Wg mnie, siła drużyny leszczyńskiej znacznie słabsza jak w poprzednim sezonie ze względu, na osłabienie formacji juniorskiej. Przewiduję, że o złoty medal będzie walka z wrocławską Spartą i Sparta będzie faworytem.

 • Janusz Gil lubi Komentarz

  Sezon zapowiada się ciekawie, bo jest klika drużyn, które realnie mogą zdobyć DMP.

 • Janusz Gil lubi Komentarz

  UL musiała "znacząco" wzmocnić formację seniorską przez to że nie ma kim jeździć na juniorce. Pludra owszem może i coś ugryzie ale nie oszukujmy się że od razu nie będzie z niego zawodnika pokroju Kubery czy Smyka. Celowo napisałem znacząco w cudzysłowie bo zeszły sezon Doyla wszyscy wiemy jaki był :) Jeśli jakiś trybik nie zadziała niestety nie będzie 5 DMP z rzędu.

 • Janusz Gil lubi Komentarz

  Starcze właśnie Milik w klubie nie gra i taki mecz towarzyski jest okazją do pokazania swoich umiejętności, po drugie Piątek ostatnio miał gola i asystę w Bundeslidze.

 • Janusz Gil lubi Komentarz

  Widać, że pen Janek się bardzo orientuje w tym co się aktualnie dzieje - Klimala już od 5 spotkań nie powąchał murawy w Celticu :)

 • Janusz Gil lubi Komentarz

  No to jacyś marni ci trenerzy w tych Włoszech jak co kolejny Ziela wystawia jako regista bądź "8" xd
  beka z Tomaszewskiego

 • Janusz Gil lubi Komentarz

  A niechaj Tomaszewski popatrzy sobie w lustro i sam sobie odpowie na pytanie
  ,,co Ja tutaj robię, nic nie robiąc poza gadaniem i odcinaniem socjalistycznych osiągnięć w piłkarstwie, jakich dokonałem,,!

 • Janusz Gil lubi Komentarz

  Mimo wszystko odleglosc od domu ma kolosalne znaczenie.Dlatego zaden Pawlicki nie bedzie jezdzil w Tarnowie czy Rzeszowie.Zastanawia mnie tylko jedno czemu odpadl Wroclaw? Trasa Tarnów-Wroclaw to kosmos w porownaniu z Tarnow-Lublin.Niby blizej ale czasowo roznica nieduza :D

 • Janusz Gil lubi Komentarz

  Z Tarnowa do Lublina jest 254 km i to nie jest najbliższe miasto z I-ligowym klubem.
  Bliżej jest do Częstochowy 234 km i to większość autostradą.
  Do Wrocka dalej bo ponad 300 km ale całość autostradą.
  Po co więc ściemniać o odległości jako decydującym czynniku?

 • Janusz Gil lubi Komentarz

  Tak się co ten młody Cierniak ma się nauczyć od tych nowych zawodników, skoro w meczu pojedzie 2 góra 3 biegi. Przecież nie będzie zastępował Hampela, Kuberę, Łaguty czy Michelsena, ani Buczkowskiego jak Motor będzie przegrywał 6 punktami. Gdzie w takim razie będzie rozwój tego zawodnika?, który w tym sezonie z dużo słabszymi zawodnikami w I lidzie poza 2-3 meczami jechał to samo co 60% zawodników młodzieżowych w I lidze. Oby przygoda z żużlem tego zawodnika nie skończyła się tak jak Rolnickiego, który także chciał podnosić swoje umiejętności w GKM, a obecnie nie mieścił się w składzie II ligowej Stali.. A swoją drogą starego Cierniaka nic nie nauczyła jego kariera, gdzie według mnie posiadał dużo większą smykałkę do żużla niż syn, ale największe sukcesy osiągał jeżdżąc w Unii. Po odejściu z tego klubu był to już tylko cień zawodnika.

 • Janusz Gil lubi Komentarz

  Myślę, że Cierniak dobrze robi, że ucina temat. Bo po co to roztrząsać? Wiadomo, że o finansach musieli gadać z każdym (być może bez konkretów typu kiedy i w jakich ratach, ale jakieś wstępne kwoty z pewnością padły). Nie wierzę, że ani słowem i tym papa Cierniak nie zagaił (przecież to też ważny aspekt).Pewnie propozycjecStali Gorzów i innych klubów zostały później wykorzystane przy rozmowach z "najbliższym" Lublinem. Takie prawo zawodnika (i ojca), a Chomski z kolei ma prawo to skomentować po swojemu. Kto ma rację? Czas pokaże.

 • Janusz Gil lubi Komentarz

  @ksolar: Cytuję: "Zastanawia mnie tylko jedno czemu odpadl Wroclaw?" No Ty już powinieneś wiedzieć doskonale, przecież nie kto inny jak Twój krajan (a ich ojciec) zaproponował im kozaków tj. braci Curzytków! Wiec po co mącisz, zapomniałeś kto w Sparcie jeździ? Nie wstyd Ci że nie pamiętasz o rodakach z Rzeszowa? Tym wpisem podważasz ich umiejętności i ponadprzeciętny talent! :)

 • Janusz Gil lubi Komentarz

  "rozmowy" ze Stalą i Spartą było po to żeby wycisnąć więcej "funduszy" Europejskich w pacanowie od cała tajemnica :)

 • Janusz Gil lubi Komentarz

  Psy szczekają a Lublin jedzie dalej a za rok beda 3 nowe kontrakty .Cos mi sie wydaje ze zabraknie masci na ból du.. tak jak łozek w szpitalach ahhaahah

 • Janusz Gil lubi Komentarz

  Trochę za dużo zamieszania wokół chłopaka. Póki co, żadną gwiazdą nie jest.

 • Janusz Gil lubi Komentarz

  Podobne tematy były poruszane jeszcze kilka lat temu, gdzie "na tapecie" był młody Lampart. Gdzież on miał nie jeździć... a wylądował w Lublinie. Tutaj jest podobnie. Pamiętajmy, dla młodego człowieka to edukacja jest najważniejsza, sport sportem, ale po "życiu" sportowym przychodzi proza życia. Popatrzmy na udzielane wywiady przez zawodników. Powtarzają te same slogany, że "jedziemy dalej", "trzymamy gaz", "będziemy walczyć", "dopasujemy się do toru", itd. Często nie potrafią sklecić w miarę sensownych zdań, ponieważ nie są pewni siebie, obecność kamery i mikrofonu, a także świadomość tego, iż wypowiedzi słyszy cała żużlowa Polska, są dodatkowym elementem stresogennym. Trzeba się uczyć, uczyć i jeszcze raz uczyć, na każdej płaszczyźnie, nie tyko sportowej...

 • Janusz Gil lubi Komentarz

  A ten ciagle bredzi o Bereszynskim na lewej stronie. Trzeba zaczac chlopie ustawiac nasza repre bardziej ofensywnie, bo nie jestesmy malym panstewkiem z kilkoma grajkami. Na lewej obronie mamy mega ofensywnych lewonoznych graczy jak Reca, Rybus czy Puchacz. Na prawa masz Beresia, Kedziore i Czerwinskiego. wybieraj gosciu a nie kombinuj pod góre.

 • Janusz Gil lubi Komentarz

  Chciałbym żeby był w Zielone :P ale było wiadomo że zostanie w Sparcie bo raczej Wrocław jest dla niego idealnym miejscem :/ Ciężko jest go wyciągnąć bo to nie jest typowa złotówa jak inni.

 • Janusz Gil napisał/a komentarz do Żużel. Jest decyzja Trybunału Arbitrażowego przy PKOl w sprawie Maksyma Drabika!

  No i "tyłek" POLADY został uratowany !

 • Janusz Gil lubi Komentarz

  Wczoraj Maks poparł Strajk Kobiet, a dziś dziś Wolski Komitet wydał wyrok - z żadnym reżimem nie warto zadzierać...

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.