slay ckm - lubi

 • slay ckm lubi Komentarz

  Oczywiscie ,ze tak odnoszę się tylko do kolegi Wzeta. Może i jestem w tym przypadku nieobiektywny, ale ciężko mi się doszukiwać celowości Rolnickiego w przerwaniu biegu. Koło blok, gość świeżo po kontuzji i nie uradził, nawet zdrowy zawodnik miałby problem zdążyć zejść z toru tak szybko.

 • slay ckm lubi Komentarz

  Gratuluję Włókniarzowi PO i wczorajszego zwycięstwa. Zasłużone w 100 %
  Słaby mecz naszych. CKM miał w zespole trzech liderów, u nas hm nikt wczoraj nie zasłużył na to miano..Laguta,Bjerre,coś tam jechali w pojedynczych biegach, troche tez Lindbaeck, ale to nie były wynik 12-13 pkt. Polacy znów słabo, Juniorzy poza wyścigiem juniorskim, blado, ale tego się spodziewałem przed wyjazdem do Częstochowy, wiec nie mam pretensji.
  My musimy się teraz skupić na meczu z Lublinem, bo jeszcze możemy wyladowac w barażach a chyba nie o takie przedłużenie sezonu nam chodziło.
  Włokniarz jedzie coraz lepiej i tym razem myślę, ze bardziej się postawi w PO niż w ubiegłym sezonie. Powodzenia życzę.

 • slay ckm lubi Komentarz

  Mogłeś wybiec i pomoc mu pchać ten motocykl z zablokowanym kołem, pewnie dałbyś radę w dwie sekundy i na jednej nodze.

 • slay ckm lubi Komentarz

  Ja teraz trzymam kciuki za Włókniarz, żeby chociaż nasza porażka na coś się zdała. Miejmy nadzieję, że w przyszłym roku już PO jest dla nas. Gratulacje dla Cz-wy, byliście lepsi.

 • slay ckm lubi Komentarz

  Fajnie tutaj bez żadnego kunktatorstwa i liczenia na wyniki innych rozstrzygali to między sobą , niestety dla Gkmu , Włokniarz pojechał genialne zawody i zasłużenie wygrał czym zasłużył sobie na play offy , gratuluje Ckm i powodzenia w PO :)

 • slay ckm lubi Komentarz

  No właśnie, po co wychodzić do kibiców, oni mają tylko bilety kupować. Włókniarz też jedna korekta w składzie, a na prezentacji tłumy

 • slay ckm lubi Komentarz

  A pozniej Terminski żali sie ze karnety nie idą. Dla kogo mają iść jak trzech siedzi w Australii kolejni w Danii, Norwegi czy Lesznie?

 • slay ckm lubi Komentarz

  Za mało cukru w cukrze ( Torunia w Toruniu)

 • slay ckm lubi Komentarz

  Czyli przed meczami też nie będzie prezentacji, no bo przecież skład się zbytnio nie zmienił.

 • slay ckm lubi Komentarz

  Jak maja kibiców w d...to co się dziwić, że karnety nie idą

 • slay ckm lubi Komentarz

  Bardzo to słabe wychodzi na to ze Toruń kupił leszcze mało znaczące i dla nich nie opłaca się robić prezentacji bo nie są gwiazdami, ciekawe jak w takiej sytuacji czują się nowe nabytki z Torunia dla których nie będzie fajerwerków bo się nie opłaca bo są nikim.

 • slay ckm lubi Komentarz

  czy to nie potwierdza właśnie słuszności zaproszenia Zenka? kibice dostali prezentacje, melomani Zenka a klub napewno jest na plus no i przed sponsorami zawsze fajnie wygląda prawie pełna hala

 • slay ckm lubi Komentarz

  Właśnie tak! Kolega Tylko Włókniarz skomentował decyzje klubu o braku prezentacji a ty po kolarzach jedziesz, i dlatego to jest żenada że Ty "kibic" tego sportu używasz takiego argumentu jakby inni "kibice" tego sportu nie mieli o tej miłości pojęcia. Zapominasz (oraz włodarze Get Well również) o różnych funkcjach zjawiska jakim jest prezentacja drużyny: np. tworzenie, budowanie czy umacnianie więzi z kibicem często tym najmłodszym dla którego w całym sezonie może to być jedyna okazja zrobić sobie zdjęcie czy zdobyć autograf swojego idola czy całej drużyny, "kibica" który wierzy w te wierutne bzdury żużlowców o miłości do jego ukochanego sportu. Tak! Uważam twój komentarz jak i postępowanie klubu Get Well za żenade. Pozdrawiam

 • slay ckm lubi Komentarz

  ......jak co roku :) . W kilku biegach , Chris pokazał że ciągle wie o co w żużlu chodzi a to oznacza że nasze nadzieje nie są takie zupełnie bezpodstawne . A jak będzie ? Pogadamy po sezonie .

 • slay ckm lubi Komentarz

  Nie pozostaje nic innego , jak życzyć Pawłowi wszystkiego najlepszego , co też czynię . Mogło to wszystko inaczej się potoczyć , Paweł był wielką nadzieją Torunia , stało się jak się stało mam nadzieje że nie jest już za późno i wróci na właściwe tory żużlowej kariery , początek był jak marzenie .......Powodzenia Paweł i rychłego powrotu do macierzy .

 • slay ckm lubi Komentarz

  Głupia uwaga. Każdy wie doskonale, że teraz u nas wszystko dobrze poukładane. Frazesy są kiepskie człowieku, pokazują kogo stać na własne opinie a kto jedynie powtarza po innych i bez namysłu.

 • slay ckm lubi Komentarz

  A czemu nie napiszesz, że jak Madsen? Bo tak wygodniej żeby pasowało do własnej wcinki?
  Z niewidomego nie da się zrobić snajpera.

 • slay ckm lubi Komentarz

  Holder ikoną w Toruniu hehhehe no to pieknię wam tam się w czaszkach poprzewracało . Niedługo Frątczak się tam pomniku doczeka :)

 • slay ckm lubi Komentarz

  Szczęścia w domu nie znalazł, bo u Frątczaka zaufania nie było. Wybrał starty u fachowca Cieślaka, a nie skaczącego Frątczaka. Gdy Paweł będzie punktował to Toruń pozbycia się wychowanka będzie żałował.

 • slay ckm lubi Komentarz

  Zmiana dobrze Mu zrobi a jak w parze z Miedziakiem przyczynią się do pokonania Aniołów u siebie to będą jaja;)