sd1952 - lubi

 • sd1952 lubi Komentarz

  Na obecny dorobek Resovii sumiennie pracowano od dobrych czterech, pięciu sezonów. Roczne kontrakty, wymiany pięciu, sześciu siatkarzy itp. Wystarczy spojrzeć na pierwszy lepszy mecz ligowy. Po obu stronach siatki zobaczymy średnio czterech pięciu byłych resoviaków, począwszy od wychowanków a zakończywszy na graczach ściąganych z zewnątrz. O ironio ci co stali w Resovii w kwadracie teraz grają jak z nut ( najlepszym przykładem wychowanek Śliwka). Wypuścić taką perełkę i to dwukrotnie, to zwykła kompromitacja pseudo wizionierów klubu. Podobno nowy prezes jest świetny w analizach komputerowych. Zespół buduje się w oparciu o instynkt trenerski , umiejętności zarządzania zespołem ludzkim, dobór właściwych charakterów. Panie prezesie proszę o tym pamiętać i nie pomylić się na przyszłość. Trzeba stworzyć drużynę ligową , a nie komputerową i proszę tego nie traktowć Broń Boże jako złośliwość tylko zwykłą radę.

 • sd1952 lubi Komentarz

  Nie jest żle!!!!!Bydgoszcz bijemy na łeb na szyję punktowo bo na boisku nie mamy szans z nimi.Kikic Reski.

 • sd1952 lubi Komentarz

  Za obecny poziom gry Resovii możemy podziękować Gruszce. Drużyna kompletnie nie przygotowana do sezonu. Zrzut zawodników z GKSu to wielki niewypał. Trener przygotowania fizycznego Zahorski to sadysta, który nie ma pojęcia o trenerce siłowej siatkarzy. W ogóle cała ekipa zciągnięta z Katowic przez Gruszke to koronawirus, który zabił siatkówkę w Rzeszowie. Dziękujemy Panie Gruszka........

 • sd1952 lubi Komentarz

  Tak po prawdzie to po takim meczu już nic się nie chce.Ta drużyna do końca rozgrywek nie jest w stanie nic wygrać i nie wiadomo czy te 20pkt wystarczy do utrzymania.Zastanawia tylko co jest tą przyczyną ,że zespół tak żle gra od kilku sezonów.Nie zapominajmy ,że to zło zaczęło się od Górskiego i Kowala.Oni ściągali co sezon pół zespołu nowego co rok a efektów nie było .Gruszka i Ignaczak tylko dokonują już do końca zniszczenia zarówno drużyny jak i marki.Ale ponieważ sytuacja w klubie powtarza się od kilku lat, uważam że jest w tej sprawie jakieś"drugie dno" o którym my jako kibice na pewno się nie dowiemy.Nie uwierzę,ze tylu zawodników,w większości reprezentantów swoich krajów, nagle po przyjeżdzie do Rzeszowa zapomina grać- to jest niemożliwe.Najsmutniejsze jest to,że nie ma choćby maleńkiego światełka w tunelu, jakiejś nadziei na poprawę.

 • sd1952 lubi Komentarz

  .... cieszę się, że mój zespół tak walczył i starał się, mimo wymagającego przeciwnika - przyznał Wojciech Serafin....... Skoro o ostatniej i najsłabszej drużynie w plus lidze trener tak mówi to następna to już będzie poziom ligi mistrzów! Ps. Już chyba nie najsłabszej......

 • sd1952 lubi Komentarz

  Chłopie byś się nie kompromitowal takimi tekstami. A Ty kogo masz w zespole? Jakiś grajkow z osiedla?

 • sd1952 lubi Komentarz

  Na litość Boską ! co ten facet mówi !!!??? Kompromitacja już do potęgi !

 • sd1952 lubi Komentarz

  Co ten wieczny asystent (z Kielc zwolnili go chyba po 4 kolejce) i kiepski zawodnik może coś zrobić? Chyba klocka!

 • sd1952 lubi Komentarz

  jak w zeszym sezonie Cretu pokazał co znaczy trener w składzie jakim zastał Reske i co można zrobic, to szukali gruszki na wierzbie

 • sd1952 lubi Komentarz

  Za późno. Gruszka powinien być wywalony po 5 piewszych meczach.

 • sd1952 lubi Komentarz

  I pomyśleć,że chciał być trenerem kadry...
  Siatkarzem był dobrym,ale trener niestety z niego żaden.

 • sd1952 lubi Komentarz

  Dopóki nie będzie zmiany trenera, kibice i klub kibica powinni nie być na żadnym meczu z udziałem Resovii na Podpromiu. A klub kibica jeszcze nie powinien jeździć za frajerami po Polsce na mecze wyjazdowe.

 • sd1952 lubi Komentarz

  ..ujowo ale stabilnie!!!! GKS w 9-ciu zdemolował Rzeszowskie miernoty!!!!!

 • sd1952 lubi Komentarz

  Taki jest "efekt męskich rozmów" i "zjedzenia parkietu".Płakać się chce co dwóch nieudolnych i nieodpowiedzialnych ludzi może złego zrobić.Ta sytuacja przez długi okres czasu będzie miała negatywne konsekwencje dla całego klubu a i dla nas kibiców także.

 • sd1952 lubi Komentarz

  Ignaczak i Gruszka, o dwóch takich co zdegradowali Reske do I ligi. To nie żart, to fakt.

 • sd1952 lubi Komentarz

  Tak miało być i tak było. I z kim wy chcecie wygrać w tej lidze? Przy takiej organizacji gry to wy nawet z ostatnią Bydgoszczą nie macie szans. Doświadczeni zawodnicy grający w swoich reprezentacjach + kilku naszych. Popatrzcie na skład GKS. A Suwałki , Będzin. Szkoda na was czasu.

 • sd1952 lubi Komentarz

  Igła i Gruszka dajcie sobie spokój ze siatkówką.Zajmnijcie się swoimi dziecmi,jeżeli macie jakiś autorytet w domu!!!!!!

 • sd1952 lubi Komentarz

  Gruszkę i Ignaczaka i tak nic nie uratuje.Nie pomogą żadne zaklęcia typu " zjeść parkiet" lub "męskie rozmowy".Już jest po Was- to tylko kwestia czasu.Jeszcze się łudzicie,jeszcze wciskacie niektórym kit ale tak właśnie wyglądają ludzie przegrani.

 • sd1952 lubi Komentarz

  Igła kończ waść i wstydu oszczędź

 • sd1952 lubi Komentarz

  Nie ma tak żle w Rzeszowie.Do końca sezonu jest jeszcze do zgarniecia po kilkadziesiąt tys.zl dla każdego siatkarza,a o wyniki będą się martwić w nowym klubie.Jest to nagroda dla kolegów Igły i Gruchy.