Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Patryk Kpk lubi Komentarz

  Krzysztof to nie jeden wykolowany przez Wybrzeze zuzlowiec. Po Majewskim byli nastepni specjalisci od kolowania zawodnikow i dobrze sie maja w sporcie zuzlowym do obecnych czasow.

 • Patryk Kpk lubi Komentarz

  Wszystkie rozgrywki, imprezy, występy zawieszone to nie ma co się dziwić. Jak mówi stare powiedzenie: "Świat nie znosi próżni".
  Mam nadzieję, że wygrali Stalowcy.

 • Patryk Kpk napisał/a komentarz do Żużel. Włókniarz Częstochowa. Drużyna dekady: charakterne wynalazki i medaliści mistrzostw świata

  @Mateusz Makuch: fakt, że cykl zawiera tak karygodny błąd oznacza, iż pozostali redaktorzy winni go powielać? Aż taki rygor w redakcji?
  Jeśli lata 2009-2019 ktoś nazywa "dekadą", to pisanie pod wpływem różnych specyfików w jakimś stopniu by to rozgrzeszało... i gierki słowne nie zmieniają faktu, iż pisanie takich rzeczy na trzeźwo = wstyd.

 • Patryk Kpk napisał/a komentarz do Żużel. Włókniarz Częstochowa. Drużyna dekady: charakterne wynalazki i medaliści mistrzostw świata

  @Mateusz Makuch: okres 2009-2019 nie trwa dziesięć lat, ani nie jest dekadą. Proponuję dokładnie policzyć ;)

 • Patryk Kpk napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Mój komentarz chyba spadł, więc ponowię:
  co robi w tym zestawieniu Nicki Pedersen, który nie reprezentował Włókniarza w mijających dziesięciu latach?

 • Patryk Kpk napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Nicki Pedersen nie był zawodnikiem Włókniarza w minionej dekadzie. Widzę, że sobotni melanż wciągnął za bardzo.

 • Patryk Kpk napisał/a komentarz do Żużel. Nowe kluby Musielaka i Huckenbecka siedzą na minie. Apator Toruń może mieć duży problem

  @rose.yeah.bunnyXD: Ta, tylko Doyle miał pozwolenie na rozmowy od klubu, co publicznie przyznał przewodniczący jego Rady Nadzorczej, m.in. na łamach tego portalu (co, oczywiście, jest wiążące- zgodnie z Regulaminem).

 • Patryk Kpk napisał/a komentarz do Żużel. Zwolennicy juniora zagranicznego przegrali z kretesem! Dwójka Polaków dalej na numerach młodzieżowych

  @Mistrz z Lublina: Mrozek

 • Patryk Kpk lubi Komentarz

  Wiadomo już czemu Krzyś miał słabszy sezon. Prosty jest jak budowa cepa. Jest kasa śmigam nie ma kasy. .pier....le. I ja mu się nie dziwię bo to nie wolontariat. W Lbn jest kasa to i Krzyś będzie śmigał.

 • Patryk Kpk lubi Komentarz

  @surge: Licencje obejmują tylko oficjalne kontrakty klubowe, a w Stali od kilku lat są problemy ze spłatą kontraktów sponsorskich, których licencje nie obejmują. Przed Kasprzakiem problemy ze spłatą kontraktów sponsorskich zgłaszali Vaculik, Iversen i Zagar.

 • Patryk Kpk lubi Komentarz

  Nie widzę powodów dla których Kasprzak miałby milczeć skoro nie jest rozliczony z klubem. Oczywistą rzeczą jest, ze najpierw regulujemy stare zobowiązania i dopiero póżniej rozmawiamy o przyszłości. To dla mnie oczywiste i zdrowe rozumowanie. Kasprzak zostanie w Gorzowie na następny sezon.

 • Patryk Kpk lubi Komentarz

  To niemozliwe. W polskim speedwayu, zwłaszcza najsliejszej lidze Świata (jest to wyczyn, bo w tym sporcie sa dwie powazne ligi) nie ma zaległości.

 • Patryk Kpk lubi Komentarz

  Uważam że Krzychu bardzo dobrze zrobił mówiąc o zaległościach, podejrzewam że jest to jego ostatni sezon w Stali.

 • Patryk Kpk lubi Komentarz

  @KlocNaKlacie: Kasę ma za punkty, nie za oczekiwania czy gadanie. Należą mu się jak psu zupa.

 • Patryk Kpk lubi Komentarz

  Jak nie przepadam za Kasprzakiem, to muszę mu przyznać, że zero-jedynkowe podejście do tematu swojej przyszłości uważam za jak najbardziej słuszne, bo skoro zalegają ci z wypłatą, to czemu masz podpisywać nowy kontrakt. Każdy normalny pracownik myśli najpierw o sobie, rodzinie, następnych latach, a potem ewentualnie o przywiązaniu do pracodawcy, który póki co nie wywiązuje się z umowy. Rozumiem stanowisko zawodnika, bo układ jest układem, ale ja również wolę mieć wypłatę na koncie w terminie.

 • Patryk Kpk lubi Komentarz

  A Jaki regulamin mówi że w razie odwołania meczu w Gorzowie można go przesunąć na datę zaplanowanego meczu rewanżowego w Ostrowie Panie Grzyb ?! Chcecie jechać pierwszy meczu u siebie ?! to powinniście go odjechać w tygodniu a 6 października przyjechać do Ostrowa ! No ale oczywiście dla Staleczki jest inny regulamin :)

 • Patryk Kpk lubi Komentarz

  No niestety takie postępowanie pokazuje ,że regulaminy są nie dla wszystkich , mieli tydzień na odjechanie 1 meczu ale Gorzowskie pany robiły wszystko by nie jechać ew tygodniu , takie postępowania zniechęci nie tylko kibiców ale i sponsorów . No niestety leśne staruszko tego nie rozumieją , czas ich wysłać na emerytury. Doprowadzą do upadku jak w Anglii.

 • Patryk Kpk lubi Komentarz

  6) w przypadku pierwszego meczu barażowego - nie może być późniejsza niż 1
  dzień przed datą drugiego meczu barażowego.To jest z regulaminu na który tak bardzo się powołują Gorzowianie i nie rozumieją o co chodzi.Art .726 tego regulaminu,żeby nie musieli szukać.

 • Patryk Kpk lubi Komentarz

  Prosze mi wskazać punkt regulaminu na który powołuje się Gorzów!
  Zostały wyznaczone w OFICJALNYM KOMUNIKACIE dwa terminy baraży na torze eligowca i drugi na torze pierwszoligowca.
  I teraz regulamin mówi, że pierwszy mecz ma być rozegrany u e-ligowca nie później niż jeden dzień przed wyznaczoną datą na rewanż.
  Kto tu oszukuje?

 • Patryk Kpk lubi Komentarz

  Ponawiam pytanie. Dlaczego nie został ustalony termin rezerwowy na mecz w Gorzowie w tygodniu tak jak to teraz zostało zrobione przy przełożonych terminach po 06.10???Jak to jest , ze dało się pokryć folią tor i jechać mecz ze zmianą gospodarza w Gorzowie ze Spartą, która miała kontuzjowanego Janowskiego? To jest jawny wałek Stali razem z PZM aby pojechać 1 mecz po SGP i nikt tutaj oczu prawdziwym kibicom nie zamydli! Stal Gorzów wiecznie kombinowała, kombinuje i kombinować będzie, nie dziwię się kibicom , ze nie lubią tego klubu i nie mają do nich szacunku, ciągle wały z torem jednościeżkowym albo kombinacje z terminami i przekładaniem meczy czego jawny przykład mamy teraz. Na miejscu Ostrowa oddał bym mecz walkowerem! Niech jeżdżą sami z pod taśmy a NC+niech pokaże to żenujące widowisko w telewizji którego i i tak już n ikt oglądać nie będzie :-)

 • Patryk Kpk lubi Komentarz

  Skoro Pan Grzyb nie rozumie, to znaczy że ma grzyba zamiast mózgu (nie łudźmy się jednak, facet doskonale rozumie).
  Owszem, Stali przysługuje takie prawo i mecz został wyznaczony jako pierwszy ale ze względu na prognozy i brak dobrej woli oraz chęci (nie pierwszy raz zresztą), tak się złożyło że nie da się tego zrobić więc postanowili wykazać się grubiaństwem i chamstwem i przełożyli termin swojego meczu na wcześniej wyznaczony termin rewanżu, na który promocja i sprzedaż biletów już trwała. Przypomnę tylko iż gdyby Stal przystałaby na pierwszą propozycję Ostrovii, to już bylibyśmy po pierwszym meczu barażowym a Stal miałaby swój mecz tak jak chcą 6 października. I niech nie mydlą oczu, tu nie chodzi o pogodę i prognozy, nie zrobili nic żeby zabezpieczyć tor a mamy już październik i nie ma co liczyć na to że wróci lato, takie przekładanie może trwać wieki, trzeba robić wszystko żeby zabezpieczyć tor i ewentualnie wtedy mówić, że jednak się nie dało.
  W całej sprawie chodzi o jedno, chodzi o głupotę zarządu Stali, który chcąc postawić na swoim nie zgodził się na wcześniejszą zamianę gospodarza pierwszego meczu a dopiero potem się zorientował jak dobrym strzałem marketingowym byłby dla nich mecz w Gorzowie dzień po SGP w Toruniu i teraz korzystając z układzików i kolesiostwa chce swój błąd odkręcić.

 • Patryk Kpk lubi Komentarz

  @Grzegorz Banach: No właśnie,naucz się przepisów,a potem pisz baranie.

 • Patryk Kpk lubi Komentarz

  Brawo Ostrovia! Zrobcie sobie trening na tym antystadionie. Juniorzy Ostrovii powinni jezdzic dla jaj na 1 kole pod trybunami kretaczy, i ladnie im machac przez 15 biegow. Do tego wykorzystywac
  pelne 2 min przed startem, albo co bieg zerwac tasme ot tak sobie, niech im ten baraz trwa 4 godziny, do tego niech leje jak z cebra, tak aby kastraty nie sprzedaly biletow. Z tego meczu Ostrovia powinna zrobic parodie aby wszyscy o tym pisali. Niech ten baraz pokaze chorobe polskiego zuzla, i chamstwo kastratow bo w kwietniu wszyscy znow zapomna co Gorzow nawywijal.

 • Patryk Kpk lubi Komentarz

  A tak teraz z innej beczki. Bomba transferowa Falubazu okazała się przemoczonym kapiszonem. Tak jak pisałem... przyjdzie Lindbeck i utalentowany Czech. Sajfudinow w zasadzie też bedzie w Zielonce ale jak przyjedzie Unia L. na mecz. He, he, he...

 • Patryk Kpk lubi Komentarz

  Czyli Ostrów pokazuje środkowy palec zgodnie z regulaminem.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.