Anglia: 62. minuty Saganowskiego

W meczu 36. kolejki The Championship Wolverhampton Wanderers zremisowało z Southampton 2:2, a 62. minuty w barwach Świętych rozegrał Marek Saganowski. Polak nie spisał się jednak dobrze i opuścił boisko po ponad godzinie gry.

Bartosz Zimkowski

Na pierwszym miejscu pozostało Bristol City. Beniaminek The Championship grał ciężkie spotkanie na The Valley z Charltonem Athletic i przegrywał już po ośmiu minutach, gdy do ich siatki trafił Darren Ambrose. Jednak w drugiej połowie Bristol wyrównało i wywiozło cenny punkt. Sytuacji nie wykorzystał Watford, który na swoim stadionie zaledwie zremisował z Norwich City. Szerszenie prowadziły do 81. minuty 1:0, ale wówczas gola zdobył król strzelców z poprzedniego sezonu Jamie Cureton, który spotkanie te rozpoczął na ławce rezerwowych. Bristol ma zatem trzy punkty przewagi nad Watfordem oraz Stoke City. Na czwartym miejscu plasuje się West Bromwich Albion. The Baggies mogą mówić o sporym szczęściu, bowiem pokonali Sheffield Wednesday na wyjeździe zdobywając zwycięskiego gola w szóstej doliczonej minucie!

Wspomniane Southampton zremisowało z Wolerhampton 2:2. Wilki objęły prowadzenie w 61. minucie, gdy gola strzelił Shaun Ebanks-Blake. Minutę później z boiska zszedł Marek Saganowski, a Ebanks-Blake ponownie wpisał się w dalszej części meczu na listę strzelców. W 94. minucie wyrównał Jason Euell. Wcześniej rzut karny wykorzystał Gregory Vignal, który za dwie żółte i w konsekwencji czerwoną kartkę opuścił przedwcześnie boisko.