Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • FCB.81 napisał/a komentarz do Skoki. Letnie Grand Prix. Klemens Murańka pokazał świetną sylwetkę. Efekty widać na skoczni

  Pytanie w sondzie jest nie precyzyjne, bo zależy co uznamy za sukces w przypadku Klimka.Jeżeli za sukces uznamy punktowanie w Pucharze Świata i miejsce w kadrze A to jak najbardziej może to osiągnąć.Jeżeli zaś sukcesem będzie zdobycie kryształowej kuli to jego szanse na taki sukces oceniam dość nisko

 • FCB.81 lubi Komentarz

  podczas DPŚ wiele razy Polacy taktycznie rozgrywali zawody. Bardziej opłacało się jechać w barażu niż być od razu w finale. To szczęście mieli wczoraj ruski i to wykorzystali. Tor się ciągle zmieniał Dudek przed finałem jechał ostatni raz w 18 biegu.. Wybory pól startowych na pewno zrobili pod Zmarzlika, to pewnie on chciał jechać z czwartek pola i założyć wszystkich.... Nie udało się , ruski byli piekielnie szybcy w finale i ODJECHALI !! Nasi zdobyli srebro i trzeba się cieszyć z tego co się ma! Przecież przed zawodami chodziły słuchy ,że może nawet medalu nie będziemy mieć ! Nowe zasady turnieju, do których trzeba się dostosować !

 • FCB.81 lubi Komentarz

  Jest taki zamęt po tych zawodach jakby srebro było porazką! Przecież Artiom i Emil jechali są zaje....mi raiderami i jechali u siebie. Artiom też pojechał zdecydowanie poniżej swoich możliwości. Nikt nie ma patentu na wygranie.

 • FCB.81 napisał/a komentarz do Żużel. Plusy i minusy SoN: Reprezentacja to Zmarzlik i długo, długo nic. Jest tylko jedno małe "ale"


  Kołodziej nie wygrał IMP bo Bartek miał defekt na prowadzeniu tylko wyprzedził go w biegu finałowym.To tylko pokazuje ,że tuż za Zmarzlikiem są kolejni bardzo dobrzy zawodnicy. A czy powinien być bieg finałowy to nie wiem i nie mnie to oceniać. Regulamin był znany i jeżeli komuś nie odpowiada to może zrezygnować.Bartek jest obiektywnie najlepszy ,ale nawet on przegrywa czasami biegi .Czasami to bedzie finał ,a czasami inny bieg,wiec nie sądze ,ze w ogólnym rozrachunku zyska na nie rozgrywaniu finałow.

 • FCB.81 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • FCB.81 napisał/a komentarz do Żużel. Plusy i minusy SoN: Reprezentacja to Zmarzlik i długo, długo nic. Jest tylko jedno małe "ale"

  To dlaczego Unia jeszcze nie przegrała na wyjeżdzie w tym sezonie. Chyba ,że twoim zdaniem to zasługa Kurtza

 • FCB.81 lubi Komentarz

  A co w tym dziwnego . Jak np. Stoch zwyciężał to Horngacher miał sie nie cieszyć . Cieszył sie i podskakiwał . Ale Polakom przeszkadza wszystko

 • FCB.81 napisał/a komentarz do Żużel. Plusy i minusy SoN: Reprezentacja to Zmarzlik i długo, długo nic. Jest tylko jedno małe "ale"

  Bartek jest na pewno najlepszym polskim żużlowcem na dzisiaj. Nie jest jednak tak ,że długo długo za nim nie ma kolejnych. Najlepsi po Bartku po prostu nie pojechali do Rosji stąd taka różnica.Trener Cieślak musiał dośc wcześnie zgłosic zawodników na SoN. Pewnie kierował się potencjałem i zeszłym sezonem.A w tym sezonie Piotrek Pawlicki spisuje się dobrze i bardzo równo. Janek Kołodziej wygrał w tym sezonie rundę GP i IMP . Patryk Dudek jest współliderem Grand Prix. Więc wydaje mi się,że mamy grupę bardzo dobrych zawodników z ktorych Zmarzlik jest na tę chwilę najlepszy.

 • FCB.81 napisał/a komentarz do Żużel. Ostafiński z Galewskim biorą się za łby. Odstawić, czyli zaorać. Kłótnia o Janowskiego. SoN do poprawki

  Piter z Bartkiem to dwie najwyższe średnie w PGE ekstralidze wśród polaków. Na pewno każdy z nich jest bardzo mocny. Pytanie tylko jak wygadała by ich współpraca na torze i poza nim. Albo by się dogadali i pojechaliby super zawody ,albo byłby wielki zgrzyt i gorszy wynik niż jest.

 • FCB.81 napisał/a komentarz do Boks. Chisora - Szpilka. Dariusz Michalczewski: Artur nie podjął walki. Przyjął złą taktykę

  Wydaje mi się ,że kariera Artura jest skończona.Próbował wejść na szczyt ,ale niestety się nie udało i już się raczej nie uda. Finansowo to się na pewno broni ,ale myślę ,że nie ma się co więcej szarpać.


 • FCB.81 napisał/a komentarz do Żużel. SON. Jakub Czosnyka: Polska ofiarą loteryjnego systemu. Zmarzlik nie ma patentu na finały (komentarz)

  Moim zdaniem nie ma co płakać, bo zasady były wszystkim znane.Tym razem nie mieliśmy szczęścia ,innym możemy je mieć.Dzięki temu ,że jest finał i baraż więcej drużyn ma o co walczyć i przede wszystkim nikt nie może ustawiać kolejności jeżeli o nic już nie walczy.I dotyczy to wszystkich rozgrywek. Pamiętamy finały IMP gdzie kilku zawodników jechało przeciw Gollobowi. To samo dotyczy ligi ,ponieważ drużyny z dużą przewagą mogłyby decydować np. kto spadnie z ligi. No i najważniejsze ,że emocje są do końca. Powinniśmy się cieszyć,że nie ma fazy pucharowej jak w piłce , bo wtedy moglibyśmy wyjechać z Rosji bez medalu. Trzeba się cieszyć ,bo odnieśliśmy duży sukces.

 • FCB.81 lubi Komentarz

  To oczywiste o czym piszesz jeśli chodzi o moc poszczególnych drużyn, więc dla mnie nie jest żadnym wytłumaczeniem postawa Maćka. Skoro gość aspiruje do najlepszych na świecie to czy Fricke, Iversen i Laguta są poza jego zasięgiem? Śmiem wątpić. Tym bardziej, że wczoraj dał się objeżdżać na trasie, gdzie w całych zawodach mijanek nie było za wiele.
  A Cieślak zawsze miał swój autorski plan, który czasem przynosił sukcesy (np. złoto DPŚ 2013 bez Golloba) jak i porażki (katastrofa Walaska i Protasiewicza w SWC 2012). Trudno oczekiwać po Polewaczkowym obiektywizmu. Janoś od zawsze jest jego pupilkiem. Za Bartkiem nigdy nie przepadał, stawia na niego tylko dlatego, że zapewnia mu punkty. Gdy tylko mógł to z niego rezygnował - przypomnij sobie zeszłoroczny SoN w kraju. Zobaczymy dzisiaj jak pójdzie lubuszanom w parze.

 • FCB.81 napisał/a komentarz do Żużel. Ostafiński z Galewskim biorą się za łby. Odstawić, czyli zaorać. Kłótnia o Janowskiego. SoN do poprawki

  Nie chodzi o to na jakich liczył, tylko o to ,że trudniej zdobyc punkty z Australią czy Rosją niż z Niemcami czy Anglikami.Poza tym jak wspomniał p Ostafiński to są dwudniowe zawody i potencjal Janowskiego jest moim zdaniem większy niż Drabika. Błędem Cieślaka było wystawienie Janowskiego zamiast Dudka. Żadna reprezentacja nie pozwoliłaby sobie nie wystawic lidera GP. Moim zdaniem nas też na to nie stać.Nawet jeżeli Dudek nie pojedzie lepiej to mamy "czyste sumienie" bo wystawiliśmy obiektywnie najlepszych.

 • FCB.81 napisał/a komentarz do Żużel. Ostafiński z Galewskim biorą się za łby. Odstawić, czyli zaorać. Kłótnia o Janowskiego. SoN do poprawki

  Moim zdaniem pan Ostafiński ma racje jeżeli chodzi o zbudowanie zawodnika. Tym bardziej ,że Janowski miał trudnych rywali w swoich biegach.Natomiast za błąd uważam to ,że w ogóle w tych zawodach pojechał Maciej a nie Patryk Dudek , który świetnie sobie radzi w GP. Oczywiście wybory to decyzja trenera ,ale mam wrażenie ,że o wyborze Janowskiego zaważyła sympatia szkoleniowca a nie postawa na torze ,choć zgadzam się ,że można obronic tę decyzje.

 • FCB.81 lubi Komentarz

  Co za farmazony piszesz o Pawlickim. Najskuteczniejszy z Polaków w PGE, jest w gazie. Takim tokiem myślenia jaki prezentujesz mamy co mamy. Zero Polaka w Challenge. Brawo

 • FCB.81 napisał/a komentarz do Żużel. Poznaliśmy uczestników GP Challenge. Bez Polaków w Gorican

  Ja nie rozumiem tych nominacji zupełnie. Trzeba było to według jakiegoś rankingu chociaż zrobić, bo z całym szacunkiem, ale Niedźwiedzia nominowac do Grand prix kosztem Pawlickiego, to trzeba być totalnym ignorantem albo po prostu głupcem. I nie przekonuje mnie to, że to on namawiał innych do wycofania się z złotego kasku, bo nie pojechał w tych zawodach nikt i nie uwierzę, że to nie przez stan toru tylko przez siłę perswazji PP. Poza tym gdyby to zrobiono nawet według rankingu to mógłby Przemek Pawlicki czy Drabik pojechać za Niedźwiedzia.

 • FCB.81 napisał/a komentarz do Trener Marek Cieślak myśli o dzikiej karcie dla Jarosława Hampela. Ci, którzy nie pojechali na kadrę, mogą się bać

  Ale trener Cieślak ma swoich pupilków. Janowski Dudek Hampel to ulubieni zawodnicy trenera i nic na to nie poradzimy. Protasiewicz czy Kołodziej mogą być w lepszej formie,ale wiadomo że trener woli innych

 • FCB.81 napisał/a komentarz do Ekstraklasa. Legia - Jagiellonia. Mistrz wygrywa bez mistrza terroru

  Gdyby Legia kupiła Peszke byłby lepszy wynik z Wisłą i mniej "setek" by się zmarnowalo ;)

 • FCB.81 lubi Komentarz

  To na pewno Legia grała?
  .
  Znów się przyczepię do nieskuteczności. Jest koszmarna i to się dzieje od bardzo dawna. Cieszę się z wysokiego zwycięstwa, przede wszystkim z 3 punktów, ale ile można setek marnować? Akurat padały przy prowadzeniu, a jeśli by tak marnowali setki przy 0-0 czy 1-1? To nawet nie setki, a dwusetki. Mimo wszystko - brawo! W końcu coś się działo.
  .
  PS. Wisła leje mistrza Polski 4-0, który leje wicemistrza 3-0, a Wisła dostaje 4 gongi od niemalże murowanego spadkowicza. Ta liga jest memem. NASA powinna ją zbadać.

 • FCB.81 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Po odejściu Ivana nagła poprawa po kilku porażkach z rzędu i marnej grze. Teraz powtórka. Myślę że dopóki piłkarze będą rządzić trenerem a nie odwrotnie to o dlugofalowym planie możemy zapomnieć. A piłkarze powinni wiedzieć , że gra przeciwko trenerowi to gra przeciw sobie samym.

 • FCB.81 lubi Komentarz

  Ale chciał walczyć medale a nie bronić się przed spadkiem

 • FCB.81 lubi Komentarz

  DAREK - Lubiłem jak pisałeś, ale to co robisz jest po prostu śmieszne. Pozwolę sobie zacytować pisany przez Ciebie artykuł dot. T.Golloba.

  "Nie mam nic przeciwko, ale z przymrużeniem oka traktuję wszelkie komentarze sugerujące Gollobowi przejście na emeryturę. Mówią, że komu jak komu, ale jemu to odcinanie kuponów zwyczajnie nie wypada. Mówią, że mógłby zająć się czymś innym, bo w żużlu to już tylko mógłby być jakimś mentorem. Dajcie spokój."

  I NAJLEPSZE (MOJE ULUBIONE):
  "Lubimy innym układać życie, ale ja mam taką propozycję, żeby zostawić Tomasza w spokoju. Skoro ma ochotę, niech jeździ. Jak dla mnie, może zepsuć kilka biegów, byle w tym jednym na dziesięć pojechał jak za dawnych lat."

  DAREK DO UJA BĄDŹ OBIEKTYWNYM DZIENNIKARZEM!!!
  GOLLOBOWI życia nie lubisz układać, ale REMPALE już tak???
  Żenada. Straciłeś w moich oczach jako dziennikarz.
  Ty masz propozycję, powiadasz... A ja mam lepszą. Zostaw i Tomka i Jacka i innych w spokoju. Chcą - niech jeżdżą. A gdybym ja się dop***dolił, że Ostafiński powinien skończyć z pisaniem, bo już wystarczająco dużo napisał? No to chyba byś się zdziwił. Ale to taka sama sytuacja. NIE MA PRAWA NIKT Z NAS KIEROWAĆ I USTALAĆ INNYM KARIERY. Szkoda że nie jest Pan obiektywnym dziennikarzem, bo to zajeżdża hipokryzją:(

 • FCB.81 lubi Komentarz

  Zagar poruszył istotę sprawy. Im mniejsza masa motocykla wraz a kierowcą, tym lepsze przyspieszenie, czyli start. Przykładem niech będzie F1, gdzie na osiągi wpływa ilość paliwa w zbiorniku albo waga zawodnika. W rajdach z samochodu usuwane jest wszystko, byle masa samochodu była minimalna. Aby wyrównać szanse, w F1, kartingu i innych sportach wprowadzono ważenie pojazdu wraz z kierowcą. W hipice nikt nie waży konia ( jak motocykl w żużlu ), ale dżokeja z siodłem. I kiedy jest za lekki, to dokłada do siedzenia balast.
  Czas najwyższy, aby niereformowalne dziadki z FIMu poszli po rozum do głowy i wprowadzili określoną masę żużlówki wraz z zawodnikiem. Czy to takie trudne ?....

 • FCB.81 lubi Komentarz

  ...młodzież nie garnie się do sportu żużlowego we Wrocławiu, bo Sparta traktuje ją jak piąte koło u wozu, przede wszystkim nie wypuszczając jej na tor, wychowankowie WTS-u to są pionki potrzebne klubowi, żeby odfajkować liczbę juniorów w papierach, Liszka już półtora roku ma licencję i zaliczył raptem parę startów - już jest do tyłu w stosunku do rówieśników, bo nie dostał szansy na regularne występy i prawdopodobnie już nic z niego nie będzie, Krzywosza olali od razu po licencji, oczywiście jazdy w zawodach nie doczekał, poprzedni wychowankowie (poza Janowskim oczywiście) też niewiele jezdzili, Malitowski i Gradka mieli okazje, ale już takich wychowanków jak Łozowicki, Kozaczuk, Jaworski czy Kotwicki nikt we Wrocławiu na oczy nie widział w jakichkolwiek zawodach, podobnie było ze ściąganymi z zewnątrz Markiem Czerwińskim czy Marcinem Łysowskim, o którego WTS toczył zażarte boje z klubem motocrossowym z Głogowa - i po co ? po to, żeby go potem ani razu nie pokazać choćby w jednej młodzieżówce (?), był jeszcze Płuska, który na Olimpijskim pokazał się raz, Ruszkiewicz - awaryjnie kilka razy i Rowiński, który szybko zrezygnował - wszystko to byli juniorzy na sztuki, traktowani jak piąte koło u wozu, skrzydeł nie rozwinęli, bo nawet nie dostali szansy na jakiekolwiek występy na torze, normalnie klub chwali się wychowankiem po licencji i organizuje mu starty w zawodach, a we Wrocławiu tak postąpiono tylko z Janowskim (akurat najbardziej utalentowanym), no i tylko on się wybił, ale to nie wszystko, szkoda, że autor wymienia tylko tych, którym się we Wrocławiu powiodło, byli też mniej doświadczeni juniorzy, którzy po przyjściu do Wrocławia padali jak muchy i wkrótce kończyli swe przygody z żużlem, o Łysowskim i M.Czerwińskim już wspomniałem, do tego Piotr Korbel, Pacholak, Patryk Kociemba, Stróżyk, Podlaszewski, Bojarski - wszyscy oni byli za mało objeżdżeni, żeby we Wrocławiu rozwinąć skrzydła, a WTS nie lubi sobie brudzić rączek z takimi, których trzeba uczyć jezdzić, WTS ściąga tylko gotowych juniorów, gotowych na ligę i tylko tacy mogą we Wrocławiu zaistnieć, a ściągnąć gotowca najłatwiej, czy to jest jakaś umiejętność (?), wystarczy go dobrze podejść i coś zaoferować, ja nie wiem, czy to jest powód do chluby, Sparta konsekwentnie unika czarnej roboty z młodzieżą, którą za nią wykonuje ktoś inny, a potem pojawia się WTS zagaduje i zbiera owoce czyjejś pracy...

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.