Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Endrju89 napisał/a komentarz do Wygrał ze śmiercią. Teraz chce się zmierzyć z ligą polską

  Pan Lewis niech barrss się nie napala bo i tak nie pojedzie w żadnym meczu. Lyager też czekał na telefon z Polski, też był napalony jak szczerbaty na suchary i co ? i gówno! w Krośnie i tak będzie jeździł oszczędnościowy skład taki aby tylko oblecieć sezon. Myślicie że Andresen, Hansen czy właśnie Kerr dostaną szansę ? hahahaha, przyjadą na wiosnę wykręcą 4 kółka i tyle ich będziemy widzieć. Mecz w mecz będzie Burza, Puszakowski, Rempała, Czałow, Busch, Stec + jakiś świeży junior z Częstochowy.

 • Endrju89 napisał/a komentarz do Hit i kit. Wataha słabnie. Nadzieją duńscy "młodzi wilcy"

  Co roku pieprzycie to samo "a bo nasz tor nie jest już atutem" i co ? a no w końcu wymieniono nawierzchnię, będzie lepiej zapewniali nas działacze, oczywiście że jest lepiej, ale dla PRZYJEZDNYCH a nie dla nas! zresztą jak ma być naszym atutem skoro przed meczami jest ledwie dwugodzinny trening ( o ile w ogóle ) przejadą 3-4 kółka, ze dwa razy staną pod taśmą i to wszystko! już kiedyś Fierlej powiedział w wywiadzie - TRENING, TRENING i jeszcze raz TRENING! ale jak nie ma pieniędzy nawet na treningi to jakie mają być wyniki ? przyszły sezon to będzie jedna wielka żenada i kompromitacja! Przyjedzie Opole, Ostrów i Rzeszów to zrobią taki rozpierdol że z 30 nie wyjdziemy i klub się rozpadnie jeszcze przed końcem sezonu.

 • Endrju89 lubi Komentarz

  Kolejny dzień i kolejny artykuł o Stali.. to sie robi żałosne

 • Endrju89 napisał/a komentarz do Czy Hancock wróci wiosną na tor? Właściciel Stali zapewnia, że tak się stanie

  ile wam zapłacili za te artykuły o hankoku ? dzień, w dzień tylko hankok i hankok. Jutro będzie o czym ? że robił zakupy w Lidlu? ... wiem! to jest to! zmieńcie nazwę stadionu miejskiego w Rzeszowie na stadion im. Grega Hancocka a z Hetmańską przemianujcie na Irka Nawrockiego.

 • Endrju89 otrzymał brązowy medal w kategorii Guru Wszech Czasów

 • Endrju89 napisał/a komentarz do Hit i kit. Jaki tam z niego Nikodem Dyzma. Jak powiedział, tak zrobił

  Dzień bez artykułu o hankuku, rzeszowie i nawrockim to dzień stracony

 • Endrju89 napisał/a komentarz do To może być ostatni rok KSM-u w lidze. Rywale odjeżdżają finansowo (wywiad)

  @sympatyk żu-żla = Już wiele lat temu temat sponsorów był przerabiany i jeżeli kogoś nie interesuje sponsoring czy reklama poprzez sport to go do tego nie zmusisz - przykład Nowy Styl - światowa firma, obracająca miliardami, z siedzibą w Krośnie i co ? i nic! jeszcze za czasów KSŻ-u Krosno - sam osobiście ( jak i wielu moich znajomych ) wysłałem zapytanie odnoście sponsoringu i wiesz co odpisali ? dosłownie "nie interesuje ich sponsoring sportu jakim jest żużel" - zresztą nawet już kiedyś o tym sam Zych wspominał że oni również byli, prosili i nic z tego nie wyszło. Oczywiście że w Krośnie jest wiele innych firm, ale one i tak już pomagają na tyle ile mogą.
  @ wkurzony = Tak, a czy Ty byś sponsorował kogoś dajmy na to z drugiego końca polski ? bo Ty myślisz że to jest o takie hop siup pójść do czyjejś firmy i błagać o pieniądze na coś co w zasadzie nic jej daje w zamian prócz reklamy drugoligowego zespołu bez żadnych osiągnięć w jakiejś mieścinie na południu polski ...
  @Stay Strong Grisza = "miejsce w składzie przy dużo niższych zarobkach, ale niekiedy lepszy rozwój, zwłaszcza zawodnikom wschodzącym. Żużlowcy sobie przekalkulują, niejeden wybierze jazdę a na wielkie pieniądze przyjdzie czas później"=
  No faktycznie, tylko ciekawe jak długo pociągnie na niskich stawkach ? rok - dwa ? w Krośnie już wiele razy mogliśmy się przekonać o tym gdy ktoś do nas przyszedł z ligi wyżej - miał doinwestowany sprzęt to i wyniki były, posiedział w Krośnie dwa lata - nie miał nawet za co kupić nowego silnika bo za co ?! jak już kiedyś powiedziałem nie ma kasy, nie ma sprzętu, nie ma sprzętu nie ma wyników, nie ma wyników, nie ma kibiców, nie ma kibiców, nie ma klubu.
  @WilQu = i co z tego że jest ? może być nawet i sam Duda z Krosna, jeżeli go nie interesuje żużel to żebyś się zesrał to nie pomoże święty Boże.
  @hmm = na kosza jest kasa ? jak byś nie wiedział Krosno ma drużynę koszykówki w PLK czyli w takiej ekstralidze a to jest różnica, po drugie mimo to jest to jeden z biedniejszych klubów w tej lidze więc nie wiem czy jest o co się denerwować.
  @xab = Ja nie wiem czy u niektórych siedzi w głowach jeszcze komuna czy jak, bo z tego co widzę wielu Krośnieńskich kibiców nie może się z tym faktem pogodzić i na siłę sobie wmawia że jest dobrze no bo przecież tak było od zawsze! i od zawsze idziemy w myśl "Jak się nie ma, co się lubi, to się lubi, co się ma" taka Krośnieńska mentalność - ciekawi mnie ilu z Was i jak długo robiło by coś co nie przynosi żadnego efektu ? ... Ja nie sram w swoje gniazdo tylko jak ten żużel ma tak dalej wyglądać to szkoda czasu i marnowania pieniędzy na jazdę o nic, aby tylko objechać sezon i patrzeć na to jak dostają tęgie lanie. Wojciech Zych w końcu spojrzał prawie w oczy i powiedział smutną ale niestety prawdę.

 • Endrju89 napisał/a komentarz do Oficjalnie: Znamy pełną kadrę KSM-u Krosno

  Nadchodzący sezon będzie objechany wyjątkowo od picu aby jakoś się prześlizgnąć ( w sumie tak gadam jak by poprzednie były inne ) bo jak by nie patrząc tak mocnej drugiej ligi to chyba jeszcze nie było więc prawdę mówiąc nasza drużyna będzie chłopcem do bicia - oczywiście za kilka/kilkanaście dni pojawi się wywiad z Zychem że, my się nie damy itd. ale trzeba spojrzeć prawdzie w oczy, nadchodzący sezon na KSMu będzie jednym z gorszych jak nie najgorszym bo z kim mamy szansę wygrać na własnym torze ? ( bo nawet nie wspominam o wyjazdach bo nigdzie nie mamy szans wygrać ) z Bydgoszczą ? może z Rawiczem ?. Znając życie treningów punktowanych nie będzie ani jednego, a przedmeczowych to standardowo 2 godziny w Piątek i to wszystko a później się dziwić że nawet na swoim torze nie potrafimy jeździć. Ta mi się przypomniało jak w którymś to wywiadzie mówili że stara nawierzchnia żużlowa jest do dupy, to już nie jest nasz atut, że zawodnicy nie potrafią na niej jeździć i co ? i nie jednokrotnie przyjezdni wygrywali ale oczywiście dla naszych zawodników tor był wyzwaniem ( a może to celowa zagrywka ?! ) w minionym sezonie było inaczej ? oczywiście jak co wywiad a bo nawierzchnia jest nowa, bo się musi ułożyć, a bo to, a bo tamto, dziwne że goście jakoś nie mieli problemów aby wygrywać na nim tylko oczywiście nasi mieli problemy ze spasowaniem. Ciekawe czym teraz będą się tłumaczyć prezesi ? chyba tylko tym że, niemal każda jedna drużyna jest od nas mocniejsza i to praktycznie pod każdym względem. Coś czuję że jeszcze sezon - dwa i KSM albo się rozpadnie albo podzielimy los Rawicza gdzie na mecz przyjdą dziadki łuskający słonecznik w ilości sztuk 200.

 • Endrju89 napisał/a komentarz do Oficjalnie: Poznaliśmy krajowy skład KSM-u Krosno

  jak to gdzie ? w Częstochowie, przecież to było do przewidzenia że po dość dobrym dla niego sezonie, Częstochowa nam go zabierze ( no chyba że się dogadają i ponownie wypożyczą ) z kolei Nocuń - cóż z niego i tak nie było pożytku lepiej aby nasz chłopak ( Stec ) jeździł i się rozwijał. Co do składu, to nie ma co komentować - oczywista oczywistość, jak co roku ochłapy których nikt nie chciał za darmo, aby objechać kolejny sezon - walka o utrzymanie 6 miejsca :D jak myślicie w nadchodzącym sezonie na wyjazdach zrobimy chociaż 30 pkt. ?

 • Endrju89 napisał/a komentarz do Składy drużyn - 2. Liga Żużlowa 2018

  No nie jest tak źle! przecież jeszcze mamy wychowanka Konrada Steca na motorze Fierleja może nie zostanie zdublowany hahahah.

 • Endrju89 napisał/a komentarz do Składy drużyn - 2. Liga Żużlowa 2018

  Przecież nie od dziś wiadomo że zespół będzie zbudowany z ochłapów których nikt nie chce nawet za darmo:
  1 - Marcin R.
  2 - Tomasz R.
  3 - Stanisław B.
  4 - Mariusz P.
  5 - Wojciech L. - o ile nie zakończył kariery bądź nie wróci do Rawicza
  6 - Ilia Cz.
  7 - Tobias B.
  8 - Martin M.
  9 - Roman L.
  10 - Oskar N.
  11 - Konrad S.

  Na zabawę w żużel wystarczy, przy okazji prezesi jak i garść kibiców będą zadowoleni że żużel w Krośnie nie umrze no bo przecież już od dekady idziemy w myśl "Jak się nie ma, co się lubi, to się lubi, co się ma".

 • Endrju89 napisał/a komentarz do Transferowa cisza w Krośnie. Możliwe kontrakty "last minute"

  Jak to co ? to co zawsze:

  * Zespół jest taki bo na inny nas nie stać
  * Dziękujemy sponsorom - ale na lepszego oczywiście nie mamy co liczyć
  * Jesteśmy wypłacalni
  * Nie mamy długów
  * Dobraliśmy taki skład aby można było coś ugrać
  * To przecież ich praca i pieniądze leżą na torze - tylko jakie te pieniądze
  * Nie mamy szans wygrać ligi więc nie ma co się spuszczać więc jedziemy aby objechać sezon a za rok się zobaczy

  ponad to:

  * Z Bożą pomocą i defektami przyjezdnych na naszym torze może nie skończymy na ostatnim miejscu w tabeli
  * Oczywiście pod koniec sezonu połowa zawodników będzie "połamane" a reszta będzie jechać aby jechać
  * Z racji tego że nie dojedzmy nawet do PO to zostanie coś na szkółkę

  W taki żużel to można się bawić dwa, trzy sezony aby odbić się od dna jak chociażby Ostrów, Lublin czy Poznań a w Krośnie to już od 10 lat sielanka i standardowo skład złożony z niedobitków których nikt nie chce nawet za darmo! Nie ma zawodników, nie ma wyników, nie ma wyników, nie ma sprzętu, nie ma sprzętu bo nie ma pieniędzy, i tak sobie możemy gdybać i bawić się w żużel kolejne 10 lat. Kiedyś to może było fajne jak prezesi pięknie mówili o wypłacalności klubu, że cała żużlowa polska nam zazdrości takiego zarządu, tylko tak jak wspomniałem wcześniej, tak się można bawić dwa góra trzy lata a nie dziesięć!

 • Endrju89 napisał/a komentarz do DMEJ: Do końca nie jesteśmy nauczeni jazdy na takim torze (komentarze)

  Ciężko się jedzie w takich warunkach. Zagranicą nikt nas nie pyta o zdanie i musimy sobie radzić w takich warunkach.

  Boczek, kiełbasa, kapusta, bigos - wnerwia mnie takie tłumaczenie - jak jest tak źle to po co jeździcie za granicą ?, ... bo w Polsce w ostatnich latach modne stało się przekładanie meczy tylko dlatego że w dzień zawodów za tydzień prognozy pogody nie są optymistyczne i może spaść deszcz.

 • Endrju89 napisał/a komentarz do KSM - Ostrovia: Dróżdż z dwoma worami węgla, Lisiecki do wymiany (noty)

  I tak jak co roku skład będzie z samych niedobitków którzy nie załapali się do składu w Rzeszowie, Tarnowie oraz Krakowie z tym że teraz będzie jeszcze gorzej bo Fierlej prędko na motor nie wróci o ile w ogóle, Puszakowski raczej wątpię że zostanie w Krośnie, Chrzanowski sra na drugą ligę, Bellego najpewniej wyląduje gdzieś w Nice 1 LZ. i w składzie na następny sezon będziesz widział takich zawodników właśnie jak Lisiecki ( z tym że pewnie wróci do Rawicza albo zakończy karierę ) czy Basara, bądź wróci gwiazda Marcin R.! ( bo jak Opole go nie przygarnie to chłopina nie będzie miał gdzie jeździć ), Częstochowa Bialka nam zabierze, zostawi pewnie Nocunia i w prezencie doda kolejnego świeżaka który ledwo motor utrzymuje ew. Rybnik się zlituje i wypożyczy nam jakiegoś juniora i podstawowy skład będziesz miał:
  9 - Marcin R.
  10 - Grzegorz B.
  11 - Dawid S. / gość z Ekstra.
  12 - Ilja C. / Roman L.
  13 - Tobias B.
  14 - Oskar N.
  15 - Giera/Jona/Wypior/Skupień

  i hajra KSM

 • Endrju89 napisał/a komentarz do KSM - Ostrovia: Krośnianie szybko pozbawieni złudzeń. Play-offy dla PSŻ-u Poznań (relacja)

  No przecież KSM - to Krośnieńska Spółdzielnia Mieszkaniowa - przypadek ? Od kilku lat zero jakichkolwiek aspiracji, zero walki i jak co roku ta sama gadka - sezon objechany, jesteśmy na lekkim plusie, kilka meczy nie poszło po naszej myśli, ale ciul z tym w następnym będzie lepiej - takie pieprzenie, stwarzanie pozorów i gadanie to co ludzie po prostu chcą usłyszeć - oczywiście Pan Steliga z Panem Zychem jak co roku umyją rączki, stwierdzą że przecież nie mamy pieniędzy to i zawodników też nie ma , a brać na kredyt to nie chcemy ( to w sumie po co ta cała szopka ? ) robimy to na co nas stać czyli bawimy się w amatorkę już po raz - ooohhh jak uroczo 10 rok z rzędu - normalnie jubileusz działalności KSM'u Krosno i co przez ten czas się zmieniło ? no w zasadzie nic ( to jest chyba takie niespełnione marzenie z dzieciństwa tych panów - zostać prawdziwym menadżerem żużlowym ) No ale sezon dobiegł końca, trzeba podliczyć koszta, strzelić durną gadkę na SF że "robim co możem", zapewnić że przyszły rok będzie tym przełomowym i na wiosnę bawimy się dalej w żużel. Jak ten klub ma tak dalej wyglądać to lepiej dać sobie dupy siana - szkoda pieniędzy i czasu - zrobić w roku kilka zawodów i na to samo wyjdzie.

 • Endrju89 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Panie Steliga, wstydź się Pan!, pośmiewisko na całą żużlową Polskę, to już Rawicz ma większe "jaja"!

 • Endrju89 napisał/a komentarz do KSM Krosno - TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.

  Na wakacjach tudzież na pielgrzymce w Czestochowie

 • Endrju89 napisał/a komentarz do KSM Krosno - TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.

  Szkoda mi tylko tych ludzi którzy przyszli wymieniać nawierzchnię toru - a miało być tak pięknie, to miał być atut - tak jest atutem ale dla przyjezdnych - kompromitacja na całego

 • Endrju89 napisał/a komentarz do KSM Krosno - TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.

  Ale tak było od zawsze :) ew. druga drużyna Rzeszowiaków i Tarnowiaków

 • Endrju89 napisał/a komentarz do KSM Krosno - TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.

  No ja wiem, i to był własnie błąd bo cały czas tylko Czałow i Czałow a nawet nie dali Andreasowi ani jednej szansy - ... no i po raz kolejny Czałow pokazał klasę kolejne "zero" brawo ... no ale coż prezes będzie zadowolony że parę groszy się dało zaoszczędzić na kolejny sezon

 • Endrju89 napisał/a komentarz do KSM Krosno - TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.

  na pielgrzymce ?

 • Endrju89 napisał/a komentarz do KSM Krosno - TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.

  Taa Ciupak od razu

 • Endrju89 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Pytam ja się po raz kolejny gdzie Andreas Lyager ? tylko ten Czałow i Czałow

 • Endrju89 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Gdyby nie Bellego dziś oglądalibyśmy totalną kompromitację! Jedyny godny zawodnik w tym sezonie!

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.