CinZ - lubi

 • CinZ lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • CinZ lubi Komentarz

  Daj już spokój chłopie z tą jazdą za friko. Są w ekstralidze i tyle. Jak się dostali to mało ważne. Spuścili nam manto i tyle. Ten sezon jedziemy piach i tyle. Tak trudno się z tym pogodzić? Przecież jedziemy słabo cały sezon to można się było przyzwyczaić. Teraz trzeba wygrać baraż i na tym się skupić, a nie na szukaniu dziury w całym.

 • CinZ lubi Komentarz

  Gratulacje dla ROW-u, cieszy niewątpliwie kibiców pierwsze zwycięstwo w ekstralidze po tak długiej przerwie. Nasi niestety poza Lindbaeckiem i Nowakiem do dość sporej poprawki. Czekamy na kolejny mecz w Grudziądzu z Falubazem, tym razem z Ljungiem za Łagutę. Powinien chłopak odpocząć i przemyśleć parę spraw. Jeszcze raz gratulacje dla Rybnika.

 • CinZ lubi Komentarz

  Zapraszam dzisiaj wszystkich kibiców Stali Gorzów na procesję Drogi Krzyżowej.
  W godzinach od 20 do 21:45 procesja przejdzie trasą od Katedry ulicami Sikorskiego i Warszawską, następnie przy Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 3 zawróci i przejdzie ulicą Jagiełły i Drzymały na plac przy „Schodach Donikąd”, tam nastąpi jej zakończenie.
  Pamiętajcie , w Wielki Piątek obowiązuje zachowanie postu ścisłego, polegającego na wstrzymaniu się od potraw mięsnych oraz na ilościowym zmniejszeniu wszelkich potraw i całkowita abstynencja.
  Kochani, życzę Wam zdrowych, radosnych świąt Wielkiej Nocy i wielu łask od Jezusa Chrystusa Zmartwychwstałego.

 • CinZ lubi Komentarz

  Artur będzie liderem Torunia w 2016 !!!
  Z tym że wyszło mi to z pasjansa.

 • CinZ lubi Komentarz

  Szczerze?Rozjadą wszystkich w 1 lidze jak dzieciaków i dobrze!Wracajcie do PGE tego wam życze. I do nas na derby zapraszam doTorunia

 • CinZ lubi Komentarz

  Toruń przyjeżdża z dwoma juniorami, którzy Ekstraligę znają tylko z menadżera żużlowego, o ile grają. Tak wiec niespecjalnie mocna para juniorska Falubazu nie powinna odstawać. Do tego jeden z tych juniorów jedzie jako senior, od którego to Jabol na swoim torze spokojnie powinien być lepszy.
  Do tego pewni u siebie Hampel, Protas, mam nadzieję, że i Saszka. Holder mega niepewny, Doye - totalna niewiadoma. Łaguta - może dziś wszystko wygrać, ale nie musi.
  Generalnie mecz raczej wygra Falubaz
  i GKM ;)