gorzownns - lubi

 • gorzownns lubi Komentarz

  Ogółem
  Po 1 co ja pisałem odnośnie tabeli parę miechów temu
  1 - Leszno
  2 - Wrocek(chyba)
  3 - Czewa
  4 - ZG(chyba)
  5 lub 6 Motor
  5 lub 6 Grudziądz
  7 Gorzów
  8 Toruń
  Ale bym się obłowił
  Po 2
  Gorzowianie no co tu powiedzieć. Ten wynik to tylko zasługa waszej ekipy. Jak można przez cały sezon nie zrobić ani jednego bonusa na osłabionym Lublinie czy na Toruniu?.
  Po 3
  Jak można przygotować tak niewyprzedzalny tor? Jestem gotów sobie ręke uciąć że na torze gdzie dałoby się ładnie wyprzedzać Dróżdż nie miałby nic do powiedzenia. A tak to zrobił 4 punkty.
  Po 4
  Jak można być tak zapatrzonym w niektórych zawodników? Przecież Jakobsen pokazywał że ma talent i że na pewno zrobiłby więcej niż 0 punktów a Start ma bardzo dobry skoro z Lesznem zrobił ładne punkty. Ale nie!!!! Lepiej dawać ciągle zawodzącego pająka. Nie dość że Pająk znowu zawiódł i przegrał wam mecz do spóły z RAfałem to jeszcze Jakobsen będzie czuł żę zmarnował dzień bo mógł zrobić IMJ Danii
  PO 5
  Do normalnych kibiców: Trochę mi was szkoda bo teraz widać efekty Chomskiego i Zmory i ignorowania dobrych rad. Do trolli: Kij wam

 • gorzownns lubi Komentarz

  Jaka nawierzchnia ? Taka sama jak od wielu lat !

 • gorzownns lubi Komentarz

  Że co???? No fakt nie daje rady, :))), kocham speedway i chciałem dzis rodzinnie oglądać PIŁA mi to uniemożliwiła!!!! Dzieki za troskę

 • gorzownns lubi Komentarz

  Zasadnicze pytanie.. jak to jest ,że jechali w lidze i nikomu nic nie przeszkadzało a dzisiaj tor nie nadawał się do jazdy !?

 • gorzownns lubi Komentarz

  Nie przejmujcie się choć wiem że to trudno!!!! Istne chamstwo prezesa!!! Szkoda słów!!!!! Ja jestem kibicem stali ale to co wyprawia zarząd to się w głowie nie mieści!!!!! Ja też przejechałem ponad 500 km i pobito mnie na stadionie a cały klub z prezesem mają ludzi gdzieś!!!!!! Dla nich liczy się tylko kasa!!!! To przykre niestety!!!!!

 • gorzownns lubi Komentarz

  No jak jechać 600 km i nic nie wypić? Ja jadę na Jancarza autobusem 125, po pięciu Dębowych-Mocnych i w sklepie na ul. Śląskiej muszę wypić jeszcze ze dwa. Niech się Zmora z tego wytłumaczy.
  Przepraszam kibiców Motoru Lublin.

 • gorzownns lubi Komentarz

  Nerwówka była tylko przez Kasprzaka. Zmora musi go wezwać na dywanik i wytłumaczyć pewne kwestie. Nie może być tak, że zawodnik biorący prawie najwięcej za podpis, robi u siebie 3 punkty, a nieopierzony junior 11.

 • gorzownns lubi Komentarz

  Jak w tym kraju ma być dobrze jak takie ameby jak ty chodzą po ulicach:/
  Podciągnij spodenki, wytrzyj gila i umyj uszy bo miód z nich wycieka :/

 • gorzownns lubi Komentarz

 • gorzownns lubi Komentarz

  Może tak Adam Ellis?:)

 • gorzownns lubi Komentarz

  Temat kar za szkolenia powinien zniknąć to jest absurd.Należało by opracować taką taktykę na temat szkolenia aby kluby ,które mają taką dyspozycję ,warunki do założenia szkółek mogły szkolić. Kluby które nie mają takiej możliwości są w pewnym kręgu mogły korzystać w ramach wypożyczeń adeptów .Wiadomo szkolenie zawodnika kosztuje. Każdy Prezes prędzej się zgodzi zrobić zrzutkę na szkolenie na ile będzie go stać lub pomóż rzeczowo np w sprzęcie udostępnić tor.I.t.p. Karanie jest to degradacja klubów ,które i tak ledwie dyszą. GKSŻ powinno zależeć na rozbudowie ligi dobrym szkoleniu adeptów nie na sztukę tylko na jakość.

 • gorzownns lubi Komentarz

  A czy ktoś pomyślał o tym co kluby mają zrobić jak nie ma chętnych do jazdy na żużlu? Mają zmuszać do jazdy czy co?

 • gorzownns lubi Komentarz

  Ja widzialem Go na zywo u nas na Memoriale, ale z tego co widzialem w tv czy w necie,to kozak na trasie.

 • gorzownns lubi Komentarz

  Bo to jest kozak! Ktoś tu wrzucił bieg jak ogrywa Zmarzlika, pięknie się to ogląda. W przyszłym sezonie tor musi być do walki, bo wtedy Thomsen szybko się rozwinie i może nawet stać się liderem. Pozostali też wolą zdobywać punkty na dystansie, więc mam nadzieję że Zmora mówił serio o tych zmianach dotyczących toru. Nudne mecze na Jancarzu to wstyd dla tak utytułowanego klubu, jak Stal Gorzów.

 • gorzownns lubi Komentarz

  Ale teraz też jest możliwość :-) Na zwodach młodzieżowych tor był u was ideał, chłopaki ścigali się przy płocie jak tralala, wystarczy chcieć i jak było widać jednak da się ;-). Wiem do czego zmierzasz ale uważam to za wierutną bzdurę. We Wrocławiu też maja nową nawierzchnię i jakoś sobie z tym poradzili. Ponadto przed wymianą nawierzchni u was Chomski robił taki sam tor jak jest teraz, nie zmieniło się nic.

 • gorzownns lubi Komentarz

  Oby słowo stało się ciałem. Jako długoletni bywalec 'Jancarza' z przykrością muszę zauważyć, że mecze w Gorzowie są najnudniejsze w lidze. Start - pierwszy łuk - wypełniam program. Takiej popeliny nawet najwierniejsi kibice nie zniosą. Pamiętam, co potrafił wyczyniać na trasie Gollob, Holta, nawet Karlsson latał po bandzie. Co stoi na przeszkodzie, żeby takie widowiska wróciły? Tego nie da się wytłumaczyć silnikami, komisarzami itd. Demski co tydzień powtarza, że tor może być twardy albo przyczepny, to nikomu nie robi różnicy. Ma być po prostu RÓWNY PO CAŁOŚCI. I żaden Cieślak czy Frątczak nie zakwestionują toru. Tacy rajderzy jak Zmarzlik, KK, może nawet Kildemand bez problemu polatają, tylko trzeba im dać szansę. Obecnie tor nie nadaje się do walki, taka jest smutna prawda.

 • gorzownns lubi Komentarz

  Fajnie że mi prezesa chwalą ale gdzie on ma nosa.
  Sundstroem Dno
  Walasek 2 mecze dobre reszta dno
  Pawlicki zawalił od połowy cały sezon
  Sz. Woźniak się sprawdził ale w wsparcie miał podobny sezon.
  Vaculik ucieka sobie tak nas lubi.

  Niels to było trafienie w 10 ale to nie był pomysł zmory.
  Zmarzlik to wychowanek.
  Kasprzaka Komarnicki sprowadzal.
  Więc o co chodzi z tym niby geniuszem?
  Wymiana słabego wtedy pawlickiego na Woźniaka mistrza Polski to jakiś wielki wyczyn??
  Poprawcie mnie jeśli się mylę ale moim zdaniem zmorą dobrze oszczędza i nie chce przepłacać ale transfery to raczej są takie same z siebie zwyklaki

 • gorzownns lubi Komentarz

  No nie da się uniknąć myśląc o tym wszystkim jednego słowa jakim jest "obciach".
  Odwołane turnieje, nie stawienie się kilku zawodników z powodu obaw o uczciwość, Krsko... MJJ... Nie za dużo tego?
  W zasadzie to wygląda tak jak by nikt nad niczym nie panował.
  Ta ceremonia jak podczas Ligi Juniorów i bezcenne zaglądanie w papierowe torebki zawodników świadczą o prestiżu i zaufaniu do organizatora.
  Jutro chłopaki pójdą do jubilera i przez zimę wszyscy będą mieli o czym gadać... Oby nie.

 • gorzownns lubi Komentarz

  Niestety, Kildemand to zdaje się jeden z tzw. ulubieńców Chomskiego. Są to zawodnicy będący już w Stali, lub do Gorzowa ściągani, którzy jeżdżą słabo lub bardzo słabo, ale są trzymani w drużynie, ponieważ Stanley wierzy, że się "przełamią". Standardowo nic z tego nie wychodzi.

 • gorzownns lubi Komentarz

  Kto w ogóle pozwolił jeszcze temu Judaszowi na jazdę z herbem Stali na piersi?