Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • -GO- lubi Komentarz

  Pan Witaszek to dziwna persona. Na pewno główny budowniczy klubu z Puław, budował klub od lat a zarazem główny hamulcowy. Taka bardzo stara szkoła prowadzenia klubu. Zaraz powstanie nowa hala, trzeba zacząć prężnie działać między innymi na płaszczyźnie marketingu. Jednak gdy oglądam jakieś wideo czy grafiki dodawane w mediach przez klub to widzę prace dzieci w szkole podstawowej w Power Poincie w latach 90tych. Dramat. Widać że jest jedna osoba która trzyma wszystko w garści i nikt nie ma nic do powiedzenia. A Pan Kurowski to dzielny żołnierz który zrobi wszystko co prezes każe zrobić. Do klubu powinien trafić poważny dyrektor sportowy który miałby coś do powiedzenia i budować drużynę z trenerem który musi wiedzieć że ma zaufanie na górze. W Puławach jest wystarczająco pieniędzy by zbudować zespół który zadomowi się w Pucharze EHF i stanie między Vive i Wisłą a resztą ligi. Przy nowej hali, dobrych wynikach i nowoczesnym i skutecznym marketingu można by stworzyć klub który mógłby zamieszać między pierwszą dwójką. Ale to raczej nie za czasów Pana W.

 • -GO- lubi Komentarz

  To chyba musi być uwłaczająca sytuacja dla Skórskiego, który swoją funkcję pewnie będzie teraz pełnił głównie "na papierze". Raczej nikt nie ma wątpliwości, że Kurowski będzie w sztabie szkoleniowym "oczami i uszami" prezesa Witaszka, który w ten mało elegancki sposób powoli spycha Skórskiego z ławki. Standardy działania przystają raczej do niższych klas rozgrywkowych niż do Superligi, ale jak widać Witaszek nie potrafi się powstrzymać od dzierżenia pełni władzy w klubie, od finansów po szatnię. Może następnym razem, zamiast zatrudniać kolejnego trenera i powtarzać ten "marionetkowy" schemat, niech sam wskoczy w dres i objawi swój ukryty talent szkoleniowy? Najbardziej szkoda zawodników Puław, którzy muszą brać udział w tej "szopce" i kibiców, którzy muszą ją oglądać...

 • -GO- lubi Komentarz

  Pan Szymon Michalski nigdy nie był na żużlu, albo nie zna jego specyfiki. To że tor Kolejorza otoczony jest trawiastymi łukami jest olbrzymim plusem tego stadionu. Tym którzy chcieliby to zmienić doradzam wizytę u specjalisty lub chociaż wiadro lodu na beret...

 • -GO- lubi Komentarz

  Trawiaste trubuny świetnie wyglądają na GP,bo na lidze w Opolu to nie.

 • -GO- lubi Komentarz

  To na tym stadionie swoje kroki stawiał pierwszy Polski IMŚ. Bardzo fajnie się tam ogląda mecze.

 • -GO- lubi Komentarz

  Nie ma lepszego stadionu,można zawodnikom spojrzeć w oczy,czuć wspaniały zapach spalin,klimat jest nieziemski.

 • -GO- napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Nasz stadion wymaga remontu to pewne, ale... bliskość toru wynagradza wszystko. Praktycznie obojętne gdzie się stanie/usiądzie/położy tor jest na wyciągnięcie ręki. Pod tym względem to unikat ;)
  do pana Redaktora: dobrze gdyby Pan osobiście odwiedził wszystkie obiekty i trochę zmodyfikował kryteria. Na naszym na pewno Pana nie było...

 • -GO- lubi Komentarz

  Na żadnym innym stadionie nie jesteś tak blisko toru jak w Opolu, tylko tu słychać jak zawodnicy klną po biegu lub jak się cieszą.

 • -GO- lubi Komentarz

  najlepszy stadion do oglądania żużla w Polsce, a trawiasty wał na pierwszym łuku powinien zostać nieruszony... co to w ogóle za czasy, autor chce jego modernizacji, bo źle wygląda w relacjach wideo (?!) - faktycznie powód arcypoważny... różnorodność to zaleta, nie wada, jeden stadion jest taki, a drugi inny, jak wszystko poburzymy i pobudujemy same Motoareny, to zapomnimy jak smakuje prawdziwy żużel, a w Opolu stadion jest specyficzny i ten smak prawdziwego żużla czuć jak nigdzie indziej, nie wszędzie trzeba stawiać Motoareny, nie każdy stadion musi przypominać bezduszny, szklany hipermarket, zostawmy żużlowi trochę duszy, stadion w Opolu ją ma, tam czuć, że się było na żużlu, a nie na zakupach w galerii handlowej, a krótki tor sprawia, że zawody za każdym razem są emocjonujące, zawsze uwielbiałem przyjeżdżać na żużel do Opola, autor nie wie co dobre, w ogóle kryteria tej waszej ligi stadionów są bez sensu: obrazek w TV - szkoda, że nie w radiu...

 • -GO- lubi Komentarz

  Mam nadzieję, ze to tylko chwilowa zadyszka opolskiego zespołu,
  jestem pod wrażeniem pracy, jaką wykonuje trener Kuptel, młodzież też robi w zespole swoją robotę,
  ale jednak poziom zarządzania klubem jest bardzo istotny,
  a w tym przypadku mamy do czynienia z amatorką,
  prezesem jest były prezes 2 ligowego zespołu żeńskiego, który tak na prawdę jest tylko słupem,
  do tego system finansowania klubu oparty na miejskich pieniądzach, brak poważnego sponsora z zewnątrz,
  to niestety wpłynąć może negatywnie na przyszłość klubu
  ale oby się tak nie stało, bo szkoda by było dobrej roboty wykonanej przez trenerów i zawodników

 • -GO- lubi Komentarz

  Jak widać, może być tak, że fantastyczny analityk i taktyk nie będzie dobrym pierwszym trenerem. Życzę Skórskiemu jak najlepiej, należałoby jednak poddać pod wątpliwość to, czy Puławy to jest dobre miejsce na trenerski debiut. Wydaje się raczej, że nie.

 • -GO- napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Staram się nie komentować sytuacji w innych klubach, ale że chodzi o naszego byłego drugiego... O tym, że będzie miał pod górkę pisało wielu. Można mówić, że brak doświadczenia, charyzmy. Raczej nie wiedzy i przeglądu sytuacji. A może tak ktoś wreszcie podda w wątpliwość dalsze trwanie prezesa? W końcu kasa idzie ze spółki państwowej. Może kto inny lepiej wykorzystałby duży potencjał Puław.

 • -GO- napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Brawo dla trenera Kuptela. Zawodnicy Gwardii idą za nim jak w ogień. Cokolwiek się wydarzy w fazie grupowej, to ci chłopcy i ci bardziej doświadczeni przeżyją super jazdę :) Pan trener Skórski jeszcze musi terminować przy czyimś boku... byle nie przy boku misia Pandy, bo nie wiem kto tam rządzi ;)

 • -GO- lubi Komentarz

  Pomimo dzisiejszego wyniku można powiedzieć, że Gwardia zaliczyła na Azotach hat-trick :) Wyższość Rafała Kuptela nad Michałem Skórskim, przewaga młodości nad doświadczeniem. Brawo Opole! Fantastyczna walka i zasłużony awans, drużyna dała z siebie wszystko. Tylko Tolka szkoda, może pluć sobie w brodę. Teraz czekamy na losowanie i rywali w grupie pokroju Rhein-Neckar Löwen, bo jak spadać to z wysokiego konia. Gratulacje Gwardia!

 • -GO- lubi Komentarz

  Przeczytałem sobie jeszcze raz listę zarzutów jakie mają dziewczyny.
  I generalnie są to dość "słabe" zarzuty.
  Zanim mnie tu zlinczują spróbuję powiedzieć o co mi chodzi.
  1Brak rozmów z zawodniczkami w trakcie sezonu reprezentacyjnego na temat bieżących problemów - hmm no próbuję sobie wyobrazić jak by to mogło wyglądać i czy to jest śmiertelny powód do buntu.
  2Kontakt z zawodniczkami w trakcie sezonu ligowego , czy trener jest na meczach? Podobno nieobecny co miało powodować kompletny brak dialogu.- hmm zawodnik jedzie na mecz ligowy , przygotowuje się do meczu z drużyną i trenerem klubowym , czy aby na pewno w tym czasie interesuje go czy trener kadry jest na meczu?
  3Bagatelizowanie stanu zdrowia -powiedzmy że ten pkt na chwilę opuszczę
  4Obniżanie poczucia wartości zespołu. Brak wsparcia psychologicznego.- no tu raczej nie chodzi o brak psychologa a raczej o umiejętność trenera który poniekąd "psychologiem" być powinien. Tylko wiecie to kwestia charakteru ale przedewszystkim trochę poznania siebie nawzajem. Czasem jednej osobie może wydawać się że np. dla niej dobry sposób motywowania to "pogłaskanie" ale trener może o tym nie wiedzieć i postępuje według swojego wyczucia sytuacji. Żeby coś takiego ocenić jednoznacznie dobrze lub źle to trzeba dogłębnej znajomości wszystkich zainteresowanych. A jeśli tego nie ma czy może to stać się "śmiertelnym" zarzutem dla kogokolwiek? Wątpię
  5Brak szczerości i złe wypowiedzi na temat zawodniczek . -hmm brak szczerości? Złe wypowiedzi? Rozumiem że trener w swoich rozmowach komentując jakieś sytuacje boiskowe używa słów krytyki. Pytanie czy zasłużenie? No też trochę naciągane jak na "śmiertelny" zarzut który ma spowodować wywalenie trenera .
  6Błędy w prowadzeniu meczu. No z tym bym uważał bo wiecie Czasem to kwestia ryzyk-fizyk. Czasem się uda czasem nie. A czy czasem nie jest tak drogie Panie bo jest takie powiedzenie że trener nie gra tylko Wy . Jak coś się uda to Wy super a jak nie uda to wina trenera? A czasem trafi się że wchodzi dziewczyna i zagra pierwszą akcję dobrze i już z lekkością mówimy że trener miał nosa a jak zagra źle to że trener popełnił błąd? No dość mocno przesadzone. Tu poda również zarzut o furii i obraźliwe wypowiedzi. Tego się nie obroni i to musicie razem ocenić czy tu przegiął czy nie i czy to jest rzecz do naprawienia .
  Można zrozumieć nerwy również emocje trenera który też jest sportowcem ale to kwestia poznania siebie i nie przegięcia.
  7Nieszczęsne związki damsko/męskie. No ja bym to widział w taki sposób. Trener nie wtrąca się w prywatne sprawy innych osób. Mógłby? Czy ktokolwiek chciałby że mi się wtrącał? Nie sądzę. Jeśli relacja pary umownie mówiąc jest "poprawna" i każde z nich zależycie wykonuje swoje obowiązki to kwestie ich uczuć chyba nie powinny być problemem. Gdyby jednak ich zachowanie było nietaktowne a jeszcze do tego stanowiło przeszkodę w należytym wykonywaniu ich obowiązków wtedy trener mógłby a może nawet powinien odwołać współpracownika zastępując go kimś innym na tym stanowisku. Ale znowu czy to "grzech śmiertelny" trenera?
  8Brak profesjonalnego sztabu. No nie wyobrażam sobie by każdy współpracownik kadry nie miał za sobą odpowiedniej przeszłości która była podstawą do zatrudnienia go w kadrze. Myślę że to jest łatwe do sprawdzenia i zweryfikowania czy dziewczyny mają w tej materii rację czy nie .Tylko wiecie jeśli to Wy się mylicie to jak to będzie wyglądało? Więc lepiej nie blefujcie.
  9Oczernianie jednego członka sztabu przy wszystkich. No napewno to nie jest właściwe postępowanie.

  To odnośnie zarzutów. A teraz.
  Nawrocki nie jest moim ulubieńcem. Mało tego. To nie jest typ człowieka na pierwszy rzut oka który da się lubić. Od początku nie jest ulubieńcem większości. Ale wyciągnął kadrę z nędzy. Zaryzykuję twierdzenie że Kąkolewska i Smarzek zawdzięczają mu dużo ,oczywiście one sobie też to zawdzięczają ale jednak to dzięki reprezentacji przez niego prowadzonej one wypłynęły.
  Rozumiem że gdyby faktycznie tak było że trenera traktuje nieładnie dziewczyny od dłuższego czasu to w końcu ta niechęć może się pojawić. Ale czy widząc że efekty wspólnej pracy są pozytywne co przecież wszystkim daje radość i satysfakcję nagle przychodzimy i mówimy "wywalmy go" Czy po zwycięstwach macie w sobie chęć wywalenia go? Szczerze mówiąc dla mnie to podejrzana sprawa. I mówię właśnie mimo tego że trener nie jest moim ulubieńcem. I to właśnie teraz w sezonie z jakimś sukcesami. To się nie trzyma kupy.
  Nie chcę już pisać o moich podejrzeniach bo i tak już się rozpisałem. Zresztą obawiam się że dziewczyny zapędziły się już tak daleko a np. prezes Kasprzyk dołożył do tego oliwy , choć rozumiem jego zdenerwowanie, że z tego nie wyjdzie szybko coś dobrego. Nie bronie ani trenera , ani prezesa ale czy nie dziwi was że taka bomba wyskoczyła akurat teraz mimo dobrych wyników kiedy jakiś przysłowiowy "zbawca" z Włoch jest lub może być za chwilę wolny???
  I jeszcze jedno zdanie. Przecież na treningach jest więcej osób które dobrze wiedzą jak one wyglądają. Może jakaś konfrontacja, co? Bo za chwilę dojdziemy do tego że trener będzie nagrywał wszystkie treningi jako dowód. A może i dziewczyny to będą robić , bo wiecie teraz mamy słowo przeciw słowu albo ludzie trenera "go bronią" . Ktoś to wszystko musi widzieć i co wtedy?
  To takie moje rozmyślania. A póki co jesteśmy w szambie.Pozdro

 • -GO- napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Im dłużej trwa konflikt, tym bardziej rozmywa się o co komu chodzi i dlaczego. Nie jestem fanem p.Nawrockiego, ale wyniki jakoś go bronią. Więc albo panie mają coś poważnego na niego, albo niech przeproszą i trenuja dalej. Oczywiście to jest tylko moje zdanie. Jeszcze chwila i nie będzie co zbierać...

 • -GO- lubi Komentarz

  Jaki jest sens wystawiania w awizowanym juniorów, którzy nie nadają się do ligowego ścigania. Automatycznie blokujemy ewentualne zmiany w składzie seniorskim bo spodziewam się ,ze za tych młodzików będą dwie zmiany. Bjarne w tym meczu to zbędny luksus i generowanie kosztów. Śmiało za niego mógłby pojechać Polis lub Czałov. Moim zdaniem Pedersen dotychczasową jazda nie zasłużył na takie łatwe pieniądze.

 • -GO- lubi Komentarz

  Szkoda dla Gwardii, ale to chyba naturalna kolej rzeczy i nie ma co się Skórskiemu dziwić, że przyjął ofertę bycia pierwszym trenerem i to w tak zasłużonym klubie jak Azoty. Gratulacje tym bardziej, że to pierwsza tak poważna i odpowiedzialna posada tego trenera w handballu klubowym. Gwardia niejako odkryła tego szkoleniowca dla szerszej publiczności i wiadomo było, że przecież wiecznie drugim trenerem w Opolu nie będzie. Bardzo jestem ciekaw jak to będzie teraz wyglądało - nie jest przecież tajemnicą, że Skórski to wybitny specjalista od rozpracowywania przeciwników - i teraz, jak poradzi sobie Skórski bez Kuptela i Kuptel bez Skórskiego. Wszyscy znajdą się w nowej rzeczywistości, bo Skórski będzie musiał zmierzyć się z presją i odpowiednio zmotywować zespół i potrafić wpłynąć na zawodników. Kuptel z kolei będzie musiał przejąć w większym stopniu analizę przeciwnika, no chyba, że znajdzie kolejnego specjalistę w tym zakresie. Jednak mimo wszystko, wymuszone okolicznościami przejście od Cadenasa do Skórskiego, to spory zjazd prezesa Witaszka. Niemniej życzę Michałowi powodzenia i wszystkiego najlepszego przed tym nowym wyzwaniem.

 • -GO- lubi Komentarz

  Moim zdaniem Daszek nie zasłużył na tytuł zawodnika sezonu. Wykręcił fenomenalne statystyki, ale miały na to wpływ dwa fakty:
  1. Daszek grał w tym sezonie bez zmiennika, zasuwał cały sezon do deski do deski, i w tym momencie dużo łatwiej mu wyciągnąć niesamowite statystyki, niż Jancowi czy Morycie, którzy mieli mocnego zmiennika.
  2. Znakiem rozpoznawczym Wisły w tym sezonie była obrona, Daszek zdobył mniej goli ze skrzydła niż z karnych, a same rzuty ze skrzydła stanowiły 28% wszystkich goli, czyli około 50% zdobytych bramek to kontry. Tutaj spora zasługa całego zespołu zasuwającego w obronie, Daszek tylko kończy.
  To prawda, że Daszek zagrał fenomenalny sezon, ale Wisła już nie. Dawno tyle punktów jako zespól nie zgubiliście, spadek do niższej ligi w LM i kilka fur szczęścia przy awansie (cud z Morawskim np). Moim zdaniem zawodnik sezonu powinien pomóc zespołowi osiągnąć coś ponad stan, jak np przerwać niesamowitą serię zwycięstw Vive czy zdobyć historyczny medal. Dobra dyspozycja Daszka przyczyniła się do uratowania sezonu Wiśle, ale gdyby nie Daszek to Mihic by kończył kontry.

 • -GO- lubi Komentarz

  Gratulacje dla Vive! Dziś ich zwycięstwo nie podlegało dyskusji. Przykro że sezon się kończy, za tydzień prawdziwa uczta i turniej finałowy LM. Będę trzymał kciuki za Kielczan! Nieustająco
  Niespodzianki w postaci Gwardii i MMTS cieszą. Brawo dla Wisły za drugą część sezonu, o pierwszej lepiej zapomnieć. Vive życzę powodzenia za tydzień a Wiśle by w strukturach klubu zmieniło się na lepsze. Przykro że polityka niszczy klub od środka. Pozdrowienia dla wszystkich kibiców szczypiorniaka, udanych wakacji :)

 • -GO- napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Okrąglak odleciał!! Dziękujemy bardzo za wielkie poświęcenie i walkę do końca. W przekroju sezonu byliście wielcy!!
  Wielkie brawa też dla MMTSu i kibiców z Kwidzynia. Mozecie byc dumni z chłopaków no i z siebie - super doping, ale nas było więcej ;)))

 • -GO- napisał/a komentarz do Adam Skrabania porozumiał się z Azotami Puławy w sprawie rozwiązania kontraktu

  "nie zasypiał gruszek w popiele", ot taka "truskawka na torcie" :)

 • -GO- napisał/a komentarz do PGNiG Superliga: brąz na horyzoncie. Bitwa w Kwidzynie dla MMTS-u

  Było już -6! Dobrze, że się pozbierali. Wynik lepszy od gry. Oby w piątek zagrali swoje. Brawa dla obu drużyn za ambicje.

 • -GO- lubi Komentarz

  Mecz niesamowitej walki. Tak jak pisałem przed meczem, dyspozycja obydwu drużyn w półfinałach, a teraz, to zupełnie inna bajka. Szacunek dla Gwardii, bo drugą połową uratowali sobie skórę i dali szanse przed rewanżem. Widać, że to nie był ich dzień, a mimo tego wyszli z -5. Szkoda, że nie był to dzień Jogiego, oby był w piątek. To co gra Tolek Łangowski w końcówce sezonu, to jest kosmos. Dużo błędów pary sędziowskiej. Wszystkie siły na piątek, bo medal jest do zgarnięcia, ale konieczna jest finałowa mobilizacja. Na zakończenie muszę napisać, że takie pierdoły jakie opowiadali dzisiaj komentatorzy - pan Bugajny i pani Niedźwiedź - to ręce opadają. Nie mówiąc już o pytaniach zadawanych przez tego chłopca przed i w przerwie meczu.

 • -GO- lubi Komentarz

  Przeglądam media społecznościowe i jestem w szoku. Chamstwo i brak kultury aż razi. Szczerze mówiąc nie byłbym zdziwiony gdyby pisali to młodzi ludzie. Dojrzałe osoby odrzucają się publicznie błotem. A narzeka się na młodzież. Oczywiście ludzie z Płocka i Kielc w natarciu. Wstyd!

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.