pele stal - lubi

 • pele stal lubi Komentarz

  SZAMBO ten falubaz

 • pele stal lubi Komentarz

  Czy ktoś miał kiedykolwiek wątpliwości co do tego jakim człowiekiem jest zielonogórski senator...? Pomijam sportowy aspekt całej sprawy i sensowność zatrudniania tej dziewczyny jako zawodniczki w ekstraligowym klubie, ale ta propozycja matrymonialna była szczytem chamstwa, obnażającym całą "magię" tego środowiska.

 • pele stal lubi Komentarz

  Jak kupic? A czy to GKM kazał zadłużyć się Stali? Czy GKM tez w zeszłym roku kazał mieć długi klubom z Gdańska i Częstochowy? Jest szansa na ekstralige to niech wchodzą, bynajmniej w końcu było ciekawie do końca rundy zasadniczej a nie do 5-6 kolejek. ;)

 • pele stal lubi Komentarz

  Nie dla GP w Warszawie! Zemsta kibiców za układziki w centrali i partactwo musi być!

 • pele stal lubi Komentarz

  Boczek jak zwykle pokręcił wszystko jak Radio Erewań, w którym mówili, że na Placu Czerwonym rozdają samochody.
  Okazało się, że nie na Placu Czerwonym tylko pod dworcem. I nie samochody tylko rowery. I nie rozdają tylko kradną.

 • pele stal lubi Komentarz

  Siema. Probujemy organizowac ale Sylwester w Swistaku;)Nie sluchaj krola fitnessu,on jest na diecie bialkowej przed Swietami i gada kociopoly jak Haszmen,kiedy czyta Koran:)))

 • pele stal lubi Komentarz

  już paluchy kombinują

 • pele stal lubi Komentarz

  już paluchy kombinują

 • pele stal lubi Komentarz

  a doping falubłaznów będzie czy znowu będziecie się odwracać plecami i wychodzić ze stadionu?

 • pele stal lubi Komentarz

  Koniecznie musimy zatrzymać Świderskiego. W przeciągu całego sezonu zrobił swoje, a jego początek pokazał, że może wejść na właściwe tory. Trzeba dać mu szansę. Gapińskiemu powinniśmy podziękować. On już nie powtórzy drugiej połowy 2013. Te kontuzje odcisnęły na nim zbyt silną traumę. Stał się bojaźliwy na torze, widać było, że już nie ma odwagi by tak śmiało wchodzić pod rywali jak np. pod Warda, po czym pijaczek pokazał mu fuck you. Tylko kto za Gapę? Na pewno powinien to być Polak. Wszyscy dotychczas brani pod uwagę przepadli (Buczkowski w Grudziądzu, Gomólski w Toruniu, Walaskowi podziękowaliśmy, bo mu się w dupie poprzewracało). Może w tej sytuacji warto rozważyć Ułamka? W Grudziądzu już nie ma dla niego miejsca, więc powinniśmy dać mu szansę. Stać go na wyniki na poziomie Buczka czy Okonia. Jednak jeżeli nie Ułamek to może Suchecki? Ma potencjał, a kibice chętnie widzieliby u nas wychowanka. Zengoty nie biorę pod uwagę, zbyt przywiązał się do Leszna by stamtąd odchodzić.

 • pele stal lubi Komentarz

  wiesz, ja się zgadzam co do tego że Falubaz często lubi sobie nakombinować i o tym może się wypowiedzieć jakikolwiek inny kibic, czy to z leszna czy z torunia czy z tarnowa. To jest wiadome i tylko kibice Falubazu nie widzą czym tak na prawdę jest czasem ta ich Magia. Szczególnie z Frontczakiem i spółką w ekipie. Rozumiem że Walasek ma duże wymagania ale ufam też naszemu zarządowi (od kiedy przyszedł na stanowisko prezesa I.M. Zmora na prawdę w fajnym kierunku to się wszystko toczy) i wiem że jeżeli jego wymagania będą zbyt duże to po prostu przestaną z nim rozmawiać i tak się właśnie stało. Mamy na prawdę dobry skład i mamy pełne pole manewru co do ostatniego polaka w składzie, dlatego Walasek miałby przyjść do nas tylko za naszą ceną a nie na odwrót. My już mamy swoich liderów dlatego kupować następnych nie musimy. A poza tym jeżeli chodzi o cały wątek Falubazu, to myślę że jakiś porządny falubaz jak Zengota na przykład w składzie Stali przydałby się by pokazać, że nie ma znaczenia kto jest skąd. To ludzie jako jednostki są głupi. A widocznie klub jakim jest Falubaz ma dobre warunki dla właśnie takich (nie ubliżając tym normalnym). Pamiętacie co było kilka lat temu z Żytem i jego kombinowaniem jako trener... W każdym razie tak jak mówiłem... Zengota u nas pokazałby tylko że nie warto się żreć tylko dlatego że ktoś kibicuje Falubazowi a ktoś inny Stali czy też Unii Leszno. Ważne by się dobrze bawić no i uczciwie rywalizować sportowo.

 • pele stal lubi Zdjęcie

   

 • pele stal lubi Zdjęcie

   

 • pele stal lubi Zdjęcie

   

 • pele stal lubi Zdjęcie

   

 • pele stal lubi Oczko Skórnickiego: Fogo Unia Leszno - Przyjaciele Sqóry 45:45, część 2

 • pele stal lubi Komentarz

  Jarek chyba opuścił magiczne szkolenie z udzielania wywiadów i sobie z tym najwyraźniej nie radzi :/ Szkoda, Jankowski ma doświadczenie z pracy w Radiu Zachód i po krótkim przeszkoleniu ten wywiad mógłby wyglądać bardziej profesjonalnie:
  - "Czy czułeś zaufanie ze strony działaczy Falubazu ?"
  - JH: Jak możesz mnie w ogóle o to pytać ?! Zawodnicy i działacze w Falubazie stanowią jedną wielką wspierającą się rodzinę i zawsze możemy na siebie liczyć. To cudowne uczucie znaleźć się w takim klubie do naśladowania.
  - "Chciałbyś zostać w Falubazie ... ?"
  - JH: Oczywiście że tak. Jazda z Myszą na plastronie to szczyt marzeń każdego zawodnika. Cała moja kariera począwszy od Piły poprzez Wrocław i Leszno, była ukierunkowana na to żeby zostać zauważonym w Zielonej Górze. I kiedy po sezonie 2012 na moim iPhonie wyświetlił mi się Robert Dowhan popłakałem się ze szczęścia.
  - Czy chciałby ś zostać mistrzem świata ?
  - "Owszem ale nie dajmy się zwariować. Najważniejsza jest liga i Falubaz. Tam inwestuję największe środki i po każdym meczu cieszę się jak widzę uradowane twarze naszych na zawsze wiernych kibiców. Oni nigdy mnie nie zawiedli, nie odwrócili się plecami nawet w najgorszych chwilach. Wiec Klub i jego kibice będą w moim sercu zawsze na 1 miejscu. A jeśli przy okazji uda się wygrać cykl GP to będzie to wspaniałe uczucie, zwłaszcza jeśli dokonam tego jako zawodnik Falubazu.
  .............
  Tak właśnie ten wywiad powinien wyglądać, gdyby Jarkowi nie zabrakło profesjonalizmu ;D

 • pele stal lubi Komentarz

  Kara dla Patryka jest po prostu durna!!!
  Chłopak się przyznał,jest młodym człowiekiem,jechał dla barw narodowych..Nie wolno niszczyć utelentownemu żużlowcowi kariery.Kara ma pomagać,nie niszczyć!!! Wstyd..i brak słów!


  Ps.Patryk,trzymaj się.
  Tarnów wierzy,że karę Ci anulują i że wkkrótce wrócisz na tor.

 • pele stal lubi Komentarz

  już paluchy kombinują

 • pele stal lubi Zdjęcie