4est - lubi

 • 4est lubi Komentarz

  Fajnie by było zobaczyć Lebiedieva w barwach Rowu w PGE Ekstralidze

 • 4est lubi Komentarz

  @Hero: z całym szacunkiem dla Jamroga ale wolę Szczepana bo zna nasz tor i jeździ super zespołowo a Jamróg nim nauczy się naszego toru to może być pozamiatane. Jak Mateusz będzie miał dobry sprzęt to może być zaskoczenie typu Paweł Miesiąc

 • 4est lubi Komentarz

  Z całą sympatią do mojego imiennika... Kluby walczą o kontrakt gościa, który zawalił 90% meczów w sezonie i ma średnią biegową 1,2? Jednak świat zwariował :/

 • 4est lubi Komentarz

  Oj, bardzo liche te tłumaczenie słabości zawodników drużyny tarnowskiej. Byli wyraźnie słabsi w walce z zawodnikami gości. Wygrana drużyny rybnickiej ani na chwilę nie była zagrożona. Ja podejrzewam, że zawodnicy tarnowscy obojętnie w którym kierunku jechali, zawsze mieli wiatr w oczy.

 • 4est lubi Komentarz

  bzdura...acta2 nie ma nic do transmisji chyba ze ktoś transmituje z telewizora ale to juz dzisiaj usuwaja takie filmy

 • 4est lubi Komentarz

  Transmisja na TVP Smog Rybnik.Slaba jakość nic nie widać.

 • 4est lubi Komentarz

  Karwasz twarz, jeszcze ktoś? Może owijać żużlowców w folię bąbelkową przed sezonem?

 • 4est lubi Komentarz

  Matko Bosko... Mrozek! Bój się Boga! Toć to było leczenie, lek ratujący życie! Tak przecież zeznawaliście przed komisją, trzymając segregatory potwierdzających to dokumentów! Jaki doping, co ty pleciesz? Przecież nie kłamaliście z Trajektorju szanownej komisji, co nie? Mrozek! Halo! Ogarnij się!

 • 4est lubi Komentarz

  Kacper czas na wyzwania i rozwój. Starczy tej stagnacji w pierwszej lidze. Gdzie byś nie trafił w PGE to będzie plus. Walcz i pokaż swój talent.

 • 4est lubi Komentarz

  Dlatego stanął na podium SEC, wygrał Premiership i był najlepszym polskim seniorem w 1. Lidze. Tak, musisz mieć rację.

 • 4est lubi Komentarz

  W końcu dobra decyzja! Rozwój Kacper Rozwój!

 • 4est lubi Komentarz

  Dopóki te jeszcze marniejsze nie zdobędą 12 tytułów MP, więc jeszcze długo...

 • 4est lubi Komentarz

  Mrozek weź w końcu wyciągnij trochę pieniędzy z kieszeni bo pewnie rezerwy budżetowe są za Fricke'a, kup porządny silnik Karpowowi bp jeździć potrafi i niech on jeździ w PO bo jak widzę Czaje to..

 • 4est lubi Komentarz

  Gała też powinien wylecieć

 • 4est lubi Komentarz

  Stary Castanga to był dobry, ale w robieniu kraks na torze. I dlatego go pamiętam.

 • 4est lubi Komentarz

  czyi specjalnie trzeba spozniac start i zea wozic bo jak dobre wystartujesz i poprawnie to powtorka co za bezsens. jego sprawa ze ryzykuje albo sie wstrzeli albo tasma a nie jakies powtorki.

 • 4est lubi Komentarz

  Trochę to dziwne, że upatruje się Toruń jako króla polowań. Ja bym to nazwał raczej ,,królestwo zmian za wszelką cenę". Nie będzie spektakularniejszego tranferu jak ten Hampela do Leszna. Dlaczego? Bo Jarek zastępuje zawodnika który pojechał tylko 4 mecze a więc Pedersena. Doyle ma zastąpić Grega i względem średniej może wyjść Toruniowi na minus. Iversen? Może być niewiadomą jak Jensen. Króla polowań należy szukać wśród angażów drugiej linii lub juniorki. Takiego nie ma. Dopiero się okaże po okresie tranferowym.

 • 4est lubi Komentarz

  Ponadto, zgodnie ze znowelizowaną ustawą o sporcie i nową ustawą o zwalczaniu dopingu w sporcie, postępowanie względem Łaguty prowadzone jest na podstawie Polskich Przepisów Antydopingowych. Zgodnie z tymi przepisami, żeby można było nałożyć na klub dodatkową karę w postaci odjęcia punktów, musi dojść do stwierdzenia naruszenia przepisów antydopingowych u więcej niż dwóch członków zespołu, co w tej konkretnie sprawie nie miało miejsca.

 • 4est lubi Komentarz

  Według mnie to Rybnik powinien zaczynać kolejny sezon z punktami ujemnymi,bo nie może być tak że drużyna która cały sezon nic nie jedzie i wygrywa tylko trzy mecze z czternastu(Toruń)utrzymuje się w lidze kosztem innych. Jakoś jak Dudka złapana na dopingu to nie było takiej afery i nikt nie chciał go wyrzucić z ELigii.Żenada,bezwględu na to czy Łagucie zabiorą punkty to i tak ROW powinien zostać w EL.

 • 4est lubi Komentarz

  Patrzę na te statystyki i dalej Polski naród nie ma swojego zdania tylko lgnie za tym co mu pięknie opiszą. Pod artykułem gdzie promują Gruszkę w statystykach wygrywa właśnie on. Jeszcze kilka dni temu pod innym promowali Anastasiego gdzie również wygrał. Jaki artykuł takie głosy. Zero własnego zdania. Takim sposobem siatkówka męska zmierza w tym samym kierunku co żeńska. Polska nie ma obecnie trenerów, którzy zapewnią nam sukcesy. Mieliśmy De Giorgiego, trenera, który nigdy nie pracował z kadrą i jakie są tego wyniki? straszne. Teraz mamy stawiać na Piotrka, który jedyne doświadczenie z kadrą w roli trenera jakie posiada to dwie przerżnięte imprezy? gratuluje polotu. Tutaj trzeba trenera, który z niczego potrafi zrobić coś. Nie jesteśmy taka potęgą jak Brazylia, która zmienia świetnego szkoleniowca na mniej znanego a mimo to wyniki osiąga takie same. Kiedy wy wszyscy to zrozumiecie?