Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • tenisfan napisał/a komentarz do Challenger Szczecin: Zwycięski horror Nicolasa Almagro, porażka Robina Haase

  "Celem horroru jest wywołanie u widza klimatu grozy, niepokoju lub obrzydzenia i szoku. Głównymi motywami horrorów są zazwyczaj wampiry, demony, duchy, wilkołaki, nawiedzone budynki, kanibale lub zombie"
  Chyba autorka się zagalopowała z tym horrorem> Nic takiego nie było na korcie, za to był najlepszy mecz tegorocznego chelka z fenomenalnymi wymianami na jednoręczne bh.

 • tenisfan napisał/a komentarz do Challenger Szczecin: Grzegorz Panfil i Hubert Hurkacz bez awansu do ćwierćfinału

  Przynajmniej z Huberta widzę, że będą ludzie. A o rankingach to w przypadku tak odległych miejsc to raczej nie ma co mówić.
  Ale co skrzywdzili dzieciaka 15-letniego Filipa to ich, żeby wystawiać debel na mecz dnia. Dobrze, że skończyło się na przeniesieniu na jedynkę bo na centralu przychodzi sporo ludzi od święta i by byli w szoku rowerkiem.

 • tenisfan napisał/a komentarz do Challenger Szczecin: Życiowe sukcesy Huberta Hurkacza i Pawła Ciasia!

  Z Polaków Hurkacz zrobił najlepsze wrażenie, przede wszystkim w głowie poukładane a mówimy o chłopaku 18lat, na serwisie b. dobra jedynka, warunki fizyczne też dobre. Wynik do końca nie odzwierciedla przebiegu gry bo walka była, to nie tak że francuz odpuścił czy coś w tym stylu, równie dobrze mogło pójść w drugą stronę i decydował by trzeci set. Kolejny test dla Huberta jutro z Bustą, no i najbliższe tygodnie pokażą czy Szczecin to nie był tylko jednorazowym wybrykiem. Cias mówi że za rok zagra w USOpen to mu życzę, ale prędzej tam widzę Hurkacza.

 • tenisfan napisał/a komentarz do Jerzy Janowicz zderzył się ze ścianą

  Jerzy Janowicz po porażce z 17-latkiem z Belgradu ?
  to z Chorwacją gramy czy z Serbią?

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.