juniorMK - lubi

 • juniorMK lubi Komentarz

  Maxiu a jak tam Wisełka? Wygra dzisiaj w Lidze Mistrzów czy skupia się na Pucharze Polski? :D :D

 • juniorMK lubi Komentarz

  Gra z Kija !

 • juniorMK lubi Komentarz

  ronadlo i city hahah
  kto to wy,mysla haha
  to jak ZMARZLIK W FALUABZIE haha

 • juniorMK lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • juniorMK lubi Komentarz

  Filip będzie leczył pacjentów z Płocka,że nie będą mogli spać po nocach:D

 • juniorMK lubi Komentarz

  A to bardzo Ciekawe co Pan Trener przedstawia o Marku. Bo o dziwo byłem na tym treningu w maju który prowadził było tez paru dziennikarzy i jakoś sobie nie przypominam aby rozmawiał z Markiem na temat kontraktu Owszem po treningu zebrał wszystkich co byli i powiedział ,że o tym kto zostaje a kto nie - zostaną poinformowani.Od tej pory ani razu z Markiem sie nie kontaktował Zarzucanie pazerności z jego strony jest co najmniej nie na miejscu skoro nie uczestniczył w negocjacjach a nie uczestniczył Ktoś tu zwyczajnie kłamie !!!! Pozdrawiam

 • juniorMK lubi Komentarz

  halo, halo Maksiu ! Gdzie jesteś ? Jakis komentarz do meczu VIVE z PSG ?

 • juniorMK lubi Komentarz

  Wisła musi zrobić 3 dobre transfery,bo inaczej będzie tak co roku.Bombac rzuca każdej drużynie średnio 7-8 bramek na mecz,widzieliśmy,co Jurecki zrobił ostatnio czy Lijewski,a jak dojdzie Dujszebajev to wynik może oscylować w granicy +15 co mecz.
  To juz nawet śmieszne nie będzie.

 • juniorMK lubi Komentarz

  Jednak kibice z Płocka mieli rację, Bombek to światowy TOP, oni to się jednak znają na handballu :)

 • juniorMK lubi Komentarz

  Słabo zagrali to przegrali !!!
  I tyle w temacie

 • juniorMK lubi Komentarz

  Choć lubię Ostrovię, to z całym szacunkiem, ale jeszcze nie teraz. Ta cała liga zawodowa w naszych realiach, to jest jakaś pomyłka.

 • juniorMK lubi Komentarz

  Ktoś mi może powiedzieć, co taka Ostrovia ma zrobić z drużynami z ekstraklasy jak ostatnio przegrała z Viretem Zawiercie ośmioma bramkami, który jest na dole tabeli I ligi? Jakiś sens tych meczy w ogóle będzie? Powyżej uszu mam tą ligę zawodową...

 • juniorMK lubi Komentarz

  Czemu Płockie trole cieszyć się nie umieją?

 • juniorMK lubi Komentarz

  Wreszcie było widać myśl taktyczną trenera, Ktoś panował nad tym co się działo na parkiecie. Teraz widać ile znaczy trener w piłce ręcznej. Zupełnie inna drużyna, ustawiona wiedząca co grać, Po tygodniu współpracy.

 • juniorMK lubi Komentarz

  Przyznam się szczerze, że z początku dałem się nabrać, ale po chwili spojrzałem w kalendarz i się zorientowałem, że ty tak sobie tylko przecież żartujesz :)

 • juniorMK lubi Komentarz

  Oj Maxiu stulejarzu,kiedy w końcu zrozumiesz,że twój klubik to przystanek.Nie porównuj Cupicia do Racotea bo to jak porównać czekoladę do guano :) Cupic już wygrał wiele i po prostu jeśli ma możliwość zarobienia większych pieniędzy to jest to normalne bo nie idzie na emeryture do kataru tylko do klubu który będzie grał o coś.A o coś w twoim klubie nie będą grali jeszcze przez kilka kilka lat.Racotea posiedzi z 1-2 lata i wypad,bo wie że z tym klubem nie zagra o coś wielkiego

 • juniorMK lubi Komentarz

  ''szego i chrapek też chcieli grać w powaznym klubie i się rozwijać''

  Pewnie zauważyłeś że grają w poważnym klubie i osiągnęli więcej niż gdyby grali w Płocku.

 • juniorMK lubi Komentarz

  A ja jestem za tym, żeby nawet całą ligę tworzyły takie ośrodki jak Legionowo, bo przynajmniej im się chce. To nie ma być liga na pokaz w której grają same drużyny z dużych miast, bo większość z tych miast ma piłkę ręczną najwyraźniej gdzieś (vide Warszawa). Zresztą ponad połowa klubów występująca u naszych zachodnich sąsiadów pochodzi właśnie z takich miast jak wyżej omawiane Legionowo, a nawet i znacznie mniejszych. A frekwencja? - cóż... swego czasu Olsztyn, teraz Wrocław pokazują, że każdy startuje z tego samego punktu.

 • juniorMK lubi Komentarz

  Zamknięcie ligi NIE. Sory, ale robienie czegoś na wzór NBA to jakieś nieporozumienie chociażby z uwagi na frekwencje.
  AWANS przy zielonym stoliku już taki łatwy do osądu nie jest, w końcu mówimy o rozwoju.. Z całym szacunkiem dla Legionowa... ale czy ich obecność powiedzmy przez 10 lat zrobi coś dobrego dla piłki ręcznej? Zmieni ligę na lepsze? Jeżeli chcemy mieć drugą (małą) bundeslige to potrzebne jest Wybrzeże, Śląsk, Anilana, Warmia Olsztyn, Poznań, Warszawianka. Może jakaś drużyna z Krakowa/Katowic? Nie chce zabierać małym ośrodkom piłki ręcznej, bo sam Płock wielki nie jest... Potrzebna jest nam frekwencja na halach. Przynajmniej na 5 drużyn powinno chodzić po 3000 widzów. I tutaj posiłkuje się artykułem zatytułowanym "Dobra frekwencja na polskich halach na zakończenie roku" a w nim znalazłem... tragedia. Gdyby oba największe ośrodku grały u siebie byłoby lepiej... ale przecież nie o to w tym chodzi... 7500 widzów w całej kolejce!!! Przecież to jest tragedia!!! Z czym do ludzi? Średnia 1240. Gdyby Wisła grał u siebie i założyłbym taką samą frekwencję jak w Kielcach (3500) to dodać trzeba 2400 widzów, co daje nam 10 000 ludzi i średnią na poziomie około 1600 widzów. Przecież jak jest święta wojna w Kielcach czy w Płocku to jest 50% ludzi, którzy przyszli na żywo oglądać całą kolejkę najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce. Polsat jest zły, bo nie pokazuje piłki ręcznej, nie da impulsu do rozwoju.. W Polsacie siedzą mądre głowy, robią kalkulacje, sprzedają reklamy i tu nie ma co się dziwić i gniewać bo oni prowadzą firmę, a nie pomoc potrzebującym. Nie jestem przeciwnikiem ligi zawodowej, jej utworzenie może dać impuls. Mocna liga jest stworzona przez mocne kluby z wypełnioną halą. Tak jak w Bundeslidze ze średnią frekwencją 4500 ludzi na mecz. Na Kiel chodzi po 10 000 ludzi, czyli tyle ile na naszą całą kolejkę.

 • juniorMK lubi Komentarz

  Każda twoja wypowiedź jest minusowana pod niebiosa, a ocena każdej odpowiedź na nie jest o 180 stopni inna. Dalej upieraj się, że to tylko ty masz racje