• W oczekiwaniu na więcej...

    Czekaliśmy z niecierpliwością na ten start, aby przekonać się, na co będzie stać w tym sezonie Justynę Kowalczyk w biegach sprinterskich techniką dowolną. Nie trzeba było czekać zbyt długo, ponieważ Lillehammer Tour sprawiło, że pierwszy bieg odbył się już w piątek, a nie tak jak zwykle ma to miejsce (…)

  Więcej

 • Przełomowa zmiana? Sylwia Jaśkowiec w ekipie Justyny Kowalczyk

  Sylwia Jaśkowiec dołączy do drużyny Justyny Kowalczyk Sylwia Jaśkowiec jest chyba jedną z najbardziej pechowych postaci w polskim sporcie zimowym. Uznawana za wielki talent biegaczka przeszła w swoim życiu wiele i mało brakowało, aby już nie biegała na nartach. Po wypadku na treningu w trakcie przygotowań (…)

  Więcej

 • Gwiazdy sezonu 2013/2014, odcinek 4. – Charlotte Kalla

  Charlotte Kalla, s.bravo.pl Charlotte Kalla do tej pory nie osiągała w biegach narciarskich spektakularnych wyników. Większość medali zdobywała w startach drużynowych, ale miała na swoim koncie najcenniejszy dla sportowca krążek – złoto Igrzysk Olimpijskich, które zdobyła na 10 kilometrów stylem dowolnym (…)

  Więcej

 • Gwiazdy sezonu 2013/2014, odcinek 3. – Justyna Kowalczyk

  Justyna Kowalczyk, www.ocdn.eu Justyna była niewątpliwie gwiazdą minionego sezonu. Nie tylko za sprawą złota olimpijskiego, które zdobyła w wielkim stylu i mimo przeciwności losu, ale także wyczynów Polki w Pucharze Świata i jej walki z nieuczciwym traktowaniem „klasyczek” podczas Tour de Ski.Ten rok (…)

  Więcej

 • Gwiazdy sezonu 2013/2014, odcinek 2. - Marit Bjoergen

  Marit Bjoergen, nj24.pl Jest chyba najbardziej znaną w Polsce biegaczką narciarską, pomijając oczywiście Justynę Kowalczyk. I ta popularność raczej nie wynika z tego, że wszyscy doceniają jej sportową klasę i umiejętności oraz sukcesy, które do tej pory osiągnęła. Można powiedzieć, że jest traktowana (…)

  Więcej

 • Gwiazdy sezonu 2013/2014, odcinek 1. - Therese Johaug

  Therese Johaug Do minionego sezonu, Therese miała na swoim koncie tytuł Mistrzyni Olimpijskiej, wywalczony w sztafecie w Vancouver oraz dwa indywidualne złote medale Mistrzostw Świata. W tym roku dołożyła do tej kolekcji zwycięstwo w Tour de Ski i Kryształową Kulę. W ten sposób stała się narciarką wybitną, (…)

  Więcej

 • BNP Paribas Katowice Open czas zacząć.

  Agnieszka Radwańska Agnieszka Radwańska będzie niewątpliwie największą gwiazdą zawodów w Katowicach, które zostały zainaugurowane sobotnimi kwalifikacjami. Polka chciała zagrać w turnieju w swojej ojczyźnie już rok temu, ale zawiłości regulaminowe sprawiły, że nie miała takiej możliwości. Było jej (…)

  Więcej