Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Szalony Obserwator napisał/a komentarz do Kwalifikacje Tokio 2020. Vital Heynen znów zaskoczył. Reprezentacja Polski bez Bednorza i Kochanowskiego

  Kadra powinna być najlepsza taka jaka jest obecnie, a nie za zasługi (Szalpuk). Bednorz bezsprzecznie jestem co najmniej w top 3 przyjmujących w Polsce. Tyle.

 • Szalony Obserwator lubi Komentarz

  "A jak przychodzi do wyboru zawodników, to zostają dokładnie ci sami co na ostatnich MŚ, z wyjątkiem przychodzącego Leona, co jest oczywistym wzmocnieniem oraz kontuzjowanego Kurka"


  Jeszcze na miejsce Kochanowskiego wskoczył Kłos, który też zdobył mistrzostwo świata, ale w 2014 r.

 • Szalony Obserwator lubi Komentarz

  Nie pierwsza i nie ostatnia kontrowersyjna decyzja Heynena, podyktowana nie względami sportowymi, lecz widzimisię trenera i usilną potrzebą Belga postawienia na swoim. Limit szczęścia treneiro prędzej czy później się wyczerpie. Bartosz zjada Olka czy Artura na śniadanie, a podejrzewam, że obecnie i Michała również (brak rytmu meczowego). No i trudno nie zacytować Ngapetha odnośnie Leona - "Gdybym był Arturem Szalpukiem, który traci miejsce w kadrze na rzecz Wilfredo Leona, powiedziałbym: „Co to, do cholery, ma być?!” Jedyne, co się nie zgadza, że to nie Artur może teraz wypowiedzieć te słowa.

 • Szalony Obserwator lubi Komentarz

  Cały czas żonglowanie i kombinowanie ze składem, co mecz to inny zespół. A jak przychodzi do wyboru zawodników, to zostają dokładnie ci sami co na ostatnich MŚ, z wyjątkiem przychodzącego Leona, co jest oczywistym wzmocnieniem oraz kontuzjowanego Kurka, co jest wielką stratą. Wszystkie pozycje są zabetonowane, niby dobrzy zawodnicy, ale jak coś nie pójdzie to kto jest w stanie wejść z ławki i pociągnąć grę i dać tzw. wartość dodaną? Może warto było coś było zmienić i dać szansę Bednorzowi, który wnosi choćby potężną i pewną zagrywkę. Trzeba jasno sobie powiedzieć, że nie ma pewnego atakującego, jak w innych krajach, a to jest fatalna sprawa. Po co Heynen testował w LN np. Bołądzia, gdy jest leworęczny Malinowski, 27 latek, bardzo dobre sezony w Plus lidze, kończący akcje i dobre mocne serwisy. Jedno jest pewne, samymi floatami i kiwkami meczy z np. USA, Brazylią, czy Francją nie wygramy.

 • Szalony Obserwator napisał/a komentarz do Kwalifikacje Tokio 2020. Vital Heynen znów zaskoczył. Reprezentacja Polski bez Bednorza i Kochanowskiego

  Śmiech na sali. Tyle w temacie. Bednorz- najlepszy polski siatkarz ostatnich tygodni. Artur Szalpuk? On nie grał całego sezonu przez kontuzje, nie jest w formie. Kwolek? Chyba nie muszę się rozpisywać. Śliwka to zawodnik plażowy, on nie uderza, ciągle kiwa i plasuje. Bednorz? Zdobył w finałach VNL ponad 20 pkt więcej niż Mathew Anderson (!). Najlepszy przyjmujący turnieju, najlepszy punktujący. Heynen go nie powołuje. Czy ktoś mi to wytłumaczy? Skandal... PS Co jeszcze Bartosz Bednorz powinien zrobić, żeby Heynen go powołał? Ma zdobywać po 45 punktów w każdym meczu? On lepiej już nie będzie grał. Bo po prostu praktycznie się nie da. Bartek, odpuść sobie tą reprezentację jeśli nadal Heynen będzie ją prowadził. Szkoda zdrowia i nerwów.

 • Szalony Obserwator napisał/a komentarz do Polska - Holandia. Wilfredo Leon zadebiutował jak na wirtuoza przystało. Polacy nie dali szans Holendrom

  Obudzicie się z ręką w nocniku. To nie jest tak, że przyjdzie wielki Leon i nagle będziemy wszystko wygrywać. PS jesteśmy dwukrotnymi mistrzami świata, a my na siłę wpychamy jakiegoś siatkarza. Co ma powiedzieć Szalpuk, który będzie teraz grzał ławkę, bo przyszła gwiazda i z góry ma miejsce w szóstce? A dajmy na to przegramy z Francją w kwalifikacjach, a potem nie tak hop awansować na igrzyska. I kto wtedy powinien polecieć? Leon, Heynen, czy władze związkowe? Trema zjadła Leona w towarzyskim meczu z Holandią, o pietruszkę. Co dopiero będzie gdy zaczniemy przegrywać z Francuzami w najważniejszym meczu w ciągu dwóch lat? Oczekiwania są tak wysoko co do niego, że ciężko je określić. A wtedy się zaczną trząść portki...

 • Szalony Obserwator lubi Komentarz


  Jak mysz urodzi się w stadninie koni to jest koniem Cz nadal mysza?
  To ze ma żonę Polkę nie robi z niego Polaka bądźmy poważni

 • Szalony Obserwator lubi Komentarz

  Autor artykułu powinien sobie jeszcze strzepać. Tak podniecił się tym Leonem, że dorobił mu dwóch ojców.
  Tak dla przypomnienia. Ojca ma się jednego i ojczyznę również.

 • Szalony Obserwator napisał/a komentarz do Earvin Ngapeth: Moja wypowiedź dotycząca gry Leona dla reprezentacji Polski została źle odebrana

  Człowieku, na którym etapie kształcenia zakończyłeś swoją edukację? Ngapeth urodził się we Francji, wychował się we Francji, grał we Francji od najmłodszych lat. Jego ojciec to zupełnie inna osoba, Earvin ma tylko pochodzenie kameruńskie. Drzyzga nie ma pochodzenia francuskiego, bo jego rodzice są rdzennymi Polakami. A Leon? Wychowany na Kubie, rodzice Kubańczycy, grał w reprezentacjach czy młodzieżowych czy nawet seniorskich na Kubie, przeciwko Polakom. A jaki on kilka lat temu miał związek z Polską? Podpowiem, żaden.

 • Szalony Obserwator lubi Komentarz

  Earvin Ngapeth-nie jesteś Francuzem tylko Kameruńczykiem,a to że urodziłeś się we Francji niczego nie zmienia.Miejsce urodzenia i wychowania nie zmienia narodowości i pochodzenia,bo idąc tym tokiem myślenia,to Fabian.Drzyzga też powinien grać dla Francji,bo tam się urodził i wychowywał!!Jesteś obywatelem Francji i nikim więcej,tak jak Wilfredo Leon jest naszym obywatelem i dlatego możecie reprezentować swoje kraje.Chyba,że jesteś za reprezentacjami narodowymi,to daj przykład jako pierwszy i zacznij w końcu reprezentować reprezentację Kamerunu!My Polacy,jesteśmy jak najbardziej za reprezentacjami narodowymi,bo wtedy z narodowych reprezentacji Francji,Włoch,Rosji niewiele zostanie!

 • Szalony Obserwator napisał/a komentarz do Earvin Ngapeth: Moja wypowiedź dotycząca gry Leona dla reprezentacji Polski została źle odebrana

  Nie da się określić kto jest najlepszym siatkarzem na świecie. W ataku- prawdopodobnie to Leon jest najlepszy, natomiast w polu obrony i w przyjęciu siatkarz ten jest co najmniej przeciętny. Ngapeth natomiast jest bardziej uniwersalnym graczem. Apeluję! Nie da się wskazać najlepszego siatkarza na świecie. Co do Leona... Ten człowiek nie miał do niedawna nic wspólnego z Polską. Gdybym ja się ożenił z Niemką, nie stałbym się Niemcem. Nadal byłbym Polakiem. W piłce nożnej jest bardzo prosty przepis- grając w jednej reprezentacji seniorskiej, nie możesz grać już w innej. Tym bardziej że chłopaki z kadry Polski grali z Leonem w barwach KUBY. Robili wszystko, aby z nimi wygrać, zablokować go, był ich rywalem. A teraz nagle mają być w jednej drużynie? Co ma powiedzieć Artur Szalpuk, który prawdopodobnie zostanie odsunięty na ławkę rezerwowych? Nie zdziwię mu się, gdy się fochnie, jak człowiek. Gość wygrał mistrzostwo świata a teraz ma siedzieć bo przyszedł jakiś typ z Kuby? Media kilka lat temu mówili, że Leon mieszka w Polsce. Tymczasem był siatkarzem Zenitu Kazań (!). I po co te wszystkie SOS-y, Ogólnopolskie Olimpiady Młodzieży, skoro przyszedł sobie gość nie wiadomo skąd i zajmie miejsce tego właśnie jednego biednego młodego siatkarza POLAKA. Apeluję, nie potrzebujemy żadnego Kubańczyka, jesteśmy dwukrotnymi mistrzami świata. Nie ma aktualnie lepszej reprezentacji na świecie od Polski. Więc po co wzmacniać się farbowanym lisem?

 • Szalony Obserwator napisał/a komentarz do Oto 10 najlepszych sportowców Polski 2016 roku według WP SportoweFakty

  Radwańska ??? Kto to? Gdzie była na Rio?

 • Szalony Obserwator lubi Komentarz

  co tam robi jakas jedrzejczyk ????? z walk osiedlowych i to na 4 miejscu ??? to jakis zart ?

 • Szalony Obserwator lubi Komentarz

  No to prawda! Gdzie jest Karol Bielecki?!

 • Szalony Obserwator lubi Komentarz

  No właśnie to plebiscyt na sportowca roku a dla mnie sportowiec roku to osoba która jest ewenementem w skali światowej a takim niewątpliwie jest Anita podaj mi przykład innej kobiety która regularnie rzuca młotem powyżej 80 m i bije rekordy świata. To nie jest plebiscyt na sportowca któremu dziennikarze poświęcają najwięcej czasu. Jak Robert dał mediom sygnał że zostanie ojcem pojawiło się w sieci więcej artykułów niż informacji że Anita pobiła rekord świata. W zeszłym roku obciachem było że Anita nie wygrała plebiscytu więc teraz to będzie jedna wielka żenada. Nie wiem co musiałoby się stać by zawodniczka bijąca rekord świata, zdobywająca tytuły mistrzyni świata i olimpijskiej nie została sportowcem roku w kraju który reprezentuje. Przypomnę ci że Anita została wybrana lekkoatletką roku a to już mówi samo za siebie.

 • Szalony Obserwator lubi Komentarz

  Dokładnie, nie ma Karola Bieleckiego tym bardziej nie powinien tu istnieć Robert Lewandowski.

 • Szalony Obserwator lubi Komentarz

  Dla mnie przynajmniej kilka nominacji i kolejność SF to delikatny żart!

 • Szalony Obserwator lubi Komentarz

  jakież to osiągi miała Radwańska w minionym roku? typowe zaplecze pod duże imprezy robiła i wygrała jeden bodajże znaczący turniej Pekin?

 • Szalony Obserwator lubi Komentarz

  To jakaś kpina porównywać sukcesy Lewandowskiego do Anity. Przecież ten człowiek bez drużyny nic nie znaczy w odróżnieniu od dyscyplin indywidualnych.

 • Szalony Obserwator lubi Komentarz

  gdzie jest Karol Bielecki?? zdobył Lige Mistrzów z polskim zespołem i czwarte miejsce w RIO 2016 Co osiągnął Lewandowski pytam się ćwiercfinał mistrzostw Europy-to jest sukces - cwiercfinał????? Na igrzyskach dlaczego nie grają piłkarze-wyobraźcie sobie Messi,Ronaldo i Lewandowski w wiosce olimpijskiej w jednym pokoju a tam robaki i brak wody w łazience Oni leją na igrzyska a ich się wielbi.

 • Szalony Obserwator napisał/a komentarz do Oto 10 najlepszych sportowców Polski 2016 roku według WP SportoweFakty

  Nie wierzę w to co pisze SF. Zmarzlik? Kto to jest? Czy mało było medali żeby łatać dziury takimi nazwiskami? Jędrzejczyk? Kobiety się leją w MMA, w tym "pięknym" sporcie... I pani Radwańska.... Dlaczego w jej osiągnięciach nie ma Rio? Ktoś wie które miejsce zajęła? Nie, bo olewa sobie każde igrzyska, bo nie można wygrać dużej kasy jak na turniejach w Azji na przykład. ŻENADA... No i jeszcze ten Lewandowski na 1. pozycji... Chyba dużo rekordów świata i złoto olimpijskie jest lepsze niż kilka występów w LM, ale mogę się mylić. Euro? W normalnych ME wyszli z grupy (8 drużyn). To jest duży sukces RL9? Co on zrobił w tym roku? Oczywiście powinien być, ale dalej. No i nie ma Bieleckiego - najlepszego polskiego piłkarza ręcznego w tym roku, gdyby nie on... Wygrał LM, ale to wyraźnie mniejszy sukces od zdobycia trofeum w miastach, których nazwy nie jestem w stanie powtórzyć (azjatyckie turnieje pani Agnieszki)....... Jednym słowem: ŻAŁOSNY RANKING!

 • Szalony Obserwator napisał/a komentarz do Rio 2016 - siatkarski typer fazy walki o medale

  Bra - Wło 3:2
  Russia - United States of America 3:2

 • Szalony Obserwator napisał/a komentarz do Rio 2016 - Typer piłki ręcznej IO 2016

  Fra - Dan 30:27
  POLSKA DO BOJU - Nie 31 30

 • Szalony Obserwator napisał/a komentarz do Rio 2016 - Typer piłki ręcznej IO 2016

  Pablo 80 powinien miec więcej: 5 za trafiony wynik razy 2 = 10

 • Szalony Obserwator napisał/a komentarz do Rio 2016 - Typer piłki ręcznej IO 2016

  Pol - Dan 28:26
  Fra - Nie 30:28

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.