Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • jam łasica napisał/a komentarz do Awizowane składy na mecz Polonia Bydgoszcz - ŻKS ROW Rybnik

  Jak nie wiesz jak to skomentować to po prostu nie komentuj, i oszczędź sobie kompromitacji. Nie widzisz, ze to jest ankieta. Mogło więcej kibiców ROWu zagłosować. Jakie to ma przełożenie na mecz? Żadne.

 • jam łasica napisał/a komentarz do ŻKS ROW Rybnik vs. Carbon Start Gniezno - Pomeczowe Hop-Bęc

  Rybniczanie, wy to macie niezły tupet. Jeden mecz Wam wyszedł a kozaczycie jak byście co najmniej w Finale EE z Unibaxem jechali. Przypomnę więc że Gniezno tylko raz doznało takiej porażki na wyjeździe. Pominę stan toru i kozaczenie u siebie. Bo to jest dla każdego świadomego kibica żużla oczywiste. Tylko ktoś ograniczony tego nie dostrzega...

  Z całym szacunkiem, ale po meczu w Gnieźnie to Wy kozaczyliście, i moim zdaniem mieliście do tego prawo, więc nie odbierajcie tego prawa nam teraz. Aczkolwiek niektóre komentarze są lekko przesadzone. Nasi pojechali u Was słabiutko, ale Wasi zawodnicy u Nas jeszcze gorzej. I nie zwalajcie całej winy na tor, bo sami chcieliście ten mecz odjechać.
  Kolejna kwestia, zauważ, ze Rybnik po fatalnej pierwszej części sezonu radzi sobie całkiem dobrze, niektórzy zawodnicy się "obudzili". Także nie jest to jak stwierdziłeś "jeden mecz".
  Co do meczu z Bydgoszczą to ja wierzę, że Rybnik może wygrać, no ale zobaczymy.

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.