Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • calisia napisał/a komentarz do Żużel. MIMP. Dominik Kubera nowym mistrzem Polski juniorów. Miśkowiak pojedzie w IMŚJ! [RELACJA]

  Na wstępie zastrzeżenie: nie mam nic do Krakowiaka - inteligentny, dobrze ułożony chłopak, który da sobie radę w życiu. Ale... jak ktoś jest wykluczony w wyścigu, to nie zajmuje w nim drugiego miejsca - jest niesklasyfikowany. W związku z tym, dlaczego został tak potraktowany, jakby zajął w wyścigu barażowym 2-miejsce i został dopuszczony do dalszych eliminacji? Czy dlatego, że reprezentuje gospodarza imprezy? Czuję niesmak...

 • calisia lubi Komentarz

  No no... jak juz pierwsza osoba w panstwie odwiedza Bartka w domu, to to jest juz wydarzenie. Szacun

 • calisia lubi Komentarz

  Co niektórzy wypisują takie bzdury że Ho Ho. Na czym Bartek ma stracić po wizycie prezydenta w.... Domu swoim. On nie miesza się w żadną politykę i na niczym nie straci. Owszem my Polacy nigdy nie mieliśmy szczęścia co do prezydentów ale osobiście uważam że Bartka dosięgnął zaszczyt gościć prezydenta jaki by nie był ale jest i trudno. Bartek na to zapracował nie tylko na torze ale swoim zachowaniem i podejściem do wszystkiego. Mało który reprezentant Polski miał okazję ugościć prezydenta. Nie ważne czy to kampania czy nie. Bartek do końca życia będzie to pamiętać. Zazdrośnicy zawsze będą krytykować a normalny człowiek poprostu mu pogratuluje. Brawo Bartek!

 • calisia lubi Komentarz

  Bravo Bartek takie wizyty prezydenta nie zawsze się ma , niech burki uczą się ..............

 • calisia lubi Komentarz

  To zaszczyt kazdego Polaka goscic Pana Prezydenta w domu.

 • calisia lubi Komentarz

  @Kacper... cale szczescie, ze Bartek udal, ze nie ma go w domu jak Polske objezdzal prezydent co to bol pisal przez "u". Ten to by mu w chacie skakal po krzeslach i stole.

 • calisia lubi Komentarz

  @Kung... akurat w jego przypadku to atrybut, ze ten dlugopis ma. Bo innemu nalezaloby ten dlugopis zabrac aby nie pisal "bul".

 • calisia lubi Komentarz

  Ktoś tu poniżej napisał, że ludzie tracą pracę, i tym się powinien Duda zając. To wy wyborcy PO nie wiecie co robić w takim przypadku? Przecież wasz guru Komorowski (ten od bigosu) wyraźnie powiedział.... Zmień pracę i weź kredyt.
  A po drugie, to chyba ćaśkowski kandyduje na fotel prezydenta, co? Pytam, bo szambo w komentarzach wybiło niczym w w Wiśle :)
  A po trzecie, gdzie się podziala prawdziwa prezyDĘTKA Kidawa? Zapadła się pod ziemię czy jak?

 • calisia lubi Komentarz

  Ciekawe co na wizytę Pana Prezydenta Andrzeja Dudy towarzysz Komarnicki z targowicy TOTALNEJ czyżby Bartek i jego rodzina zostali "pisiorami" przez program ORLEN + ???

 • calisia lubi Komentarz

  Patrząc na komentarze niżej widać te nerwy i niepewność postkomuszego kodziarstwa: co to będzie jak wasz tęczowy Rafalala jednak nie wygra? Gdzie się podziejecie? Może Niemcy albo Szwecja? Tam pożytecznych idiotów nie brakuje, nie będziecie się wyróżniać. Polacy za wami tęsknic nie będą.

 • calisia lubi Komentarz

  Niewazne z jakiej opcji jest Duda bo jest prezydentem RP, wiec Zmarzlikowi nie wypadalo odmowic z nim spotkania, a jak ktos tego nie rozumie to szkoda slow.

 • calisia lubi Komentarz

  Jestem w stanie po komentarzach rozpoznać gdzie kto mieszka i jakie ma wykształcenie ! Są dwa rodzaje komentarzy - pierwsze inteligentne i ironiczne , z duża dawka humoru. Drugie to chamskie wyzwiska, bluzgi na niezbyt wysokim poziomie. Wiadomo kto jest kto!!!

 • calisia lubi Komentarz

  - Jak zawsze dużo jadu i zawiści wśród - " kibiców " w tych marnych komentarzach... - Wielki Szacunek dla naszego Mistrza Świata Bartka Zmarzlika ! - Wielki Szacunek dla naszego Prezydenta Andrzeja Dudy ! - Oto mój komentarz... Życząc wszystkim emocji na stadionach żużlowych w nadchodzącym sezonie. Pozdrawiam.

 • calisia lubi Komentarz

  Dobrze, ze Bartka nigdy nie odwiedzila byla minister sportu nijaka Mucha ta od lemingow, ktora to chciala reformowac III lige hokeja na lodzie. Wtedy to dopiero pogadali by sobie o niczym.

 • calisia lubi Komentarz

  @Kacper...no nie wiem, ktory koncert byl bardziej fantastyczny? Tu zdania sa podzielone
  Madonny na Narodowym? Czy ten Muchy w Sejmie co to spiewala, ze znowu w zyciu jej nie wyszlo?

 • calisia lubi Komentarz

  Ech @zielony... niedojda Czaskoski juz pokazal co potrafi. Gdyby nie Rzad, to do dzisiaj go*** by Wisla plynely.

 • calisia napisał/a komentarz do Żużel. Prezydent Andrzej Duda w domu mistrza Bartosza Zmarzlika. To była wyższa szkoła jazdy

  Podziękowania dla pana W. Komarnickiego, prezesa honorowego,za zorganizowanie wizyty

 • calisia napisał/a komentarz do Władysław Komarnicki po Gali: To był bardzo mocny akcent gorzowski

  Gratuluję wyróżnień. Zastanawiam się jednak, co robi na Gali Pan Prezydent Gorzowa? Ten Pan, zgodnie z wyrokiem sądowym, powinien oglądać ceremonię w telewizji w celi więziennej, o ile oczywiście dostanie na to zgodę wychowawcy...

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.