Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • unia.pany lubi Komentarz

  Dokładnie, dla takich kombinatorów nie ma miejsca w ee, 1 liga to max w czym mogą funkcjonować.

 • unia.pany lubi Komentarz

  I tak wpierdziel od Tarnowa to po cholere się pelentać sie po stadionie.

 • unia.pany lubi Komentarz

  Najpierw zachowują się jakby jechali na piknik do Tarnowa, a później czepiają się dupereli. NIE dla Skrzydlewskiego w ee

 • unia.pany lubi Komentarz

  Daruj sobie, co najmniej niesmaczny komentarz

 • unia.pany lubi Komentarz

  to jak to z tym Cierniakiem jest panie skam? kasy nie miał a tor sam wybudował? sam sobie pan przeczy. Janek zrobił tyle dla Uni co żaden inny i tyle w tym temacie a odszedł bo miał dosyć tego szamba.

 • unia.pany lubi Komentarz

  Tak się składa, że znam ojca Kiełbasy. To co pojawiło się w necie o szkółce Ciemniaka i UT to lajcik, rzeczywistość jest o wiele mniej ciekawa. Tych trzech muszkieterów z preziem na czele należy omijać szerokim łukiem. A tak na marginesie, w Łodzi był wstęp wolny, w Tarnowie Sady podnosi ceny. Aż strach pomyśleć co zrobi na finał!

 • unia.pany lubi Komentarz

  Oficjalnie grupa start dołączyła podczas otwarcia w czerwcu albo lipcu 2015 ale przecież Janusz musiał ten tor wybudować i wyposażyć . grupa start dołączyła jak miało być otwarcie więc tor i sprzęt już był. A co do Sadego to nie tak trudno się domyślić że każde wypowiedziane słowo przez Cierniaka było wcześniej konsultowane z prezesem na 100%. popatrz na Michelsena chlapnął coś na własną rękę i już nie jeździ. a co do wypowiedzi to jasno widać że Janusza nie lubisz a to że odszedł to podziękuj panu prezesowi że się nie dogadali a nie Januszowi, sory ale co jak co ale o kasę nie poszło. A co on takiego zrobił kibicom? że odszedł... on już swoje wytrzymał wierz mi nie jeden juz dawno by odszedł. Powiedz mi kto jak nie prezes powinien dążyć do zgody i nie pozwalać na wzajemne podsycanie konfliktu i nie pozwalać na medialne przepychanki które przynoszą klubowi tylko wstyd na całą Polskę. Jak jeździł i narażał życie w klubie to cacy co? teraz jak poszedł to kop w d..ę i żal ?

 • unia.pany lubi Komentarz

  Kiełbasa radzi sobie na razie lepiej niż wychowankowie Cierniaka, ale ile w tym obecnym wyniku jest nauki Kołodzieja, a ile Cierniaka to już sam młody wie. Na pewno jednak Janek jako jeżdżący trener jest w stanie przekazać młodym trochę więcej tych torowych aktualności niż Cierniak (który np nigdy nie jeździł na nowych tłumikach to co praktycznego może doradzić? ).

 • unia.pany lubi Komentarz

  Mówiąc szczerze nie siedzę zbytnio w temacie szkòłek żużlowych i wiem tyle ile przeczytam w artykułach ukazujących się co jakiś czas . Rozumiem, że w Tarnowie jest 2 szòłki - Cierniaka i Kołodzieja . Z sytuacji wynika, że Panowie nie są sobie życzliwi i nie dążą się zbytnią sympatią . Obie szkòłki mają szczytny cel, aby adepci żużla tworzyli i zasilali drużynę Unii Tarnòw teraz i w niedalekiej przyszłości . Fajnie, że macie taki nadmiar, bo np w takim ksm Krosno nie ma wcale szkòłki, tylko ( jak wynika ) obaj Panowie nie mogą, nie potrafią a może nie chcą się dogadać i dojść do porozumienia .
  To jest trochę jak dyskusja, mając 2 licea w mieście, ktòre jest lepsze to państwowe czy prywatne i najwięcej kłócą się rodzice, dyrekcja milczy, a dzieci są na drugim planie.
  Jak wynika z cyfr przedstawionych poniżej na forum Cierniak ma 5 motoròw , Kołodziej ma 20 motoròw = razem 25 . Niech połowa z tych adeptòw będzie gotowa do jazdy na przyszły sezon w Unii = 13 . Opymalnie jest dla klubu mieć 4 junioròw w składzie, a tylko 2 jedzie w meczu . Zapytam więc - gdzie Ci pozostali mają jeździć ? , może utworzą kolejkę ?. Chyba logicznym jest że pójdą do innych klubòw np Wandy Krakòw itd . No chyba że Unia Tarnòw utworzy drugą drużynę z junioròw i zgłosi do ligi , żeby się doskonalili w lidze a nie tylko na treningach .
  Treningi i licencja to jedno, a jazda w lidze i składzie to drugie . Wszyscy wiemy jak zazwyczaj wyglądają biegi adepta w prawdziwym meczu . Świetnie jak dojedzie 4 pełne kòłka i dotrze do lini mety . Są oczywiście Ci fenomenalni, ktòrym to nie sprawia problemu, ale niestety nie każdy .
  Są oczywiście juniorzy mniej czy bardziej zdolni, trafiają się i perełki temu nie zaprzeczam , ale żeby dojść do jakiegoś poziomu trzeba jeździć i to regularnie w składzie drużyny w lidze .
  Spory między Cierniakiem a Kołodziejem powinni sami rozstrzygnąć między sobą w klubie z udziałem sponsora i to byłoby najrozsądniejsze . Wiele osòb na forum takie rozwiązanie popiera .
  Jak mòwiłem nie znam dokładnie sprawy, ale takie rozważania mi się nasunęły po artykule i wypowiedziach innych na forum .

 • unia.pany otrzymał brązowy medal w kategorii Promotor Wszech Czasów

 • unia.pany lubi Komentarz

  No to pisz sęk w tym że nie masz o czym. Jakby w Lesznie był taki syf to głowy dawno.by poleciały. Ja w zeszłym roku Unii.nie broniłem , jak jechali padakę , powiem więcej mówiłem wtedy że spadek im się przyda , choć sezon mieli pechowy. Dlaczego tak mówiłem ? Bo trzeba mieć honor , a wy honoru nie macie bo widzicie jak na dłoni.że dzieje się zle ale udajecie że okay. Ale tylko przed sobą szkoda

 • unia.pany lubi Komentarz

  Ja nawet nie muszę wnikać w sytuację tarnowską by wiedzieć że zdrowo tam nie jest. Wystarczyło że do negocjacji kontraktu Janka w zeszłym roku zaproszono Cierniaka, którego Janek po prostu nie lubi. Później tłumaczono że Cierniak jest w zarządzie dlatego przy stole mógł być. Może i mógł ale na pewno nie musiał. Dla Janka to był kolejny psztyczek po tym jak krytykował bierność zarządu w poszukiwaniu nowych sponsorów. Z tej całej sytuacji skorzystają kluby z Krakowa, Krosna a może też z Leszna. Tarnów zostanie z kolei z juniorami na poziomie Rolnickiego czyli dobrych na ligę niżej.

 • unia.pany lubi Komentarz

  Ten niby problem ciągnie się już bardzo długo i nie trzeba go znac od podszewki. Prawda jest taka że Cierniak i Koldi się nienawidzą , a póki będzie Sady w klubie , póty Koldi tam nie wróci. Takie są fakty a Michellsen tylko ten syf jaki panuje potwierdził. Takie są fakty a nie jakieś twoje przemyślenia

 • unia.pany lubi Komentarz

  ...ale laurka !!! nikt nie kwestionuje tego, że szkolicie młodzież, ale zawieszać chłopaka (K.Kiełbasę) za to, że podczas spotkania w szkole powiedział, że jego wzorem na torze jest Janusz Kołodziej to wieśniactwo do kwadratu, sami zaczęliście konflikt (kto wie, czy nie podjudzani przez Sadego), a teraz się wybielacie, szkolcie młodzież dalej, a takie laurki wsadźcie sobie głęboko... wysmażyli laurkę i chcą iść do sądu (?), kto wam tak poradził - Sady ? nie trzeba było go słuchać i zachowywać się jak wieśniaki... skupcie się na szkoleniu i nie słuchajcie tego obwiesia...

 • unia.pany lubi Komentarz

  A tak w ogóle, to o co chodzi? Mamy oświadczenie, z którego nic nie wynika poza stwierdzeniem, że rodzice dwóch adeptów szkółki są niezadowoleni z dotychczasowej współpracy ze szkółką. Wolno im być niezadowolonymi. Wolno im krytykować.

 • unia.pany lubi Komentarz

  Kolego po takich artykułach Koldi do Tarnowa napewno nie wróci , bo te szkalowanie trwa od kilku miesięcy. Dogadać się ? Nie ma z kim , zresztą nagonkę w mediach zaczął Cierniak z Sadym. A Michellsen oświadczenia nie wyda bo już powiedział jaki jest w klubie syf.Leszna i Wrocka nie porównuj nawet bo tam nikt żali nie wygłasza publicznie. Zgrzyty pewnie i są w każdym klubie , ale w żadnym nie ma aż tylu co w Tarnowie

 • unia.pany lubi Komentarz

  Gdybyś był "w temacie" to wiedziałbyś, że Edek z Unią od lat "drą koty" :)

 • unia.pany lubi Komentarz

  Powinni ściągnąć na wszelki wypadek Michelsena na mecz. Zdąży Bjerre - to wstawić go za Czaję. Nie zdąży Bjerre - wstawić za Kennetha.

 • unia.pany lubi Komentarz

  Konflikt jak pisali rodzice wygenerowal Cierniak, wysylajac pismo do PZM ze Kamil Kielbasa i Bartek Kowalski sa jego wychowankami choc od 2 lat szkolili sie u Koldiego (co najlepsze w tym wszystkim szkolka cierniaka nie byla zgloszona do PZM w tym czasie, dzialal jako prywatne stowarzyszenie). Przyblokowal w ten sposob chlopaka mozliwosc rozwoju gdyz w tym czasie startowalo najwiecej mlodzierzowych imprez. Nie wiem czy to celowo czy nie. wydaje mi sie ze na stan obecny Cierniak jest totalnie przegrany bo chlopaki maja licencje i zaczeli starty w DMPJ jeszcze pod innym klubem. Jestem kibicem od wielu lat nie zapomne Cierniakowi tego meczu z Rzeszowem, jak nas sprzedal skurw..., ale wtedy poplynal dobrze hu...

 • unia.pany lubi Komentarz

  Janusz Kołodziej nie wróci szybko do Unii Tarnów tam jest poważny konflikt z Cierniakiem.

 • unia.pany lubi Komentarz

  Kiełbasa mimo 16 lat jest mega twardzielem. Bedzie z niego pociecha !

 • unia.pany lubi Komentarz

  Byłem na meczu Wandy z Orłem i chłopak zapowiada się na dobrego zawodnika w jego pierwszym biegu gdy ustawiał się do biegu Ernest do niego podszedł i przestawił go do innej kolejny dobrze że ma wsparcie doświadczonego zawodnika

 • unia.pany lubi Komentarz

  w tym sezonie to Tarnow jest poza zasięgiem....

 • unia.pany lubi Komentarz

  szkoda ze Artek nie byl z nami zamiast Swiderskiego.Sluzy mu jazda u nas i raczej nigdzie sie nie bedzie wybieral bo wie ze w Tarnowie mu dobrze idzie.

 • unia.pany lubi Komentarz

  Zawodnik wybrał się na trening później na mecz do Częstochowy a państwo już przypisujecie go do danej drużyny? To w takim razie gratulacje. Radze zejść na ziemie, przestać marzyć zastanowić się jakie są realia. Otóż Michelsen prawie całkowicie zniszczył swoje szanse na jazdę w polskiej lidze w tym sezonie głupimi wpisami w internecie. Mieszka w Rybniku, trenował w Częstochowie jest zawodnikiem Unii Tarnów. Tak wygląda sytuacja. Kilkanaście dni temu ludzie z Rybnika wypisywali posty o takiej treści:,,Michelsen w ROW-ie/RKM-ie/Rybniku!". Dzisiaj kilka dni później:,,Michelsen w Częstochowie!". Jeśli tak się stanie to gratulacje, tylko nie rozumiem jednej rzeczy. Dlaczego takie wnioski wyciągacie po tak nielicznych i błahych informacjach? Przed sezonem w Tarnowie jeździł Vaculik Martin. Dlaczego? Bo w Tarnowie go uwielbiamy a Tarnów to jego drugi dom, czuje się tu wyśmienicie. Dlatego. W czasie tego sezonu na mecz ligowy do Tarnowa przyjechał Madsen. Ludzie opanujcie trochę swoje ambicje i patrzcie na wszystko z chłodną głową.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.