Oszustwa na porządku dziennym?

autor: m0drzew | 2019-01-26, 06:43 |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|
Tak mnie naszło ostatnio...
Zarówno w sporcie jak i w życiu non stop ocieramy się o ludzi, którzy nas okłamują, oszukują na kazdy sposób, byle tylko zaistnieć w świecie lub byłysnąc przed mediami. I nie mówię tutaj o zachowaniach takich jak pan Gonera na ramówce TVNu, co sobie usiadł na podłodze (a co, nie można?) ale raczej o osobach, które obiecały coś, a potem się nie wywiązały, jak np. Pan Nawrocki z prowadzeniem Stali Rzeszów, czy wogóle kluby z kontraktów z żużlowcami, czy "sponsorzy" z umów sponsorskich. Idziesz do sklepu, pytasz się o chleb: "tak, tak, 100% naturalny na zakwasie", ale jak przeczytasz skład, okazuje się, że mąka, drożdze i tona chemii. Kupiłem ostatnio kilka programów żużlowych z 1992 roku, miały być 4 szt. przyjechały 3. Dzwonię do sprzedawcy, że dojechały tylko 3, w odpowiedzi dowiedziałem się, że chcę go naciągnąć i na 100% były włożone 4. Przykre, sprzedawca zrobił z siebie idiotę i po co? za 5zł? hurra, będę biznesmenem za 5 zł WOW. A praktyka, że sprzedaje się produkty wątpliwej jakośc rekomendowane przez nieistniejących fachowców, to już ostatnio norma. Przykład profesor Feliks Jaworski. I o ile jeszcze zachowanie typu spóźnienie z wypłatą dla zawodników, czy oszukiwanie na sprzedawanych chlebie jestem w stanie zaakceptowac, o tyle zwodzenie za nos np. wdowy po ś.p. Tomku Jędrzejaku już nie. To jest szczyt chamstwa. Pan Nawrocki powinien wziąć nawet chwilówkę a temat zamknąć od razu, a nie przekładanie po ileś razy, odawanie durnia, że faktura nie doszła... no ludzie, to jest niedopuszczalne!

Wystartowały przygotowania do sezonu 2019, zobaczymy czy chociaż część wałkarzy zniknie ze środowiska żużlowego, Pan Nawrocki został odsunięty, ale na ile dał się poznać, to fakt, że został wyrzucony drzwiami, okno na wszelki wypadek zamknęli to będzi epróbował wleźć kominem...

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.