Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • t0meq lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • t0meq lubi Komentarz

  @gorzowianin z Mazowsza: bo jest spoko gościu. A juniorzy potrzebują jazdy

 • t0meq lubi Komentarz

  @yes: Show, czyli pokaz np umiejętności, kunsztu Janka Kołodzieja. Czego nie rozumiesz?

 • t0meq lubi Komentarz

  Faworytem przyjezdni. Mimo, ze nasi juniorzy spisują sie całkiem solidnie, ale to para lubelska, jest obecnie chyba najlepsza w lidze. Mają kim robić zmiany. Dla Miesiąca i Buczka mecze pewnie z małym dodatkowym smaczkiem.

 • t0meq lubi Komentarz

  @gorzowianin z Mazowsza:
  Może po prostu co nie zostało wspomniane w tym artykule to do składu doszedl jach Holder i to zmieniło oblicze drużyny, bo gdyby go nie było to pewnie by były Doly tabeli

 • t0meq lubi Komentarz

  Jedno pytanie.
  Czy jak pisano przed sezonem że np.Cyt:"Włókniarz Częstochowa jest królem polowania" bo udało im się kogoś dobrego zakontraktować ,to czy kogoś z Czewy tym urażono?
  Jeżeli Michelsen poczuł się urażony określeniem "Król defektów" to ta kara jest właśnie za to,by następnym razem troszkę wyluzował.Żeby nie było że bronię Majewskiego,ale w tym przypadku zawodnik grubo przesadził.

 • t0meq lubi Komentarz

  Internet przyniósł wielką siłę i wielkie możliwości, ale i pokazał jakie barachło stanowi przekrój społeczeństwa, co jest smutne. Dziennikarz nikogo nie obraził, ma prawo komentować co widzi, w odpowiedzi doznaje obrazy, a polactwo (ciężko was nazwać Polakami) wylewa swoje ojkofobiczne frustracje jak zwykle w stronę innych Polaków.

 • t0meq lubi Komentarz

  @Gecons-LBN: to jest dziennikarz, jest od tego, żeby opinie upubliczniać.

 • t0meq lubi Komentarz

  Jest i encyklopedia wiedzy mister Night... pisząc posta chciałem coś dodać...(odpowiedź będzie zapewne) i jest:)))...to przypowieść o nożycach i stole;)))

 • t0meq lubi Komentarz

  Lokomotywa nie taka silna jakby się mogło wydawać. Brawo dla "Diabłów" za bardzo dobry wynik. Dojdzie Smoliński i mają bardzo silny zespół z dobrym menago Kryjomem na czele.
  PS.Chodzą słuchy,że Rusko już rozgląda się za polską żoną dla Bloedorna:)))

 • t0meq lubi Komentarz

  Nie sprawiedliwe...nie dla mnie lecz myślę o Griszy.. doping wykryty - 2lata i koniec tego machlojstwa..zawodnik sam powinien publicznie sie przyznać do winy i odpierdzieć 2lata.

 • t0meq lubi Komentarz

  Pawliczak za nisko oceniony. Może po punktach tego nie widać ale tyle co on serca na torze zostawili to zasługuje na zdecydowanie lepszą notę.

 • t0meq lubi Komentarz

  Sędziowanie meczu totalna porażka.Walaskowi wcale się nie dziwię że nie wytrzymał i powiedział swoje!Jak zawodnika który sam przewraca się można dopuścić w powtórce wyścigu.

 • t0meq lubi Komentarz

  "Jewgienij Sajdullin uważany jest za spory talent. Na razie jednak nie jest na tyle dobry, by móc rywalizować w PGE Ekstralidze".
  To jest z niego talent czy nie? :/

 • t0meq lubi Komentarz

  Miedziak jeszcze kilka lat temu był ostrym walczakiem nie bojący się wjechać w trudne miejsca. Dziś waleczność mu została ale opanowanie motocykla gdzieś zatracił, szczególnie na łukach potrafi go wynieść bez powodu. Jego jazda w bardzo bliskim kontakcie świadczy o jego umiejętnościach ale przy braku kontroli maszyny kończysz się to źle (można powiedzieć że co mecz). Coś musi być przyczyną, którą da się rozwiązać. Nie wierzę, że taki zawodnik będzie wiecznie dzwony zaliczał.

 • t0meq lubi Komentarz

  Panie Miedziński vel Chaos . Pana jazda jest bardzo chaotyczna nie od dzisiaj . Nie wiem z czego to wynika , ponieważ był czas , że oglądało się pańską jazdę z przyjemnością . Takie są fakty i nie ma się co na nie obrażać . Dobrze , że zna Pan swoją wartość , tylko czy jeżdżąc tak jak obecnie , w szybkim tempie nie rozmienia Pan się na drobne ?

 • t0meq lubi Komentarz

  Miedziak myśli, że do sprawdzenia statystyk, i do oglądania meczów w TV potrzeba komentarza mediów. Myślę, że problem MiesIaka jest taki, że uważa, że cały świat się na niego uwzial. Zresztą podobni ma wielu kibiców z Torunia.

 • t0meq lubi Komentarz

  Był dzwonnik z Notre Dame jest i dzwonnik z Torunia. :)))

 • t0meq lubi Komentarz

  Miedziak powiedzial: Widzę, że media lubią drążyć ten temat......

  a ja widze ze Miedziak "lubi" sie przewracac, byc wykluczany za niebezpieczne sytuacje i przeszkadzac kolegom na torze. Media po prostu komentuja te sytuacje :)

 • t0meq lubi Komentarz

  jedni o tor huknie i liczą mu statystyki dzwonów...,inni jakby nigdy nic- nie patrz na hejterów-super jeździsz,wierzymy w ciebie...,co by pisać/nie pisać jako zawodnika definiuje go tylko i wyłącznie jego jazda, a nie wpisy zakochanych fanów i zdeklarowanych hejterów..., ja wolę być obiektywnym obserwatorem z boku- no chce adrian oceny po sezonie to mu trzeba to dać...,ale ocena pracy jest zawsze robiona przez pracodawcę na bieżąco bo od tego zależą wyniki firmy....,chyba,że mają w toruniu komfort bo i tak brak jego wyników nadrobią liderzy i juniorzy...,na utrzymanie wystarczy,z musielakiem byliby zagrożeni playoffami...

 • t0meq lubi Komentarz

  Jeszcze nie raz huknie o tor he

 • t0meq lubi Komentarz

  Nikt nikomu nie przykleja łatki po jednym, czy dwóch wpadkach. ale jak zawodnik jeździ xxx lat i stale przewraca kogoś, a w najlepszym wypadku tylko się sam, to sobie niestety taką łatkę sam przykleja.
  Co do brakującego elementu, aby wszystko grało, to udzielę gratisowej rady; logicznego myślenia w sytuacjach kryzysowych.

 • t0meq lubi Komentarz

  Bronić mogą Ciebie Adrian tylko wyniki,bo jeżeli Ty masz (po tylu latach jeżdżenia)problem z ustawieniami,to co ma w tym temacie powiedzieć młody Lewandowski?

 • t0meq lubi Komentarz

  Adrian ilość wykluczeń, upadków w ostatnich latach nie kłamie. Podejmij jedna prawidłowa decyzję. Przejdź na emeryturę.

 • t0meq lubi Komentarz

  Czy to nie ten sam domorosły wirusolog, który rok temu opowiadał, że wirusa już nie ma i w przypływie euforii, po zwycięstwie nad pandemią, rozdawał na jarmarkach czeki z płyty pilśniowej? Jestem prawie pewien, że to ten sam jegomość, albo bardzo podobny do tamtego :):):)

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.