speed_koleina - lubi

 • speed_koleina lubi Komentarz

  Powiem szczerze, że nie rozumiem działaczy Unii...

 • speed_koleina lubi Komentarz

  Lubię Cię i szanuję Szymon. Życzę mnóstwo szczęścia z połówką i uroczymi córeczkami.
  Niech Wam się szczęści jak najdłużej!!

 • speed_koleina lubi Komentarz

  Woźniakówny - Mistrzostwo Świata Par ;)

 • speed_koleina lubi Komentarz

  Pawlicki sportowiec roku? Chyba symulant i mameja roku...

 • speed_koleina lubi Komentarz

  Komentarz usunięty przez użytkownika

 • speed_koleina lubi Komentarz

  Komentarz usunięty przez użytkownika

 • speed_koleina lubi Komentarz

  Sparta zmarnowała tego chłopaka , niestety , ale to widać na każdym kroku

 • speed_koleina lubi Komentarz

  Oj! Oszukali Spartę te oszusty z Gorzowa. I Lublin też oszukali i Częstochowę też. I ja znowu czwarte miejsce dopiero zająłem a przecież jestem Mistrzem Polski. Spytajcie Piotra Pawlickiego. A jak jadłem śniadanie to nie padało a Gleb się wywrócił i co? Co ja teraz powiem Krysi i Andrzejowi? No co?

 • speed_koleina lubi Komentarz

  Wczoraj w pomeczowych wypowiedziach mieliśmy odpowiedź dlaczego jeden jest dwukrotnym mistrzem świata a drugi wiecznie czwarty.Troche żałuję wczorajszego meczu bo liczyłem na jeszcze jedne derby w tym roku ale cóż.Powiem wam jedno kobylaki, że nie zazdroszczę wam tego waszego ziomka Cegielskiego. Zastanawiam się tylko za co on was tak nienawidzi.Nawet Zengi jest wam bardziej przychylny podczas komentowania meczów jak on.A co do toru to może nie był idealny ale nie był aż tak tragiczny jak to przedstawiał Cegielski.A Janowski to gwiazdorzy przed kamerą jakby miał co najmniej 4 tytuły IMŚ

 • speed_koleina lubi Komentarz

  Janowski zaczął już pajacować od momentu słynnego środkowego palca w stronę Nickiego Pedersena nomen omen w Gorzowie. Później słynne L-4 i środkowy palec w stronę barw narodowych, a ten jego szyderczy uśmieszek na temat opon powinien być zgaszony jednym prostym liściem w ten jego nieogarnięty kwadratowy paziowaty łeb. Maciusiu Ty nigdy nie zdobędziesz nawet medalu IMŚ z takim podejściem o złocie nawet nie wspomnę. Pomaluj sobie jeszcze oczka i będziesz piękny.

 • speed_koleina lubi Komentarz

  Tak na prawde tor nie był zły. W GP jezdzi sie na gorszych. Pamietam lata 90 jak jezdzili a teraz przyczepniej i płacz.

 • speed_koleina lubi Komentarz

  Magic jeszcze musisz się dużo nauczyć od naszego Bartka. On wczoraj pływał po tym torze, a ty jak zwykle płacz. Dobrze wiesz że tor w Gorzowie zawsze był bezpieczny i do walki

 • speed_koleina lubi Komentarz

  Szacunku dla Maćka ale nie wiem w którym miejscu Gorzowa o 9 rano jadłeś śniadanie bo na pewno nie na zawarciu. Po godzinie 8 spadły pierwsze krople deszczu i przez jakiś czas padało. Słonecznie się zrobiło dopiero koło południa. Mieszkam 100 metrów od stadionu i od rana monitorowałem pogodę.

 • speed_koleina lubi Komentarz

  Stal " specjalnie" przygotowała taki tor żeby Wofii przejechał po Iverku.

 • speed_koleina lubi Komentarz

  @Rafi 82: w Gorzowie jak w Gorzowie, ale we Wroclawiu to dopiero chory klub. Sadzanie siłą chorego Czugunowa na motor, dobrze ze się chlopak nie przekrecil, robienie z niego na sile Polaka, zmarnowanie Drabika, ktory dzieki dzialaniom prezesa dostal na głowę, płaczacy kapitan z grzywką na oczach, cyrk na kółkach.

 • speed_koleina lubi Komentarz

  Tor był trudny hm Taki będzie zawsze jesienią. Komisarz wydawał polecenia. Jaki płacz, pogubili się i tyle. Ten tor oddziela chłopców od mężczyzn.

 • speed_koleina lubi Komentarz

  @Electraa: Jeśli rzeczywiście jesteś kobietą jak mówi Twój "nick" , to idź lepiej daj komuś ............ to lepiej spożytkujesz czas zamiast klepać głupoty na klawiaturze.

 • speed_koleina lubi Komentarz

  @Electraa: Ale dostałaś dwa liście w ciągu dwóch dni :)

 • speed_koleina lubi Komentarz

  Ci co płaczą, muszą płakać, bo dostali w palnik. Trzeba było wygrać wyżej we Wrocławiu, żeby mieć jakieś argumenty. Do zobaczenia w Lesznie!

 • speed_koleina lubi Komentarz

  Podsumowując teraz wszystko na sucho, to mógł być jeden z najgorzych meczy jakie w życiu widziałem. Stan toru dokładnie taki jak można się było spodziewać po deszczowym tygodniu i deszczowym dniu zawodów, do tego doszyły wypadki i kontuzje, na koniec awarie techniczne, no nic nie szło tutaj zgodnie z niczyim planem. Dobrze, że ten mecz się już skończył.
  Natomiast powiem jedno. Nie wiem w którym momencie to się stało, ale Pan Cegielski z prawdopodobnie najbardziej sensownego gościa w polskim żużlu stał się jednym z najbardziej marudnych i nieprzyjmujących kontrargumentów gościem w studio, przy czym zaznaczam, że za marudę uważam kogoś, kto widzi wszystkie problemy, a nawet więcej niż ich faktycznie jest, ale nie proponuje żadnych rozwiązań. Że tor był ciężki wszyscy widzieli. Ale żeby w trakcie jednej przerwy obwiniać i deszcz, i jakiś czyiś plan (?), i cały sezon przygotowaia toru (?), a na koniec znowu pogodę w postaci temperatury, kończąc wypowiedź czymś w stylu "nic nie pomaga" będąc obrażonym na cały świat, jednocześnie będąc gościem, który absolutnie ma siłę sprawczą i posłuch w środowisku, to trzeba być naprawdę znudzonym cynikiem. A jak go Michał Curzytek wyjaśnił mówiąc, że, parafrazując, "tor jest wymagający i nic więcej", to zamiast skończyć temat postanowił stwierdzić, że wygrywającym nigdy tor nigdy nie przeszkadza, co nie dość że jest z D wziętą sentencją, to jeszcze pojawiła się po upadku Curzytka, który obwiniał tylko siebie. Kiedy sędzia zawodów tłumeczy, że złamania nie ma, wobec czego Iversen w świetle przepisów jest zdolny do jazdy, to Pan Cegielski ekspertem od medycyny też nagle został. Są przepisy, które nadają prawa i obowiązki lekarzowi zawodów. Sędzie nie może stwierdzić "jesteś cały, ale i tak nie chcę żebyś jechał" na podstawie swojego widzimisię. Iversen i Stal jak widać sami podjęli rozsądną decyzję. Czy serio lepiej będzie, jeśli lekarz zacznie zabraniać jazdy zawodnikom, u którch nie wykrył kontuzji? To dopiero się zacznie gadanie czy zakaz dalszej jazdy był słyszny czy nie... Nie mam możliwości obejrzenia magazynu to nie wiem co tam się dzieje, ale z jakiegoś powody Pan Cegielski zdecydował, że to czego najbardziej brakuje to marudzenia monotonnym tonem, bez konkretów, bez pomysłów i często przecząc samym zainteresowanym.