• Zimowe o szlace godanie

  Zima to roz usiedli my sie z wiarą zez naszy wsi Zatłorze i zaczyni my godać o tych naszych ejbrach ze Stzeleckij. Eka jest tresciwo jak ajntopf zez chabasem i chłopy godali ino o MP. Najbardzij przy tym łoptowoł Biniu . Colgi czas nadawoł ,że bydymy nie do żdżarcia, aż Marych zaczuł szpycowac nie niegu (…)

  Więcej

 • "KUFEL" PIWA NA MA W TORUNIU

  Nie! Nie będzie nic o Toruniu tamtejszych kibicach i tamtejszym żużlu. Tytuł to tylko chwyt "marketingowy", bo słowo "Toruń" wśród kibiców żużla na niektórych działa jak magnes;))))))))))))))))))))))))))))) Nie pamiętam roku, ale był to czas, kiedy w Sparcie jeździł Marek Kowalski , Rafał Andrzejewski (…)

  Więcej

 • Finał, a stan toru w Gorzowie

  Pozwolę sobie tutaj na to , czego nie robiłem na forach, czyli na krótką refleksję na temat finałowego meczu, a właściwie jego wyniku końcowego. W związku z tym finałem oczekiwano emocjonującego spotkania. Emocje były ,ale tylko związane z aktualnym wynikiem meczu, który niemal do końca dawał szansę (…)

  Więcej

 • Podsumownie sezonu Unii Leszno.;)))))))))))))

  Więcej

 • Klęska , czy coś więcej?

  Właśnie wróciłem  z gór, gdzie w ciszy i z dala od obleganych przez turystów scieżek mogłem odreagować. Podczas przystanków w trakcie wędrówek był też czas na przemyślenia o klubie, z którym jestem na dobre i złe. Niestety w tym sezonie przeważało zło Od 1970 jadąc , czy to w plastronach niebieskich, (…)

  Więcej

 • Anatomia klęski

  Anatomia klęski w cyfrach zminimum komentarzaFogo Unia Leszno 42 : 48 Stal GorzówPiotr Pawlicki 2 0 1 1 (4) Dominik Kubera d 0 0 (0) Bartosz Smektała 2 0 0 (2) Brak EmilaUnia Tarnów 48 : 42 Fogo Unia LesznoPiotr Pawlicki 2 w 0 (2) Tobiasz Musielak w t 1 ( 1) Brak EmilaEkantor.pl Falubaz Zielona Góra (…)

  Więcej

 • Zkończenie sezonu ligowego ...gdyby

  1. Gdyby Pawliccy w finale pojechali na takim poziomie jak w RZ 2. Gdyby Sparta cały sezon jechała we Wrocławiu 3. Gdyby Krasnal w połfinałowym rewanżu pojechał na swoim przyzwoitym poziomie. 4. Gdyby Gajewskiego nie było w KS Toruń 5. Gdyby Sasza nie lubił skrętów 6. Gdyby w Stali  Gorzów liderzy jechali (…)

  Więcej

 • Blog niecenzuralny.

  Rzecz sie stała niesłychana! Larum grają juz od rana, bo na SyFach syf sie zrobił. Ktoś nam cichcem portal dobił. Czy to wina zatwardzenia, że nasz portal tak się zmienia? Nie! To  raczej  rozwolnienie, miało wpływ na odmienienie, tego co się nam sprawdziło, choć poziomem nie raziło. Ktos umyślił strzelić (…)

  Więcej

 • Cień wielkiej góry

  Mecz rozstrzygnięty, ostani bieg, dla Warda ostani w tym sezonie wyścig w polskiej lidze i nagle taki koszmar... Stała się tragedia, jakich wydarzyło się już wiele w tym sporcie i jakich codziennie doświadcza wielu ludzi na świecie. Współczucie dla poszkodowanego , wspieranie go dobrym słowem, modlitwą, (…)

  Więcej

 • Wyluzujmy się przed ostatnią kolejką

  Stoiska z gadżetami klubowymi, mała gastronomia, piwo, popcorn i przysłowiowy słonecznik to w dużym skrócie dzisiejsza otoczka zawodów żużlowych. Jak to onegdaj bywało? Przed stadionem można było ewentualnie zaopatrzyć się z samochodu lokalnej Spółdzielni Mleczarskiej w lody Bambino, lub lody Pingwin (…)

  Więcej