Lecter - lubi

 • Lecter lubi Komentarz

  A ja jestem niesamowicie ciekaw co na temat naszych transferów sądzą jeszcze Krzystyniak, Kugler, Plech, Maślanka, Komarnicki, Rusko, Waliszko, Dankiewicz, Świącik i cała reszta gadających głów. Panie Ostaff masz pan pole do popisu. Materiał na bajkopisarstwo leży na ziemi, wystarczy się schylić :))))

 • Lecter lubi Komentarz

  Stanisław , zajmij się Vaculikiem którego podkupiliście nam w akcie desperacji . Gorzowski tainer upadł na głowę po tym , jak mu w końcu Iversena podkupiliśmy , einz zu einz :) .

 • Lecter lubi Komentarz

  Mecz, który może zadecydować, a raczej na pewno będzie miał ogromny wpływ na to, która drużyna spadnie z ligi nie będzie pokazywany w telewizji, bo NC+ jest tak biedne, że nie stać ich, aby pojechać dwoma wozami do Rzeszowa. Dno i metr mułu plus tanie wykręcanie. Zauważam, że każda stacja pokazująca żużel działa podobnie, przez pierwszy rok, dwa dawać z siebie wszystko a potem jechać na opinii i mieć gdzieś dyscyplinę. Powiem tak, zamiast kręcić bzdurne "Czarne Charaktery", z których tylko te o Sajfutdinowie i Pedersenie były warte oglądania, odłożylibyście sobie rezerwę na takie właśnie mecze.

  P.S. Jakoś polską piłkę im się opłaca pokazywać do bólu.
  P.S.2. Jak to ma zachęcać do podpisywania astronomicznych umów z NC+? Nie lepiej oglądać za darmo stream w internecie, z których połowa już jest w jakości HD? NC+ kolejni janusze biznesu.

 • Lecter lubi Komentarz

  nieprawda..można dzieki temu meczowi zdobyć bonusowy punkt
  od razu chcielibyscie wygrac z faworytem na jego śmieciach..w zielonce nikt nie wygra

 • Lecter lubi Komentarz

  I to przeciwko drużynie, która też jechałą trzema juniorami, BA, do tego bez podstawowego z nich ;))