Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • falubazwarszawski napisał/a komentarz do Ciekawy zapis w kontrakcie Pedersena. Falubaz może nagrodzić go za zespołową jazdę

  Kamerka w deflektorze ;)

 • falubazwarszawski napisał/a komentarz do Ciekawy zapis w kontrakcie Pedersena. Falubaz może nagrodzić go za zespołową jazdę

  Jeśli jedzie para na 5:1, to przy odpowiednim zapisie Dzik jadący z bonusem jakby nie patrzeć jedzie trójkę, dostaje kasę odpowiednio wyższą. Tak przecież zresztą jest przy liczeniu płatnych kompletów - możesz mieć 14+1 czy 17+1. U nas ma to sens na ten sezon, rozwiązywałoby problem urodzaju kandydatów na 1sza linie.

 • falubazwarszawski napisał/a komentarz do Maciej Noskowicz: Martwię się o Falubaz. Ma problem ze zdefiniowaniem roli Protasiewicza (wywiad)

  Bardzo lubię i cenię relacje pana Noskowicza w radiu, ale przyznam, że ostatnie wypowiedzi zbliżają go do tego pana który przeprowadził z nim wywiad. Co niestety smuci.
  Jeśli chodzi o Piotra P, jeśli facet jest żużlowcem z krwi i kości, to jasne, że będzie w nim aż buzowało. Trzeba być psychopatą, żeby przy takim sporcie nie odczuwać emocji.Jeśli tak jest, to takie teksty nie służą niczemu dobremu, poza kliknięciami, które niestety przyszło również z mojej strony. Wstyd, że pan Noskowicz dał się namówić na rozmowę z tym panem twierdzącym, że jeste dziennikarzem.
  Apeluję do Sportowych Faktów, żeby umieszczały obok tytułu artykułu inicjały autora tak, abym wiedział, w które teksty wchodzić, a gdzie oczekiwać szamba.
  Dzię…uję

 • falubazwarszawski lubi Komentarz

  Dużym błędem było pozbawienie Protasa roli kapitana. Przynajmniej formalnie, bo Protas jest kapitanem i decyzją się tego nie zmieni. Byłem przekonany, że będzie z tego kwas i może właśnie był. A to, że nieco obniżył loty? No cóż, zdarza się. Nie skreślałbym Go jeszcze i jestem przekonany, że jest w stanie do końca wypełnić kontrakt i to na przyzwoitym poziomie, bo nadal może być filarem. Wierzę, że z zz-tką utrzymamy Falubaz w Ekstralidze i wtedy Piotrek w przyszłym sezonie może jeździć nawet jako prowadzący parę z np. Jensenem. Druga para to Dudek i Zengota, a z juniorem np. Nicki (może nie jest młody, ale moc nadal ma), lub ktoś młodszy, ale z podobnym potencjałem (rynek niestety jest ograniczony, a Nicki jest do wzięcia). Z takim składem można by powalczyć o play-off. Po paru tułaczkach Protas wrócił do ZG i chciałbym, żeby tu został i za 2 lata trzeba mu zrobić duży turniej na koniec kariery (no chyba, że to jeszcze nie będzie koniec). Mam nadzieję, że Falubaz nie zrezygnuje ze swojego kapitana, ani że kapitan nie zrezygnuje z Falubazu. On jeszcze nie powiedział ostatniego słowa.

 • falubazwarszawski lubi Komentarz

  Teraz wiem na 100%, że artykuły tej treści więcej szkodzą tej dyscyplinie, niż do niej coś wnoszą. Rozdrapywanie ran i jątrzenie, to chyba nie na tym forum panowie!? Faktycznie, Pepe w tym sezonie zawiódł, ale: swoje lata ma, a potknięcia wszystkim się przytrafiają. Wystarczy szczera rozmowia z Piotrem i wszystko będzie jasne. On w dalszym ciągu jest świetnym zawodnikiem. Jego brocha, aby się dostroił, do pola startowego, stanu toru, pogody i siły rywala. Nie można go jednak skreślać, szkalować i przedstawiać w niekorzystnym świetle, po przez jakieś insynuacje. Liczę, że Patryk pojedzie, a jeśli nie, to i tak Falubaz powinien sobie poradzić. Ci zawodnicy co są, potrafią tu i ówdzie przegrać, ale i wygrać z najlepszymi, bo to jest żużel panowie. Zmiany na górze, nie powinny specjalnie zaszkodzić. Dopuszczenie świeżej krwi, może podnieść morale. Lepsze to, niż marazm i stagnacja. Ja jestem optymistą.

 • falubazwarszawski lubi Komentarz

  A jeżeli chodzi o baraż to uważam że ani Rybnika ani Lublina lekceważyć nie można . Pisząc że jest przepaść między ligami , że damy radę itd . Tym drużynom należy się szacunek bez względu na to gdzie jeżdżą . Sport lubi takie scenariusze , te 30 biegów mogą sie okazać najtrudniejszymi od lat dla nas także trzeba sie przygotować jak na Unie Leszno lub Stal Gorzów . Patrykowi życzę dużżżżżo Zdrowia a chłopakom zdrowiej rywalizacji i tego by bez kontuzji w sportowej walce roztrzygneli ten dwu mecz .

 • falubazwarszawski lubi Komentarz

  I dodam tylko że dla mnie Falubaz od tego sezonu zaczyna się od nazwiska Patryk Dudek . To jest wychowanek , młody chłopak , wicemistrz świata , to jest przyszłość Falubazu i od niego trzeba zacząć . Klub nie może pozwolić mu odejść , to jest filar drużyny . Chciałbym żeby Pepe został ale jego rola to rola doparowego co nie oznacza roli gorszej . Janusz Kołodziej był stawiany na doparowego w tym sezonie ale pokazał jak w takiej roli można stać się liderem drużyny więc Piotr może zrobić dokładnie to samo .

 • falubazwarszawski lubi Komentarz

  Wszyscy wiemy jakim zawodnikiem jest Piotr Protasiewicz . Mimo swojego wieku przerasta ambicją nie jednego młodego zawodnika . Pepe zaliczył najgorszy sezon od lat i stąd te domysły i przemyślenia co do jego formy i dyspozycji ewentualnie na następny sezon . To że Piotr był jest i będzie ikoną Falubazu nie ulega wątpliwości . Doszło tylko do jednej zmiany . Na miejsce Piotra wskoczył Patryk Dudek , i ja myslę że to normalna kolej rzeczy . To jest trudny moment dla Piotrka bo był liderem drużyny , Kapitanem teraz w jego szaty wchodzi Patryk a do tego wszystkiego jego dyspozycja w tym sezonie pewnie mu nie pomaga się z tym wszystkim pogodzić . A może to Piotr sam chce zmienić otoczenie ? może coś jest co mu nie pasuje w Falubazie ? tego nie wiemy . Musimy poczekać na rozwój sytuacji i na to jak zakończą się baraże . W jedno nie wierze . W to że Protas zawaliłby baraż celowo Falubazowi . On zawsze walczył sercem za ten klub , tu kochali i kochają go kibice to jest jego miasto . A to że jest w słabszej dyspozycji , no cóż każdemu może się zdarzyć ale nie można przez to stawiać go w takim świetle na pewno sobie na to nie zasłużył . A jak znam życie Pepe jeszcze nie raz pokaże jak się jeździ pod płotem ;)

 • falubazwarszawski lubi Komentarz

  Czytam to wszystko co ukazuje się na Sportowychfaktach i przykro mi jest jak w tych artykułach i komentarzach wypowiada się na temat Piotra Protasiewicza. Nie będę się rozpisywał ile znaczy ten zawodnik i osoba dla Falubazu. Każdy zawodnik w karierze ma słabszy sezon ale czy to jest powód aby jego o wszystkie te niepowodzenia obarczać...Apeluje do dziennikarzy sportowych i innych osób aby powstrzymali się komentarzami na temat tego zawodnika( chociaż do zakończenia tych rozgrywek) aby mógł z czysta głową przygotować się do tych meczy barażowych, teraz potrzebne jest jemu jak i całej drużynie wsparcie. Natomiast zwracam się z prośbą do trenera Skórnickiego, jeśli nie czuje się na siłach i nie ma koncepcji na te mecze to niech skorzysta z pomocy i rad doświadczonych trenerów z polskiej ligi, z pewnością nikt mu tego nie odmówi, nie jest wstydem zapytać. Należy zrobić wszystko a honory odłożyć na bok aby uratować te baraże i pozostać w ekstralidze. Wracając do Piotra Protasiewicza to jego miejsce jest w Falubazie i nikt jak i on sam nie myśli o odejściu. Każdy ma gorszy moment w życiu, dlatego Piotrze nie bierz do siebie tego co wypisują różne osoby na Twój temat, wyczyść głowę i odjedź te dwa mecze barażowe na tyle ile będziesz mógł a wiem, że dasz z siebie wszystko. W przyszłym sezonie będzie lepiej- trzymam kciuk i życzę powodzenia!!!

 • falubazwarszawski napisał/a komentarz do Madsen jak Screen. Duńczyk bożyszczem Częstochowy. Jak on to zrobił?

  Taaa, Milik z Protasem doparowym, jaaaasne. Przedpelski w Toruniu kolejny sezon, a Miedziak wraca tam gdzie rok temu go nie chcieli. Sci fi lubisz kolego.

 • falubazwarszawski napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  odszczekuje :) :)

 • falubazwarszawski napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Protas z Zengotą?????? JPRDL

 • falubazwarszawski napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Thorsell w parze z Pedersenem powinien jako 9ty zawodnik Tarnowa

 • falubazwarszawski napisał/a komentarz do Adam Skórnicki: Cieszy sportowa złość Protasiewicza. Jak przegramy, to nawet szwagier mi nie pomoże (wywiad)

  z torem było słabo, ale wspomnieni przez Ciebie trenerzy lepiej go czytali i potrafili podpowiedzieć co i jak. Poza tym trafił się nam zawodnik teraz, który nie do końca potrafi powiedzieć mechanikom, co się dzieje z motocyklem na torze. W zeszłych latach nie mieliśmy takich eksytuacji.

 • falubazwarszawski napisał/a komentarz do Adam Skórnicki: Cieszy sportowa złość Protasiewicza. Jak przegramy, to nawet szwagier mi nie pomoże (wywiad)

  O obecności trenera Janasa kolega zapomniał chyba. Jak Skóra przychodził liczyłem, że Zgardziński będzie mieć konkurencje, że będzie odwaga wystawiać częsciej Tondera, czy Pawliczaka. Liczyłem też na używanie Hansena, naprawde dobrego młodego zawodnika z Danii. Tymczasem prawda jest taka, że gdyby nie kontuzje, to cały czas jechalibyśmy para Niedźwiedź-Zgardziński i po sezonie mielibyśmy nieobjeżdżonych juniorów. A Hansen pod koniec sezonu na wypożyczenie :/Niestety, nie można mówić o dobrej robocie trenerskiej Skóry w ZG

 • falubazwarszawski napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  W Zielonej tylko z 8, ale opłacalność tego manewru pokazała pierwsza część sezonu w Toruniu. Dla Aleksa jest światełko w tunelu w Lublinie, gdzie piją bobry i szukają młodzieżowca na gwałt. Wypożyczenie Hansena do Opola, czemu Zgardzinskiego nie do Lublina?
  Edit: właśnie zobaczyłem, że bilby się o miejsce z Tufftem :) :)

 • falubazwarszawski napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Intelekt i ogładę, to gość chyba w supermarkecie widział. Ale nasi rodacy nie lepsi, wysyłając go na drzewo na Litwę czy zarzucając, że tam pewnie gorzej kobiety niż w Polsce. Wszystko to o kraju, który wybrał kobietę niezrzeszoną na prezydenta :D szach mat

 • falubazwarszawski otrzymał brązowy medal w kategorii Guru Wszech Czasów

 • falubazwarszawski napisał/a komentarz do Dariusz Ostafiński. Bez Hamulców 2.0: Porozmawiajmy poważnie o kablu (felieton)

  Panie redaktorze,
  Co poradziłby Pan nauczycielowi w szkole Pana dziecka, który nie potrafi dogadać się z żadnym uczniem (może poza jednym kujonem, który wszystkich lubi), rodzice na każdej wywiadówce spędzają godziny debatując co tam robi ten nauczyciel, a koledzy z rady pedagogicznej milczą na jego temat? Zachęcałby Pan tego nauczyciela do dziarskiego wchodzenia do klasy i zaczynania lekcji od słów "Wiem, że i tak mnie wszyscy nienawidzicie i pewnie któreś z Was mi porysuje samochód, ale ja i tak będę przychodził"?
  Może to, co Pan robi, licuje z liczbą zajrzeń na stronę i zdobywaniem kasy za kliknięcia. Niemniej proszę się nie dziwić, że więcej szacunku na tym portalu ma wesz ludzka. To, co Pan uprawia, nie ma nic wspólnego z rzetelnym dziennikarstwem, a sprowadza ten portal do poziomu pudelka. Prosiłbym jednak w takim razie redakcję o zmianę nazwy "Sportowe Fakty" na "Sportowe Plotki".
  Co do PePe - tak jak już ktoś tu pisał, każdemu zawodnikowi zdarza się kryzys, choćby mojemu ulubieńcowi DJ KK. Jaki wypadek przypisze pan jego spadkowi formy? Co roku coś się dzieje, PePe nie musiał spotykać się z Gollobem żeby zobaczyć tragedię żużla, wystarczyło mu spojrzeć na tor w meczu z Grudziądzem kilka lat wstecz. Był na tym meczu. I był w klubie. Proszę więc przestać pierdzielić i wcierać w twarz zawodnika słabszy sezon zniżając się tam, gdzie nikt kulturalny się nie zniży.

 • falubazwarszawski napisał/a komentarz do Falubaz Zielona Góra - Betard Sparta Wrocław

  Pepe zbyt dobry fachura jest, żeby jechać piach cały sezon. Będzie jeszcze pięknie :)

 • falubazwarszawski lubi Komentarz

  Jeżeli Pepe będzie jeździć tak jak teraz to śmiało mogę powiedzieć że z Tarnowem 3p
  Z Toruniem 3p z Czewa podjąć możemy walkę bo lubimy ten tor.
  Z Gkm może być różnie ale gdy protas dolozy te 6-10p wszystko jest możliwe

 • falubazwarszawski lubi Komentarz

  Tyle samo co zapłacił GKM Tarnowowi, a Tarnów zapłacił dla Leszna....

 • falubazwarszawski lubi Komentarz

  Jaka ustawka Sparta cienka jest Janowski, Max,Milik jeszcze Lebiede wypozyczyli..

 • falubazwarszawski lubi Komentarz

  W Grudziądzu też ustawka? W meczu Niemcy: Meksyk również. Leczcie się!!!

 • falubazwarszawski lubi Komentarz

  Falubaz Pany! Od nasrepnego meczu walczymy juz tylko o PO ;-))

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.