Fuszer - lubi

 • Fuszer lubi Komentarz

  Chcę dostać się do mistrzostw Europy i naprawdę coś w nich osiągnąć. Wiadomo, że chciałbym też odzyskać swoje tytuły, choćby mistrza Szwecji. Mnóstwo jest tych celów, np. powrót do Grand Prix, zdobywanie jak największej ilości punktów. Chciałbym rozbić bank w tym sezonie.


  buahahahahah leze jonason,zacznij od wygrywania z trzensiokami i pawlakami wielka gwiazdo....

 • Fuszer lubi Komentarz

  Pierwsze emocje opadły. Narobił Włókniarz wstydu, nie da się zaprzeczyć. Ja jednak przestrzegam kibiców z Piły przed hurraoptymizmem i tak samo przed skazywaniem nas na dół tabeli itd. To był pierwszy mecz, jeszcze się sporo zmieni. My jeszcze się ucieszymy, wkurzyć też pewnie jeszcze się wkurzymy, ale i wy będziecie mieć gorsze chwile. Tonujcie nastroje, liga jeszcze się rozwinie, dziś u nas świąteczny zbuk na maksa.
  I przestańcie już tak jechać na Cz-wę, bo aż niestrawne to jest. Od nas kilku mośków potrafi bez sensu coś tam idiotycznie pisać, ale przecież nie każdy. Nabijacie się z ich śmiesznego wróżenia z fusów, a przecież sami teraz to robicie. Poniżej można przeczytać to i owo.
  Z góry dziękuję za minusowanie, tak tutaj niestety wyglądają dyskusje, ale co zrobić.

 • Fuszer lubi Komentarz

  Popatrz na nazwiska. Oni naprawdę myśleli o awansie? Przecież to drużyna środka tabeli. Ale jedna jest w tym dla nich dobra wiadomość. Po paru latach bedą w końcu wypłacalni po odbytym meczu:)

 • Fuszer lubi Komentarz

  Pilska masarnia przerobiła nasze lwy na pasztet. SCKM zapłacił najwyraźniej podwójne frycowe (za II i I Nice ligę) a prysznic był wyjątkowo obfity. Trudno przypuszczać, że prawie wszyscy zapomnieli jak się jeździ i wydaje się iż jedną z przyczyn klęski jest brak dostatecznego treningu i nieumiejętność spasowania ale to przecież zawodowcy. Tor wyglądał na idealny więc wygrali po prostu lepsi! Przykro było patrzeć na "lidera" Jonassona. Cóż, trzeba szybko się otrząsnąć i spokojnie robić swoje. Gratulacje dla Polonii! Brawo za zdobycie trzech punktów!

 • Fuszer lubi Komentarz

  Fajnie, że się zaczęło. Szkoda tylko, że Piła dostała w pierwszej kolejce takich leszczy. Więcej emocji było na prezentacji jak w meczu. No, ale tak jest jak jeżdżą ogórki ubrane w kevlary.