Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Tits lubi Komentarz

  No i krzyż na drogę najemniku

 • Tits lubi Komentarz

  Ja wiem że trwa sezon ogórkowy. Ale coraz bardziej zapychacie dział żużla artykułami nadającymi się na ,,sportowy bar". Widać efekt radaktora Dariusza.

 • Tits lubi Komentarz

  Następny przystanek ... Lechia Gdańsk :))))).

 • Tits lubi Komentarz

 • Tits lubi Komentarz

  Inaczej nie ma prawa być,ten chłopak wykazuje chęć jazdy i ambicję sportową a dziś pięknie pojechał.Strzelec nadaje się na barmana w Demonie;)

 • Tits lubi Komentarz

  hehehhee
  to ja zbieram na nowe auto co by do roboty dojezdzac, bo vectra mi sie sypie
  w zamin nakleje nazwiska daroczyncow na masce

 • Tits lubi Komentarz

  No to nasz związek bokserski się popisał... Jak można nie dopełnić takich formalności?!! Ciężka praca zawodniczki poszła na marne1 Tym bardziej że miała jedną walke do przodu.

 • Tits lubi Komentarz

  Albo wspólny wypad do Demona ;)

 • Tits napisał/a komentarz do Anderson, Kowalczyk, Tyson, Hannawald, Dados i inni... Depresja u sportowców - ciemna strona kariery

  Szkoda że zapomnieli wspomnieć o Romanku

 • Tits lubi Komentarz

  To nie jest akceptacja dopingu, tylko twoje prostackie myślenie. Patryk ponosi karę, a to jest fajny gest kolegi, I nic więcej. A ty możesz sobie dorabiać jakąś ideologie jak nie rozumiesz co to jest wsparcie kolegi po fachu.

 • Tits lubi Komentarz

  Doyle, Gollob, Hampel i Łaguta w Rybniku, słowo daję, widziałem Busa w niedzielę!!!!!!

 • Tits lubi Komentarz

  Harris w GP jest jak Andy Smith. Co go wywalą drzwiami, to on wraca oknem. Wieczny uczestnik...

 • Tits lubi Komentarz

  Panie Dobrucki.
  Czas spojrzeć prawdzie w oczy i realnie ocenić w jakiej formie i gdzie zmierzają zawodnicy Falubazu z Formą i dać sobie spokój ze słodkim pierdzenie, bo te Ostrożne teksty o Alexie i MBJ już po prostu biją w oczy "spółdzielnią" jaka w klubie najwyraźniej istnieje.
  Alex Zgardziński.
  Skoro chłopak stracił 10kg i do tego lepiej prezentuje się porównywalnie ze Strzelbą to dlaczego dopiero teraz puszczasz Alexa do składu i to jeszcze na wyjazd i to gdzie, do Tarnowa? Przecież to nie stało się z dnia na dzień? W twojej wypowiedzi można odczuć nie, zadowolenie z jego tak wyniku a przede wszystkim postawy na torze a raczej zawód, zdziwienie i niepewność. Powiedz no trenerze co Alex musi zrobić, że na stałe być branym pod uwagę przy budowaniu składu?
  Widać, że chłopak się pozbierał sprzętowo, Wagowo ;) no i o wiele lepiej prezentuje się na torze i na pewno jest waleczniejszy niż Strzelec. Więc uznaj w końcu chociaż małe, ale jednak osiągnięcie jakim jest ten mecz dla tego zawodnika. Nie niszcz po raz kolejny jego psychiki odstawiając na ławkę...
  MBJ
  Moim zdaniem w tym meczu pokazał się z bardzo dobrej strony a twoje trenerze teksty, że pojechał poprawnie są po prostu śmieszne, żenujące i nie godne szkoleniowca jakim podobno jesteś.
  Chłopak pojechał pierwsze oficjalne swoje zawody w PL od dłuższego czasu, do tego pojechał mecz na dzień dobry wyjazdowy na tarnowskim trudnym torze (zupełnie innym niż nasz przy W69 gdzie trenowaliście), gdzie nasi liderzy non stop szukają ustawień a ty mówisz, że to nie jest jeszcze to i "pojechał poprawnie"? No jeśli MBJ pojechał poprawnie to jak pojechał Hampel, AJ, że o Saszy nie wspomnę?
  Mam wrażenie, że w klubie są zawodnicy uprzywilejowani. Zawodnicy, którzy widać zatracili zęba w jeździe lub się ciągle gubią a mimo to są pewni wyboru do składu. Do niedawna mieliśmy 3 pewnych seniorów i chłopaków swoje dorzucających i jakoś to jechało. Ale wystarczyło, że zabrakło jednego z seniorów a cała reszta pewniaków ma większe problemy i Falubaz jest w ciemnej d.pie.
  Panie Dobrucki czas chyba zmienić podejście do AJ i Saszy bo widać ewidentnie, że podejście jakie masz do tych dwóch zawodników nie służy ich wynikom. AJ ma problemy ze startami, zawodnik ich po prostu nie ma a jedynie walecznością i trasą nadrabia, ale nie w erze "zatkanych dziur/nowych tłumików, gdzie start czasem to 70-80% sukcesu w biegu. Sasza czasem zachowuje się jak dziecko we mgle ze sprzętem więc nie wiem, może brakuje mu chłodnej głowy w parkingu? Czas znaleźć sposób na dotarcie do tych zawodników bo inaczej PO będą totalną porażką.
  Mam nadzieję, że mimo wszystko w PO będziemy widzieć MBJ a nie pana Krzycha bo moim zdaniem nie dość, że ma większy potencjał rozwojowy to jest o wiele waleczniejszy a co za tym idzie jest w stanie więcej wyszarpać aniżeli pan Krzych.
  Co do młodzieży to mam nadzieję, że Alex zawita do składu ucierając nosa niedowiarkom tak w klubie jak poza nim.
  "Od dnia, w którym..."

 • Tits lubi Komentarz

  Nic tylko czekac na decyzje ale nie licze na to ze moja druzyna dzieki tej sytuacji wejdzie do play off choc jest to mozliwe. Co roku coraz mniej zuzla w zuzlu.tamte czasy juz minely bezpowrotnie.ps nie wierze ze bral te substancje swiadomie...

 • Tits lubi Komentarz

  Dla tych wszystkich, ktorzy jada po Wardzie chcialbym zauwazyc, ze alkohol nie jest substancja rozumiana jako srodek dopingujacy i jako taki nie wystepuje na zadnej liscie srodkow zabronionych. To tak dla zadnych krwi i rozzalonych gimnazjalistow z Zielonej Gory.

 • Tits lubi Komentarz

  Tak, wszyscy chcą mu od razu odejmować wszystkie punkty z całego sezonu. To, że był na dopingu w meczu z Gorzowem chyba nie ulega wątpliwości skoro coś wykryli, ale odejmowanie punktów z całego sezonu? Kto mu udowodni, że jechał tak od początku? Tak samo jak Wardowi nikt teraz nie udowodni, że pił przed innymi meczami (chociaż wiadomo jaka panuje o nim opinia). Winę trzeba udowodnić, ale widzę, że w Polsce żużel na poziomie dawno się skończył a najlepsza liga świata ma to określenie chyba tylko dlatego, że kasa jest tutaj największa. Jak oglądam mecze ligi angielskiej lub szwedzkiej to widzę tam wyższy poziom sportowy, bo u nas ostatnio wszyscy chcą załatwiać wyniki poza torem. PS. Jestem z Torunia i oceniam obiektywnie, bo tutaj chyba obiektywnych opinii ostatnio brakuje.

 • Tits lubi Komentarz

  Nie wiemy - był dobry dlatego, że był wspomagany, czy był wspomagany by był dobry (lepszy) ;)

 • Tits lubi Komentarz

  Teraz to go wyzywasz a jak będzie robić Ci te 14 pkt to będziesz mu dziękować .

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.