Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

• Jakub Sobczyński lubi Komentarz

panie redaktorku ten sam mecz ogladalismy? bo wydaje mi sie, ze czerwien zostala pokazana przy wyniku 1-3

Ilość błędów w jednym artykule jest przerażająca. Kogo wy tam zatrudniacie?
    Przekręcone nazwisko Moraty.
    Pomylony przebiegł spotkania o czym wspomniał "zolahc"
    I gol Ramosa padł po karnym a nie wolnym jak sugeruje pierwsza część zdania.
    Dziecko z podstawówki by lepszy artykuł napisało.

Maciej Siemiątkowski nie chlej tyle podczas meczów to może jeszcze jakiś sensowny artykuł napiszesz bbbuuuhahahaa masakra

• Jakub Sobczyński napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

Te Szymonik jak się meczu nie ogląda, to się później nie piszę artykułu. A nie jakieś bzdury usłyszane na przerwie na kawkę od kolegi publikujesz. Wystarczy nawet powtórki sobie zobaczyć, żeby się dowiedzieć za co faktycznie został CR7 wyrzucony. Poziom dziennikarstwa poniżej poziomu.

• Jakub Sobczyński napisał/a komentarz do Wybrzeże - MMTS. Emocje w derbach Pomorza. Kwidzynianie wygrali za trzy punkty

Wybrzeże nie trafiło wszystkich karnych - na początku drugiej połowy był niewykorzystany

Jeden ważny błąd w tekście :-! do kompletu na hali to brakowało połowę bo tylko jedna strona hali była zapełniona ta, która pokazywali w TV ! Wiem bo byłam na meczu i więcej ludzi było na hali w Kwidzynie na finale MP juniorek , wiem bo jeszcze zdążyliśmy na końcówkę meczu. Brawo MMTS za walkę do końca a gra Michała Potocznego :-) miodzio!, Dziś Niewrzawe nakryl czapka! Brak Mati !

Niewrzawa dla mnie to jeden z bardziej przereklamowanych zawodników.

#‎FlorentinoDimision‬

W końcu. Chyba każdy kibic w Kwidzynie ma dość czytania/słuchania mądrości trenera na temat meczy ... Mam wrażenie że pierwszy sezon po prostu się udał , bo wziął drużynę po Markuszewskim. Ilość błędnych decyzji w doborze składu po prostu jest nie do przyjęcia. Branie czasu i nie mówienie nic sensownego czy nie branie ich wtedy kiedy trzeba to duża przesada. Nie mówię żeby skład miał jakiś wspaniały. Ale na pewno z takich zawodników jak Klinger / Peret / Pilot / Nogowski da się wyciągnąć więcej. Ostatnio z Nielbą w składzie był Kochański a wszedł na 3 ostatnie minuty i nie dotknął piłki. Kiedy taki chłopak ma się uczyć jak nie w rozstrzygniętym meczu (w tym czasie piłki nie dotknął bo rzutów nie było) . Tak samo z Azotami , 3 min do końca 6 bramek to chociażby parkiet powąchał , ale szans w ogóle nie dostaje tak samo jako Potoczny.

Taka gre MMTS-u chce sie ogladac.Bardzo ladnie rozgrywal dzis Pilitowski i zasluzyl na wyroznienie. Kotwicki chyba dzis wszyskich zaskoczyl skladem jaki wyszedl na parkiet od poczatku meczu. Mozna juz z optymizmem patrzec na dalsze poczynania MMTS-u a mecz z Zabrzem uznac za wypadek przy pracy.Do boju MMTS!

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.