Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Czarcik napisał/a komentarz do Liga Mistrzów. Duży pech liderów THW. Trwa kryzys w Brześciu

  Aalborg na pierwszym miejscu. Kto by się spodziewał? W końcu coś się dzieje :).

 • Czarcik napisał/a komentarz do PGNiG Superliga. Hit kolejki nie rozczarował, Azoty bardzo blisko Łomży Vive

  @kck: O tym pisałem - za wolne granie w obronie które objawiało się tym, że był albo brak domknięcia gdy np Tomek wychodził do przodu, albo błędy w przekazywaniu zawodników. Czyli to co ty napisałeś o Bachko - parę razy ewidentnie było spóźnione domknięcie albo jego brak, a parę razy błędy w przekazywaniu atakujących pomiędzy obrońcami. Generalnie grali za wolno w obronie szczególnie na dwójkach, podwyższanie ok. ale domykanie czy przesuwanie za zawodnikami już za wolne i brak asekuracji gdy jeden wychodził do atakującego.

 • Czarcik napisał/a komentarz do PGNiG Superliga. Hit kolejki nie rozczarował, Azoty bardzo blisko Łomży Vive

  Co do hali w Puławach to elegancka i ładna. Jednak ja osobiście zauważyłem dwie duże wady - pierwsza to te szyby z tymi rurkami u góry które oddzielają dolne sektory od górnych(np H1 od H) - uniemożliwiają praktycznie w miarę wygodne oglądanie meczu z pierwszych rzędów górnych sektorów - jak ktoś będzie jechał do Puław na mecz niech nie kupuje biletów w tych rzędach! Druga toalety - cztery kabiny tylko w toalecie za mało i to mimo tego że toalet jest kilka - pisze o męskiej oczywiście. No i jeszcze uwaga organizacyjna - czterey wejścia a otwarte jedno, może na mecze pozostałe to wystarczyło ale na nasz była zapełniona prawie cała hala i kolejka do wejścia była aż za wjazd na teren obiektu. No i te parkingi - pół zagrodzone dla VIP-ów niestety - i brak miejsca do parkowania co dla osób przyjezdnych jest sporym problemem.

 • Czarcik napisał/a komentarz do PGNiG Superliga. Hit kolejki nie rozczarował, Azoty bardzo blisko Łomży Vive

  Redaktorów poniosła wyobraźnia i to tu jak i komentujących ten mecz. Owszem były emocje ale z tym super widowiskiem to przesadzili. Za dużo błędów z naszej strony i za słaba gra w obronie aby to był dobry mecz. W defensywie tylko Tomek zagrał dobrze, reszta na zwolnionych obrotach - brak domknięć za wolne przekazywanie zawodników. Dylanowi przyda się taki zimny prysznic po środzie gdzie zagrał super z Flensburgiem i trafił do 7-mki kolejki - przekonał się że w naszej lidze też musi być skoncentrowany na 100% i bramkarze potrafią bronić. Nie rozumiem czemu po 3-ciej przestrzelonej setce nie wszedł Czarek Surgiel - Nahi mógłby popatrzeć z boku na mecz - a Czarek gorzej by nie zagrał. Nasi widać że grali wolno po spotkaniu z Flensburgiem i przed meczem z Porto, szczególnie widać to było w obronie. No cóż w każdym sezonie jeden mecz z Azotami mamy taki, w tym, wypadł akurat teraz. Dobrze że Branko nie odniósł poważniejszej kontuzji, ale podejrzewam, że jednak z Porto nie zagra nawet jak będzie w składzie. Trochę to jednak poważnie wyglądało w Puławach.

 • Czarcik napisał/a komentarz do PGNiG Superliga. Hit kolejki nie rozczarował, Azoty bardzo blisko Łomży Vive

  @Wiślak zks: masz rację nie za mocny - a nie czekaj był w ostatniej 7-mce kolejki LM.

 • Czarcik napisał/a komentarz do Falowanie w Tarnowie. Gwardia zacięła się w kluczowym momencie

  Można powiedzieć że lekka niespodzianka., której jednak można było się spodziewać. Jak na razie w Tarnowie wszystko idzie w dobrą stronę. Oby tak dalej.

 • Czarcik napisał/a komentarz do Xavier Sabate wprost o sędziowaniu. Mecz z Orlen Wisłą szansą na mentalną odbudowę Piotrkowianina

  Co do kontuzji Lucina to obejrzałem tą akcję na emocje tv gdzie można zwolnić prędkość odtwarzania do 0.25 i nie widać tam jakiegokolwiek faulu zawodnika z Piotrkowa - jest normalny wyskok do bloku na rękę rzucającą z przodu atakującego - nie z boku ani z tyłu co kwalifikuje się do kary. I nie ma żadnego uderzenia prawą ręką broniącego w lewy bark atakującego - jest to po prostu fizycznie nie możliwe patrząc na ułożenie ciał obu zawodników. Obrońca lewą rękę obniżył i asekurował się nią i to ona była w kontakcie z zawodnikiem Wisły ale nie w okolicy barku. Kompletnie nie wiem jak doszło do urazu i właściwie co się Lucinowi stało. Jedyne co przychodzi na myśl to to, że zawodnik z Piotrkowa lewą ręką uderzył w pierś Lucina i jedyna co się wydaje prawdopodobne to uraz obojczyka. W materiale p. Miszczyńskiego słabo to widać po obróbce obrazu dlatego proponuję obejrzeć uważnie tą akcję w zwolnionym tempie na emocje tv.

 • Czarcik napisał/a komentarz do Xavier Sabate wprost o sędziowaniu. Mecz z Orlen Wisłą szansą na mentalną odbudowę Piotrkowianina

  @Wiślak zks: Kosorotow dostał za niesportowe zachowanie - podejrzewam, że był to wynik wcześniejszych spięć min Mindegi i sędziowie po prostu dali czerwoną kartkę aby trochę uspokoić towarzystwo - trafiła go taka "kumulacja". Gdyby to była pierwsza taka sytuacja w meczu pewnie by się skończyła dwójką.

 • Czarcik lubi Komentarz

  @Czarcik: godne zapamiętania było przewrócenie Tomka przez Madsena, to się rzadko zdarza.
  No i ten Szymon. Aż się łezka kręci na te rzuty z wyskoku z dwóch nóg.
  Wróżę Best 7. Może MVP.

 • Czarcik napisał/a komentarz do Fantastyczny mecz Łomży Vive. Kielczanie zdetronizowali SG Flensburg-Handewitt

  Bardzo dobry mecz! Brawa dla drużyny! I dla nas na trybunach - atmosfera kapitalna. Jedyny mały minus to gra w obronie po szybkich powrotach, kiedy nie było zmian albo zawodnicy nie zajęli swoich nominalnych pozycji w obronie - parę łatwych bramek Flensburg zdobył przez to. Jeżeli już obrona była ustawiona jak trzeba to mieli bardzo ciężko. Tomek na środku defensywy rządził, Dylan i Branko świetnie podwyższali pod rozgrywających. Generalnie duży plus za obronę i atak. No i niesamowity Sićko w tym meczu 9 na 9 - potrzebował takiego spotkania, tylko tak dalej!

 • Czarcik napisał/a komentarz do Trudne zadanie mistrzów Polski. Łomża Vive Kielce podejmie SG Flensburg-Handewitt

  @Maxi- 102: Nie chcę nic mówić....ale jest jeszcze ok tysiąca dostępnych biletów na mecz.....szału nie ma....:) - następny mitoman.. A gdzie te 1000 biletów jest dostępnych "matematyku"? Bo na ebilet na pewno nie - zadałem sobie trud policzenia wolnych miejsc i dziwnym trafem wyszło ich 19 na godzinę 11:50 w dniu meczu. Ach ci matematycy z Płocka - szkoły muszą być (zapewne "muszą"..) z nich dumne.

 • Czarcik napisał/a komentarz do Trudne zadanie mistrzów Polski. Łomża Vive Kielce podejmie SG Flensburg-Handewitt

  @Monte Cristo: Kolego szkoda czasu na dyskusje z tym płatnym mitomanem. Jemu nie chodzi o jakakolwiek dyskusje tylko o klepanie postów za które mu płacą. A co do biletów i frekwencji to gość marzy aby taka była u nich.

 • Czarcik napisał/a komentarz do Nieoficjalnie: to może być hit transferowy. Z Płocka do Bundesligi

  Patrząc tak z perspektywy czasu to nasuwają mi się dwa skojarzenia - nareszcie i dlaczego tak późno? Powinien zmienić klub na początku jak przyszedł Sabate i go na ławie posadził. Nie ma nic gorszego dla zawodnika jak nie grać. To po pierwsze, a po drugie to zmiana naszej ligi na niemiecką wyjdzie mu tylko na dobre. Jeżeli chce grać w kadrze to musi się rozwijać i ustabilizować formę bo po piętach depczą już młodsi.

 • Czarcik napisał/a komentarz do Trudne zadanie mistrzów Polski. Łomża Vive Kielce podejmie SG Flensburg-Handewitt

  To jest Liga Mistrzów i tu nie ma łatwych spotkań. Ale gramy u siebie więc liczę na nasze zwycięstwo! Tylko zwycięstwo Iskierko, tylko zwycięstwo!

 • Czarcik napisał/a komentarz do Piłka ręczna Typer - runda 2

  A ja tak xD:
  13.10.2021, 18:45 THW Kiel - Zagrzeb 35:28
  13.10.2021, 18:45 Aalborg - Mieszkow 32:27
  13.10.2021, 20:45 Vive - Flensburg 35:27
  13.10.2021, 20:45 Vardar - Montpellier 21:27
  14.10.2021, 18:45 Pick - Elverum 26:23
  14.10.2021, 20:45 PSG - Motor 38:22
  14.10.2021, 20:45 Porto - Vesprem 29:27
  14.10.2021, 20:45 Barcelona - Dynamo 36:25

  [b] Liga Europejska

  19.10.2021, 20:45 Winterthur - Wisła 23:26

 • Czarcik napisał/a komentarz do Łomża Vive dała rywalowi kwadrans. Kielczanie zabawili się z Chrobrym

  Dobry, szybki mecz. Obrona mogła ciut lepiej zagrać w drugiej połowie ale i tak skuteczność bramkarzy powyżej 40% jest super. No i przy takim wyniku pewne odpuszczenie w obronie jest zrozumiałe - po co ryzykować zdrowiem swoim i innych. Dylan pokazuje się z coraz lepszej strony, dobry występ Haukura choć widać jeszcze pewne braki w zgraniu. Szymon standardowo - jak po wyjściu w górę chwilę czeka i patrzy co robi bramkarz to bramka pewna, a jak rzuca od razu to różnie bywa, to samo "Józek". Sigwaldiemu trochę ostatnio skuteczność szwankuje ale mam nadzieję że to przejściowe. Bardzo dobrze zagrał Damian zarówno w obronie jak i ataku. Atmosfera na meczu fajna :).

 • Czarcik napisał/a komentarz do Sensacyjne wieści z Norwegii. Rośnie kolejna potęga na północy

  @WISŁA1947: "z którą nawet nie potraficie już wygrać płaczliwe mameje :P" - a kiedy to nie wygraliśmy z wami płaczliwy klakierze? O ile pamiętam w zeszłym sezonie wszystkie mecze z wami wygraliśmy. Wiem że to oficjalne dane ale jednak będę się przy nich upierał - trzy mecze i trzy zwycięstwa kieleckiego klubu.

 • Czarcik napisał/a komentarz do Co za emocje. Nerwy kielczan do ostatniej sekundy!

  Mecz wygrany i tyle. A wcale źle nie graliśmy. Bramkarze mieli lepsze statystyki od przeciwnika. Obrona tez w miarę. Atak wbrew opiniom też dobrze. Owszem mało rzutów z drugiej linii ale były przecież akcje do koła i na 6-y metr - karne znikąd się przecież nie pojawiły tylko zostały wywalczone - a skoro jest karny to akcja zagrana została dobrze. Gdyby rzucili o pięć karnych więcej tak 7 na 9 to nikt by nie pisał i nie mówił o słabym meczu tylko o kontroli wyniku i spokojnej wygranej na wyjeździe. Także ja co do gry nie mam za dużo zastrzeżeń - zawiodła skuteczność w sumie w prostym elemencie tj karnych i to jest do przemyślenia jeżeli chodzi o przyczyny i poprawienia.

 • Czarcik napisał/a komentarz do Łomża Vive Kielce wyjawia swoje tajemnice. O tym nie mówi się oficjalnie

  Bardzo fajny film.. Nigdy nic nie jest tylko różowe...

 • Czarcik napisał/a komentarz do Łomża Vive Kielce wyjawia swoje tajemnice. O tym nie mówi się oficjalnie

  @Witalis: Nie kolego nazwa Łomża sugeruje że sponsorem jest browar Łomża... Czy kluby które mają w nazwie Wisła są z Wisły (jest takie miasto i to bardzo znane za sprawą Adama Małysza) z innego miasta?

 • Czarcik napisał/a komentarz do Sportowa złość Artsioma Karaleka. Łomża Vive nie zawiodła

  Tak tak wiem dane z protokołu - wynik i liczba kibiców, nie ważne że potwierdzona zweryfikowana. To jak tam ilu nas było i jaki wynik był? Bo ja na hali widziałem na tablicy 37:29 dla nas, no ale tu najważniejszy, decydujący głos o wszelkich liczbach maja pewni dwaj panowie...
  I ponownie aż prosi się o zacytowanie Marka Twaina..." Żadna ilość dowodów nigdy nie przekona idioty..."

 • Czarcik napisał/a komentarz do Sportowa złość Artsioma Karaleka. Łomża Vive nie zawiodła

  Szybko łatwo i przyjemnie. Mecz jakiego każdy się spodziewał po czwartkowym boju z Veszprem. Grany wolno, czasami aż za wolno. Fajnie że Tomek pograł w ataku. Rzuty w końcu z 9 metra - o bloku MKS mógł tylko pomarzyć. Podania do koła też dobrze wyglądały w jego wykonaniu - jedno utkwiło mi w pamięci z hali - wyglądało jak wsad z koszykówki tylko.... do kołowego :). Obrona trochę niemrawa chłopaki chyba poobijani byli po czwartku i za bardzo bramkarzom nie pomagała. Ale wynik od początku do końca pod kontrolą: plus 5-7 bramek w miarę było utrzymywane. Nas na trybunach całkiem sporo - 1491 osób. Spokojna wygrana.

 • Czarcik napisał/a komentarz do Wielki mecz Łomży Vive Kielce w Lidze Mistrzów. Grzechy odkupione

  @hbll: Dalej się z tobą nie zgadzam. Alex w niczym nie przypomina Nenadica, który typowo gra pod siebie. Alex gra zespołowo - zobacz ile ma asyst. W tym meczu grał dużo bo zmieniał Igora na środku. Bardziej mnie martwi Karacić który w tym sezonie gra pod prawą połówkę - większość akcji/krzyżówek itp. zaczyna w prawo pod leworęcznych. Mało jest typowych prostych zagrań pod praworęcznych - a patrząc na warunki fizyczne Władka, Szymona czy Tomka to wystarczy związanie obrońcy aby oni mogli skoczyć z 10-9 metra i rzucić. Ale może jeszcze są jakieś braki tempowe. Zobaczymy jak będzie dalej.

 • Czarcik napisał/a komentarz do Wielki mecz Łomży Vive Kielce w Lidze Mistrzów. Grzechy odkupione

  @hbll: trochę się nie zgodzę z twoją opinią. Zaczęliśmy bez Alexa w składzie przecież i zobacz jaki wynik był . Branko trzymał poziom i ma trochę lepsze warunki fizyczne od Alexa i umie z nich korzystać. Ale zgodzę się, że graliśmy ciut za dużo z Dujszebajewem - spokojnie można było robić zmiany na tej pozycji z Branko. Mnie osobiście nie bardzo podoba się gra na rozegraniach z Igorem, Alexem i Branko - brak zagrożenia wtedy jest z 9-10 metra. Mecz się układał dobrze Veszprem po prostu nie istniało i gdyby nie absurdalne decyzje sędziów wynik pewnie byłby z +10. Spokojnie można było pograć dłużej z Władkiem, Szymonem, lub Tomkiem na lewym rozegraniu. Choć rozumiem też trochę trenera, że trzymał Alexa - po prostu chłopak "odpalił" i wpadało mu wszystko i Talant nie chciał ryzykować szczególnie biorąc pod uwagę tych panów z gwizdkami.

 • Czarcik napisał/a komentarz do Mecz tygodnia w Kielcach. Łomża Vive podniesie się po wpadce?

  Mecze z Veszprem zawsze są emocjonujące. Nasz atut to własne boisko i My - kibice! Wierzę że chłopaki dadzą z siebie wszystko i wygramy dzisiaj! Do boju Iskierko!
  PS. Ten brak edycji własnych postów do szału doprowadza.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

jerseyus

Hej Czarcik! Byłoby fajnie gdybyś wziął udział w moim Menatyperze. Szczegóły na blogu w moim profilu SF. Termin nadsyłania swoich drużyn i typów mija w sobotę o 15.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.