Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Czarcik lubi Komentarz

  Widać, że większość krytykujących list Talanta to ludzie z Płocka. Zwróćcie jednak uwagę na jedno - VIVE, nawet jeśli ma problemy, to walczy o poprawę sytuacji. I do walki włączają się wszyscy, łącznie z trenerem, nawet jeśli za ten list jest krytykowany.
  A co w Płocku? Przeciętność, szarość, która nikomu nie przeszkadza. Ja czuje się fanem wszystkich polskich ekip w Europie i jako taki fan wolę proszących o pieniądze kielczan, niż pogrążonych w maraźmie płocczan.

 • Czarcik napisał/a komentarz do Tałant Dujszebajew: Zostaję w Kielcach. Emocjonalny list trenera PGE VIVE Kielce

  W tym roku Kielce organizują Mistrzostwa Świata kobiet do lat 18. Jak sądzisz dlaczego miasto zostało organizatorem tej imprezy - bo pan Lubawski się ładnie uśmiechał? Nie bo mamy klub na poziomie europejskim, który wygrał Ligę Mistrzów, kibiców, którzy wielokrotnie pokazali, że potrafią wspierać nie tylko klub, ale i reprezentację. A organizacja takiej imprezy to bardzo duży zysk dla miasta i jego promocja. A jak sądzisz dlaczego byliśmy też organizatorami mistrzostw w piłce nożnej U-21? Bo mamy wielką "Koronę"? Nie bo mamy sport na wysokim poziomie, a największy rozgłos w świecie sportu mamy dzięki piłce ręcznej i Vive i takie są fakty - a miasto ma z tego tytułu baaardzo duże korzyści i zyski! Nie mówiąc już o lansowaniu się oficjeli miasta przy okazji co bardziej medialnych meczy. Wystarczy wspomnieć finał LM w 2016, czy fety na rynku, lub hali.

 • Czarcik napisał/a komentarz do Zmiana systemu rozgrywek w PGNiG Superlidze. Koniec z podziałem na grupy

  Tarnowa nie przyjęto bo byłaby nieparzysta liczba drużyn - a wtedy dopiero by nawymyślali reguł i innych cudów xD.

 • Czarcik napisał/a komentarz do Bertus Servaas: PGE VIVE Kielce nie grozi upadek

  Kolego większych bredni już dawno nie czytałem. Ostatni raz jak pisałeś je na nafciarkach skąd w końcu cię pogonili. Każdy klub grający w najwyższej klasie rozgrywkowej ma określone wymogi jasno określone przez ZPRP i LZ i nie chodzi tu o przyznanie licencji na dany sezon. Proponuję najpierw zapoznać się z nimi, a potem coś pisać. Ciekawe podejście - zmuszanie zawodników do grania w reprezentacji - przypominam, że oni z tego żyją i to ich praca, a w pewnym wieku organizm nie regeneruje się już tak szybko, zwiększa się ryzyko kontuzji. Obowiązkowa gra w reprezentacji - no, no a podobno mamy wolność i demokrację. Ciekawe dzięki któremu klubowi jesteśmy na 5-ym miejscu rankingu EHF. Udział w LM to nie jest wg ciebie reprezentowanie Polski? Idź lepiej wróć do swoich wyliczeń ile to Orlen Wisła potrzebuje kasy aby móc się porządnie rozwinąć.
  Kolejny teoretyk ekonomista i polityk, który pisze, żeby pisać - ładne okrągłe słówka pseudofachowca - nie ma to jak demagogia.

 • Czarcik napisał/a komentarz do Niewiarygodne doniesienia chorwackich mediów. 4 mln euro za Lukę Cindricia

  Mam nadzieję, że to doniesienie godne sezonu ogórkowego, czyli zwykła kaczka dziennikarska. Jeżeli rzeczywiście dawaliby 4 mln euro, to mielibyśmy nielichy dylemat - to przecież ponad połowa budżetu klubu. No i po co im jeszcze jeden środkowy? Trochę to naciągane, bo kreuje Cindricia na najlepszego środkowego rozgrywającego, a taki nie jest. Jest w ścisłej czołówce 6/8 najlepszych, ale pierwszy nie jest.

 • Czarcik napisał/a komentarz do Juniorzy szykują się do mistrzostw Europy. Piotr Obrusiewicz powołał kadrę

  No i dodaj do tego ilość zawodników z drużyn które walczyły o medale MP. Ciekawe dlaczego tyle ich z Gdańska, którego dziwnym trafem zabrakło w tej walce.

 • Czarcik napisał/a komentarz do Bertus Servaas: Wolimy zadbać o Superligę niż na siłę grać w Lidze SEHA

  Miałem mieszane uczucia co do uczestnictwa w tej lidze. Z jednej strony więcej spotkań, nowe zespoły, czyli coś ciekawszego. Z drugiej większe obciążenia, a co z tym idzie większe, zmęczenie, ryzyko urazu, a to mogłoby się odbić na wynikach w LM, a nawet u nas (PP SL). Trzeba by powiększyć kadrę I zespołu, ewentualnie dopuścić większą ilość graczy z drugiego zespołu. Można by wtedy rzeczywiście brać młodych, obiecujących zawodników i ogrywać ich w spotkaniach tej ligi i u nas w SL. No ale to bardzo obciąża budżet (nikt za darmo grać nie będzie, jak i ich trenować, nie mówiąc już o kosztach wyjazdów). Najwyraźniej zysk nie był tego warty. I w sumie dobrze. Ciekawe o jakich "wizjach" i "ideach" jest mowa.

 • Czarcik napisał/a komentarz do Koniec spekulacji. PGE VIVE Kielce nie zagra w Lidze SEHA

  Hm, a mnie wydawało się, że artykuł pod którym komentujemy dotyczy rozmów w sprawie ewentualnego uczestnictwa Vive w Lidze Seha - no ale cóż najwyraźniej myliłem się - muszę chyba iść do okulisty - bo jak bym go nie czytał to jednak dalej widzę tylko i wyłącznie tekst o tych rozmowach i ja o nich piszę, a nie o historii.

 • Czarcik napisał/a komentarz do Koniec spekulacji. PGE VIVE Kielce nie zagra w Lidze SEHA

  Nie przeoczyłem - ale ktoś coś tu pisał kiedyś o nie dyskutowaniu z pewnymi osobnikami to po pierwsze, a po drugie to nie ja pisałem o "ustawianiu do pionu". Po za tym ciężko byłoby to zrobić Komisarzowi Ligi (Piotr Łebek), skoro go przy tym nie było - może lepiej najpierw zapoznać się chociaż kto brał w tym udział, a potem pisać kto co zrobił? No i właśnie w ten sposób nie kompromitować się.

 • Czarcik napisał/a komentarz do Koniec spekulacji. PGE VIVE Kielce nie zagra w Lidze SEHA

  W sumie ty też się nie kompromituj i nie baw w Maxia - nikt z nas nie wie jak przebiegały te rozmowy i co było dokładanie omawiane. Nikt tam nikogo "do pionu" nie ustawiał - rozważano możliwości i tyle.

 • Czarcik napisał/a komentarz do Koniec spekulacji. PGE VIVE Kielce nie zagra w Lidze SEHA

  Hm ciekawy tok rozumowania. Mamy ligę zawodową, którą tworzą kluby. Automatycznie więc rozwój klubu (czyli inwestowanie w niego) = rozwojowi ligi, a to równa się inwestowaniu w polską ligę. Każdy klub który idzie do przodu i inwestuje w swój rozwój, automatycznie inwestuje w polską ligę, bo przyczynia się do wzrostu poziomu, zainteresowania, wartości tej ligi. Czyli kto tu opowiada kłamstewka - Bertus, który inwestując w swój klub i rozwijając go przyczynia się jednocześnie do rozwoju ligi, czy ty pisząc jak zwykle byle co?

 • Czarcik napisał/a komentarz do "Czujemy niedosyt". Adam Wiśniewski podsumowuje sezon Orlenu Wisły Płock

  Raczej o "Gdzie Gladiator dla Gadżeta".
  PS. Skandowaliśmy to nie po to aby dopiec, czy zakpić, ale jak najbardziej prawdziwie. Po prostu też mu się należał gdy kończył karierę - bo co by nie mówić był legendą Wisły, grał w kadrze, oraz też wykazał się dużą siłą tego sportowego charakteru - w końcu równie powrócił do grania na wysokim poziomie po poważnych urazach.

 • Czarcik napisał/a komentarz do Prezes PGE VIVE: Nie mamy patentu na wygrywanie

  Wszystko zależy od liczebności naszej ligi. Jak zostanie 16 drużyn, będzie ciężko, ale raczej da radę upchnąć. Wczoraj Bertus wspominał, że uzgodnił to z Talantem. Wspomniał, że nie jest problemem liczba spotkań, tylko logistyka i tu byłaby potrzebna współpraca z władzami SL i ZPRP jeżeli chodzi o terminy spotkań. Nie ukrywam, że zwiększy to na pewno ilość ciekawych meczy - oby tylko nie strzelić sobie w kolano i nie zajechać chłopaków. W naszej SL na pewno część zawodników mogłaby odpoczywać, dając miejsce graczom drugiego zespołu. Pytanie czy oni daliby radę w SL - bo wstawiać ich do składu, aby siedzieli na ławce i jechać podstawowymi to bez sensu by było. No chyba, że jeszcze zostaniemy zaskoczeni wiadomością o grającym II trenerze Uroszu Zormanie :).

 • Czarcik napisał/a komentarz do Pożegnanie jak z NBA. Koszulka Bieleckiego zawisła w Hali Legionów

  Tu nie chodzi o pożegnanie przez kibiców, tylko przez władze klubu, oraz o upamiętnienie jego zasług. W ten sposób prezes Servaas pokazał jak ceni Karola i jaki ma do niego szacunek, za to co zrobił nie tylko dla naszego klubu, ale dla całej polskiej piłki ręcznej.

 • Czarcik napisał/a komentarz do Snajper, co nie przymyka oka. Karol Bielecki zakończył karierę

  "Próżnoś repliki się spodziewał
  Nie dam ci prztyczka ani klapsa.
  Nie powiem nawet "Pies cię j....ł",
  bo to mezalians byłby dla psa."
  I tyle jesteś wart.
  PS. Do adminów to jest cytat utworu Juliana Tuwima i jako taki może być przytaczany w odpowiedzi na komentarz w takiej formie i jest to zgodne z regulaminem.

 • Czarcik napisał/a komentarz do PGNiG Superliga. Ostatni akord sezonu. Finałowe starcie w Kielcach

  "Tylko zwycięstwo Iskierko, tylko zwycięstwo"!
  No to do boju panowie. Liczę na nasze zwycięstwo. O i le w Płocku szanse dawałem 60/40 dla nas to dziś spokojnie 70/30. Pełna koncentracja od początku i robić swoje, nie patrzeć na to, że ma być "widowisko". Wy na boisku, my na trybunach!

 • Czarcik napisał/a komentarz do PGNiG Superliga: wielki krok PGE VIVE w kierunku mistrzostwa Polski

  Co to znaczy wg ciebie osoby starsze? I co kobiety nie mogą być kibicami? Zapewniam cię, że moja żona głośniej mówi szeptem niż ja normalnie - to żarcik, żebyś czasami jakiejś teorii do tego nie dorobił. No to do roboty w niedzielę macie okazję pokazać kto i w jakiej liczbie powinien jeździć na mecze - zapraszam do Kielc na rewanż - pora dogodna, niedziela godzina 16:00, to i powrót w godzinach przyzwoitych, tak że spokojnie na drugi dzień można funkcjonować - pokażcie jak to powinno się jeździć na mecze! Jak będzie was tyle co tych "dzieci" od nas to będzie góra!

 • Czarcik napisał/a komentarz do "Święta wojna" nie rozczarowała. "Znakomita promocja polskiej piłki ręcznej"

  "Ale "kibice" z Kielc, którzy stali przed Orlen Areną na chwiejnych nogach nie byli najlepszą promocją piłki ręcznej....:)" - za to bójka między waszymi kibicami po meczu na sektorze "G" była kapitalną promocją ręcznej. A potem jeszcze z ochroniarzami. To jest fakt, natomiast twoje "chwiejne nogi" to pomówienia.

 • Czarcik napisał/a komentarz do PGNiG Superliga: wielki krok PGE VIVE w kierunku mistrzostwa Polski

  No.no ty czytasz co piszesz? Na własnej hali zarzucasz kibicom przyjezdnym, że nie byli głośniejsi? Da się jeszcze niżej upaść? Proponuję obejrzeć powtórkę w TV - ja właśnie obejrzałem, przez cały mecz bardzo dobrze słychać nas, szczególnie "Ona najpiękniejszym snem", "W Kielcach jest nasz klub", nie mówiąc o nieśmiertelnym "No gdzie, no gdzie ta Petrochemia". No i standardowe też. Tak, że proponuję najpierw obejrzeć posłuchać i potem pisać.
  Faul Żabicia przypadkowy (ten z początku) i dwie minuty ok. Bramki Julena - tej co piłka linii nie przekroczyła - słusznie nie uznali - z naszego miejsca było dobrze widać i rzeczywiście tak było. Natomiast powinna być uznana bramka Julena rzucona tyłem - a jak nie to powinien być karny, ewidentna obrona w kole. Co do Ghionei to czerwona i niebieska - wg mnie specjalne kopnięcie w twarz - kto normalny w takiej sytuacji upadając robi taki wymach nogą do góry? No chyba po to aby wyżej poderwać biodra i tułów przy upadku. Na powtórce bardzo ładnie to widać - przewraca się i wyprowadza kopnięcie w górę - ewidentne specjalne zachowanie. Ofensa Aleksowi nie odgwizdali ze względu na to co dołożył Żabić od siebie - przesadził z grą aktorską, wystarczyło żeby stał w miejscu.

 • Czarcik lubi Komentarz

  ,,Fani z Płocka odwrócili się od zespołu, od kilku miesięcy hala świeci pustkami.".
  Redaktor pisze o faktach które widzi cała Polska.
  A wg Was to redaktorzy sportowi mają jeździć po wszystkich ośrodkach piłki ręcznej w Polsce i pytać o przyczyny dlaczego np. są problemy finansowe w Stali Mielec, czemu Kwidzyn nie wszedł do finałów, dlaczego nie znalazł się w nich Kalisz pomimo pięknej hali wypełnionej po brzegi kibicami, co się stało że Śląskiem Wrocław, ile zarabia i na co wydaje prezes Witaszek, kto zawinił że nie przyjechała karetka, itd itd...
  Są to problemy organizacyjne wszystkich klubow, mniejsze lub większe. W Kielcach wbrew pozorom też występują. Tylko nikt z nimi tu nie wyskakuje i nie wywala na forum.
  A czy to nie wy płaczki oglosiliscie się ,,najlepszymi kibicami na świecie" i pouczaliście wszystkich tutaj że
  Z DRUŻYNĄ JEST SIĘ NA ZAWSZE , NA DOBRE I NA ZLE, TAM GDZIE WISLA GRA...
  Teraz się okazuje że to Ci redaktorzy są źli bo piszą to co widzą .
  Macie problemy w klubie ? To je rozwiązujcie. A co temu winni są zawodnicy ?
  Macie do tego urny wyborcze. To jest portal sportowy a nie polityczny. Macie potężnego sponsora, macie kasę, mieliście kiedyś prezesa menagera, mieliście trenera mistrzów świata, ale ich pogoniliście. Do kogo teraz by miec jeszcze pretensje ?
  Żenada jak zawsze płaczki. KIBICE SUKCESU.

 • Czarcik napisał/a komentarz do PGNiG Superliga: bitwa o złoto. "Święta wojna" inna nie wszystkie

  Tu bardziej chodziło o to, że skoro w ostatnich meczach tam zdarzały się niespodzianki i ci którzy niby już mieli mistrza, nagle albo go utracili (Veszprem), albo dobitnie zmniejszyli sobie szanse na wygranie - to i Płock może pokusić się o niespodziankę. Te mecze (finałowe "święte wojny") do tej pory rządziły się swoimi prawami - rzadko kiedy działo się coś "na logikę" - Wisła zawsze stawała do boju i nie było łatwo z nimi wygrać. Czy będzie tak dziś? Nie wiem, ale pomału w to wątpię - wszystko zależy od nastawienia zawodników - a to ma niestety związek bezpośredni z kibicami i tego nie zmieni nic. Tyle jeżeli chodzi o "morale" wg mnie.
  Sportowo wiadomo, że jesteśmy silniejsi i to nasza Iskierka jest faworytem. Tak jak już pisałem - w mojej opinii będzie wszystko zależeć od bramki i wejścia w mecz - jak nam się uda w pierwszym kwadransie wyjść na +3, 4 bramki to może już być pozamiatane. Jak nie to może być zacięty mecz do końca. Jedno jest pewne - ewentualna, nasza wygrana dziś tak powiedzmy +6 i więcej powinna załatwić sprawę. Ale jak już wspomniałem te mecze rządzą się własnymi prawami i różnie może być - szanse oceniam na 60/40 dla nas. Dobra muszę się zbierać na meczyk :). Do zobaczenia w Płocku.

 • Czarcik napisał/a komentarz do Jasny cel PGE VIVE przed meczem w Płocku. "Wygrać i zbudować przewagę"

  Tylko zwycięstwo Iskierko, tylko zwycięstwo!
  Wszystko zależeć będzie od bramki i pierwszych piętnastu minut - jak zbudujemy w nich przewagę +3, 4 bramki, to będzie już z górki. No cóż mimo, że jesteśmy zdecydowanym faworytem, to jednak te mecze zawsze rządzą się własnymi prawami i może być emocjonujący mecz.

 • Czarcik napisał/a komentarz do Coraz węższa kadra Orlen Wisły Płock. Występ kolejnych graczy zagrożony

  Nie przeginaj - doznał przypadkowego skręcenia drugiego stawu skokowego, a nie pogłębił poprzedni uraz - stanął na stopie zawodnika. To można powiedzieć jeden z nielicznych losowych przypadków, które zawsze mogą się przydarzyć - po prostu pech.
  Co do mikiego - pełna racja. Zawsze pod koniec rozgrywek pełno u nich kontuzji. W tym sezonie tym bardziej niezrozumiałych, że przecież w LM grali krótko, nie wspominając już o PP :).

 • Czarcik napisał/a komentarz do Bertus Servaas zaprzecza transferom. "Dahmke? Mniej niż pięć procent szans"

  Nie taki znowu przeciętniak :). Trochę cie poniosło. ale zgoda co do Polaka na tej pozycji - przydaliby się nasi krajanie w klubie, a ciężko na razie z rozgrywającymi. Dużo łatwiej znaleźć dobrze zapowiadającego się skrzydłowego.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.