Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Czarcik napisał/a komentarz do Marcin Górczyński: Igrzyska dla ludu. Przybecki kozłem ofiarnym (komentarz)

  Którą oprawę meczu zafundował Bertus - i skąd to info masz? Rozumiem, że z nafciarek -bo tam takie bzdury były pisane, po kolejnym blamażu z oprawą na meczu Płocka. I jak tam sektorówka Tyskiego się czuje? To tak a propos fundowania opraw. Proponuję zanim coś napiszesz na temat opraw poszukaj trochę i poczytaj o grupie Ultras BRC'10 bo to oni u nas zajmowali się tym. No i oczywiście wiślakom nigdy klub nie sponsorował wyjazdów - no to teraz wszystko jasne dlaczego ich tak mało w Kielcach zawsze jest.

 • Czarcik napisał/a komentarz do PGNiG Superliga: kolejna "czterdziestka" w kolekcji. Pogoń bez szans w Kielcach

  Decydującą sprawą raczej był wiek i to, że zakontraktowany został Bartek Bis. Klub postawił na swojego wychowanka i dał mu szansę i dlatego brak miejsca dla Mateusza. Ale fakt faktem, że gra bardzo dobrze i to nie tylko w obronie. Nie wiem gdzie pójdzie, ale nie zdziwię się jak trafi na zachód.

 • Czarcik napisał/a komentarz do Marcin Górczyński: Igrzyska dla ludu. Przybecki kozłem ofiarnym (komentarz)

  Piotrek został rzucony na głęboką wodę i niestety utonął - najgorsze, że tonie też kadra teraz. Gębali wybrał Cadenas - a on co by nie mówić rękę do młodych, tego nosa, miał. Pech, że odszedł. Zresztą jak przyszli nie grali źle - zapowiadali się dobrze, niestety z czasem było tylko gorzej, ale ponieważ reszta drużyny też zaliczyła zjazd w dół, to można podejrzewać, że jednak trener się nie sprawdził.

 • Czarcik napisał/a komentarz do PGNiG Superliga: kolejna "czterdziestka" w kolekcji. Pogoń bez szans w Kielcach

  Ty chyba chcesz został wyklęty przez kibiców z Płocka xD.

 • Czarcik napisał/a komentarz do PGNiG Superliga: kolejna "czterdziestka" w kolekcji. Pogoń bez szans w Kielcach

  Kus rzucił jedną bramkę z karnego i jednego przestrzelił. Na kole bardzo przyzwoicie grał - było parę podań w pole które łapał jedną ręką i z padem rzucał - tak zdaje się dwie bramki zdobył, jednej mu nie uznali bo przekroczył linię. Wywalczył parę karnych też. Reszta bramek "normalna" z koła xD. Został wybrany zawodnikiem meczu choć Djukić więcej bramek zdobył. Darko się rozrzucał wczoraj - 9 bramek, większość z kontr w pierwsze, drugie, a nawet trzecie tempo. Lijek się dobrze prezentował, parę ładnych bramek też rzucił - ale przyprawił nas o zawał - po jednej z akcji został przewrócony na parkiet o który mocno przyłożył prawym barkiem i jeszcze został trochę "dociśnięty" do tego parkietu przez obrońcę. W kontekście kontuzji Jaszki to zamarłem - widziałem już wywichnięty bark, ale na szczęście tylko go stłukł, choć do końca meczu nie wszedł już - na stronce klubowej jest wypowiedź Krzyśka, że to nic takiego. Całkiem sporo widzów było - 1900. No i Miłosz w drugiej połowie odbił parę efektownych piłek - kontrę, sam na sam z koła i parę innych.

 • Czarcik lubi Komentarz

  Z całym szacunkiem, ale jeśli Vujović już dziś w Płocku by był to w maju sam by z niego uciekł. Przecież gość jest dużo bardziej zaborczy i uparty od Cadenasa. U niego musi być tak jak on chce i już. Jak zobaczy rozbuchaną administrację, radę nadzorczą i usłyszy wieczne nie, bo mimo 14 milionów w budżecie nie ma pieniędzy już nawet na średnich grajków (chodzi o poziom europejski), bo trzeba było zatrudnić tego, czy tamtego do administracji, bo rada nadzorcza się nie zgodziła, bo Zołoteńko nie zaakceptował wyboru i prosi by nie wbijać się w jego kompetencje. Zobaczy ten cały cyrk to z jego temperamentem zawinie manatki szybciej niż tu przyjedzie. W Płocku trzeba gruntownych na poziomie zarządzania klubem. Wymiany trenerów to gaszenie pożaru konewką.

 • Czarcik napisał/a komentarz do Marcin Górczyński: Igrzyska dla ludu. Przybecki kozłem ofiarnym (komentarz)

  Dodaj do tego, że od razu będzie od niego wymagana zdecydowana poprawa gry, nie mówiąc o "walnięciu tych" Kielc.

 • Czarcik napisał/a komentarz do Marcin Górczyński: Igrzyska dla ludu. Przybecki kozłem ofiarnym (komentarz)

  Wiesz moim zdaniem Zdrahala to ewentualnie tylko dla mediów i sponsorów - ci ostatni rzadko raczej orientują się w środowisku piłki ręcznej, a tu jest - najlepszy strzelec ME! Coś co przyciąga wzrok i uwagę.
  No i jeszcze jednego brakuje Wiśle - moim zdaniem najważniejszego - Wizji Rozwoju Klubu (specjalnie z dużych liter xD). Dlaczego Blaż, Alex, grają u nas, a Wolf, Tournat, Karalek idą do nas? To nie tylko kasa - sami zawodnicy mówili o tym, że przyciągnął ich pomysł na klub, wizja jego rozwoju, bardzo pochlebne opinie innych zawodników, mediów itp.. O Kielcach się mówi, chwali, podziwia na arenie międzynarodowej. Ale zawdzięczamy to głównie jednemu człowiekowi, który miał wizję zespołu, wyznaczony cel i do niego dążył pomimo tego, że na początku 90% środowiska z niedowierzaniem na to patrzyła (a wręcz z ironią i kpiarstwem). I tego najbardziej w Płocku brakuje - tej wizji budowy i rozwoju drużyny, wyznaczenia celu i konsekwentnego dążenia do niego. Zresztą coś jest w powiedzeniu, które krąży u nas, że "Płock to stan umysłu" - tam nie ma czasu na budowę zespołu, bo wyniki mają być już, natychmiast, nieważne, że nie ma szans na ściągnięcie zawodników którzy by mogli to ewentualne "natychmiast" osiągnąć - każdy kto przychodzi jest "lepszy" od swego odpowiednika w Kielcach, aby po kilku miesiącach być już najgorszym (oczywiście w opinii kibiców)...

 • Czarcik lubi Komentarz

  Komentarz usunięty przez użytkownika

 • Czarcik napisał/a komentarz do Marcin Górczyński: Igrzyska dla ludu. Przybecki kozłem ofiarnym (komentarz)

  Generalnie - racja. Mała wątpliwość, przy Suliciu i ewentualnie Zdrahali (jak przyjdzie) - wg mnie mają oni poprawić wizerunek Wisły bardziej marketingowo niż sportowo. Płock nie ma argumentów aby przyciągnąć zawodników - trener bez osiągnięć, mało znany jako szkoleniowiec, coraz gorsza gra w LM, a tym samym małe szanse na rozwój sportowy. Do tego coraz gorsze opinie o klubie - nie jest tajemnicą, że Płock ma "problemy" - co raczej nie jest gwarancją stabilności. No i kibice dokładają swoje. Wisła musi poprawić swój wizerunek, mieć argumenty dla przyszłych zawodników i sponsorów. I wg mnie dlatego został ściągnięty Sulić - znane nazwisko, młodzi mogą czerpać z jego doświadczenia i jest też coś dla marketingu. I nie zdziwi mnie jak przyjdzie Zdrahala.

 • Czarcik napisał/a komentarz do Marcin Górczyński: Igrzyska dla ludu. Przybecki kozłem ofiarnym (komentarz)

  Owszem - "gawiedź" dostała coś na otarcie łez, ale powiedzmy szczerze - Przybecki trenerem okazał się kiepskim, żeby nie powiedzieć wręcz złym. Tu nie chodzi tylko o to, że nie potrafił "postawić zawodników do pionu" - żaden z zawodników nie podniósł swojego poziomu, a wręcz przeciwnie. Powtarzam się, ale najlepszy przykład to bracia Gębalowie - jak przyszli grali lepiej niż teraz, a Tomek to już w ogóle praktycznie nie grał w ostatnich meczach o stawkę (tylko obrona). A przecież to właśnie on miał być tym głównym bombardierem Wisły. Znowu zarobię na hejt, ale napiszę - grał o wiele lepiej zarówno w Płocku jak i kadrze gdy tą ostatnią prowadził Talant - nie wiem może wtedy jeszcze ciągnął siłą rozpędu z Magdeburga, może nie zdążył się "zepsuć", ale grał lepiej i rokował na to, że będzie jeszcze lepiej - teraz wręcz przeciwnie. Podobnie Maciek i cała reszta. Owszem teraz Duarte i Żabić wyglądają dobrze - ale oni po prostu wrócili do tego co już potrafili i pokazywali w poprzednich klubach, a poza tym moje zdanie jest takie, że po podjęciu decyzji o odejściu z klubu (Duarte), czy po rezygnacji z zawodnika, przez klub (Żabić) grają lepiej bo muszą - jeśli chcą znaleźć dobrego pracodawcę. Dlaczego jak Cadenas odszedł Wisła nie zainteresowała się Patrykiem Romblem? Na pewno mogli go wyrwać z Kwidzyna wtedy, a jego wyniki z MMTS-em były wręcz rewelacyjne w przeciwieństwie do Przybeckiego i Śląska Wrocław. Najgorsze, że jest on też trenerem kadry i tam też sobie nie radzi. Teraz to już tylko chyba trener z zagranicy - no chyba, że Kuptel z Gwardii Opole.
  Gwoli ścisłości - nie byłem przeciwnikiem Piotra Przybeckiego, ale został rzucony na głęboką wodę i niestety utonął. Pewnie, że nie tylko on sam jest winny (poza przygotowaniem zawodników ich rozwojem sportowym), cały zarząd daje regularnie plamy, politycy rządzący w Płocku traktują Wisłę jak swój prywatny folwark, ale szczerze to nie widzę tu żadnego światełka w tunelu - po prostu ręczna ma za małą siłę przebicia, aby ktoś mógł coś z tym zrobić.

 • Czarcik napisał/a komentarz do Piotr Przybecki zwolniony z Orlenu Wisły Płock!

  Wojciech Nowiński xD.

 • Czarcik lubi Komentarz

  Cały PP w tym roku to po prostu pomyłka. Absurdalne terminy spotkań: Vive gra dzień po dniu, Stal w 7 dni 4 mecze. Do tego jeszcze ZPRP nie potrafił uhonorować Górnika za wygraną z Wisłą, podczas gdy ustawianie wcześniejszych rund nie stanowiło większego problemu. Uważam, że najrozsądniejsze byłoby rozstawienie Vive i Górnika, który przejął by rozstawienie Wisły. Przynajmniej mogliby reklamować finał jako mecz Vive z pogromcami Wisły, a tak? Finał Vive-Azoty, czy Vive-Gwardia nie będzie w żaden sposób atrakcyjny. Formułę PP zdecydowanie trzeba zmienić. Proponuję trzydniowy turniej z 6 lub 8 zespołami, z transmisją wszystkich spotkań i najlepiej rozegrać to wszystko w Kaliszu, wtedy mamy konkretną imprezę, a nie gonienie z terminami. Tylko czy ZPRP chce jakiś zmian w PP? Czy nie lepiej dla nich to co jest teraz? W tym roku cały plan na pewno opierał się na mega, super finale Wisła-Vive i po prostu nie wyszło, ale jak nie wyszło to trzeba było ratować co się da i rozstawic Górnika.

 • Czarcik lubi Komentarz

  Gdybyś się orientował w temacie, to zauważyłbyś, że w Energa MKS Kalisz grają w większości zawodnicy wywodzący się z Ostrowa Wlkp (20 km od Kalisza)!
  To gdzie grali ostatnio nie ma znaczenia, bo jak zawodnik ma okazje przenieść się do klubu w rodzinne strony i podpisać dobry kontrakt, a do tego rozwijać się (nowe cele i ambitne plany), to z pewnością skorzysta z takiej oferty!
  Ponieważ nie masz zupełnie orientacji, to wymienię kilka nazwisk zawodników Energii wywodzących się z Ostrowa Wlkp.:
  Marek Szpera, Arkadiusz Galewski, Michał Bałwas, Michał Czerwiński, Paweł Adamczak, Łukasz Kobusiński + Kamil Adamski - Skalmierzyce (10 km od Kalisza)... Ten "Klubik" jak nazywasz MKS jest kontynuacją TS Prosna Kalisz założonego w 1922 r.

 • Czarcik napisał/a komentarz do Solidne wzmocnienie Energi MKS. Maciej Pilitowski przenosi się do Kalisza

  Trochę kolego strzeliłeś sobie w stopę i to porządnie. Znana ci jest taka nazwa piłki ręcznej jak "szczypiorniak"? Proponuję abyś sprawdził skąd się wzięła i w ramach podpowiedzi sprawdź jeszcze skąd w Polsce wywodzi się piłka ręczna... A potem pisz o tradycjach.

 • Czarcik napisał/a komentarz do Puchar Polski: znamy pary półfinałowe! Pogromcy Orlen Wisły zmierzą się z PGE VIVE

  Obstawiałem Vive - Azoty, Górnik - Gwardia. No ale to też może być.

 • Czarcik napisał/a komentarz do Solidne wzmocnienie Energi MKS. Maciej Pilitowski przenosi się do Kalisza

  Oby się tylko nie wypalili.

 • Czarcik napisał/a komentarz do Solidne wzmocnienie Energi MKS. Maciej Pilitowski przenosi się do Kalisza

  Kurna to się nazywa tempo rozwoju. O medale to może za wcześnie, bo Górnik i Azoty jednak mają skład jeszcze poza zasięgiem, ale na zostanie solidnym ligowcem ten skład na pewno wystarczy.

 • Czarcik napisał/a komentarz do Puchar Polski: sensacja, NMC Górnik Zabrze wyeliminował Orlen Wisłę Płock!

  No chyba zaraz ci się dostanie :). Kiedyś coś napisałem podobnego o kibicach to mi pewien osobnik zaserwował taki wykład, że hej.

 • Czarcik napisał/a komentarz do Puchar Polski: sensacja, NMC Górnik Zabrze wyeliminował Orlen Wisłę Płock!

  Zaraz, czyli Górnik wygrał mając 11 zawodników w składzie w tym jednego bramkarza? No to podwójne gratulacje!

 • Czarcik napisał/a komentarz do Puchar Polski: sensacja, NMC Górnik Zabrze wyeliminował Orlen Wisłę Płock!

  Mylisz się. Jest tak jak napisałem. Proponuję zapoznać się z aktualnym regulaminem rozgrywek SL. Ewentualne pary półfinałowe MP to: Vive - Azoty i Wisła - Górnik.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.