Czarcik - lubi

 • Czarcik lubi Komentarz

  o czym wy w ogóle gadacie. 7 zawodników ma pozytywny wynik, a 1 niepewny wynik. Czyli jest to tylko 11. To po pierwsze. Po drugie zgodnie z Polskim prawem osoba po kontakcie z osobą chorą musi się udać na kwarantanne. Wszyscy zawodnicy z Kielc mieli blisko kontakt i teraz są na obowiązkowej kwartannie, polecenie do Paryża by narażało nie tylko zawodników z Paryża, ale i zawodników Vive na odpowiedzialność karną. Trollem też trzeba umieć...

 • Czarcik lubi Komentarz

  Czaicie, przecież z Tumskiego to trzeci do brydża ;)) Paranoik, kłamca i manipulant. Jego się ignoruje :))))

 • Czarcik lubi Komentarz

  "Skowyt i niewyobrażalny jęk jaki niesie się z południa Polski (bardzo dalekiego południa) jest oczywistym zwiastunem bardzo ciekawego sezonu który zakończy się tak jak powinien. Wisła Płock Mistrzem Polski :) Tak było, jest i będzie ;)" - wklejam ten cytat po to, abyśmy się wszyscy pośmiali. W tym temacie jeden z czołówki (wiadomo jakiej grupy osób z tutejszego forum) pisze że powtarzał "Wisła mistrzem Polski 2021" a wcześniej zapowiadał co innego... cóż droga redakcjo, za tą oborę co tutaj jest odpowiadacie Wy. Nikt normalny nie chce tego komentować, kilka nicków kieleckich jak i płockich (domniemam że to podsywacze pod kibiców) nie powinny się tutaj pojawiać. Miały być bany i co? Nie ma ich. Za Waszym przyzwoleniem jest tutaj śmietnik i nic z tym nie robicie.

 • Czarcik lubi Komentarz

  Bardzo fajny gest sponsora z czterpakiem dla każdego kibica po meczu. I ta historia klubu na grafice każdej puchy. Być może kiedyś zrobi się fajny zestaw kolekcjonerski. Można ? Można. Mała rzecz, a cieszy.

 • Czarcik lubi Komentarz

  Dużo zdrowia dla Michała.Świetny zawodnik i wspaniały człowiek.Oby wszystkie marzenia się spełniły a sportowe cele zostały osiągnięte.Jego transfer to absolutny hit,wielkie brawa dla Azotów.

 • Czarcik lubi Komentarz

  Wisła1947 jesteś już męczący jak wrzód na d***e. Zmień płytę. Niektórzy trolle chociaż coś snisznego napiszę a Ty klepiesz aby klepać. Patrząc na wszystko z boku to widzę że to Kielce od dekady biorą wszystko co można w kraju plus wygrana w LM. Patrząc na ubiegłe sezony to Wisła potrafiła tracić punkty w sezonie zasadniczym. Martwił bym się o Wisłe na Twoim miejscu a nie rywala bo może się okazać że Święta Wojna na koniec sezonu może być meczem o pietruszkę bo Mistrz już będzie znany. Nigdzie też nie widziałem żeby ktoś tu robił mistrza z Walthera bo przyszedł do Puław.

 • Czarcik lubi Komentarz

  @Wiślak zks: Super decyzja dla klubu, ja obawiałem się kiedy pojawiła się informacja o możliwym transferze do Vive, szybko została ona wyjaśniona przez Bertusa. Całe szczęście to jedynie plotka.

 • Czarcik lubi Komentarz

  uwazam za najgorszy sort czlowieka cieszyc sie z czyjegos nieszczescia....ze ktos kogos zwalnia z pracy...ze zamykane sa zaklady pracy itp...........jak dluge te hieny forumowe beda tutaj tolerowane i wiadomo o kim pisze

 • Czarcik lubi Komentarz

  @mark36: Wróćmy do I dekady XXI i sposób w jaki Wisła traktowała inne zespoły Wszyscy to byli "frajerzy do golenia" mało znaczący przeciwnicy na drodze do mistrzostwa, nie dało się pokonać Wybrzeża to wzięliście Szeryfa, Kasę z Warszawianki, Józka gdy się nie dogadał z Kielcami. Dzieliliście, rządziliście i nie oglądaliście się na nikogo, wtedy przyszedł rok 2008 i fiesta dobiegła końca, z krótką przerwą w 2011. Piszesz jeszcze coś o pysze i zarozumiałości - trochę powagi.
  Nie szanują was, bo sami na to zapracowaliście. Brak szacunku do Głogowa w finale MP spowodował, że Michał Jurecki miał nieskrywaną satysfakcję wygrywania MP kosztem Wisły. Nazywaliście Kwidzyn PKS-ami itd.

 • Czarcik lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Czarcik lubi Komentarz

  Czekam na moment kiedy Maxiowi i innym oraz redakcji SF, ktoś z prawników przed obliczem Temidy wyjaśni pewne sprawy formalne, dotyczące treści zamieszczanych komentarzy, zawierających np. pomówienia, obrażanie, wyzywanie innych osób, bądź zamieszczanie nieprawdziwych informacji. Odnosząc się do tej osoby jaskrawo widać, że gość sobie w sposób bardzo czytelny pozwala nawet na sugestie korupcyjne względem osób, organów związkowych.
  SF od lat nie reagują na jego wpisy łamiące zasady regulaminu co jednoznacznie świadczy o tolerancji na takie zachowania. Udostępnianie miejsca na publicznym portalu i brak właściwej reakcji moderatorów na zawarte w nich słowa też są co najmniej nie etycznie. Mam nadzieję, że redakcja nie usunie mojego komentarza, a ktoś kto to przeczyta zastanowi się nad tym co publikuje.

 • Czarcik lubi Komentarz

  Kryzys dopadnie wszystkie drużyny, szczególnie te, które na pieniądze nie mogą narzekać. Dla Porto czy Zagrzebia skutki pandemii nie będą tak mocno odczuwalne jak dla THW czy Vesprem. W Kielcach też nie jest łatwo, ale wierzę, że drużyna zostanie utrzymana - pokazali to już niejednokrotnie. W jakim zespole zawodnicy zgodzili się obniżyć kontrakt o 25%, zaś propozycja wyszła od trenera? W innych zespołach zawodnicy siedzą na kontrakcie do końca, nawet gdy otrzymują jednoznaczną informację o rezygnacji z ich usług. Vive to rzesza ludzi, drobnych sponsorów, sympatyków w całej Polsce (jak ja), czy wielkie postacie zasłużone dla polskiego i światowego handballa. Drodzy koledzy i koleżanki, sympatycy piłki ręcznej - co by się nie działo, damy radę! Vive to wielkie tradycje, wielkie sukcesy, wielka marka i przede wszystkim wspaniali ludzie! Miejsce Vive jest w LM, które jest prekursorem europejskiego zarządzania klubem w Polsce!

 • Czarcik lubi Komentarz

  Niezależnie, czy w Vive będą gwiazdy pokroju Alexa czy Wolffa czy nie, Płock i tak będzie bity. Dalej będę oglądał mecze i cieszył się ze zwycięstw. Nikt nie odbierze Vive tych wszystkich rekordów, medali, sukcesów międzynarodowych i przede wszystkich niezapomnianych chwil. W Płocku co najwyzej będzie pomoc zbliżony do obecnego, nigdy na wyższy nie weszli i nie wejdą. A gdy skończą się pieniądze od miasta i zostanie zakazane finansowanie sportowych podmiotów przez spółki państwowe, w Płocku będą grać o play off. Cieszy mnie wasz ból dolnej części ciała, w szczególności modlitwy o upadek finansowy Vive. Sami twierdzicie, że nie macie innej szansy na wygranie w rywalizacji o mistrza. A ten bankrut, który jest niewypłacalny i żebrze o pieniądze, bije Płock na stojąco 29:20. Zazdrościcie sukcesów, oddania zawodników, którzy identyfikują się z klubem, uczą się języka i godzą się na obniżkę wynagrodzenia. Zazdrościcie Bertusa, transferów a nawet kibiców i atmosfery - w Płocku obrażacie Wiśniewskiego, jego żonę, prezesa, pełnomocników od identyfikatorów, grupy kibicowskie tracące flagi, zawodników jak Gębalów czy obecnego trenera. Już Schwalba dwa lata temu witaliście, inne wyimaginowane transfery ogłaszaliście. Stenmalm miał być świetnym zawodnikiem na papierze, Susnja obrońcą z topów, zaś Mlakar super strzelcem. W okrojonym składzie uzupełnionym juniorami będziecie jechani, bo płocczaki wychodzą na parkiet z 2 kg bagażem w majtkach. Mało wam po Lublinie? Pod halą tak dużo nie mieliście do powiedzenia.

 • Czarcik lubi Komentarz

  @lubelak_fan: Już służę odpowiedzią ws Vive:
  Moryto(PS), Kornecki(BR), Sićko (LR - obecnie na wypożyczeniu do czerwca 2020), P. Paczkowski(PR - wypożyczenie do Veszprem do czerwca 2020, kontuzja), T.Gębala(LR - kontuzja) do tego należy dodać Miłosza Wałacha (przyszłość reprezentacji), w tym sezonie w lidze bardzo fajnie pokazał się Cezary Surgiel(lat 17, LS), któremu przeszkodziła kontuzja kolana, aby rozegrać mecze w listopadzie i grudniu. Jak widzisz nie można forsować młodych, bo ich stawy nie zawsze są przygotowane a chłopak przeciążył kolano. Ponadto celem transferowym nr 1 Vive jest Piotr Jarosiewicz, niestety nie zdecydował się na ofertę kieleckiego klubu 2 lata temu po ukończeniu SMS w Gdańsku i podpisał 7 letni kontrakt z Puławami. Do tego trzeba dodać, że w grupach młodzieżowych trenują Kornel Poźniak i Filip Wawrzyniak. Drugi wygrał nawet Camp THW Kiel dla talentów, pierwszy to zdolny młody bramkarz, więc Sławek Szmal ma go na oku. Miasto Kielce wybudowało kwotą kilku milionów halę dla SMS Kielce, przypominam że SMS Gdańsk pomimo wielu lat egzystowania ww szkoły nie dorobiło się własnego obiektu.
  Oczywiście zawsze może być lepiej.

 • Czarcik lubi Komentarz

  Zawsze byłem zwolennikiem talentu Kamila Syprzaka, ale on sam też musi zrozumieć presję. Jesteśmy dużym krajem z dość silną ligą (jakkolwiek to brzmi) i fajną historią najnowszą szczypiorniaka, zarówno reprezentacyjnego, jak i klubowego. Dlatego my kibice mamy dość duże ambicje i wygrana z Arabią Saudyjską przy wyraźnych porażkach z Białorusią, Rosją i Hiszpanią B nikogo nie zadowala.
  Sprawienie niespodzianki na ME będzie piekielnie trudne ale moim zdaniem ważniejsza niż jakaś fartowna wygrana jest dobra postawa - jakiś progres. Ja za taki uznałbym np zdecydowanie poprawienie agresji w obronie - nie mamy argumentów czysto handballowych i musimy zacząć grać wreszcie z jajami w obronie. A tego brakuje. Agresja, nawet na pograniczu brutalności - to jest jedyne, co możemy przeciwstawić znacznie lepszym technicznie graczom. Ta mocna, męska obrona to jest coś, czego ja oczekiwałbym po naszej drużynie.
  I druga kwestia - niezaleznie od tego, czy wygramy 1 mecz czy żadnego, wynik nikogo nie zadowoli. Musimy patrzeć w przyszłość, a tą przyszłością jest na dziś Kornecki, Morawski, Moryto, Olejniczak, Majdziński, być może też Jarosiewicz i Bondzior. I szczególnie ich progres powinien nas interesować w kontekście imprez, które mogą się odbyć za 3-5 lat, na których oni właśnie mogliby prowadzić kadrę do sukcesów już na miarę oczekiwań, czyli powiedzmy przynajmniej najlepszej "8" dużego turnieju.
  Reasumując - trzymam kciuki. Grajmy mocno, agresywnie, dajmy z siebie 110 % a nikt nie będzie miał żalu o 3 porażki. Progres, w drużynie narodowej i praca u podstaw na poziomie ZPRP - to jest dzisiaj najważniejsze.

 • Czarcik lubi Komentarz

  Na facebook'u, i w wielu komentarzach tutaj przewija się narzekanie, niekiedy na niskim poziomie, bez wiedzy nt. obecnego stanu kadr polskiego handballa. Zupełnie tego nie rozumiem. Z 6 meczów przygotujących do Euro wygraliśmy raptem jeden, ale w większości pojedynków ja widziałem postęp w grze w ofensywie. Martwi defensywa, tracimy masę goli - a jednak zawsze, nawet gdy w ataku grali u nas Tkaczyk, Szeryf i Kola to defensywa była naszą ogromną siłą. Mam nadzieję, że Rombel ją szlifuje.
  Jesteśmy obecnie drugą, a może nawet trzecią europejską ligą, ale powiem szczerze, że obecna kadra podoba mi się bardziej niż ta Piotra Przybeckiego i nawet jak zbierzemy oklep od Szwedów i Słoweńców (wierzę w conajmniej wyrównany mecz ze Szwajcarami) to te doświadczenia zaprocentują. Naprawdę podoba mi się ten Michał Olejniczak, fajnie wyglądali też Dawydzik, Majdziński, momentami też Sićko. Mamy całkiem mocne koło, bardzo solidną bramkę (tu akurat poziom może nie ścisłej czołówki europejskiej, ale na pewno poziom b.wysoki), silne skrzydła. Może mistrzostwa rozwieją moje nadzieje, ale pierwszy raz od 2 lat poczułem, że z tej mąki może być chleb.
  Oby tylko nasza gra w obronie była twardsza niż na turnieju w Hiszpanii a powinno być nienajgorzej. Ja wiem, że po porażkach jakie są b. prawdopodobne wyleje się wiadro pomyj, ale ludzie opanujcie się - to jest kompletnie nowa kadra. Mam nadzieję, że mistrzostwa wypromują nam kilku graczy na tyle aby menadżerowie z Niemiec czy Francji zechcieli ich ściągnąć do siebie.

 • Czarcik lubi Komentarz

  Trzeba wykreować nowych liderów i odpuścić zawodników którzy pewnego poziomu nie przeskoczą.
  Według mnie skład na ME powinien wyglądać tak:
  B: Morawski Kornecki Wyszomirski
  LS: Krajewski Jarosiewicz
  PS: Moryto Bondzior
  ŚR: Zarzycki Kondratiuk (pewnie pojedzie Pilitowski być może z tej trójki najlepszy ale nie dający nadziei na przyszłość)
  LR: Sićko Chrapkowski Łangowski (do momentu powrotu Gendy lub Gębali)
  PR: Szyba (do momentu powrotu Paczkowskiego i Bąka) Majdziński (broń Boże Przybylski)
  K: Syprzak Gębala Dawydzik
  Po mistrzostwach podziękować najstarszym i dołączyć zdrowego Daszka Paczkowskiego Gębale Gende, Mauera który skończy studia. Nie ma sensu inwestować w zawodników którzy już nie będą w stanie wskoczyć choćby na średni europejski poziom

 • Czarcik lubi Komentarz

  A mnie na 37 sekund przed końcem, przy stanie 30:28 wsiorbało streama w necie. To się nazywa ku..a dramaturgia :)) Przełączyłem się szybko na relację pisaną i myślałem, że mi oczy wylezą jak te cyferki przeskakiwały :))

 • Czarcik lubi Komentarz

  Wiesz jaka jest najwieksza przepasc? Janc rozegral juz 5 pelnych sezonow w LM. W kazdym zdobywal po kilkadziesiat bramek. Moryto zaliczyl sezon debiutancki. Jasne, w obronie Moryto nie jest przydatny, ale w ataku wcale nie odstaje od Janca, a ma 4 lata doswiadczenia mniej. Zobaczymy gdzie bedzie Moryto za 4 lata, bo moze byc go ciezko utrzymac w kraju.

 • Czarcik lubi Komentarz

  Komentarz usunięty