• Hejters: Paper obroniła hejty meczowe i dokonała cudu, walkower Majdy

  Dziś w Puszczykowie niezwykłe emocje były podczas 1 meczu na korcie centralnym.Paper Monster grała pierwszy pojedynek dnia ze Stanzukiem, rozstawionym z trójką. Na początku nic jej nie wychodziło. Stanzuk zagrywał celne, kąśliwe hejty na które Paper nie znajdywała odpowiedzi. Gdy przegrywala 6:3 5:1 (…)

  Więcej

 • Hejters: Losowanie drabinek miksta/debla

  Dzis wieczorem w podpoznanskim Puszczykowie, odbylo sie losowanie drabinek miksta i debla. Na losowaniu obecny byl naczelny ginekolog turnieju Stanzuk, dyrektorka turnieju Lady. Nie moglo tez zabraknąć słynnej Angie.Drabinka debla mężczyzn przedstawia sie następująco: (1) Crzyjk/Salvo vs Majda/Sharapov (…)

  Więcej

 • Hejters: Salvo zmiażdżył Crzyjka, dwukrotna przegrana Orta

  Dziś w podpoznańskim Puszczykowie rywalizował kisiel wiśniowy i kisiel truskawkowy. Początkowo w środę miało być wolne, ale organizatorzy zdecydowali, że nie będą marnować pięknej pogody.Jako pierwsi na kisielowe korty wyszli Ort i Eleonora. Jednowymiarowe boom boom Orta nie wystarczylo na dokładną (…)

  Więcej

 • Hejters: Losowanie grup turniejowych.

  Dziś o 15 w podpozniańskim Puszczykowie odbyło się losowanie grup turniejowych. Losowała oczywiście sama Angie, na losowaniu była obecna także dyrektorka turnieju - Lady i zwycięzca Hejtersa z poprzednich lat, Salvo.Podział na grupy przedstawia się następująco: Kisiel wiśniowy: 1. Ort 2. Estella 3. (…)

  Więcej

 • Hejters: Kto zgarnie puchar Endżi? Wycofanie Ellemarie.

  Kilka dni przed rozpoczęciem największego tenisowego turnieju na nawierzchni kisielowej na całym świecie, Hejtersa, do fanów białego sportu dotarła przykra wiadomość. Liderka Race to Haters Ellemarie z przyczyn osobistych musiała wycofać się z turnieju.Dla całego turnieju jest to niesamowity cios. Ellemarie (…)

  Więcej