Hejters: Kto zgarnie puchar Endżi? Wycofanie Ellemarie.

autor: użytkownik usunął konto | 2015-02-17, 17:57 |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|
Kilka dni przed rozpoczęciem największego tenisowego turnieju na nawierzchni kisielowej na całym świecie, Hejtersa, do fanów białego sportu dotarła przykra wiadomość. Liderka Race to Haters Ellemarie z przyczyn osobistych musiała wycofać się z turnieju.

Dla całego turnieju jest to niesamowity cios. Ellemarie była faworytką do zwycięstwa w całym Hejtersie.

Kilka słów od liderki Race to Haters, Ellemarie:
-  Ja niestety, pomimo otrzymania dzikiej karty (WC), tudzież 1 z rozstawienia, idąc za przykładem największych (See, Genie etc.) muszę się jednak w ostatnim momencie wycofać z rywalizacji ;) Jest to spowodowane tym, że niestety, moja aktywność na forum wkrótce ograniczy się do minimum, a nie wyobrażam sobie w tej sytuacji, wobec rosnących oczekiwań zamykać stawki. Przepraszam wszystkich i życzę powodzenia innym uczestnikom. 
Zawodu nie kryje Angie:
- Jest mi bardzo przykro, że Ellemarie musiała się wycofać. Przyczyny nie są mi znane. Jest to ogromny cios zarówno dla turnieju, dla prestiżu imprezy jak i dla kibiców, którzy już zakupili bilety by zobaczyć w akcji słynną "Elle". Potwierdzam jednak, że impreza się odbędzie. Wszyscy jesteśmy w żałobie, ale trzeba żyć dalej i walczyć o puchar. Mamy nadzieję, wraz z Lady, że ujrzymy Ellemarie na kisielowych kortach w Puszczykowie już za rok. Powodzenia!


Lady próbowała zrozumieć zawodniczkę:
-Czasami już tak się dzieje, że musisz się wycofać z przyczyn losowych. Lubię Ellemarie, to bardzo dobra hejterka. Na pewno jest to duza strata dla turnieju, ale nie mam wątpliwości, że bez Ellemarie rywalizacja także będzie ciekawa. Mam nadzieję, że Elle pojawi się kiedyś w Puszczykowie. Kibice nie mają powodów do zmartwień. Ujrzymy inne ciekawe nazwiska.


Po czym przedstawiła listę startową, która po drobnych zmianach prezentuje się następująco:
1. Ort
2. Crzyjk
3. Stanzuk
4. Tomasz Majda
5. Pottermaniack
6. Estella
7. Mind Control
8. Salvo
9. Paper
10. Fabby
11. Sandokan
12. Eleonora
13. Żiżu
14. Sharapov
15. Tom
16. Gabi
17. GoVika
18. Wislok
19. Claidh
WC: RafaCaro
Fabby poprawiła swoją pozycję w Hejtersie, dlatego też nie potrzebowała dzikiej karty.
Wislok niestety spadł z rankingu.

Z racji, że jest to turniej prestiżowy, dla najlepszych, Lady uznała, że nie ma sensu wypełniać drabinki na 32 miejsca.
- Tu nie będzie dostarczycieli punktów. Każdy z uczestników na liście może wygrać ten turniej. Jest to turniej w stylu Masters. Grają sami najlepsi. Uczestnicy zostaną podzieleni na 4 grupy. Z każdej grupy - do ćwierćfinału, wychodzi 2 najlepszych.


Turniej singlowy rusza w czwartek. Dziś odbyło się losowanie grup singlowych (informacja w innym poście). Do czwartku mogą też zapisywać się pary deblowe/mikstowe.

Pamiętajcie, że sponsorem turnieju jest Naturella, podpaski polecane przez forumowego ginekologa - Stanzuka dla Agnieszki Radwańskiej.

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Ostatnie komentarze

Sortuj: