RELACJA Z MIEJSCA ZBRODNI - SGP WARSZAWA!!!

autor: ROSE FORCA DARCY | 2015-04-19, 23:09 |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|
1 grudnia 2014 roku. Tego dnia ucieszyłem się bardzo z zakupionych wejściówek na Grand Prix w Warszawie. Chciałem bardzo oddać pokłon Tomaszowi Gollobowi, chciałem być świadkiem pasjonującego widowiska. Zależało mi też na tym aby zobaczyć Stadion Narodowy i wziąć udział w historycznym żużlowym wydarzeniu.

I byłem... na oczach 53 tys. ludzi zamordowano przy świetle kamer naszą piękną dysycyplinę.

Do Warszawy dotarliśmy już przed południem. Na zawody jechałem linią 520 a potem przesiadka w tramwaj i meta na Rondzie Waszyngtona. Wysiadamy. Ludzi mnóstwo z daleka słychać trąbki, widać szaliki, wyczuwa się ogólne podniecenie, w końcu wszyscy będziemy świadkami czegoś wielkiego...

Stadion Narodowy robi bez wątpienia ogromne wrażenie. Jest to obiekt, z którego można być dumnym. Wchodzimy na teren stadionu. Szukam programu dla siebie i dla Hockleya, w końcu mu ku*wa obiecałem a słowo jest święte. Nie ma. Na żadnym stoisku. Nigdzie! Każdy czarnym namiot i szukaj jak wody na pustyni. Oczywiście delikatnie mówiąc byłem niepocieszony tym faktem. W odnalezieniu właściwego wejścia pomogła mi bliska osoba, bez której bym już kilka razy na tych zawodach eksplodował albo dokonałby się samozapłon.

Wchodzę na swój sektor i oczom nie wierzę... 53 tysięcy ludzi! Takiego widoku nigdy nie widziałem. Poraziła mnie skala widowiska sportowego. Była jak w ulu, jednak wielka masa ludzi. Na prawdę warto było to zobaczyć. Trochę mało miejsca na nogi na krzesełku ale rurka na wysokości kolan idealna do oparcia podkładki pod program... no ale żebym ja go ku*wa jeszcze miał.

Taki widok miałem ze swojego miejsca.

Do tej chwili byłem niemal zachwycony. Super stadion, towarzystwo, rewelacyjna impreza, super organizacja tylko programu brak.

Chciałem Wam zrelacjonować jak od strony sportowej to wydarzenie ale jak wiecie takiej strony nie ma. Zawodnicy po starcie jechali dość nerwowo i krótko trzymali motocykl, miało się wrażenie, że jadą bardzo wolno. Ja siedząc na drugim łuku słabo słyszałem jak wchodzili w pierwszy łuk i za każdym razem myślałem, że bieg jest przerwany ponieważ odnosiło się wrażenie, że zawodnicy zamykają gaz. Podczas upadków przydawał się telebim pod dachem, były pokazywane powtórki, od tej strony profesjonalna sprawa.

Dantejskie sceny na Stadionie Narodowym

Od samego początku zauważyłem, że taśma nie idzie równo. Ale to się zdarza. Na początku wiecznie powtarzano start. Albo ktoś go kradł albo taśma nawalał. Mówię super, zawody tracą tempo. Byłem cierpliwy, naprawią to i show must go on W dalszej części zawodów tor zaczął się rozrywać, zawodnicy jechali nie pewnie, dużo było upadków i nerwowej jazdy.

Przeciągające się naprawy taśmy zaczęły mnie zwyczajnie irytować. Dodam, że na samym stadionie nie było tak zimno jak poza nim. Było nawet ciepło, jednak perspektywa 5 godzin bez ruchu musi zrobić swoje, że organizm się wychłodzi.

Oniemiałem, jak zobaczyłem, że zawodnicy podjeżdżają na linię startu a nie ma taśmy startowej. I wtedy mnie trafiło... Zacząłem się śmiać, "ja pie*le start na chorągiewkę, o tym dziadek mi opowiadał". Wtedy już wiedziałem, że mamy do czynienia z katastrofą.
Od 21:00 do 21:40 była przerwa. I powiedziałem sobie, że o 22:00 wychodzę i mam to gdzieś. Ok. 21:50 informacja, że zawody są zakończone.

Powiem, Wam tak. To co wydarzyło się na Stadionie Narodowym to jest kpina z dyscypliny, kibiców. Takiego wstydu nie można sobie nawet wyobrazić ani nawet takiej kompromitacji nie da się wymyśleć.
Wczoraj oszukano 53 tys. kibiców, kibiców przed telewizorami, zawodników i Tomasza Golloba.
Ole Olsen i jego firma musi za to beknąć. Skandal, którego nie da się zmierzyć żadną miarą. Facet bierze ogromy hajs za robienie toru jako monopolista i robi coś takiego. Tu nie ma wytłumaczenia, o 19:00 tor i taśma startowa powinna śpiewać i tańczyć makarenę. Organizacja ok, była na najwyższym poziomie, poza programami ale i tak PZM-ot musi, podkreślam musi, wystąpić na drogę sądową o odszkodowanie przeciw firmie Olsena i dążyć do rozwiązania umowy. Ten duński oszust powinien zbankrutować i zostać w samych gaciach.
Dalej, sędzia. To co Jim Lawrence robił tego dnia to jest po prostu komedia. Decyzję podejmował jak człowiek w śpiączce... On powinien przerwać te zawody przed 12 biegiem i powiedzieć dosyć. Nie zaliczam tych zawodów. Poza tym akcje z Jasonem Doylem. Jaka taśma, jak jej nie było??? Najpierw powtórka w czterech, potem wykluczenie. Jakieś zaliczanie biegów na początku 4 okrążenia. To co wyprawiał wczoraj arbiter było żenujące. On również wypaczył wynik tych "zawodów".
Zawodnicy milczą? Ja się pytam dlaczego? Czego oni się boją? Gdzie oni mają jaja?
Dalej, tor... to nie był pierwszy raz. Jak się tego nie umie to się tego nie robi. Jak można zrobić to na zawody które są niemal ozłocone?! Poza tym, ten tor powinien był być gotowy co najmniej od tygodnia aby mieć czas na jego przetestowanie przed tak ważną imprezą. To samo taśma startowa.

Ten mem mówi wszystko o tych zawodach.

Pożegnano Golloba pustymi krzesełkami

Wczoraj z Tomasza Golloba i kibiców zrobiono idiotów. To miało być pożegnanie? W takich okolicznościach? Tomasz zasługuje na znacznie więcej! Sam jestem wściekły, że nie było mnie na sam koniec jak go żegnano bo wyszedłem...Ale dlatego k*wa, że nie wiedziałem o takiej inicjatywie na koniec zawodów. O niczym nas nie informowano, ani dlaczego jest przerwa, dlaczego tak długo trwa, że planowany jest wyjazd Golloba ze wszystkimi zawodnikami tylko zapytano nas - czy jeszcze pamiętamy jak tańczyć makarenę? No ludzie...

Dlatego teraz jeszcze raz! DZIĘKI TOMEK, ZA JAZDĘ, ZA WALKĘ, ZA HONOROWĄ JAZDĘ PRZEZ TE LATA! DZIĘKI!

Jeżeli, wczorajsze zawody miały przekonać potencjalnego Warszawiaka do czarnego sportu to na pewno go nie przekonały. Jeżeli wczorajsze zawody miały być wizytówką tego sportu to z pewnością nie były. Jeżeli wczorajsze zawody miały być wielkim świętem to nie były. Za to co wczoraj zrobiono nam kibicom powinny być wyciągnięte poważne konsekwencje ale tak nie będzie. Bo jak powiedział Jan Konikiewicz to cała sprawa się rozmyje i będzie to jeden wielki ping pong w przerzucaniu się winą.
Mi już nawet nie nawet nie chodzi o zwrot pieniędzy za bilety (choć na to liczę i uważam, że mi się to należy) ale wczoraj zostałem odarty z radości, z dumy, że jestem kibicem sportu żużlowego. Zostałem okradziony z możliwości świętowania pożegnania Golloba w sposób godny. Ja jako kibic zostałem zwyczajnie opluty bo ja zawsze godnie reprezentuję tę dyscyplinę. Wczoraj upokorzono naszą kochaną dyscyplinę sportu. Została ona znieważona, sprofanowana i sprowadzono ją do rangi prowincjonalnego jarmarku dla ubogich! Brak słów...

Pozdrawiam

ROSE

P.S. Przepraszam, że blog nie jest tak składny jak zwykle. Może to też odda wczorajszy bałagan.

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Ostatnie komentarze

Sortuj:
wanow

Oczywiscie że masz racje ale na obecną chwile to w walce z zFIM i całą resztą musimy być z nimi.Oni tzn Pzmot jeśli chce istniec i mieć jeszcze jako takie poważanie po tym skandalu nie może odpuścić.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [2 komentarze tej dyskusji]

Problem w tym, że PZM "zapracował" sobie na takie traktowanie w FIM uległością. A teraz zbiera owoce. Ja tam się cieszę, że teraz oberwie za nieswoje winy. Zasłużył sobie na to za całokształt.

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Cysio

Problem w tym, że PZM "zapracował" sobie na takie traktowanie w FIM uległością. A teraz zbiera owoce.
Ja tam się cieszę, że teraz oberwie za nieswoje winy. Zasłużył sobie na to za całokształt.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [2 komentarze tej dyskusji]

Troche emocje po sobotnim wieczorze na Narodowym opadają.Wiec teraz spokojnie pewne sprawy należy przeanalizować.Po pierwsze bardzo ważny bedzie komunikat Pzmotu do Lotto.Muszą tam dość dokładnie opisać...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
wanow

Troche emocje po sobotnim wieczorze na Narodowym opadają.Wiec teraz spokojnie pewne sprawy należy przeanalizować.Po pierwsze bardzo ważny bedzie komunikat Pzmotu do Lotto.Muszą tam dość dokładnie opisać ze szczegółami co tak naprawde sie działo i w parku maszyn i na torze.Kto i za co odpowiadał.Czym sugerowali sie zawodnicy nie wyjezdzając na tor.Może to co napisze wyda sie dla wielu kibiców dziwne ale w obecnej chwili należy nie opluwać Pzmotu ale ich wspierać w walce z gangiem Olsena i całaresztą.Ja na początku też nie znałem wielu spraw i wiele złosci wylałem na nich.Fakt pozostaje faktem że Pzmot w ostatnim czasie wiele złego uczynił w sporcie żuzlowym ale gdy sie popatrzy chłodnym wzrokiem na to co sie wydarzyło w sobote to też włożyli sporo pracy a efekt mimo tego fatalny .Wszystko zależy jakich prawników mają w związku i co ugrają na bsi czy Olsenie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

ostatnia odpowiedź: 23 kwietnia 2015 [2 komentarze tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ROSE - RSKŻ

Jeżeli popierają działalność hipokrytów to też są hipokrytami.
Nie wsparli organizatorów bo może chcieli zwyczajnie pojechać na żużel. A jak mieli tam dostać się nie kupując biletu. Nie upraszczajmy tego tak.
Co do żużla na wysokim poziomie to zgoda. Można jechać do Leszna, Torunia, Gorzowa itd. Zawody w Wawie mogłyby być jak te w wyżej wymienionych ośrodkach, gdyby tego nie spiepszono. A nie musiało byc tak źle jak było.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [3 komentarze tej dyskusji]

Nie nazwałem hipokrytami kibiców, lecz ludzi w marynarkach - organizatorów, więc nie rozumiem, skąd te Twoje zarzuty... Nic nie mam do ojca z synkiem, zmarzniętych kobiet i tak dalej, ale skoro zdecydowali...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
You Dash

Nie nazwałem hipokrytami kibiców, lecz ludzi w marynarkach - organizatorów, więc nie rozumiem, skąd te Twoje zarzuty...
Nic nie mam do ojca z synkiem, zmarzniętych kobiet i tak dalej, ale skoro zdecydowali się ci ludzie wesprzeć finansowo organizatorów turnieju, to chyba ich popierają? Ja na przykład nie kupuję w sklepach Spar, bo nie zamierzam świadomie wspierać firmy, która sponsoruje Falubaz. Jak ktoś chce zobaczyć żużel, to zapraszam tam, gdzie jest on na najwyższym poziomie - chociażby w Toruniu, czy Lesznie. Właśnie po to stoją te stadiony, one z założenia mają służyć żużlowcom i ich kibicom.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)

komentarz jest odpowiedzią na: [3 komentarze tej dyskusji]

Zgodzę się z tym, że dobrze się stało, że PZMot na tym stracił. Dobrze, że straciło BSI. Dobrze ludziom w marynarkach a to, że dobrze dla kibiców to gadasz głupoty. I tu nie chodzi nawet o mnie. Widziałem...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ROSE - RSKŻ

Jest to dobry pomysł :)
Kibice powinni wymieniać się między sobą poglądami po meczu na blogach, a najlepiej po zawodach, których nie ma w telewizji.
Pozdrawiam :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [4 komentarze tej dyskusji]

Mam inną propozycję. Siedzisz sobie w domu przed telewizorem (lub w zaprzyjaźnionej knajpce popijając co nieco) i po skończonej transmisji piszesz relację-komentarz. Komentarz "do bólu" SUBIEKTYWNY! Kolega...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ROSE - RSKŻ

Zgodzę się z tym, że dobrze się stało, że PZMot na tym stracił. Dobrze, że straciło BSI. Dobrze ludziom w marynarkach a to, że dobrze dla kibiców to gadasz głupoty.
I tu nie chodzi nawet o mnie.
Widziałem ojca, z synkiem, nie wyglądali na zamożnych. Chłopiec musiał się rozczarować po tych zawodach. On też był hipokrytą? Ojciec pewnie musiał szarpnąć domowym budżetem żeby go tam zabrać.
Na moście Poniatowskim spotkałem dwie zmarzniete kobiety co mnie pytały o drogę na dworzec. One też były hipokrytami?
Czy Penhal co był na tych zawodach, który chodził na żużel jak nas nie było na świecie, i który wybitnie umiłował żużel też jest hipokrytom.
Część pewnie kibiców na stadionie pojechało dla lansu i nie rozumie działań PZM-ot.
Ale ja bym tych 53 tys, do jednego worka tak łatwo nie włożył jak TY.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [3 komentarze tej dyskusji]

Wybacz Rose, ale dorzucę kilka groszy od siebie. Bardzo się cieszę, że tym hipokrytom nie udało się Grand Prix, a kibiców, którzy się na tę rundę udali - nie żałuję, bo ich obecność świadczy, że popierają...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
You Dash

Wybacz Rose, ale dorzucę kilka groszy od siebie.
Bardzo się cieszę, że tym hipokrytom nie udało się Grand Prix, a kibiców, którzy się na tę rundę udali - nie żałuję, bo ich obecność świadczy, że popierają działalność tychże HIPOKRYTÓW z PZMot.
Ile razy czytałem słowa panów w marynarkach: "tory jednodniowe są niebezpieczne". Ile razy czytałem: "kluby przepłacają za Grand Prix, trzeba zejść z cenami i nie należy się licytować".
I CO?!
I żeby było bezpieczniej i żeby się nie licytować, PZMot postanowił... pojechać na torze, który wcześniej nazywał "niebezpiecznym", płacąc za to jeszcze więcej niż kluby. Gratuluję tym panom niesamowitej logiki, której ja zrozumieć nie potrafię.
I powtarzam: BARDZO SIĘ CIESZĘ, że PZMot nie zarobi na tej imprezie. A jak zarobią dzięki odszkodowaniu, to z kolei nie będzie mi żal BSI, wszystko mi jedno, czy gorzej wyjdzie na tym BSI, czy PZMot, bo ani jednych, ani drugich nie lubię.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)

ostatnia odpowiedź: 22 kwietnia 2015 [3 komentarze tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
LeszczynskiBYK

Z programem miałem to samo, ale udało mi się w końcu znaleźć - trzeba było zejść schodami w stronę strefy kibica i stać w gigantycznej kolejce... Co do organizacji to jeszcze jeden minus - tam, gdzie ja siedziałem po około piątym biegu skończyło sie piwo... A wcześniej jak było to żeby sobie je kupić znów trzeba było stać w ogromnej kolejce, bo sprzedawcy byli odpowiedzialni za wszystko - biegali, robili hot dogi, zapiekanki, herbaty...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
koziołek maurycy

Mam inną propozycję.
Siedzisz sobie w domu przed telewizorem (lub w zaprzyjaźnionej knajpce popijając co nieco) i po skończonej transmisji piszesz relację-komentarz. Komentarz "do bólu" SUBIEKTYWNY!
Kolega w ZG ogląda mecz na stadionie i jak powyżej opisuje Swoje SUBIEKTYWNE wrażenia.
W rundzie rewanżowej On grzeje fotel w domu (lub knajpce przy kufelku), a Ty relacjonujesz ze stadionu.
Ponieważ Wy blogerzy znacie się to może zaproponujesz komuś w ZG taką formę zabawy-relacji.
Idąc dalej tokiem mojego rozumowania mogli byście Szanowni koledzy skrzyknąć się i utworzyć w innych ośrodkach takie "pary" blogersko-komentatorskie.
Relację z Wrocka pisze Spartunia! :)
Pozdrawiam z koziego grodu.
Ps Proszę nie pukać się w czoło i nie myśleć, że facet zwariował :d

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [4 komentarze tej dyskusji]

Niestety nie będzie mnie w ZG :)

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
spartunia

Piątkowy trening też był komedią. Widzieli, że tor jest do d..., że zawodnicy nie chcą jechać, a nikt ani słowa nie powiedział. Sprzedawali programy i wpuszczali na sektor. Ludzie siedzą, nic się nie dzieje, nikt nic nie wie, a raczej wie tyle ile na fb czy innym tt wyszukał. Przez chwilę grzeją się maszyny, bohaterowie wychodzą na murawę losować numery startowe. Jakaś sesja foto.
Moża ja naiwna jestem, ale byłam pewna, że jakiś spiker tych kibiców przywita, opowie jak będzie wyglądał trening, że zawodnicy wyjadą w tylu i tylu sesjach trwających tyle i tyle czasu itp. itd. Siedzimy więc w ciszy, bo motorów nikt już nie grzeje. Jest już pół godziny po wyznaczonym czasie rozpoczęcia treningu. Wreszcie wyjeżdża Nicki z THJ, rzuca nimi po torze okrutnie, w parku maszyn szydercze śmiechy. Po paru kółkach zjeżdząją, a na tor wyjeżdża MINI walec i JEDEN traktor. Ci kręcą swoje kółka dwa - trzy razy dłużej niż zawodnicy. Potem na tor znowu wyjeżdża Nicki, potem sprzęt, potem znowu Nicki. Nie wiadomo czy śmiać się czy płakać. Tragifarsę kończy smutny pan w kamizelce "kierownik odcinka", który podchodzi do ochroniarzy i poleca im poinformować zgromadzonych kibiców, że to koniec treningu i więcej jazdy nie będzie. Dziękujemy, do widzenia. Kiedy już jestem niemal za bramą wreszcie słychać z głośników spikera... Kurtyna.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [1 komentarz tej dyskusji]

sędzia się chyba spalił psychicznie-jego decyzje to masakra i kpina,takiej żenady nie widziałem już dawno,żałuję,że nie zostałem w domu.Dobrze wiedzieli,że tor jest do dupy-powinien być gotowy tydzień...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
motor8995

sędzia się chyba spalił psychicznie-jego decyzje to masakra i kpina,takiej żenady nie widziałem już dawno,żałuję,że nie zostałem w domu.Dobrze wiedzieli,że tor jest do dupy-powinien być gotowy tydzień przed i testowany przez 4 zawodników,przed taką imprezą,powinna być zapasowa maszyna startowa,k...a programu też nigdzie nie mogłem kupić,gastronomia na stadionie to też kpina-jakościowa i cenowa!!I ten widok ludzi w wc,którzy przyszli się tam zagrzać-w czasie nie kończącej się przerwy.Ludzie byli wkur... na maxa.Dało się słyszeć,ze następne gp to mają w dupie.....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)

ostatnia odpowiedź: 22 kwietnia 2015 [1 komentarz tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Pablo Webber

Co do tego nie mam wątpliwości i całkowicie się zgadzam, że Olsen jest głównym winnym. Jakby chciałem tylko zaznaczyć, że zawodnicy dorzucili się do tego całego bajzlu, a jest to szczególnie przykre, że to głównie my Polacy ich oglądamy i nakręcamy tę dyscyplinę. Moim zdaniem zamiast się chować mogli w pierwszej kolejności zażądać żeby coś zrobili na tym pierwszym łuku bo tam ewidentnie nimi rzucało. Z drugiej też było sporo zawodników którzy sobie z tym radzili. Jak się ogląda relację telewizyjną to widać że przez tą taśmę już niestety od końca pierwszej serii kombinowali jak to skończyć. Uważam że tor to była dla nich dobra wymówka i tyle. Szkoda tylko że zapomnieli, że to ich Fani z miast żużlowych głównie wpadli na tę imprezę i należało dla nich zacisnąć zęby i odjechać chociaż te 20 wyścigów.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [4 komentarze tej dyskusji]

tak ale jednak od Olsena ten skandal się zaczął. potem mnóstwo osób funkcyjnych już nie potrafiło nad tym zapanować. gdyby Olsen nie dał doopy to wszystko byłoby super więc on jest winny najbardziej....

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Pablo Webber

No tak teraz to analizując to rzeczywiście, ale fakt nie zauważyłem, bo jeszcze lekko mnie nosiło wczoraj wieczorem. Co do trzeciej serii to ewidentnie tam gdzieś na pierwszym łuku się nierówno zrobiło ale jak na moje można było spróbować coś z tym zrobić a nie przerywać zawody.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [4 komentarze tej dyskusji]

Zgadzam się z Twoim tokiem rozumowania. Mam tylko jedno zastrzeżenie i dziwię się, że nikt(przynajmniej ja o tym nic nie wiem) nie zauważył faulu Batchelora w 1-szym biegu. Po przegranym starcie, zjechał...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
stary kibic

Kancelaria (pozywamy-zbiorowo.pl) działa - prawnicy podjęli się reprezentować zorganizowanych kibiców przed sądem w sprawie przeciwko organizatorom tego "widowiska".
Tutejszy trybunał :) ma szansę zaprezentować swoje stanowisko przed sądem. Czas odgrzebać bilety.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Krzyżacy RSKŻ

tak ale jednak od Olsena ten skandal się zaczął. potem mnóstwo osób funkcyjnych już nie potrafiło nad tym zapanować. gdyby Olsen nie dał doopy to wszystko byłoby super więc on jest winny najbardziej. potem oczywiście cała reszta z Witkowskimi, Stępniewskimi, BSI oraz zawodnikami na czele.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [4 komentarze tej dyskusji]

Ja dorzucę jeszcze dwa grosze. Obejrzałem dzisiaj na spokojnie to GP na yt i polecam to wszystkim. I wybaczcie ale to co się stało to nie tylko wina Olsena. Tor może nie był idealny, a maszyna startowa...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Big Lebowski

Zgadzam się z Twoim tokiem rozumowania. Mam tylko jedno zastrzeżenie i dziwię się, że nikt(przynajmniej ja o tym nic nie wiem) nie zauważył faulu Batchelora w 1-szym biegu. Po przegranym starcie, zjechał do wewnątrz toru i najzwyczajniej ściął Pedersena. Sędzia już wtedy podjął pierwszą kuriozalną i skandaliczną decyzję o powtórce w pełnej obsadzie. Idiotycznie nagiął przepisy bo sytuacja nie była tak jak piszesz cyt: "Bieg 1: nic nadzwyczajnego walka w pierwszym łuku."
To był ewidentny i czytelny faul! Nie przypuszczam, że miałeś tak jak sędzia pxzdę na oczach. Może akurat otwierałeś piwo...Pzdr!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [4 komentarze tej dyskusji]

Ja dorzucę jeszcze dwa grosze. Obejrzałem dzisiaj na spokojnie to GP na yt i polecam to wszystkim. I wybaczcie ale to co się stało to nie tylko wina Olsena. Tor może nie był idealny, a maszyna startowa...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Big Lebowski

Z tym szafotem to może z lekka "Edziu" przesadziłeś. Ale publiczne wybatorzenie myślę, że byłoby dla Olsena całkowicie adekwatne do popełnionego przestępstwa. Pzdr!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [6 komentarzy tej dyskusji]

Pozwole sobie przedstawic swoj: Witkowski , Stepniewski, Szymanski , Sikora ...dozywotni zakaz pelnienia jakichkolwiek funkcji czy stanowisk w strukturach sportu zuzlowego w tym rowniez sprzedawcy biletow...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
smakosz RSKŻ

Rose komentuje z Torunia a z Zielonej kto? Chciałbym przeczytać relacje przedstawicieli obu stron. :)
A na temat GP zostało już chyba wszystko powiedziane, szkoda więcej nerwów.
I tak do tematu niejednokrotnie będziemy wracać.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [4 komentarze tej dyskusji]

Rose. A ja poproszę o relację z ZG :)

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
eddy

Pozwole sobie przedstawic swoj: Witkowski , Stepniewski, Szymanski , Sikora ...dozywotni zakaz pelnienia jakichkolwiek funkcji czy stanowisk w strukturach sportu zuzlowego w tym rowniez sprzedawcy biletow , czy porzadkowych..wlacznie! BSI :rezygnacja z oplat za cykle w Gorzowie i w Toruniu . Olsen . na .szafot !

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [6 komentarzy tej dyskusji]

Proszę wstać Sąd idzie! Rozprawę poprowadzą ROSE i CT. Przedmiotem sprawy będzie postępowanie Ole Olsena i podległych mu ludzi (czyli osób funkcyjnych, osób odpowiedzialnych za obsługę toru, sędziego),...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
eddy

Pisalem od poczatku aby zbojkotowac te zawody
, zeby figurantowi Witkowskiemu nie dawac okazji do lasowania siebie jako dpobrodzieja zuzla! Niestety stalo sie inaczej , ale wcale sie nie ciesze,ze ostatecznie jakby wyszlo na moje! Wprost przeciwnie zal mi tych wszystkich ,ktorzy tam pojechali i podzielam ich odczucia, bo chociaz przed telewizorem , to tez mnie krew zalewala jak sie ogladalo ta amatorszczyzne na kazdym prawie szczeblu rozgrywania tych zawodow! A jeszcze po nieudanym treningu z przekora napisalem ze Gang Olsena pracujac cala noc bedzie kazal sobie za nadgodziny zaplacic , i PZM ,aby kase na to zdobyc zacznie jej szukac w klubach karajac je pienieznie za byle ..co! Juz teraz powinno sie zastanowic czy jest sens ciagniecia tego przez pozostale 2 lata, bo czy bedzie sens jechac przy pustych trybunach! I tu jest haczyk na ta bande naszych krawaciarzy : Bojkot ,bojkot i jeszcze raz bojkot za to co sie stalo! Trzym sie Slaw!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [2 komentarze tej dyskusji]

Rose a mowilem,prosilem,ostrzegalem kibicow zuzla zgromadzonych na syfach.Nie jedzcie tam w ogole,to bedzie klapa totalna ,tak tez sie stalo pzdr.;)

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
bachus

Zostały tony sjenitu i wstyd na lata,ktos zaspał z układaniem toru...
,,d,,uńczyk się zaraz zapadł pod ziemie i dziś nagle wyszedł i mowi to nie ja to tylko maszyna startowa ,wiec bierze odpowiedzialność tylko za maszyne a za tor nie,a dowiedziałem się się od pani BASI z magla osiedlowego ,ze PZM zastanawia się nad pojsciem do sądu ,bo nie zamiaru płacic gangu olsena za przygotowanie ( raczej nieprzygotowanie go) toru i żada milionowych(w euro) kwot odszkodowań...
Kibice natomiast zachodzą w głowę,kto zwróci im pieniądze za zepsute swieto i godziny spędzone na zimnnie...)))
A sjenit wraca do hal.... na Zeraniu,tam ma leżakować na kolejne GP Polski w Warszawie - o ile jeszcze ktoś będzie chciał takie zorganizować,w planach sa jeszcze dwa............))))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Pablo Webber

Ja dorzucę jeszcze dwa grosze. Obejrzałem dzisiaj na spokojnie to GP na yt i polecam to wszystkim. I wybaczcie ale to co się stało to nie tylko wina Olsena. Tor może nie był idealny, a maszyna startowa to niepodważalny skandal. Zwróćcie jednak uwagę, że winą za przerwanie tych zawodów należy obarczyć głównie zawodników (Panienki). Tor nie był taki zły jak każdy dzisiaj i wczoraj wciskał. Wybaczcie ale byłem wczoraj w Łodzi na pocieszenie i jak patrze teraz na to GP to sorry ale tor był trzy razy lepszy jak w Łodzi. Nie widać jakiś permanentnych problemów u zawodników z płynna jazdą pomimo walki na torze. Bieg 1: nic nadzwyczajnego walka w pierwszym łuku. Bieg 8, ewidentny błąd Troya (uderzenie w Golloba). Także skandal z taśmą ale jakby całą imprezę zakopały Panienki i kij im w oko bo gnojki jeżdżą w Anglii i cyrków nie robią :< Zresztą to nie tylko moja opinia bo Cieślak, Sajfutdinow i Dobrucki też takową wyrazili.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)

ostatnia odpowiedź: 21 kwietnia 2015 [4 komentarze tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
bachus
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Bebej

Jako że kibicem jestem raczej odległym ( mieszkam w Szkocji) to tylko kilka słów - oto pokazano nam Polakom, gdzie jest nasze miejsce w szeregu. Pokazano to dobitnie i nie po raz pierwszy. Co zrobią Polacy? Nie wiem, ale ja już mam serdecznie dość cyrku pt "żużel w Polsce". Bo to Polacy na to pozwolili. Nie mam tu na myśli kibiców, tych to mi serdecznie szkoda. Władze polskiego żużla, po raz kolejny pokazały swe prawdziwe oblicze.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ROSE - RSKŻ

Dzięki za pozytywny odbiór negatywnego tekstu :)
Jak do Ciebie dzwoniłem to już tak mi się śmiać z tego chciało, że nie idzie tego opisać. Staliśmy na przystanku, patrzyliśmy na siebie i wszyscy nie wierzyliśmy. A już pękłem jak stoimy przy krawędzi zatoki autobusowej i paru kibiców w szalikach wyszło na jezdnie. Wóz Policyjny stał obok i przez megafon: "prosimy kibiców o nie wchodzenie na jezdnię...kibiców z Zielonej Góry też to dotyczy" :D Ja nie wierzyłem, że to się dzieję na prawdę xD
Skandal level hard!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [1 komentarz tej dyskusji]

Nic dodać nic ująć. Szczery, wyważony tekst, całkowicie oddający jak myślę, to czego doświadczyliście. Świetnie sie to czyta, choć oczywiście wolałbym, by ta relacja była zgoła inna. Byś mógł pisać o...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ROSE - RSKŻ
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ROSE - RSKŻ
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ROSE - RSKŻ

Dzięki piękne:)
Staram się zawsze aby przekazał jak najmocniej działał na wyobraźnie i jednocześnie był prosty w odbiorze:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [1 komentarz tej dyskusji]

Rose powiem tak czytajac to co napisałes a tez byłem jednym z tych frajerów co tam byli poczułem to jeszsze raz i zgadzam sie z toba w 100% tez lezałem ze smiechu jak wykluczono Doyla za tasme której...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ROSE - RSKŻ

Ja pisałem już w zapowiedzi SGP na blogu po co tam jechałem. Było wiele powodów. I uważam, że to była dobra decyzja. Ja musiałem tam być :)
Dzięki, też bym wolał żeby ten tekst był w innym tonie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [1 komentarz tej dyskusji]

Pół miliona złotych - tyle dostanie na odchodne Rafał Kapler, były prezes Narodowego Centrum Sportu. Ministerstwo Sportu głęboko sięgnie do kieszeni polskich podatników, by nagrodzić człowieka, który...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ROSE - RSKŻ

Te słowa są dla mnie bardzo motywujące i dzięki za nie:)
Będę pisał dalej:)
Pozdrawiam :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [3 komentarze tej dyskusji]

Dzięki :)) Chyba jednak nie doceniasz siły własnego bloga i czytających go użytkowników. Jeszcze raz dziękuje za odp i .... pisz dalej :)) Miłego :)

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
DanGW

Haha swpoją drogą ciepło go olały. "dziewczyny wstają i tańczą makarenę" a dziewczyny "pf". No to podejście nr dwa "ej dziewczyny wstawajcie", a tu znowu olewka:) Aż biedny zrezygnował:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [3 komentarze tej dyskusji]

Dokładnie, ja też nie miałem tej informacji. Po prostu wyszedłem. Ale za to, przypomniałem sobie jak tańczyć makarenę...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Paweł Rohr

ja bym dodal oddajcie kase za gp ludzia ktorzy przyszli bawic sie sportem a zastali jedna tasme ktora nie sprawna pomogla startowac na swiatelko a w lidze polskiej nawet typu 2 nie piszac o ekstralidze czy tez 1 lidze posiada 2 tasmy startowe w zapasie zeby tylko zawody mogly sie odbyc sport ma wygrywac a nie zagraniczna ....skarbonka bez dna polska organizuje polska sie stara a nie przekazuje paleczke komus co ..... tyle bym dodal

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Hockley - RSKŻ

Nic dodać nic ująć. Szczery, wyważony tekst, całkowicie oddający jak myślę, to czego doświadczyliście. Świetnie sie to czyta, choć oczywiście wolałbym, by ta relacja była zgoła inna. Byś mógł pisać o tym, jak fantastycznie się bawiłeś (i ponad 50 000 kibiców także), jak byłeś świadkiem emocjonujących zawodów, jakie wspomnienia będziesz miał na wiele lat... A tak? Dramat i wielki kibicowski zawód, po prostu zbrodnia - bardzo trafnie to nazwałeś. Współczułem Ci, że byłeś na miejscu i byłeś świadkiem takiego cyrku. Trudna do wyobrażenia była irytacja kibiców na stadionie, skoro ja w domu przed ekranem komputera był nieziemsko zdenerwowany i wręcz zszokowany... Największy skandal w historii sportu żużlowego. To nie ulega wątpliwości.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|0)

ostatnia odpowiedź: 20 kwietnia 2015 [1 komentarz tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
CzenstochoviA

Fakt, kibice to duża społeczność, a szczególnie 50 tysięcy wkurzonych i oszukanych w ten sam sposób. Mam nadzieję, że rozniosą PZM, BSI i Speed Sport na strzępy. :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [1 komentarz tej dyskusji]

No i jest kancelaria, która rozpatruje możliwość sporu zbiorowego (pozywamy-zbiorowo.pl). Do tego UOKiK jest zalewany skargami do wkurzonych kibiców i też zapewne jakieś stanowisko zajmie. Kibice to jednak...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
CzenstochoviA

Na zawody jechałem linią 520 a potem przesiadka w tramwaj i meta na Rondzie Waszyngtona.


Gdzie wysiadałeś w Warszawie? Jeśli na Dworcu Centralnym, to wystarczyło przejść kilkadziesiąt metrów do Alei Jerozolimskich i tam wsiąść w jeden z tramwajów, które podjeżdżają pod sam Stadion Narodowy. Tak byłoby chyba prościej, ale nie mam pewności, bo nie wiem jak dokładnie wyglądała twoja droga. :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

ostatnia odpowiedź: 20 kwietnia 2015 [2 komentarze tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
STAL GORZ

Rose powiem tak czytajac to co napisałes a tez byłem jednym z tych frajerów co tam byli poczułem to jeszsze raz i zgadzam sie z toba w 100% tez lezałem ze smiechu jak wykluczono Doyla za tasme której nie było a twoje opisywanie to tak jakbym siedział obok i gadał juz z toba o tym ale siedziałem na wejsciu w drugi łuk wiec to nie mozliwe. Szacun za to co napisałes

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)

ostatnia odpowiedź: 20 kwietnia 2015 [1 komentarz tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
bydziaj

Pół miliona złotych - tyle dostanie na odchodne Rafał Kapler, były prezes Narodowego Centrum Sportu. Ministerstwo Sportu głęboko sięgnie do kieszeni polskich podatników, by nagrodzić człowieka, który odpowiada za budowę Stadionu Narodowego w Warszawie. ..... TUTAJ JUŻ MI COŚ ŚMIERDZIAŁO BLAMAŻEM NA NARODOWYM ;))) i biletów nie kupiłem ,ale za to rok wcześniej byłem wraz z 3 tysiacami ludzi i Penhalem na WSPANIAŁYM GRAND PRIX W BYDGOSZCZY !!! Po jaką cholerę pchaliście się do tej warszawki ? Rose fajny lecz bardzo smutny tekst !

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|0)

ostatnia odpowiedź: 20 kwietnia 2015 [1 komentarz tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
margota

Dzięki :))
Chyba jednak nie doceniasz siły własnego bloga i czytających go użytkowników.
Jeszcze raz dziękuje za odp i .... pisz dalej :))
Miłego :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [3 komentarze tej dyskusji]

Dzięki piękne za pozytywny wpis i fajnie, że się podobało:) Jakby każdy user był jak Ty i Ci pod tym blogiem to forum byłoby na wysokim poziomie:) Dziękuję i również wszystkiego dobrego:)

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ROSE - RSKŻ

Miło mi :)
A co do pożegnania to ja jestem tego samego zdania, że powinno być w Bydgoszczy. Dla mnie to jasne jak Słońce i byłoby najbardziej naturalne. Ale jak się chce oszukać naturę to jest co jest.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [2 komentarze tej dyskusji]

Blog jak zawsze konkretny, treściwy i na temat ;) dodam tylko, że pożegnanie Golloba POWINNO się odbyć na ziemi Bydgoskiej, ziemi która "wydała" na świat wspaniałego żużlowca......dlaczego tak się nie...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ROSE - RSKŻ

Dzięki piękne :)
Dokładnie, wtedy przed zawodami, wiedziałem, że to żużel jest sportem narodowym:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [1 komentarz tej dyskusji]

Nic dodać, nic ująć! Świetny wpis! Jedyną osłodą tego dnia była panująca atmosfera zarówno na trasie, jak i pod stadionem, pierwsze spojrzenie na wypełniony po brzegi narodowy jeszcze z dumnymi i szczęśliwymi...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ROSE - RSKŻ

Również pozdrawiam:)
A my damy radę, póki są kibice jest i żużel :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [1 komentarz tej dyskusji]

W pełni się z Tobą Rose zgadzam...to była tragikomedia w wykonaniu organizatorów tej imprezy...to woła o pomstę do nieba...długo się nasz żużel nie podniesie z kolan...wstyd na cały świat...pozdrawiam...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.