ROSE FORCA DARCY - komentarze

  • ROSE FORCA DARCY napisał/a komentarz do [post usunięty]

    Falubaz Zielona Góra-GKM Grudziądz 55:35
    Apator Toruń-Stal Gorzów 49:41
    .............................................................
    Polonia Piła-Orzeł Łódź 50:40
    Wanda Kraków-Unia Tarnów 44:46
    Polonia Bydgoszcz-Wybrzeże Gdańsk 44:46
    Lokomotiv Daugavpils-Stal Rzeszów 60:30
    ..............................................................
    KSM Krosno-Strat Gniezno 50:40

  • ROSE FORCA DARCY napisał/a komentarz do [post usunięty]

    Siemaneczko wszystkim !
    To otwieramy sezon! :)
    Będzie OGIEŃ!

  • ROSE FORCA DARCY napisał/a komentarz do [post usunięty]

    Wybrzeże Gdańsk - Lokomotiv Daugavpils 52:38
    Orzeł Łódź - Wanda Kraków 57:33
    Unia Tarnów - Polonia Bydgoszcz 58:32
    Stal Rzeszów - Polonia Piła 49:41
    ____________________________________________
    Start Gniezno - Kolejarz Opole 58:32
    Ostrovia Ostrów - KSM Krosno 57:33

  • ROSE FORCA DARCY napisał/a komentarz do [post usunięty]

    Falubaz Zielona Góra - Sparta Wrocław 55:35
    Stal Gorzów - Apator Toruń 52:38
    Kolejarz Rawicz - Kolejarz Opole 47:43
    Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils 53:37

  • ROSE FORCA DARCY napisał/a komentarz do [post usunięty]

    Sparta Wrocław - Falubaz Zielona Góra 44:46
    Apator Toruń - Stal Gorzów 50:40
    --------------------------------------------
    Kolejarz Opole - Kolejarz Rawicz 55:35
    Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź 52:38

  • ROSE FORCA DARCY napisał/a komentarz do [post usunięty]

    Stal Gorzów - Sparta Wrocław 56:34
    Falubaz Zielona Góra - Apator Toruń 52:38
    _____________________________________________
    Włókniarz Częstochowa - Polonia Piła 52:38
    Orzeł Łódź - Stal Rzeszów 58:32
    Wybrzeże Gdańsk - Lokomotiv Daugavpils 52:38
    KSM Krosno - Wanda Kraków 48:42
    Kolejarz Rawicz - Polonia Bydgoszcz 35:55

  • ROSE FORCA DARCY napisał/a komentarz do [post usunięty]

    Sparta Wrocław - Stal Gorzów 47:43
    Apator Toruń - Falubaz Zielona Góra 43:47
    _____________________________________________
    Stal Rzeszów - Wybrzeże Gdańsk 53:37
    Polonia Piła - Orzeł Łódź 46:44
    Wanda Kraków - Polonia Bydgoszcz 56:34
    Kolejarz Opole - Włókniarz Częstochowa 32:58
    Lokomotiv Daugavpils - KSM Krosno 55:35

  • ROSE FORCA DARCY napisał/a komentarz do [post usunięty]

    Wybrzeże Gdańsk - Polonia Piła 49:41
    Polonia Bydgoszcz - Lokomotiv Daugavpils 43:47
    Orzeł Łódź - Włókniarz Częstochowa 51:39
    KSM Krosno - Stal Rzeszów 44:46
    Kolejarz Rawicz - Wanda Kraków 34:56

  • ROSE FORCA DARCY napisał/a komentarz do [post usunięty]

    Apator Toruń - GKM Grudziądz 50:40
    ROW Rybnik - Stal Gorzów 47:43
    Falubaz Zielona Góra - Unia Tarnów 59:31
    Unia Leszno - Sparta Wrocław 48:42
    ________________________________________________
    Włókniarz Częstochowa - Wybrzeże Gdańsk 55:35
    Lokomotiv Daugavpils - Wanda Kraków 53:37
    Stal Rzeszów - Polonia Bydgoszcz 56:34
    Polonia Piła - KSM Krosno 57:33
    Kolejarz Opole - Orzeł Łódź 31:59

  • ROSE FORCA DARCY napisał/a komentarz do [post usunięty]

    Unia Tarnów - ROW Rybnik 43:47
    Stal Gorzów - Falubaz Zielona Góra 48:42
    Sparta Wrocław - Apator Toruń 47:43
    GKM Grudziądz - Unia Leszno 53:37