FALUBAZ KLĘKNĄŁ I IMPONUJACO WSTAŁ...

autor: bachus | 2016-11-26, 18:22 |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|
Był to niepokojący początek,Falubaz ruszył formalnie dopiero 17 kwietnia w Toruniu i tam poległ 51-39,spotkanie trzeciej rundy z beniaminkiem z Rybnika przed własna publicznoscia miało zatrzeć złe wrazenia i pokazac prawdziwa siłe Falubazu.Los chciał,ze 24 kwietnia wZielonej Gorze padał deszcz na przemian ze śniegiem  i zamienił  tor w maż.Po przedostatnim wyscigunasi prowadzili 42-41 i niespodzianka wisiała w powietrzu,Tym razem słabiej pojechał Pepe Pieszczek,a cała robote odwaliliDudek ,Doyle oraz Karpow,ktory miał być uzupełnieniem drugiej linii,a kroił jako lider.To było wymeczone 46-43 i nie wiadomo był co można sadzić  o druzynie Falubazu,brak Hampela doskwierał bardzo wyraźnie.A już starcie 1maja z Unia Leszno wygrane 50-40 przy W69 nieco zaciemniło obraz,Falubaz już wyglądał bardzo bojowo.6 maja odrobiliśmy  u siebie zaległa kolejke zBetartem Wrocław 48-42,mecze piatej kolejki 8maja w Grudziadzu ,porazka 44-46 i szósta kolejka 22maja  w domu ze Stala Gorzow porazka 44-46 miały wspólny mianownik.Zielonogorzanie pięknie walczyli,ale polegli,ale imponujące przełamanie nastąpiło 5 czerwca w ramach 8 kolejki,bo cała kolejka 7 została przełozona na lipiec,nasi zmierzyli się wPoznaniu z Betartem Wrocław i wygrali 46-44.Trio Doyle,Dudek,Protasiewicz dało popis startow i walki na dystansie,tak dysponowani seniorzy  byli nie do zatrzymania na jakimkolwiek torze.Dowodem była 9 kolejka z 19 czerwca i niesamowity rewanż zGet Well Torun ,wygrana 53-37,to wyglądała na jakiś trans.Potem mielismy lipiec i az dwa przełożone mecze,15 lipca siodma kolejka zUnia Tarnów i wygrana na wyjeździe 51-39,17 lipca 10 kolejka zROWem Rybnik i wygrana 54-36.Klasykiem był meczzUnia Leszno 11kolejka i został przełożony na sierpień bo lało.Nim ktokolwiek się zorientował Falubaz umocnił się na drugiej pozycji i nacierał na fotel lidera,gdzie spokojnie zasiadała Stal Gorzów.Remis z bykami został oddebrany jako sukces a zwycięstwo w Gorzowie 46-44 ,zupełnie zmieniło sposób patrzenia  na zielonogórski klub.Zespól  był tworzony  na miare skromniejszego  budżetu,bez jednego z filarow,w połowie sierpnia był pewniakiem do play off i to nawet z pozycji lidera.Pólfinałowa porazka z Gelt Well Toruń  zabolała bardziej niż powinna ,bo świetna passa rozbudziła oczekiwania kibicow,jedni oceniali ,ze ważniejszy był mecz w Toruniu,apotem potkniecie Dudka (4pkt) miało dotkliwsze skutki niż domowa wpadka Protasiewicza (6pkt).Atak krotko mowiac ,może i ale bez ich nzecietnej dyspozycji na przestrzeni całego sezonu Falubazu w ogóle nie było by w fazie play off.A tak był i wywalczył BRĄZOWY medal.
Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Ostatnie komentarze

Sortuj:
Widzę Myszy

Moje oczy krwawą. Błędy stylistyczne, interpunkcyjne, literówki, brak akapitów i brak spacji po kropkach. Tego nie idzie przeczytać. Jak się pisze bloga to przydałoby się zapoznać z zasadami pisowni w języku polskim na poziomie szkoły gimnazjalnej.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)

komentarz jest odpowiedzią na: [1 komentarz tej dyskusji]

zloto wpisane w budzet a tu braz no i klopoty finansowe. Caly falubaz

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
eddy

Dobra robota ! Grabula Zenek ! Waz jak to przeczyta to pierdnie w krzakach z.... zazdrosci !:))))D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|1)

komentarz jest odpowiedzią na: [2 komentarze tej dyskusji]

Jacob Thorssell został zauważony przez działaczy a szczególnie przez Marka Cieslaka ,który ma szcześliwa reka do zawodnikow,klub Falubaz podpisał z nim kontrakt na starty w Ekstraklasie.Thorssell w sezonie...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Henryk

Cóż Panie Zenku, "Mądrego posłuchać zawsze warto", podejrzewam,że i nadchodzący sezon również dostarczy Nam emocji sięgających zenitu, obyśmy to wszystko w zdrowiu wytrzymali, pozdrawiam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
bachus

Jacob Thorssell został zauważony przez działaczy a szczególnie przez Marka Cieslaka ,który ma szcześliwa reka do zawodnikow,klub Falubaz podpisał z nim kontrakt na starty w Ekstraklasie.Thorssell w sezonie 2017 PO ZA fALUBAZEM wystartuje również w Szwecji Rospiggarna Hallstavik i w brytyjskiej Premierschip Wolverhampton Wolves.Mysle ,ze zasłużył na miejsce w naszej druzynie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [2 komentarze tej dyskusji]

Świetne streszczenie sezonu no i Gratuluję Medalu. W przyszłym sezonie bardzo liczę na Jacoba Thorsela pozdrawiam

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.