DERBY PRESTIŻ W LUBUSKIEM...

autor: bachus | 2017-08-12, 17:14 |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|
O pojedynkach zielonogórsko-gorzowskich można nie jedną książkę napisać.Teraz przed niedzielnym  rewanżem,oba kluby są w czołówce ekstraligowej tabeli,maja  wielkie ambicje i realne możliwości,by ten sezon zaliczyć na wielki plus.Derby to jednak przede wszystkim wspaniałe widowisko,wszystkie ,,naj,, kumulują się w jednym miejscu i powodują,że każdy wynik jest możliwy.Nie liczy się kalkulacja i przeszłość z którego miejsca Falubaz czy Stal przed PO  nie zajmą,jest spora szansa ,ze obie drużyny po raz pierwszy w dziejach PGE ekstraligi,zmierzą się o złoto.Mecz na pewno będzie emocjonujący. Fajnie ,że przed derbami dyskutujemy o tym kto będzie lepszy.Mam nadzieje,że po meczu to się zmieni i wygra lepszy.
p.s.W ostatnich latach aspekt sportowy,,deerbów,,jakbyały zszedł na dalszy plan a do tego przyłożyli się działacze obu klubów i kibice.Wszystko sprawiało,ze mecze derbowe odbywały się w atmosferze wielkiej wojny wszystkich ze wszystkimi,ale to nareście z tym koniec,ostatnie derby przebiegały pod znakiem sportowym i tak trzymać.Koń cząc taki mały wywód,te derby to jest LUBUSKA POTYCZKA O PRESTIŻ ,,LUBUSKIEM,,tylko oby pogoda dopisała,pozdrawiam Bachus...
Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Ostatnie komentarze

Sortuj: