Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Raf1 lubi Komentarz

  Brawo Kasa. Przez całą karierę byłeś zawodnikiem z wielkim charakterem, charyzmą i człowiekiem z wielkim sercem. Wierzę, że dziś swoją grą przyczynisz się do wygrania tego ważnego meczu i w piękny sposób, zepniesz te bez mała 20 lat reprezentacyjnej kariery. Pozdrawiam Ciebie i życzę dużo zdrowia oraz wielu sukcesów, bo Twoja wielka kariera jeszcze trwa. Szacun Sławek dla Ciebie!

 • Raf1 napisał/a komentarz do El. MŚ 2019: spacerek przed Portugalią. Biało-Czerwoni zdemolowali Cypr

  Ja właśnie tak zrobiłem i mam go z głowy :) Jego posty widzę jedynie wtedy, gdy zapomnę się zalogować :)

 • Raf1 lubi Komentarz

  O q...a ta frekwencja powala - czy aby na pewno Miasto zasługuje na ekstraklasę ?
  Dla porównania na dzisiejszym meczu z Koroną ( hala Globus ) było tak na oko 700/800 osób - można !
  Z Nowym Rokiem - wielu sportowych doznań dla wszystkich Kibiców HB :) !

 • Raf1 lubi Komentarz

  Po 1... po co? Na pierwszą, lub jak już skończą to może nawet na 2 ligę? Po 2... dla kogo? Dla tych 3-4 tys ludzi co przychodzi. Miasto sezonowców. Szło im dobrze, grali w pierwszej 8 to i ludzi było sporo (choć dziw że ta GruzArena się wtedy nie rozpadła) a teraz jak ch... grają to nagle kibiców nie ma... chore. Za te pieniądze se jeszcze ze 2 mosty przez Odrę wybudujcie albo porządną obwodnicę bo przez ten Bangladesz nie da się w tygodniu przejechać!

 • Raf1 lubi Komentarz

  Sam sie skreslil a teraz jak jest sukces to chce grać czy taki piłkarz cwaniaczek jest nam jest potrzebny ? Decyzja należy do Nawalki oczywiście !!!

 • Raf1 lubi Komentarz

  Cwaniaczek teraz to by wrócił jak awans zapewniony.

 • Raf1 napisał/a komentarz do Eugen Polanski żałuje: Chciałbym wrócić do reprezentacji

  Jakiego kurna Orbana???

 • Raf1 lubi Komentarz

  Zgadzam się .Teraz Polański to powinien na kolana przepraszać wszystkich kibiców w Polsce i piłkarzy że tak mówił .

 • Raf1 lubi Komentarz

  Rozśmieszają mnie tacy ludzie... Kiedy Polska nic nie znaczyła, to uciekali z reprezentacji i nikt (z tych lepszych) nie pomyślałby o dojściu do nas (ci z kilkoma obywatelstwami). Teraz Polanskiemu zamarzył się powrót, Orban mówi, że jesteśmy drugą opcją... Ja się pytam - kto jeszcze?

 • Raf1 lubi Komentarz

  Dokładnie. Trener ma decydujące zdanie o przydatności zawodnika, a piłkarz ma się temu podporządkować. Polanski miał szansę, siedzieć cicho, ale z tego prawa nie skorzystał, ze szkoda dla siebie.

 • Raf1 lubi Komentarz

  Dobrze grałeś chłopie ale na MŚ to nie Ty wywalczyłeś awans- Ty się wypiołeś na reprezentacje zamiast jej pomóc, a teraz gdy jadą na MŚ po udanych Euro to żałujesz? Że się nie wypromowałeś?

 • Raf1 lubi Komentarz

  Teraz jak reprezentacja zaczęła "GRAĆ" to Polańskiemu zamarzył sie powrót.

  Taki ludzi i piłkarzy reprezantacja nie potrzebuje , z kadrą jest sie na dobre i na złe

 • Raf1 napisał/a komentarz do Pogoń od stycznia bez obrotowej. Ligia Costa przenosi się do Hiszpanii

  Jest BARDZO SŁABA. Takiego drewna w Pogoni nie było już dawno, przy całym szacunku do tej sympatycznej przecież dziewczyny. Grała ostatnio niewiele (albo nawet w ogóle) - to fakt, ale skądś się to musiało wziąć. Gdyby była taka dobra jak piszesz, to z pewnością znalazłoby się dla niej miejsce na parkiecie. Moim skromnym zdaniem najbardziej nietrafiony transfer Pogoni (czytaj: największa pomyłka) w ostatnich kilku latach.

 • Raf1 napisał/a komentarz do Pogoń od stycznia bez obrotowej. Ligia Costa przenosi się do Hiszpanii

  A już myślałem że tylko ja to widzę, że jest słaba. Chciałoby się powiedzieć: Nareszcie! Zgadzam się w 100% z Maćko i Tadeuszem. Od miesięcy zastanawiałem się i zachodziłem w głowę co ona robi w Pogoni (nawet wielokrotnie pytałem przedstawicieli klubu - bez sensownej odpowiedzi) Teraz tak samo jak moi przedmówcy zachodzę w głowę, co zobaczyli w niej Hiszpanie. Coś mi się wydaje, że szybko przejrzą na oczy i Ligia wróci już niebawem do ojczyzny.

 • Raf1 lubi Komentarz

  Zacznij najpierw sam logicznie myśleć, a potem przelej to poprawną składnią na papier. Dzięki temu przestaniesz się kompromitować, a nam zaoszczędzisz czytania tego bełkotu. To tak na rozgrzewkę.
  Teraz konkrety. Piszesz, że każdemu coś powytykałem? No to ciekawe. Z tego co wiem, to zawodników na kadrze było 22 z czego zagrało 19. W moim komentarzu widzę 6 nazwisk, z czego negatywnie wypowiedziałem się zaledwie o jednym. Interesujący masz tok rozumowania i chyba duże problemy z matematyką. No, a my się tu poziomu gry kadry czepiamy, jak tu mamy takiego erudytę... Teraz pytam o jakiego środkowego ci chodzi, bo w tym gąszczu złotych myśli nie zauważyłem ani nazwiska, ani imienia, ksywy czy nawet numeru! Pewnie chodzi ci o Makowiejewa? Doczytaj raz jeszcze co napisałem, ... widać u niego postęp. Wczoraj zagrał lepiej niż z Bahrajnem, 2 razy zaliczył ekstra bioderko, raz miał czysty wjazd pomiędzy 1/2. Do tego 2 lub 3 ciekawe asysty do koła, ze 3 straty i jedną piłkę w aucie. Trzeba wziąć pod uwagę, że zagrał dopiero 2 mecz w kadrze i jak do tej pory nosa poza naszą ligę nie wychylił. Należy go więc ocenić dobrze. Wystarczy? Umiesz lepiej? To chętnie poczytam konkrety, a nie jakieś farfocle.
  Teraz kilka zdań do kumatych. Przy tych kontuzjach, które mamy tj. Potoczny, Kondratiuk, to Makowiejew wg. mnie jest najlepszym wyborem spośród krajowych środkowych. Oczywiście umiejętnościami, doświadczeniem i ograniem jego, jak i dwóch wyżej wymienionych, przewyższa Gierak. Jak dla mnie to on powinien być nr 1 w kadrze. Co do Ossowskiego, to jeszcze nie ten czas. Niech pogra trochę w kadrze B, niech nabierze trochę ciała i popracuje nad siła i ogólną sprawnością, wtedy będzie można go sprawdzić.

 • Raf1 lubi Komentarz

  Dokładnie, inne reprezentacje jakoś nie mają problemów z wiekiem zawodników, powołują tych w najlepszej formie i już. Do tego trzydziestoletni zawodnik ma przed sobą jeszcze parę ładnych lat gry na wysokim poziomie, rozumiem gdyby miał 35 ale bez przesady.

 • Raf1 lubi Komentarz

  No i to jest właśnie myślenie, które doprowadziło nas do pre eliminacji. "...Nie budujmy kadry na 30-letnim Kriegerze..." Nic bardziej głupiego! Ja zawsze uważałem, że kadra narodowa to miejsce dla najlepszych i prezentujących najwyższy poziom sportowy i będących w najlepszej formie w konkretnym okresie. Czy ty chcesz mnie przekonać do tego, że Czuwara i Genda powinni jechać kosztem Nogowskiego i Kriegera? Jak dla mnie nie, bo dwaj ostatni na ten moment dają więcej kadrze i wiem, że są w stanie dać jeszcze więcej. Wiek nie ma nic do rzeczy, bo my dziś potrzebujemy zawodników, którzy nie spękają w meczu z Portugalią i dadzą z siebie maksa od 1-60 minuty. Do Czuwary może bym się mocno nie czepiał ale uważam Nogowskiego za gracza bardziej uniwersalnego. Co wyprawiał w kadrze Wróbel na tym turnieju i wcześniej, to każdy widział. Co do Gendy to popatrz na jego skuteczność i wyciągnij wnioski. Przypomnę tylko, że większość rzutów oddał w meczu Bahrajnem, który prezentuje poziom zespołów z końca tabeli naszej ligi. Niech Paweł idzie do 2 Bundesligi (trzymam kciuki za niego) niech tam powalczy, zobaczy jaka tam jest codzienna orka, tam nie ma meczy o nic, niech awansuje do 1 Bundesligi i wtedy zobaczymy jak się będzie dalej prezentował. W tym turnieju wypadł mega blado, odwrotnie do Kamila. Co do Tolka Łangowskiego, to trzeba wziąć pod uwagę to ile czas był poza treningiem, zobaczyć w jakiej jest formie i jak jego organizm zareaguje na obciążenia meczowe, a dopiero potem zabrać go na najważniejszy turniej 1 półrocza. Reasumując, to na dziś jesteśmy w takiej sytuacji, że musimy brać najlepszych, zdrowych, w formie, doświadczonych, ogranych, niepękających itd, a nie za główne kryteriów stawiać wiek, bo budujemy kadrę. Jeżeli tak nie postąpimy, to na kilka lat ugrzęźniemy w tych pre eliminacjach. Działajmy w granicach realnych możliwości, a nie życzeniowo bo coś nam się wydaje.

 • Raf1 lubi Komentarz

  Wsadź sobie w d..pe te twoje porównania. To tak jak byś po zwycięstwie w LM wisły w Seged ostatnio napisał, że wisła się odradza i wyjdzie z grupy. Z d..py porównanie.

 • Raf1 napisał/a komentarz do 4 Nations Cup: polska obrona na wielki plus. Biało-Czerwoni nie dali szans Bahrajnowi

  100 % w punkt! Podpisuję się pod tym rękoma i nogami. I wcale nie dlatego że Łukasz grał u nas jakiś czas.

 • Raf1 lubi Komentarz

  Jak wspomniałeś o rozgrywającym na poziomie drugiej Bundesligi, od razu przeszedł mi do głowy Gierak. Gra w podstawowym składzie pierwszej Bundesligi, zbiera świetne recenzje, ma za sobą udany sezon w II lidze niemieckiej, był już wcześniej w naszej kadrze, a jest tylko na liście rezerwowej. Dziwię się, bo Przybecki zna go doskonale z pracy w Pogoni, a naprzeciw jakim zawodnikom gra na co dzień, nie trzeba nikomu tłumaczyć. Mało tego, to nie zmienia się do obrony bo jest silny fizycznie. Mógłby stać się liderem tej kadry, mając na uwadze czym dysponujemy na środku rozegrania. Nie odbierając nic chłopakowi z Piotrkowianina - czy na to powołanie zasługiwał bardziej od Gieraka? - czy byłby w stanie wejść w jego buty i zagrać w Lubece...nie sądzę...

 • Raf1 lubi Komentarz

  Czym jest Bahrajn w światowej piłce ręcznej? tym czym Wietnam w światowej piłce nożnej

 • Raf1 lubi Komentarz

  Po obejrzeniu tego meczu ktoś potrafi złożyć pierwszą (podstawową) siódemkę naszej reprezentacji ? A potem ewentualnie drugą - jako zmienników ? Ja nie. Wiem , wiem, kadra w przebudowie itd., ale trzon i jakaś ogólna koncepcja powinna być już zarysowana. A tu ciągła karuzela nowych nazwisk. Zachwyt nad naszą super obroną zostawię panu Niwińskiemu, ale piłka ręczna odchodzi coraz bardziej od zmian obrona-atak a tu Krieger Gębala i Chrapek stanowiący trzon obrony, a do ataku zmiana. Na Bahrajn to moze i wystarczy, ale już z taką Białorusią tak różowo nie będzie. Zanim zdążymy zrobić te zmiany, piłka już będzie się trzepać w naszej siatce (po przechwycie gdy nagle na parkiecie zostanie 3 zawodników). Białorusini grają 2 razy szybciej od dzisiejszych przeciwników. Ciagle nie widzę lidera tej drużyny, takiego jakim jest np. Dzidzia dla Iskierki. A to wszystko takie jakieś rozlazłe, bez życia. Gdy Bodzio Wenta zaczynal, to te mlode wowczas chlopaki poszliby za nim w ogien, mimo ze Boguś w slowach nie przebieral i ich nie glaskal jak cos zchrzanili. Ale mial to coś -pokazał kierunek i szczyt.. I pytam czy chcecie się tam znaleźć. A oni gryzli parkiet - w każdym meczu. Bo im zależało aby tam wejść. Ale co tam . Nie u każdego nad łóżkiem musi wisieć medal MŚ, ME czy nadal olimpijski. Innym wystarczą wyżelowane fryzurki .

 • Raf1 napisał/a komentarz do 4 Nations Cup: polska obrona na wielki plus. Biało-Czerwoni nie dali szans Bahrajnowi

  Właśnie tu :)

 • Raf1 lubi Komentarz

  Co za czasy ze wszyscy sie podniecaja wygrana nad jakims bahrajnem. Gdzie my jestesmy ?!

 • Raf1 lubi Komentarz

  Sara znana jest z tego,że ma męża ,któremu amator z IV ligi z Gibraltaru,amator, urzędnik, zakłada siatkę...

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.