Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Raf1 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Raf1 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Raf1 lubi Komentarz

  @Anty PiS: Po co tak piep..rzysz? Może się zmartwił tym, że PO obiecało podatki 3x15% a w ostateczności podnieśli do 23%?

 • Raf1 lubi Komentarz

  To się bierze adwokata i składa pozew a nie zapowiada że szuka adwokata bo ma gościa dosyć. To chyba jakiś syndrom Śp. Dziurowicza, każdy kolejny prezes PZPN miał być tym który coś zrobi dla tej dyscypliny a nie tylko dla siebie i taki dzień świra z tymi prezesami kopanej.

 • Raf1 lubi Komentarz

  Boniek płaci za Twittera i chwalenie się jaki to on och i ach! Znalezienie dobrego prawnika w Polsce może okazać się kłopotem i temat zakończy się tak jak w przypadku Majdana,Wojewódzkiego i Zatoki Sztuki,czyli szczekaniem i biciem piany. Nisztor jeśli ma dowody to powinien przedstawić je publicznie,a nie na zasadzie wiem ale nie powiem.

 • Raf1 lubi Komentarz

  Nie mamy szczęscia do prezesów kopanej szmacianki.Każdy kolejny gorszy od poprzednika.

 • Raf1 lubi Komentarz

  Boniek - magister od fikołków po ZAOCZNYCH tzw. studiach może nie rozumieć prostych pytań i stwierdzeń, np. o pobycie we Francji z oświadczenia majątkowego posła, patrz wyżej. Proste? Nie dla [...]diotów.

 • Raf1 lubi Komentarz

  Rudy wracaj do Włoch, twoje wnuki nie znają języka polskiego jesteś farbowanym lisem

 • Raf1 lubi Komentarz

  A ilu ludzi jest zniesmaczonych Bońkiem? A on trwa jak opoka. Koronawirus zemścił się na kibicach i dał mu jeszcze rok.

 • Raf1 lubi Komentarz

  Zniesmaczony INTELEKTUALISTA

 • Raf1 lubi Komentarz

  najwikeszy wstyd to być takim politycznym prezesikiem jak rudy

 • Raf1 lubi Komentarz

  JUż dawno jestem zniesmaczony stylem Bońka

 • Raf1 napisał/a komentarz do Oficjalnie: wielki powrót do Polski stał się faktem - Katarzyna Skorupa w E.Leclerc Moya Radomce Radom!

  @Ahmed Pol: Bingo:)

 • Raf1 lubi Komentarz

  Jakby nie jej pociąg do młodych kobiet to nikt by o niej nie pisał a tu proszę "wielki powrót" buhahahahahahah

 • Raf1 napisał/a komentarz do Oficjalnie: wielki powrót do Polski stał się faktem - Katarzyna Skorupa w E.Leclerc Moya Radomce Radom!

  @jotwu: Widzę że nie jesteś oświecony z kwestii orientacji seksualnej pani Skorupy. Otóż ona jest homo, czyli innymi słowy les. Zatem prędzej wróci z żoną, niż z mężem. Takie mamy teraz "luksusy" że można się hajtać z kim popadnie.
  Na szczęście jeszcze nie w Polsce. I oby tak zostało!

 • Raf1 lubi Komentarz

  Pani Katarzyno, swoim wywiadem wylała Pani skrywaną do tej pory nienawiść do zdecydowanie większej części Polskiego Społeczeństwa.
  "Termin LGBT jest angielskim akronimem odnoszącym się do środowiska lesbijek, gejów, osób biseksualnych oraz osób transgenderycznych i transseksualnych. Skrót używany jest do określenia ogółu osób tworzących mniejszości nieheteronormatywne oraz osób o tożsamości płciowej, która jest niezgodna z ich biologiczną płcią. Skrót LGBT powstał w latach 60. XX wieku w Stanach Zjednoczonych" - cytat z ONET Wiadomości może Pani sprawdzić.
  Natomiast wg wikipedii - Społeczność LGBT to społeczność obejmująca osoby należące do mniejszości seksualnych: lesbijki, gejów, osoby biseksualne, a także inne osoby o nienormatywnej seksualności oraz osoby transpłciowe. Nie wszystkie osoby, które są homoseksualne, biseksualne lub transpłciowe uważają się za część społeczności LGBT,
  też może Pani sprawdzić .
  Zadam Pani proste pytanie : cz Pan Prezydent Andrzej Duda odnosząc się do skrótu LGBT nazywając ten skrót "IDEOLOGIĄ" - odczłowieczył Panią, że jest Pani tak oburzona ???
  Gdy przeczyta Pani określenie tych słów w przytoczonych cytatach - znajdzie Pani odpowiedź - która jest jedna: NIE MA PANI RACJI.
  Zadam Pani kolejne pytanie: czy w Polsce doznała Pani upokorzenia za swoją orientację? ja jako chrześcijanin właśnie ze strony waszej społeczności doznałem kilkukrotnie przejawów upokorzenia, a upodlenie symboli naszej religii przez pani społeczność jest bardzo manifestowana i stosowana.
  Może Pani naszego Prezydenta osobiście nie lubić, to Pani prywatna sprawa, ale niech Pani nie obnosi się z tą oceną do wszystkich, nas to po prostu nie interesuje.
  Jako sportowiec odniosła Pani sukcesy, ale jako człowiek nie potrafi Pani żyć w unormowanym świecie. Niech Pani spojrzy w przyszłość, niech Pani będzie przewidująca, jeżeli do waszej społeczności dołączą grupy w cudzysłowie Ludzi uprawiające seks ze zwierzętami.
  Im też będzie należało się przyznawać adopcję dzieci ??? Im też należy przyznać prawo do małżeństw??? i pozostałych waszych żądań. A może do Parady ich zaprosicie.
  Pani Katarzyno, myślę że Pani jeszcze odrobinę rozsądku i nie będzie w przyszłości wyrażać swojej nienawiści do osób które nie identyfikują się z Pani poglądami.

 • Raf1 lubi Komentarz

  Ale wycinka postów na tym lewackim portalu idzie.

 • Raf1 lubi Komentarz

  Cóż, czytając ten wywiad widać tendencyjność, w którym idzie społeczeństwo. Najpierw mówi się, że LGBT to nie ideologia, a następnie Pani Katarzyna mówi, jak mają czuć się osoby, które należą do LGBT. Nie mam nic do osób o innych orientacjach seksualnych lub różnorakich dewiacjach, oczywiście dopóki nie krzywdzą one innych osób, natomiast cały ten cyrk spowodowany jest przez media i wpływowych ludzi, którzy wykorzystują członków LGBT jako proletariat zastępczy. Kiedyś takim proletariatem byli ludzie pracy, a teraz mamy osoby należące do LGBT. Normalnego człowieka nie interesuje czyjaś orientacja lub upodobania, natomiast aktualnie temat ten wysuwany jest jako wiodący w życiu człowieka. Poza tym najgorsze jest, iż brak tolerancji działa tylko w jedną stronę, bo ludzie o lewicowych poglądach nie tolerują konserwatystów, obrzucając ich wyzwiskami typu zacofani ludzie, lub średniowiecze. Gdzie jest ta tolerancja ja się pytam? Jest wolność słowa czy jej nie ma?

 • Raf1 lubi Komentarz

  Kiedyś lubiłem wejść na ten portal, dlatego że żygać się chce już polityką. Ale nie, też postanowiliście tutaj swoją zarazę wprowadzić. Bo każdy musi się interesować LGBT, dyskryminacją itd. A tu niespodzianka, mam to w d, interesują Mnie wyniki, wywiady dotyczące meczów, transferów, a nie kto z kim śpi albo co sądzi o rasizmie i dyskryminacji. Co dalej wymyślicie? Proponuje tytuł : Który kandydat powinien zejść z boiska i usiąść na ławce rezerwowych? Chwytliwe? Nie ma za co

 • Raf1 lubi Komentarz

  Cenzura działa w najlepsze. Usunęli mój komentarz i nie tylko mój.

 • Raf1 lubi Komentarz

  Kiedy Trzaskowski sprowadzi ci islamistów to się dopiero poczujesz!

 • Raf1 lubi Komentarz

  Panie Kiepski lepiej byłoby gdyby klub pożegnał się z zawodniczkami w sposób znany w Szczecinie, czyli po zamknięciu składów przez inne ekipy SMS do zawodniczek i GOOD BYE, ale nie bawimy się dalej w ręczną...od dawna było wiadomo, że klub nie jest zainteresowany obydwoma zawodniczkami wracającymi z przerwy macierzyńskiej, a jak nie jest zainteresowany to nie podpisze nowych kontraktów. Natomiast w przypadku Matuszczyk zupełnie inaczej to wyglądało bo były negocjacje, zawodniczka zgodziła się na obniżkę wynagrodzenia, a klub i tak jej podziękował...zachowanie rodem ze Szczecina

 • Raf1 lubi Komentarz

  Ładna propaganda tu leci _iółkowski świetny sportowie ale jak widać po karierze zawodniczej żadnego pomysłu na siebie to na polityka jeszcze po. Trzaskowski fajny stadion lekkoatletyczny wyremontował co obiecywał.

 • Raf1 lubi Komentarz

  Tak rzecze rekordzista w wylatanych godzinach w sejmie na koszt podatników!

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.