Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Tomek Ziemba napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Do dzisiaj sobie z syna żartuję, że 02.07.2000 doskonale pamiętam,bo Włókniarz przegrał wtedy u siebie z Apatorem 1 punktem w ostatnim biegu ☺ W tym roku będzie to szczególne wspomnienie ponieważ syn skończy 18 lat

 • Tomek Ziemba napisał/a komentarz do Fatalna kontuzja Darcy'ego Warda! (aktualizacja)

  Trzymaj się Darcy,musi być dobrze

 • Tomek Ziemba lubi Komentarz

  W Grudziądzu też już trwają prace nad torem. Wczoraj po południu wpuszczona stado dzików, aby zryły nawierzchnię. Dziki doskonale wywiązały się z roboty, ale wieczorem zaczęły strajk okupacyjny, chroniąc się w budynku klubowym. Poszło o zapłatę za wykonaną robotę, dziki żądają 2 worków ziemniaków za jeden metr sześcienny przerytej ziemi, podczas gdy GKM daje tylko jeden worek argumentując to listem intencyjnym, podpisanym ze stadem dzików jeszcze w grudniu. W tym czasie głodne dziki były bardziej skłonne podpisać taki list, bo roboty nie miały za wiele, a ceny w Biedronce poszły w górę. Obecnie jednak sytuacja się zmieniła i jest więcej rycia, nie tylko w archiwach SB, ale również w trawnikach, placach budowy czy innych. We wtorek do Grudziądza przyleciał Marek Sawicki, aby podjąć się mediacji. Sprawa jest pilna, bo w gotowości czekają glebogryzarki i pługi, które wyjadą na tor w kolejnym tygodniu.

 • Tomek Ziemba został fanem Greg Hancock

 • Tomek Ziemba został fanem Lee Richardson

 • Tomek Ziemba został fanem Peter Kildemand

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.