Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Antyosuch lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Antyosuch lubi Komentarz

  Polska dla polaków

 • Antyosuch lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Antyosuch otrzymał brązowy medal w kategorii Promotor Wszech Czasów

 • Antyosuch lubi Komentarz

  Panie Janie - Chociaż pan jest z innej opcji , Pan liberał ja narodowiec to za słowa o pani Szydło ja chylę czoło przed panem. Jest pan chyba pierwszym PeOwcem który ma odwagę to powiedzieć. Zasługuje pan panie Janie na szacunek. Pozostali PeOwcy bierzcie dobry przykład

 • Antyosuch napisał/a komentarz do Korespondent TVP zażenowany zachowaniem niemieckiej telewizji. Chodzi o polskich skoczków

  Problem w tym że masz zaorany łeb jak twoi pobratymcy z zdf. Wścieklizna że Polska wstaje z kolan, że wygrywamy z Niemcami, lewacka nagonka , szkalowanie Polski i Polaków osiągnęła poziom już nawet nie śmieszny, co żałosny. Przypmnę nieśmiertelne słowa Gandhi'ego: Naj­pierw cię ig­no­rują. Po­tem śmieją się z ciebie. Później z tobą wal­czą. Później wyg­ry­wasz. Wypisz wymaluj. I to mnie cieszy, a posty takie jak twój są najlepszym potwierdzeniem tego cytatu.

 • Antyosuch lubi Komentarz

  Niepotrzebne te polityczne wycieczki w komentarzu autora tekstu. Wybryk jednego chuligana w tramwaju urosl do rangi sprawy ogolnonarodowej. Autor nie lubi Polakow, ma spore kompleksy, co sie dalo wyczuc, ale po co sie z tym obnosic?

 • Antyosuch lubi Komentarz

  A Borussia to nie miała piro?

 • Antyosuch lubi Komentarz

  Oj Kołodziejczyk z tym Krymem to dowaliłeś. Powtarzanie kłamstw propagandy w której uczestniczysz ma cię rozgrzeszyć przed typami rządzącymi tutejszą Kundlandią? No tak kasa : dom, żona, kochanka,urlop.. Nie wolno im podpaść i wypaść z obiegu.

 • Antyosuch lubi Komentarz

  No wiesz, gnida musi popluć na Polaków! Bez tego szekli nie zarobi!

 • Antyosuch napisał/a komentarz do Władimir Kliczko porównuje Tysona Fury'ego do Adolfa Hitlera i zapowiada wygraną

  To się odezwał banderowiec... Mam gdzieś Fury'ego ale kliczki, jeden i drugi, to lewaki. Bawią się oba ukry w politykę i wstawiają swe gęby przed tamtejszych "polityków" którzy ich okradają. Kliczki robią sobie z gęby cztery litery. Przychodzi do walki i co?Wychodzi z tego typowo lewacka (!) retoryka - oskarżanie o faszyzm, nacjonalizm, rasizm i plagi egipskie. Tyle że normalni ludzie już tego nie łykają, natomiast ukry i sowiety wciąż i wciąż. To świadczy o ich ubogim światopoglądzie, niepopartym zdroworozsądkowym myśleniem.

 • Antyosuch napisał/a komentarz do Zawisza Bydgoszcz wycofa się z rozgrywek?

  widzę że minusowanie nie działa, na "jedynie słuszne" można głosować, usuwanie postów... Żenada nie dziennikarstwo. Tyle że ja nie jestem kapusiem, tęczowym, nie posiadam też genu poddaństwa, więc: TO DOWÓD NA TO ŻE MIAŁEM RACJĘ.

  Możecie sobie usuwać posty jak chcecie, a prawda i tak już jest faktem. osucha nie ma czarneckiego też nie, a bruski ma na karku prokuratora...
  I to spojrzenie w lustro przed zaśnięciem - ja się uśmiecham, a jak wy redaktorzynki? Jakikolwiek wasz uśmiech jest podsumowany goryczą że ktoś inny ma rację hehehe. Ciekawe ile widoczny będzie ten post, zanim ktoś go zdejmie, bo PRAWDA BOLI.

  Mielibyście trochę honoru...
  Daję godzinę zanim jakiś błazen zareaguje. To jest jak w dowcipie: jedzie lekko trafiony facet w busie i "naciska" na stojącą obok pasażerkę. Ta wypala: "pchasz się jak niedzwiedź, jesteś kompletnie pijany". Facet odpowiada: a ty jesteś brzydka jak sto nocy" i dodaje " A ja jutro będę trzeźwy"
  Wy jutro będziecie wciąż brzydcy, a my odzyskamy Zawiszę choćby od 4 ligi. Za to bez oszustów.

 • Antyosuch lubi Komentarz

  prezydent miasta powinien teraz "bęknąć" za te ... niepotrzebnie wydane 17 milionów złotych. Prokuratura powinna wziąć się do ... roboty w tej sprawie. Gdzie była Komisja Nadzoru Finansowego w tym urzędzie. Widzicie, Boniek w awansie też Wam nie pomógł...

 • Antyosuch lubi Komentarz

  Co ty bredzisz doopo graślana ??? Jak widzę sekta z Czerskiej nasłała na forum swoich komsomołców :( POszli won !

 • Antyosuch lubi Komentarz

  Osuch wydoił Bydgoszcz z 17000000 zł a dodatkowo wyprał mózgi tym ciągle go broniącym (boli was myślenie?). A ostatni numer Osucha oszuścika ze śmiesznym "biznesmenem "Czarneckim też godny uwagi. Obrońcy Osucha dlaczego nie chodziliście na mecze?. Ja chodziłem na wszystkie i było nas może 500- set z czego połowa za darmo!.( 10 zł za bilet dla ukochanego klubu to przecież majątek).Ilu sponsorów znalazł przez 5 lat Osuch,dlaczego nie płacił piłkarzom co najmniej od marca itd...

 • Antyosuch lubi Komentarz

  Ten sezon już się skończył dla Zawiszy....Czas na wnioski i czas wybudzić się ze snu o potędze....Z tymi ludźmi nie da po prostu rady.A Hermes jest juz w Chojniczance....Ta ciężka atmosfera wokół Zawiszy od ponad dwóch lat męczy wszystkich.Lepiej powiedzieć sobie dość za Agnieszką Chylińską i budować nowego Zawiszę bez elementów ekstremalnych czyli Pana O. i Panów K.Wydaje mi się,ze miasto Bydgoszcz zasługuje na profesjonalny piłkarski produkt...

 • Antyosuch lubi Komentarz

  Pinokiowi urósł nos coś było nie tak! Liczymy na szybki wyjazd tego Pana!

 • Antyosuch napisał/a komentarz do Darcy Ward zostanie przetransportowany do Anglii. "Ojciec nie wyraził zgody na publikację szczegółów"

  Dla osoby niewierzącej może nie mieć znaczenia, dla wierzących może być wszystkim. Jednym zdaniem pokazałeś jaki jesteś płytki. A przyjdzie czas że zaczniesz myśleć o Bogu, uwierz mi.

 • Antyosuch napisał/a komentarz do Pięć kontraktów w Zawiszy Bydgoszcz

  Możecie sobie radki wyć do księżyca, pluć na wszystkich wokół a spaślak i tak spadnie i się skończy. Zasiał ogrom zła wokół siebie, a teraz zgodnie z odwiecznym prawem natury, to zło wraca ze zwiększoną siłą. Biada tym którzy u boku pinokia znajdą się w zasięgu. Mądrzejsi już się od niego odwrócili, ci z pewnymi brakami brną za nim w goowno. Nikt go nie lubi i was nędznicy też nikt nie polubi. Jesteście bezkształtną masą z predyspozycjami do lepienia w dowolny sposób, a każdy ze sposobów odziera was z godności i inteligencji, choć ta i tak jest pozorna, wręcz hipotetyczna. Jedynie przeszczep kręgosłupa, tego moralnego, może cokolwiek uratować, a to z kolei wiąże się z wyposażeniem w odpowiednie narzędzie o nazwie Mózg. Zauważyłem u was poważne braki pod tym względem. Sądzę więc, że nie grozi wam otrzeźwienie i wyswobodzenie spod cudzego wpływu. Nie potraficie istnieć samodzielnie, zgodnie ze słowami wielkiego klasyka: "takie bydle musi mieć swojego pana, inaczej umiera". Zostaje zatem pogrążenie się w otchłań, razem z największym balastem o nazwie osuch/pinokio. I skończą się pierdoły o kiełbaskach, gadżetach, dragach pod sektorówką, atakach terrorystycznych, mordach niewinnych dzieci i kobiet. Skończą się też trzęsienia ziemi, pożary lasów i powodzie na wszystkich półkulach, których przyczyną wg spaślaka są kibole. HEHEHEHEHEHEHHE tylko kto w to uwierzy?
  A spaślak ma przechlapane wszędzie gdzie się pojawi, w Ekstraklasie, PZPN, Sądach Powszechnych, ZUS, U.S. Wszędzie gdzie się pojawi po niedługim czasie zostawia odrazę, syf i buduje armię wrogów. Świetny sojusznik dla takich jak on. Dla normalnych ludzi prędzej czy później, ale zawsze staje się wrogiem.

  A WIĘC: Lecicie na pysk razem z pinokiem, w otchłań. PRZEGRALIŚCIE !!! AU AU AUAUAU!

 • Antyosuch lubi Komentarz

  Zawisza Górnik Ł (1210) Zawisza 2-0 Piast (1295). Jak dla mnie to już jest zaprzeczeniem tej średniej.

 • Antyosuch lubi Komentarz

  Radek Kiedrowski frajerem to jesteś ty Serek bardzo dobrze zrobił że poparł fanów zawiszy OSUCH PINOKIO ZAWISZA TRZYMAJ SIĘ

 • Antyosuch lubi Komentarz

  Porządek to z wami zrobimy w październiku!

 • Antyosuch lubi Komentarz

  O śmierci kibica przesądził strzał w szyje oddany przez policjanta, takie są fakty.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.