Michał Chudy - lubi

 • Michał Chudy lubi Komentarz

  Co to?... Aaa piłka nożna....to ja spadam

 • Michał Chudy lubi Komentarz

  Bez hejtowania, ale ta cała PAZDANOMANIA i robienie z niego Madliniego, Cafu, Ramosa czy Boatenga jest trochę śmieszne :D

 • Michał Chudy lubi Komentarz

  Anglia to nie był dobry wybór dla Kapustki. Ja na tym etapie kariery bym go widział w Belgii lub Holandii.

 • Michał Chudy lubi Komentarz

  Piszecie jak by któryś znał się na piłce a jednym nawet nie wspomnę a drugi to Krychowiak jest defensywnym srodkowy. On ma za zadanie odbierać i oddac ale gdy nasze gwiazdy sportu się nie wystawiają nie wybiegają i nie rozgrywają i ktoś musi wziąść to na barki. Zieliński sobie nie poradził a lewy z milikiem zwyczaje słabo się poruszali dlatego piłki były za szybkie dla nich bo za późno ruszali. Najsłabszym zawodnikiem był grosik gra pięknie i ładnie ale do oddania piłki zero celności przy podanich że o wrzutach nie wspomne bo poprostu nie umie tego zrobić. Krycha powinien być kapitanem gościu z jajami i inteligencją a nie wychuchany gwiazdor bez siły przebicia.

 • Michał Chudy lubi Komentarz

  A dlaczego? Bo powiedział prawdę? Z kim szpilka walczył do tej pory? Sorry ale jego przeciwnicy nie byli dobrymi pięściarzami.. sporo starsi.. emeryci i kelnerzy.. na trochę lepszym Jennigsie się przejechał... pompowanie balonika i rankingu łatwymi walkami.. Wilder do tej walki nawet specjalnie nie był przygotowany.. wyczekiwał na dogodny moment.. gdyby Szpilka nie latał tak po ringu i utrudniał trafienie.. to walka zakończyłaby się znacznie wcześniej.. ale samym ganianiem po ringu i pracą nóg nie wygrywa się walk.. trzeba mieć cios i odporność.. Szpilka jej nie ma.. Nie jedno takie uderzenie w boksie było.. dostał w szczękę.. mocno bo mocno..ale czysto uderzył w nią.. nie było to uderzenie w skroń.. a ten padł jak długi i spał na ringu (do tego chyba mu pęcherz również zwiotczał bo w momencie gdy padał wytworzyła się mokra plama na ringu (widać to ładnie na powtórkach z tej kamery z góry) Więc niech przestanie ten "miszcz" pajacować i obrażać przeciwników, mówić co on nie zrobi z kim w ringu.. tylko się weźmie za porządne treningi siłowe (szklanej szczęki jednak nie da się wyeliminować) Więc jedyną szansą jego jest siła i szybkość i punktowanie albo lucky punch.. jak tego nie będzie, nigdy nie zostanie mistrzem.

 • Michał Chudy lubi Komentarz

  Oczywiście że za 2 lata będzie lepszy w rankingu wyświetleń swoich głupkowatych filmików na YouTube i innych stronach internetowych.

 • Michał Chudy lubi Komentarz

  . . . tak, tylko wirtualna nie podzieliła się tym z nami, mieszkającymi poza granicami kraju :P

 • Michał Chudy lubi Komentarz

  Jakby w Lechu grał Rasiak to by musieli wystrugać figurę xD

 • Michał Chudy lubi Komentarz

  Obróciło, a ile na plusie?

 • Michał Chudy lubi Komentarz

  powiem tak mistrzu. jeżeli jesteś Grekiem, to upada argument pod tytułem różnice kulturowe, bo są one tak niewielkie, że wtopienie się w tłum i przyjęcie panujących w innym kraju zasad nie stanowi żadnego problemu. w końcu wszyscy jesteśmy kulturowo dziećmi kręgu grecko-rzymskiego, co prawda co kraj to obyczaj, ale takie granice są do przeskoczenia. głównie o to się rozchodzi w tej całej gadaninie.

 • Michał Chudy lubi Komentarz

  Na usta cisną mj się następujące słowa; nie odpalajcie rac to nie będzie problemu.

 • Michał Chudy lubi Komentarz

  Nie od sierpnia zaczną ujeżdżać "czarnuchów" piszących takie bzdety,jak Ty :)))