SportoweFakty.pl Patronem Medialnym Kuby Giermaziaka!

Miło nam poinformować, że portal SportoweFakty.pl został Oficjalnym Patronem Medialnym Kuby Giermaziaka - 18-letniego kierowcy wyścigowego, który przez dwa ostatnie lata występował w prestiżowej juniorskiej serii Formuła Renault 2.0.

Redakcja
Redakcja
Kuba Giermaziak, jak każdy kierowca wyścigowy, zaczynał w kartingu, do którego trafił w wieku 10 lat. Przez kolejne lata zbierał doświadczenia, by w sezonie 2006 zacząć zaprezentować pełnie swoich umiejętności - zajął 3. miejsce w kartingowych mistrzostwach Polski, wygrał cykl East Europe Cup oraz zajął 2 pozycję w Rok Cup Final we włoskim Lonato. Po tak udanym roku zdecydował się na kolejny krok w karierze i przenosiny do juniorskiej serii wyścigowej. Wybór padł na Formułę Renault 2.0, tę samą, w której pierwsze kroki w wyścigach stawiał Robert Kubica. Kuba Giermaziak trafił do najlepszego teamu cyklu - Motopark Academy. Debiutancki sezon był trudny, ale zdobyte umiejętności zaprocentowały w kolejnym roku, w którym Kuba regularnie stawał na podium. W sezonie 2009 przyszedł czas na kolejny krok w wyścigowej karierze i przenosiny do wyższej serii wyścigowej. Jej nazwa zostanie ujawniona w ciągu najbliższych dni. - Relacje zawsze ukazują się szybko, a przecież to jest to co lubimy najbardziej (śmiech). A tak na poważnie to zdecydowaliśmy się na współpracę ze SportoweFakty.pl, bo to profesjonaliści w swojej branży, ludzie z pasją, którzy cały czas poprzez swoją determinację dążą do rozwoju portalu, a to jest gwarancją dobrej współpracy - powiedział menadżer zawodnika, Grzegorz Czarnecki. W ramach współpracy na łamach portalu SportoweFakty.pl prezentowane będą najświeższe i najpełniejsze wyniki osiągane przez Kubę Giermaziaka a także wiadomości dotyczące jego kariery.