Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Bezwzględny lubi Komentarz

  Jeszcze trochę i będą pożyczać kibiców z zagranicy.

 • Bezwzględny lubi Komentarz

  Kilka lat temu wprowadzili zmianę, aby polskie kluby szkoliły to Ostafiński już chciałby zmienić haha. Więc po co kluby szkolą? Gdzie ci młodzi za parę lat by jeździli? Kolejne pieniądze klubów poszłyby w błoto, bo młodzi nie mając gdzie jeździć kończyli by kariery.
  Tak samo jak z KSM. Pomysł 20 razy się nie sprawdził, ale są osoby, które chcą go wprowadzić po raz 21.

 • Bezwzględny napisał/a komentarz do Żużel. Co ze spółkami skarbu państwa w polskich klubach? Jawność wydawanych środków jednym z pomysłów

  Jestem zdruzgotany wynikiem ankiety. Zgaduję, że większość ankietodawców to młodzi ludzie.. z takimi młodymi czeka nas równia pochyła..

 • Bezwzględny napisał/a komentarz do Żużel. Sprawa Huckenbecka w Trybunale PZM. Co z Musielakiem? Apator może mieć duży problem

  Coś od 2-3 lat coraz gorzej w Łodzi się dzieje. W ubiegłym sezonie seniorka była ok. Może niepotrzebnie Hans jechał aż pięć meczów, ale poza nim i Schleinem etetowych pięciu seniorów miało łączną średnią na bieg równą 9,512, co po 13 biegach daje 38,048 pkt. To nie jest mało przed nominowanymi jak na punkty samych seniorów. Z tym, że do wygranej potrzeba wtedy co najmniej 8:4 w nominowanych. Niby do zrobienia, ale jakby w międzyczasie juniorzy dorzucili chociaż 4 oczka, to Łódź byłaby w zupełnie innej sytuacji.

 • Bezwzględny lubi Komentarz

  "Pan Dariusz Ostafiński zaprosił do swojego programu mojego szefa i oznajmił mu, że według niego nie powinienem komentować meczów drużyny z Lublina. Wpadł na taką myśl po przeczytaniu felietonu. Felietonu, który zresztą obiecał opublikować, a nie opublikował, bo mu się nie spodobał."
  Tee ŁYSY (D.O.) kiedy opublikujesz felieton Tomasza Dryły?!

 • Bezwzględny napisał/a komentarz do Żużel. Bez Hamulców 2.0: Drogi Macieju, zachowaj się jak prawdziwy mężczyzna (felieton)

  Co ja jeszcze robię na tym żałosnym portaliku..... czas wybyć do czasu, aż pan, który brzytwy się chwyta, ostatecznie zatonie.

 • Bezwzględny lubi Komentarz

  Tylko ktoś tu nie widzi najważniejszego że to nie był żaden mecz reprezentacji tylko komercyjne spotkanie z zaproszonymi przez pzn Cieślak słabymi grajkami którym sami zapłaciliśmy za te parę kółek w Rybniku .

 • Bezwzględny lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Bezwzględny napisał/a komentarz do Żużel. Dariusz Ostafiński: Maciej Janowski zabrał głos ws. wyrzucenia z kadry i kłamie zamiast przeprosić (komentarz)

  Po pierwsze na miejscu Janowskiego pozwałbym wirtualną o publiczne zniesławienie ("Janowski kłamie"). Po drugie... co się z Wami Panowie dzieje? Od lat narzekamy na to, w jaki sposób PZM, GKSŻ i Ekstraliga podchodzą do swoich obowiązków. Od lat narzekamy na ciągłe zmiany w regulaminach. Od lat spora część kibiców nie rozumie, w jaki sposób Cieślak ciągle jest trenerem kadry. A kiedy w końcu dochodzi do sytuacji, kiedy czterech zawodników kadry się buntuje, to zamiast ich popierać, zaczyna się nagonka na nich... czy Wam nagonkowcom coś się nagle poprzestawiało w głowach? O co Wam chodzi? Czy nie tego od lat oczekiwaliśmy jako kibice? Żeby w końcu ktoś się przeciwstawił marynarkowym?

 • Bezwzględny napisał/a komentarz do Żużel. Dariusz Ostafiński. Bez Hamulców 2.0: Żeby żużel stał się popularniejszy. I kto to mówi? (felieton)

  @Wielka Sparta: Kilka dni temu miałem taką samą refleksję. Jeszcze parę lat temu było tutaj sporo osób, z którymi można było fajnie pogadać. Obecnie coraz więcej komentarzy jest na poziomie artykułów tutaj serwowanych. Chyba czas zrobić sobie przerwę od tego portalu.

 • Bezwzględny lubi Komentarz

  trochę siedzę na tym portalu lecz ostatnimi czasy coraz rzadziej ,jeszcze kilka lat wstecz byłoby pod tym artykułem co najmniej setka komentarzy a dziś mamy kilka ,większość normalnych odeszła ,pozostały niedobitki i stado gimbusów odreagujących problemy w szkole ,ale cóż,ile można czytać takie głupoty, dziwi mnie że ,,góra'' nie reaguje ,ale skoro naczelnym został były naczelny ,,Faktu'' to nic mnie tu nie zaskoczy...

 • Bezwzględny napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Zaraz zaraz.. 80% jest za tym zebym mial dwa razy placic za to samo? Raz za c+, z drugi raz w podatkach za wykup praw przez tvp? Czy te 80% totalnie powalilo?

 • Bezwzględny napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Rzeszowiacy.. ciagle dusicie sie w tym samym sosie.. nie zazdroszcze

 • Bezwzględny lubi Komentarz

  Ciekaw jestem czy Panowie w PZM się zastanowili jaki skutek może wywołać taka decyzja. Awantura z FIM i organizatorem cyklu SGP pewna. Może się skończyć tak, że FIM stworzy specjalną ścieżkę eliminacji dla polskich zawodników spoza kadry kosztem kadrowiczów. Co wtedy? Zabiorą im licencje krajowe? Przymuszą kluby do niewydania zgody na starty w SGP? Sprawa hymnu dla zwycięzcy jest najprostsza do rozwiązania, zagrają "We are the champions" Queen i po sprawie. Kibicom z innych krajów będzie się nawet lepiej podobać.
  Panowie z PZM za wszelką cenę chcą przyśpieszyć upadek żużla w Polsce. Są na dobrej drodze. Takie awantury odstraszą potencjalnych sponsorów nie tylko od zawodników, w których ta decyzja jest wymierzona, ale od całej dyscypliny. I cała dobra robota, którą wykonał w zeszłym roku Bartek (nie zapominajmy o Maćku, Patryku i Januszu - też mieli w tym swój udział wygrywając pojedyncze rundy SGP) pójdzie na zmarnowanie. Panowie z PZM (do spółki z Cieślakiem) szkodzą też Bartkowi i pozostałym zawodnikom i, nomen omen, samym sobie.
  Kto jest kibicem żużla ten wie, że cała awantura zaczęła się od finału ZK w Pile, skandalicznego stanu toru i jeszcze bardziej skandalicznego zachowania Cieślaka na tych zawodach.
  Panie Cieślak, zamiast posypać głowę popiołem i przeprosić za swoje zachowanie, Pan brnie dalej. Niedługo będzie Pan najbardziej znienawidzoną postacią w sporcie żużlowym w Polsce niwecząc wszystkie swoje dotychczasowe zasługi. Nie sądzę, że to jest dobry pomysł na zakończenie kariery.

 • Bezwzględny napisał/a komentarz do Żużel. PZM chciałby, aby kara dla Maksyma Drabika liczyła się dopiero od lutego

  @sympatyk żu-żla: Tak jak piszesz, kara jest raczej nieunikniona. Tak czysto ludzko, to szkoda zawodnika. Jeśli to płukanie nie miało na celu usunięcia jakiegoś *ówna z organizmu, w co wątpię, to tym bardziej szkoda. Z drugiej strony polada nie może na takie sprawy patrzeć z przymróżeniem oka. Nawet nie polada, co żużlowe środowisko. Pewnie nie jeden chciałby mieć możliwość wzmocnić się w ten sposób, co M zrobił. Ale nie robią tego, bo wiedzą, że nie można. Patryk dostał bana na rok. Wrócił mocniejszy mentalnie. Może M też by się to przydało.

 • Bezwzględny napisał/a komentarz do Żużel. PZM chciałby, aby kara dla Maksyma Drabika liczyła się dopiero od lutego

  @MeeR: Rzeczywiście szemranie się to odbywa. Najbardziej zdumiewa mnie to, że podobno (za tym portalem) Maksym całkowicie olewał sprawę przez prawie pół roku. Niby zaraz po kotroli został poproszony o złożenie wyjaśnień i przez 4 mce nic nie robił. To jest dla mnie najdziwniejsze. Takie miał zalecenia z klubu, czy też jakimś cudem R nic nie wiedział?

 • Bezwzględny napisał/a komentarz do Żużel. Łukasz Kuczera. Szpila tygodnia: Powtórka ze sprawy Łaguty. POLADA znów się nie popisała (komentarz)

  Jeszcze zaraz się okaże, że straci ubiegłoroczny tytuł IMŚJ

 • Bezwzględny lubi Komentarz

  Syfy powinny zapłacić odszkodowanie dla czytelników tego badziewa

 • Bezwzględny napisał/a komentarz do Żużel. Odważna deklaracja władz Częstochowy. Chcą dokończyć stadion Włókniarza

  "Wówczas na trybunach krzesełka zastąpiły ławki oraz zamontowane zostało oświetlenie. " czyli co? Były krzesełka i zamienili je na ławki?

 • Bezwzględny lubi Komentarz

  Gdzie ten strach? Aaa no tak zapomnialem,nie mozecie spytac zuzlowcow co oni na to,bo z wami nie chca rozmawiac...

 • Bezwzględny napisał/a komentarz do Żużel. Łukasz Kuczera. Szpila tygodnia: Kibice wpatrzeni w Drabika jak w obrazek. Twarde lądowanie idola (komentarz)

  Panie Kuczera, w naszym polskim języku nie można rozpoczynać zdania od spójnika "bo". Tego uczą już w liceach. Jakim cudem z takim warsztatem językowym został Pan felietonistą? Tylko na wp takie cuda.

 • Bezwzględny napisał/a komentarz do Plebiscyt na sportowca roku. Bartosz Zmarzlik pokonał Roberta Lewandowskiego

  Robert miał doskonałą przemowę, a Bartek tak jakby z marszu podszedł i średnio wyszło.. tak czy inaczej wielkie brawa !

 • Bezwzględny lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Bezwzględny napisał/a komentarz do Żużel. Liderzy Włókniarza mają tylko złoto w GP w głowie. Czy to zburzy medalowe plany klubu?

  deklaracja

  1. publiczne oświadczenie w danej sprawie, wyrażone ustnie lub pisemnie; manifest, proklamacja;
  2. pisemne zobowiązanie, oświadczenie, które mają moc prawną;
  3. blankiet, formularz do podpisywania zeznań i zobowiązań;
  4. wyraźne wyrażenie zgody na coś;
  5. w informatyce: wyrażenie języka źródłowego, które określa najczęściej typy zmiennych, obszary pamięci lub stałe programu;
  6. dawniej: prośba o rękę

 • Bezwzględny lubi Komentarz

  Nie jestem fanem Pawlickiego, ale uważam że postawa Pana Ostafińskiego jest nie do zaakceptowania. Bartek jest wybitnym zawodnikiem i nikt w Polsce w wieku 24 lat nie może pochwalić się takimi osiągnięciami. Zdobył wszystko poza tytułem Mistrza Polski. Z kolei Piotr zdobył w pięknym stylu Tytuł Mistrza Polski za co wielkie brawa. A że wypowiada się niekiedy zbyt emocjonalnie , to osobny temat. Nie znaczy to że red. Ostafiński ma sugerować kibicom żużla na kogo mają głosować? Każdy rozsądny kibic żużla będzie głosował na Bartka, ale równie dobrze może głosować na innego sportowca którego w ubiegłym roku uważał za wybitnego. Myślę że Bartek nie potrzebuje takich "pomagierów" jak red. Ostafiński w osiągnięciu dobrego wyniku w plebiscycie Przeglądu.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

zsmarti

Zdrowych, Pogodnych Świąt Wielkanocnych, przepełnionych wiarą, nadzieją i miłością. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz wesołego "Alleluja".

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
zsmarti

Za oknem biało się zrobiło,
Na niebie gwiazdka lśni,
W domu choinka, tak ciepło i miło,
A w sercu płomyczek się tli...
W tym dniu wyjątkowym
Samych szczęśliwych chwil,
Radości bez końca,
Uśmiechu i słońca.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
zsmarti

Gdy nadejdzie Wielkanocny poranek
Niech spełnią się życzenia tęczowych pisanek...
Mazurków kajmakowych, bazi srebrzystych,
Bogatego zająca i kurczaczków puszystych.
Świątecznego nastroju, biesiady obfitej,
Lukrowego baranka, a w dyngusa - głowy wodą zmytej!
życzy zsmarti

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
alaska

Idzie Grześ
Przez wieś,
Worek kasy niesie,
A przez dziurkę
Kasa ciurkiem
Sypie się za Grzesiem.
"Kasy mniej -
Nosić lżej!"
Cieszy się głuptasek.
Do dom wrócił,
Worek zrzucił.

Wtem do drzwi ktoś puka.
"Pewnie Zdzichu przyniósł placek".

- Puk, puk.
- Otwarte.
Dialog był ich krótki.
Wchodzi Zdzichu z błyskiem w oku:
"Patrz, com dzisiaj kupił".
Stawia grilla na podłodze
przy Grzesia nodze
I tak rzecze:
"Idę dziś przez wieś,
trochę się zataczam.
Nagle mnie zaćmiło
no i się wywracam.
Patrzę na drogę,
uwierzyć nie mogę,
bo jakiś głuptasek
banknotów zgubił kilkaset."

Grzesiu tylko pisnął:
"W PZPN byłoby to nie do pomyślenia
tam nie ma pieniędzy marnotrawienia"
i na łeb czapkę nacisnął.

I poszli pić.
Zobacz babol.pl Idzie Grześ przez wieś

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.