stary falubaziak ZG - lubi

 • stary falubaziak ZG lubi Komentarz

  To mcdonald...Alex zalatwil po znajomosci

 • stary falubaziak ZG lubi Komentarz

  Dajmy spokój człowiekowi. Od lat mieszka i żyje w USA
  Mamy u nas wielu bardzo utalentowanych piłkarzy i bardzo fajnie, że nowi ludzie we władzach PZPN prowadzą nasz związek piłkarski we właściwym kierunku a chłopakowi jako rodacy życzmy szczęścia i jak największych sukcesów. Przecież on żyje w USA.
  Pozdrowienia

 • stary falubaziak ZG lubi Komentarz

  CO TO JEST!A myślałem że pomyliłem strony,masakra.

 • stary falubaziak ZG lubi Komentarz

  Tak dla Warda w Falubazie, nie dla piłkarskiego bydła. My już pokazaliśmy ze dla nich nie.ma miejsca na naszym stadionie teraz niech normalni kibice nam pomoga, może Dowhan przejrzy na oczy i zablokuje holote z mlyna, pesele i monitoring niech zadzialaja. Ma ich jak na dloni.

 • stary falubaziak ZG lubi Komentarz

  Z dedykacją dla swołoczy z Zagłębia:
  Cała Polska was j...e Zagłębie,
  Banda panienek, tylko mocni w gębie.
  Nie chcemy waszej bandy piź....ctwa,
  Która życzy śmierci, czy kalectwa!
  Nigdy nie zaznacie - wy bydło moralnego kaca,
  Ale pamiętajcie śmieci, karma ZAWSZE WRACA!

 • stary falubaziak ZG lubi Komentarz

  Te bydlo co nosi ciuchy Dziury Lubin i Bydlo Polkowice powinni zagazowac i przede wszystkim zakaz stadionowy. Zielona Gora to nie jest miejsce dla burakow fanow kopanej Lubina i jakiejs Floty. Srac na nich!!!

 • stary falubaziak ZG lubi Komentarz

  Wrociłem ze stadionu, wstyd mi za kiboli (sektor K4) kopanej z Lubina, oraz tych kiboli Falubazu, którzy caly mecz skandowali "nie dla Warda w Falubazie..". Reszta stadionu wygwizdywala ich i skandowała "Darcy Ward". Gdy biegi wygrywali Pepe z AJ, czy Patryk Dudek, z Grzeskiem Walaskiem 5:1 to ow sektor K4 nawet raz nie nagrodził brawami kapitana i reszty naszych zawodników. Pytam ich czy oni przyszli na mecz kibicowac (każdemu poza Wardem) czy przyszli szukać zadymy z Wardem.....
  Po upadku w 15 biegu Warda oni Zcieszyli się i skandowali .... Caly stadion (poza nimi skandowal "Darcy Ward" Jednak kibice z sektoru K4 i okolic zaczeli opuszczac ta czesc sektora gdzie oni byli, a caly stadion skandował "chodzcie do nas...." Zostala garstka bandytow stadionowych ktorym wszyscy inni pokazali co o nich myślą. Wygwizdalismy ich, wyspiewaliśmy " idzcie do domu, idzcie do domu, nie powiemy nikomu...." Itp.... Zrobilismy swoj wlasny mlyn, sektor k7-k8 bylo kilku "gniazdowych" i moze nie idealnie ale spontanicznie zaczelismy doping jaki zawsze byl na W69. Dziękuje wsztstkim kibicom Falubazu, znow w czesci kibicow labado pojawilo sie w wersji "spiewaja go kibice, kibice...." zamiast bandytki z kopanej "kibole". Serce rośnie i jest nadzieja, że się znajdą nowi ludzie i wroca czasy "magi Falubazu". Zawodnicy, z kapitanem przyszli dzis do Nas i kapitan zrobil z Nami "hej, hej. Falubaz...." To bylo symboliczne.... Dziekuje Ci Kapitanie (moze mnie pamietasz z Mostek, ten kibic co ukląkł przed Tobą...:)) Darcy wracaj do zdrowia Kibice Falubazu pokazali dziś, ze jesteśmy z Tobą i życzymy powrotu do zdrowia.
  "Nie dla Zagłębia w Falubazie", kto za niech da łapkę.....

 • stary falubaziak ZG lubi Komentarz

  Mecz wyjętych z pod prawa BRAWO Darcy i Patryk niestety kontuzje wyeliminowały ten zespół z play off szkoda .

 • stary falubaziak ZG lubi Komentarz

  Sławek co ty mówisz.....2 tyg po złamaniu....wszystko pracuje , nie ma przeciwskazań ???? Dobre....
  Rozumiem jak powiesz chce bardzo jechać i pomóc ...

 • stary falubaziak ZG lubi Komentarz

  Walaska to sami zalatwiliscie. Byl kontuzjowany w tym sezonie kilka razy i za każdym razem ten sam problem. Zawodnik niegotowy, a wy mu kazaliście jechac bo byl potrzebny i teraz macie. Pisalem juz o tym znacznie wczesniej, ze lepiej bylo poświęcić jeden mecz i miec go do konca sezonu niż nasile kazać jrchac z niewyleczona kontuzja a efekt tego widzimy teraz. A teraz znowu z protasem analogiczna sytuacja. Znowu sie pali i znowu nie do konca zdrowy zawodnik musi jechac. Jeszcze we wtorek protas mowil ze jchac jedzie ale czuje duży bol.

 • stary falubaziak ZG lubi Komentarz

  Nie wiem czy Wachowski upiększył słowa Jacka, ale uważam że pycha słów pogrąża nasz klub o cenie przez kibiców innych klubów. Na temat Jacka dawno już wyrażałem swoje zdanie. Kto znajdzie się w PO pokarze nam walka na torze i kto będzie lepszy ten będzie walczył o medale. Tyle jest różnych rozwiązań, że trzeba poczekać do końca rundy zasadniczej.

 • stary falubaziak ZG lubi Komentarz

  "Nie pozwolimy na chamstwo i patologię na stadionie" - za późno. Rak już urósł i teraz terapia będzie bolesna, kosztowna i długotrwała. Pamiętam mecz z Gorzowem, kiedy przed zawodami ówczesny trener Stali Czesław Czernicki (nota bene zielonogórzanin) przechadzał się po torze z Gollobem i kilkoma zawodnikami. I co usłyszał od naszych "kibiców" z trybuny K? Kilkuset idiotów ryczących za głównym idiotą gniazdowym, który wyposażony za pozwoleniem klubu w mikrofon i mega-głośnik zapodawał "ch.j ci na imię, Czernicki ch.j ci na imię!". To było jakieś 5-6 lat temu, wtedy przestałem chodzić na W69 (byłem od tego czasu może ze 2 razy) - po około 30 latach regularnego kibicowania. I właśnie wtedy był czas na to, aby podjąć jakieś kroki i dyscyplinować tę tłuszczę.

 • stary falubaziak ZG lubi Komentarz

  FNF pokazał że mentalnie jest jeszcze w gimnazjum. Co niby oni chca udowodnić? Że 99% ludzi nie zgadza się na prostactwo? Nagle do nich dotarło że dziecinne przyśpiewki czy knajackie hasełka jednak nie trafia na podatny nurt? Nikt im nie karze zachowywac się jak dzieciaki z "oazy" ale na chamstwo w postaci "katarzyny" nie będzie zgody żadnego kibica mającego w miarę poukładane w głowie.
  A zresztą ? Czego tu nie pojmujesz?
  KNF pokazał ze prerosła do rola wodzireja na stadionie. po prostu..

 • stary falubaziak ZG lubi Komentarz

  Byłem dzisiaj z moim synem w zoo we Wrocławiu,po kilkunastu minutach podeszlo do mnie dwóch "wiekszych" ode mnie kibicow. Jeden z nich pyta się mnie czy nie boję się tak chodzić? Odpowiedziałem że niewiem o co chodzi, okazało się że moja zona ma koszulkę falubazu ta biała z myszką w kółku. Na to ja ze chyba nie powinienem się bać. Oni na to że jakbym był sam to bym dostał w pierdol. Dzięki popier..dolency którzy wymyśliliostatnie akcje kibolskie, za to że mój syn który ma 1,5 roku nie moze jeździć nawet do zoo Wroclawskiego. Mam nadzieje że już nigdy was nie spotkam na W69. Za swoje uszyje flagę "Sparta,Wybrzeże... przepraszaja kibice Falubazu" wywiesze ja na nastepnym meczu domowym falubazu po Tarnowie na K6. Pozdrawiam normalnych kibiców żużla.

 • stary falubaziak ZG lubi Komentarz

  No i dobrze, precz patałachy z trybun. Jestem kibicem Falubazu od 40 lat i nie są mi potrzebne do kibicowania idiotyczne transparenty (choć bywały i takie z pomysłem). Ktoś, kto uważając się za kibica, obraża się na klub, który słusznie ma dość idiotycznych wybryków, nie jest i najprawdopodobniej nigdy nie był kibicem. Być może ich zainteresowanie żużlem spowodowała moda, fala, fun (niepotrzebne skreślić), ale ludzie ci nie mają o żużlu pojęcia. Sukces przyciąga, niestety także idiotów. Od takich klub powinien się odcinać, nie bacząc na pomniejszone wpływy z biletów. Myślę, że nie będzie ich nikomu brakowało. Z czasem pojawią się inni, normalni kibice. Jako, że przyroda (a także sport) nie lubi próżni, to pojawi się ktoś, kto jak będzie trzeba "pociągnie" kibiców. Dotychczasowi prowodyrzy próbują swoim dziecinnym zachowaniem potwierdzić prawdopodobnie niski iloraz inteligencji, więc mam nadzieję, że znajdzie się ktoś mądrzejszy. Przyjechałem dziś do ZG z Krakowa, gdzie mieszkam i oczywiście jutro się na mecz wybieram, podobnie jak za 2 tygodnie do Gorzowa. Nigdy nie siadam w klatce, ani na sektorze K w ZG, ale nie ruszają mnie teksty, że ja to niby jestem jakimś gorszym kibicem, bo się nie wydzieram i nie krzyczę, jak się przeciwnik wywróci: "w........aj". Szacunek należy się każdemu żużlowcowi i zamierzam go okazywać, choć mam swoje sympatie i antypatie. Kibicuje Falubazowi i tak zostanie.

 • stary falubaziak ZG lubi Komentarz

  Powiem tylko tyle. Lata gdy Falubaz zrobil akcje w Gorzowie, czy wywiesil szalik na Jezusie w Świebodzinie to najlepsze lata naszych kibiców. Z polotem, zabawnie i bez obrazania innych..... Dla kazdej takiej grupy kibicow dam dyche na kazdym meczu na oprawe..... Za takimi famatykami tesknie a nie kibolami z kolegami z Zagłębia.....

 • stary falubaziak ZG lubi Komentarz

  ..skutki (odejścia FNF) poznamy z czasem .

  zabrzmiało jak "jeszcze będziecie nas prosić o powrót ". Więc odpowiadam:
  FNF - dziękujemy za to co było, żegnamy bez żalu i życzymy powodzenia w nowym rozdziale kibicowania .. Zagłębiu Lubin
  Dziękujemy
  - bo przez lata włożyliście wiele serca, wysiłku i czasu, w dużej mierze to Wy pomagaliście tworzyć Magię Zielonej Góry. Magię, która była równością wszystkich kibiców, niezależnie od miejsca na stadionie; Magię, która byłą życzliwości na co dzień; Magię, która dawała dumę z Myszki naklejonej na samochodzie. To była Wielka Rzecz, której byliście ważnym elementem. Jeszcze raz dzięki
  Żegnamy bez żalu - dlatego, że imię jakiś kibolowskich układów, kodeksów, czy czego tam jeszcze zapomnieliście o Falubazie; dlatego, że miejscowi pikniki stali się dla Was gorszym rodzajem kibica; dlatego, że od 2010 roku zapomnieliście czym jest Magia i systematycznie ją niszczyliście; dlatego, że nie patrząc na szkody wyrządzane klubowi i miastu bawiliście się w kibolskie rozgrywki; dlatego, że zapomnieliście, że Falubaz istniał jeszcze zanim się urodziliście i będzie istniał po tym jak odejdziecie; szkoda, że uznaliście, że Falubaz to garstka ludzi z FNF - wystarczyło przed meczem iść do Kościoła i przypomnieć sobie różnicę między pychą a pokorą;
  życzymy powodzenia w nowym rozdziale kibicowania - no cóż, to Wasz wybór komu kibicujecie i jaki klub jest dla Was ważniejszy Falubaz czy Zagłębie, możemy Wam tylko życzyć powodzenia i mieć nadzieję, że kolejny zadymy będziecie robili już na koszt Waszego nowego klubu; my zostajemy przy Falubazie.
  Piszę to bez złośliwości ale z wielkim żalem, przez lata obserwowałem jak stojąc pod żółto-biało-zieloną flagą oddalacie się od Falubazu, każdego roku, w każdym meczu miałem nadzieję, że wrócicie z kierunku "kibol" na "Magia Falubazu".
  Przesyłam podziękowania i gratulacje, za wiele fantastycznych spotkań, wspólne śpiewy, radości zwycięstw i smutku z przegranych. Szkoda, że Wasza filozofia rozminęła się z Falubazem

 • stary falubaziak ZG lubi Komentarz

  Może czas najwyższy skończyć jakieś dziwaczne przymierza drużyn żużlowych z piłkarskimi bo później takie właśnie beznadziejne akcje wychodzą. Każdy porządny kibic żużla z Zielonej Góry nie popiera takich zachowań i Wrocław szanuje.

 • stary falubaziak ZG lubi Komentarz

  Tylko Falubaz

 • stary falubaziak ZG lubi Komentarz

  Tylko Falubaz