Fives75 - lubi

 • Fives75 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Fives75 lubi Komentarz

  no i dzifce nie poszło;P git ale powinna jeszcze ponieść konsekwencje za oszczerstwa i próbę wyłudzenia hajsu, ku przestrodze dla innych!

 • Fives75 lubi Komentarz

  No niestety ehhhh szkoda

 • Fives75 lubi Komentarz

  Jak sędziowie będą w końcu uczciwie karać za lotne, to i wyniki Leona będą inne.

 • Fives75 lubi Komentarz

  Kolejna żenada panie Tuzimek. Kiedys miałem Pana za dziennikarza ale teraz widzę, że jest pan tanim pismakiem.
  Między innymi WP krytykowała Legię, na czele z Mioduskim i Vucovicuem za wszystko. Z tego co pamietam Pan również.
  Teraz wyszedł Panu, wewnętrznie sprzeczny gniot przemyśleń i z których wynika, że Legia zarzadzana jest źle trenerzy i transfery złe, aktualny trener jak dotąd przygotował drużynę tak, ze w lidze gra fatalnie, a z Pucharów niemal nie odpadła. W sumie Legii średnio wyszły tylko mecze z Grekami, polska liga jest słaba pewnie znow odpadniemy w IV rundzie eliminacji.
  Mimo wszystko jest super, bo dzięki wygranej z grekami trener ma luz i mniejsza presje.
  Genialny produkt myśli dziennikarskiej, chłam i bezsens, logiczny potworek.
  Panie Tuzimek trener Vuko ma spokoj tak długo jak nie odpadnie z pucharów albo nie zgubi 7pkt do lidera, czyli prawdopobnie nie za długo...

 • Fives75 lubi Komentarz

  Mimo, że jestem kibicem Lechii Gdańsk to przyznaję ci rację- nie w całości wypowiedzi. Dlaczego?, kiedyś "Legia " i Ślask" wyłapywali" najlepszych do swoich klubów.
  Tak zgadzam się ze słowami "Legia jest rozstawiona w tych pucharach tylko dzięki całym pokoleniom piłkarzy którzy na to rozstawienie zasłużyli".
  Ostatnio nawet "zabładziłem" na stadion Legii z rejestracją gdańską Będę sie cieszył z dobrego wyniku Legii w Pucharach. Pozdrawiam wszystkich kibiców piłki noznej. Arki Gdynia też.:-).

 • Fives75 lubi Komentarz

  To się nazywa chyba Karma

 • Fives75 lubi Komentarz

  hehehehe masz rację. Koledzy Rassela poprzechodzili do innych teamów i mają już sporo pkt na koncie a biedny chłopak chyba dzisiaj rwie sobie włosy z łba ...cały team na niego pracuje, widać robią dosłownie wszystko dla niego ....za pieniądze Kubicy ( orlen) a tu taka zmoka. Obstawiam żeby teraz juz do takiego czegoś nie doszło to Roberta będą na suche tory na deszczówkach puszczać

 • Fives75 lubi Komentarz

  korekta 100 do 2 we Francji Robert też skończył przed Russelem(tam Russel uszkodził sobie skrzydło przez swój błąd

 • Fives75 lubi Komentarz

  Niech na spokojnie wyleczy uraz i przygotuje sie do igrzysk olimpijskich. Medal igrzysk jest bardziej prestizowy a medali z ms to juz Pani Anita ma sporo i jeden start moze sobie odpuścić.

 • Fives75 lubi Komentarz

  PiS dopiero co zrobił to samo. Więc nieprawda, że jesteś obiektywny

 • Fives75 lubi Komentarz

  "Jego nominacja wzbudziła wiele kontrowersji, bo objął stanowisko bez konkursu" .. no coś takiego! Gdy PiS przejął władzę, jednym z pierwszych kroków było zlikwidowanie konkursów na stanowiska. Zrobiono największe czystki w historii demokratycznej Polski po to, by wszystkie znaczące stanowiska były dla "swoich".
  Panie Kmita, dobrze wiedzieć.
  PS. Moderatorze - dlaczego wycinasz wpisy, które nie łamią regulaminu SF i mówią PRAWDĘ ?? Cenzura polityczna - to nie twoja rola .

 • Fives75 lubi Komentarz

  Dajcie spokój Lewandowskiemu . Jak nie było napastnika w polskiej kadrze to było źle teraz mamy jedna z najlepszych 9 na świecie i każdy po nim jeździ typowe polskie pieprzenie A prawda jest taka że to nie wina Lewandowskiego tylko polskiego systemu tzn braku systemu dzięki któremu nasza liga byłaby silna obecnie takiego dziadostwa nie pamiętam. Ściąga się byle kogo z byle jakich klubów. Jest sporo młodzieży ale nie gra Albo sprzedaje się ich za drobne aby kasę zarobić. To z kim ma ten Lewandowski grać? Kadra się wypaliła trzeba zmian tylko za bardzo nie ma na kogo . Lewandowski sam sobie nie poda . Sam nie rozegra . A powiedział prawdę że szansę są marne wystarczy spojrzeć co robi młodzieżówki Hiszpani to nie wiem czy nasza pierwsza kadra miałaby szansę . Czasy kiedy byliśmy mocni to czasy kiedy nikt nie mógł wyjeżdżać z kraju wszyscy grali w naszej lidze nie było też takiej kasy jak teraz A nasza liga w tej chwili to dno . Co kolwiek się nadaje na sprzedaż sprzedajemy bo liczy się kasa . I z Lewandowskim prawie było to samo i to cud że ktoś z tak słabej ligi gra na takim poziomie

 • Fives75 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Fives75 lubi Komentarz

  Dobrze się stało, gdybyście wygrali sejm podjąłby uchwałę o wypłacie 500+ dla zawodników i 300+ dla trenerów na podręczniki.

 • Fives75 lubi Komentarz

  Teraz wszyscy razem: Le-gła War-sza-wa, Le-gła War-sza-wa, Le-gła Le-gła Le-gła Le-gła Le-gła War-sza-wa; hahaha
  ps. zachowanie obrony i bramkarza przy bramce to okręgówka! gratulacje oby tak dalej! Trener L skarży się właśnie że Piast strzelił a oni musieli atakować (hahaha miszcz na własnym boisku skarży się że MUSIELI ATAKOWAć !!!! żenada...)

 • Fives75 lubi Komentarz

  Liga Mistrzów czy Liga Europy, Legia odpadnie przed fazą grupową kurs 1.00 to tyle w temacie Ligii i zespołu...

 • Fives75 lubi Komentarz

  Brawo Piast gratulacje nedzna Legia nic zrobić Wam nie mogła gracie stylem Lechiii z powodzeniem Brawo

 • Fives75 lubi Komentarz

  Czekałem na Tuzimka i co jest, jak by go mogło zabraknąć. Panie tuzimek zaraz kadencja Bońka sie kończy i w końcu pan odetchnie z ulgą tylko zastanawiam sie o kim będziesz pisał jak Bońka zabraknie haha. A pewnie ten kto zapłaci (nowy prezes Boniek nie chciał?) to już jest w sumie śmieszne. Aaa i zapomniałem jesteś mega autorytetem dla wszystkich dziennikarzy sportowych :D a tak na koniec zero burd bo ich sprawdzili, kolejki trzeba było przyjść troszki wcześniej bramy były otwarte od 9:30 tylko fani Lechi nie chcieli bo myśleli że sporsuja bramę ups pomylili się dlaczego bo PZPN wyciąga wnioski. I nie mów już o poziomie eskraklapy bo PZPN nie ma nic z tym wspólnego, dlaczego o tym nie napiszesz znawco piłki w Polsce lol

 • Fives75 lubi Komentarz

  Do czasu odebrania trybun tej bandzie orków i oddania ich zwykłym kibicom będziemy mieli marazm na murawie i mocno średnią ligę.