Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Marson lubi Komentarz

  Tarnów, Gdańsk, Rybnik i Bydgoszcz dysponują niby najlepszymi składami. Ale Krosno Łódź czy Ostrów także. Nie można lekceważyć Gniezna bo rok po roku pną się do góry. Więc nie będę typował kto wygra tylko na spokojnie będę kibicował swoim :)) A najważniejsze żebyśmy wszyscy mogli wejść na stadion i cieszyć się tym pięknym sportem :)) Powodzenia kibice

 • Marson lubi Komentarz

  Tak trochę p. Tadeusz Zdunek Was koledzy kibice z innych miast sprowokował . Na pewne 100 % uczestnictwo w dyskusji można liczyć w postaci Amona to koleś ,który pod artykułami dotyczącymi Wybrzeża zawsze się wypowiada z góry wiadomo w jakiej tonacji .

  Reszcie trochę się dziwie bo nikomu nie zarzuca ,że ma słaby skład a o poszczególnych zawodnikach wolno mu się wypowiadać jak każdemu z nas . Nawet Wybrzeża sam nie stawia w roli faworyta bo chętnych będzie dużo do awansu .

  Czas pokaże jak będzie oby wygrał lepszy bez jakichkolwiek wątpliwości .

 • Marson lubi Komentarz

  Jeszcze tym kretaczom 120 tys zeszli z ceny.Tam w umowie powinno byc zapisane albo placa od reki czy w danym terminie 240 tys albo cala kwote chociby za jednen dzien spoznienia

 • Marson lubi Komentarz

  Amon byle co jesz byle co piszesz .... czyli nic się nie zmieniło .

 • Marson lubi Komentarz

  No i potwierdziło się w tym roku to i Salomon z pustego nie naleje . Życie ... oby potwierdziło się w połowie stycznia kasa wpłynie i będzie to temacie .
  I po kiego ...... ja wczoraj niektórzy z Torunia pisali bzdety pod artykułem ???

 • Marson lubi Komentarz

  Pani Termińska zachowuje się jak szatniarz w filmie S.Bareji:"nie mam pańskiego płaszcza i co mi pan zrobi?".Terminy w biznesie to rzecz święta!Nie można zachowywać się jak nabzdyczona panienka.jak się nawarzyło piwa to trzeba je wypić a nie udzielać porad właściwego zachowania.

 • Marson lubi Komentarz

  "Takich spraw nie wyciąga się na światło dzienne" właśnie takie sprawy trzeba wyciągać. Mieliście określony termin to trzeba się go trzymać, a nie zganiać na sytuacje na świecie i płacić kiedy się chce.

 • Marson lubi Komentarz

  Łaski nie robicie ze zapłacicie, ale chyba jakiś termin był ustalony i ludzie biznesu powinni go dotrzymymać. Takich spraw nie powinno się wyciągać?? A niby czemu nie jak by Zdunek tego nie wyciągnął to by czekał na kasę do początku sezonu i nie wiadomo czy by dostał A chłop musi wiedzieć co robić bo jak by Karol wrócił do Wybrzeża to Tadek odpuszcza już bardzo bliski temat Bartkowiaka który też mało nie kosztuję.

 • Marson lubi Komentarz

  Ogólnie abstrahując już od tej sytuacji to naprawdę nie powinno być takich transferów młodzieżowców.Mówimy o szkoleniu itd a tutaj kwoty (małe , niemałe to niech sobie każdy sam odpowie) idą na młokosów , którzy i tak nie zbawią klubu a po prostu potrafią sprawnie przejechać 4 kółka a to też wyczyn patrząc na niektórych z licencją 'Ż'

 • Marson lubi Komentarz

  Przecież jak nie chcecie Karola albo Was nie stać to odpuście go . Nie idźcie tą drogą .... nic na siłę ...Nie idźcie tą drogą :):):)

 • Marson lubi Komentarz

  skoro usuneli to napiszę jeszcze raz .

  Z pustego to i Salomon nie naleje .

 • Marson lubi Komentarz

  @smierctyfusomtorun: Dramat. Twoja opinia to istny dramat. Obrażasz ludzi nie dość za absurdy to jeszcze to jakich słów używasz mówi wiele o Tobie.

 • Marson lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Marson lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Marson napisał/a komentarz do Żużel. Miasto Gdańsk wyceniło, ile musiałoby wydać na stadion. "To znacznie przekracza aktualne możliwości budżetu"

  Dulkiewicz,daj sobie kobieto siana...przy tobie zuzel na bank w Gdansku upadnie

 • Marson lubi Komentarz

  Widzę, że są żużlowcy, którzy nie potrafią dać sobie spokój z żużlem. W Gorzowie też tak naiwnie sądzono, że gorzej Peter już nie może pojechać. Jak się okazuje, jednak może jeżdzić tylko coraz gorzej. Dlatego bawią mnie takie żenujace dywagacje, że Kildemand będzie asem w Gnieżnie. Antonio Lindbeck nie radził sobie w ostatnim czasie i przynajmniej nie łudził się i nie dawał innym nadzieji, że będzie lepiej. Na żużlu świat się nie kończy i Antonio zajął się czymś innym. Dobrze by było, gdyby Pająk też to zrozumiał...

 • Marson lubi Komentarz

  Kazdy klub do ktorego przechodzil wierzyl w Klindemanda i kazdy sie zawiodl jak widac wiara w nie kazdy przypadku czyni cuda

 • Marson lubi Komentarz

  Na dzień dzisiejszy Gniezno to główny kandydat do spadku. Ewakuacja z tonącej łajby Gały, Mikołajczaka i Olivera to nie przypadek. Również zatrudnienie Jabłońskiego wiele wyjaśnia, tam już po prostu nikt z ambicjami nie chce jeździć. Niestety tak kończy się żużel w mieście w którym nie ma żużlowych tradycji, o braku JAKICHKOLWIEK sukcesów w całej historii klubu już nie wspomnę. To chyba najmniej utytułowany klub w całej historii polskiego speedwaya. Może to i lepiej, że już wkrótce Gniezno zniknie z żużlowej mapy Polski, bo lepiej iść w jakość zamiast w ilość.

 • Marson lubi Komentarz

  Warto także przypomnieć,ze nie tylko częstochowianie mieli roczny rozbrat z ligą. Podobną drogę wybrali także gnieźnianie.

 • Marson lubi Komentarz

  Dzicz popierana przez PIS. Tak rodzi się skrajny nacjonalizm, woda na młyn obecnej władzy

 • Marson lubi Komentarz

  Kibole z hasłem Bóg Honor Ojczyzna... W kościele ostatni raz to byli na swojej komunii-to Bóg. Honorem to jest lać się z gliniarzami. A Ojczystą to Blik Ekipa pije ;) Ot,rośnie elyta...

 • Marson lubi Komentarz

  @Marson: Śmieci się utylizuje.

 • Marson napisał/a komentarz do Bijatyka kiboli z policją podczas Marszu Niepodległości. Są ranni

  Smieci pozamykac

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.