Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Marian Lorc napisał/a komentarz do Liga Mistrzów: zabójczy duet. Motor Zaporoże niespodziewanie pokonuje Flensburg

  Brawo Mateusz....wychowanek Olimpii Piekary i trenera Krzysztofa Przybylskiego

 • Marian Lorc lubi Komentarz

  Rozumiem, że jak Ty 2x wyjedziesz w pół roku i potem znikasz na 3 miesiące to Ci pracodawca płaci. Gościa nie było w klubie i jeszcze chce za to kasę. Nie widzisz tutaj czegoś nie tak? Tym bardziej, że wcześniej w Sporcie mówił, że kasy się zrzekł. A teraz to robota jego "doradców". 1. Nie było go od stycznia do lutego, potem zagrał kilka meczów (przygotowany w 60%), a w kwietniu poleciał i nie wrócił. Artykuł jednostronny, Ruch się do niego odniósł. Proponuję przeczytać argumenty 2 strony, a nie oczerniać!

 • Marian Lorc

  No to ktoś tu się pomylił.....Przybylski w debiucie w Ruchu wygrał.....a to nie koniec

 • Marian Lorc lubi Komentarz

  Bardzo piękna młoda dziewczyna :)) i widać że sukcesy jak awans w rankingu nadchodzą, oby w przyszłości była jedną z czołowych rakiet świata :**

 • Marian Lorc lubi Komentarz

  Wzoruj się wzoruj na Radwańskiej, to do końca kariery nie wydostaniesz się z 4 setki rankingu. 378 obecnie. To zły wzorzec. Jej tenis ,to klęska we współczesnym tenisie. Pliskova, Kvitova, to wzorce godne naśladowania.

 • Marian Lorc

  To najgorsza decyzja prezesa KSZO!!!!!!....trzeba było porozmawiać najpierw z prezesem Górnika Kmiecikiem.......dlaczego wyleciał z tamtąd z hukiem........trzeba było porozmawiać najpierw z prezesem Pogoni Szczecin Białym dlaczego stamtąd wyleciał..........facet ma niezbyt pod kopułą!.....i tyle w temacie

 • Marian Lorc napisał/a komentarz do Typer Ekspertów SportoweFakty.pl: Sobotnie mecze PGNiG Superligi, dla kogo "święta wojna"?

  Panowie "Eksperci"widocznie nie znacie dobrze Krzysztofa Przybylskiego,jak potrafi zmobilizowac zespol.Komentarz pana Nowinskiego naiwnie nieprofesjonalny.Artur! Tobie sie dziwie!nie znasz Krzycha????

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.