Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Sylwester Sikora napisał/a komentarz do Tałant Dujszebajew: Zostaję w Kielcach. Emocjonalny list trenera PGE VIVE Kielce

  To jakiś żart panie Dujszebajew. Rozumiem, żeby w tej drużynie grali Polacy. Ok. Ale ta międzynarodowa banda z pana synami. Po co nam to? Po co to Kielcom? Po co to Polsce? Popieram stanowisko władz miasta. Lepiej zbudować za 4,5 mln dwa przedszkola niż dać je zagranicznym grojkom. W poprzednim sezonie Vive niczego nie osiągnęło. I co? Miasto przez to jest gorsze? Nie. Myślę, że lepsze. Więc jeśli Vive spadnie do drugiej ligi, to też nic się nie stanie. Może sytuacja się wyklaruje i w drużynie zobaczymy kielecką młodzież, na którą pan Servaas łożył - ponoć - latami wielki szmal.

 • Sylwester Sikora napisał/a komentarz do Chris Froome z zakazem startu w Tour de France

  Jak zawsze synkowie jesteście spóźnieni. Froom został oczyszczony z zarzutów i w sobotę stasie na starcie Touru.

 • Sylwester Sikora napisał/a komentarz do MŚ 2017 kobiet: Francja króluje w piłce ręcznej. Koniec norweskiej dominacji

  Czekam na światłą analizę mistrzostw naszych mędrców (Eliasz, Nowiński, może nestor Kuchta). Dwa słowa pomocy.
  1. Finał. Skandaliczna postawa bramkarek Norwegii. Dwie bramki z lewego skrzydła najlepszej zawodniczki mistrzostw (Houlette czy jakoś tam) z zera - to dno dna pani Lunde. Ciekawe, do finału norweskie bramkarki ok. 45% skuteczności. I co to ma za znaczenie, skoro w finale KOMPROMITACJA. Generalnie zwyciężyła mądrość taktyczna Francji. Zobaczcie jak długo rozgrywały akcje, zrezygnowały z kontr. Czemu? Bo z Norwegią trzeba inaczej. Bez hurra, inne tempo, do pewnej piłki. No i obrona. Norweżki to potworny schemat, który trzeba łąmać. Gdyby lepsza postawa w obronie wspaniałej w ataku Pineau, Norweżki nie zobyłyby 20 goli (z nami 35, tak na marginesie).
  2. Z frajerkami przygotowanie fizyczne, żywioł Norweżek zawsze będzie górą. Ale mądrzy szkoleniowcy potrafią złamać szablony.
  3. Mistrzostwa bez nowości, ciekawych rozwiązań. Stagnacja. Zadziwiało nierówne sędziowanie. Raz karny za 20 cm obrony w kole, potem wolny za pół metra i atak na rękę. Sędziowanie musi być jednolite. Inaczej dalej tępa siła będzie górą. A. I ten idiotyczny klej, który z pewnych pań czyni mistrzynie techniki. A są kiepskie.

 • Sylwester Sikora napisał/a komentarz do MŚ 2017 kobiet: pora na pobudkę faworytów. Polki powinny pójść za ciosem

  Synku, przestań pisać te pierdoły za 20 PLN/kawałek, bo żal dupę ściska. Miałeś kiedyś pilkę w ręku? Weż się lepiej za pracę w Lidlu. 3800 PLN brutto plus dodatki. Twoja wiedza o sporcie jest porażająca. Gówno wiesz i gówno piszesz.

 • Sylwester Sikora lubi Komentarz

  sztuczne rzęsy i kaczodziób.... standard ... bez tego nie zaistnieje

 • Sylwester Sikora napisał/a komentarz do Tomasz Hajto: od drwala do wybitnego reprezentanta

  Masz 100% racji. To niezwykła podłość Hajty, Borka - jego kumpla od gorzały i panienek - i reszty towarzystwa. Także podłość Eurosportu i Polsatu. Zabójca jest zabójcą. Może uroczym ale zabójcą. Nieumyślnym. Ok. Jadąc 120 km/godz w mieście (pasy) człowiek się godzi na wszelkie konsekwencje. Żałosne.

 • Sylwester Sikora lubi Komentarz

  Tomasz Hajto w tym roku obchodził okrągłą rocznicę zabicia kobiety na pasach. 74-latka była bez szans, kiedy były piłkarz m.in. Ģórnika Zabrze, Schalke czy ŁKSu nie ustąpił jej pierszeństwa. Według syna zmarłej na drodze z ograniczeniem prędkości do 40km/h jego chrysler jechał 120km/h.
  Pięć lat przed zabiciem kobiety, Hajto został skazany za paserstwo papierosów. Niemiecki sąd udzielił mu karę 180 tyś. euro.
  Jaka natomiast kara spotkała go za śmierć kobiety? Sam Hajto zaproponował dwa lata w zawieszeniu na cztery oraz 7 tyś. zł grzywny. Prasa pisała wtedy o równych i równiejszych. Sąd przychylił się do propozycji piłkarza, który dodatkowo otrzymał zakaz prowadzenia pojazdów na rok. Z decyzją sądu oraz ustaleniami wypadku nie mógł pogodzić się syn zabitej kobiety, stwierdzając że materiał dowodowy okazał się ubogi i niekompletny.
  Dzisiaj Hajto bryluje w mediach i poucza młodych piłkarzy co wypada a co nie. Śmiech na sali.

 • Sylwester Sikora lubi Komentarz

  Janowicz zachowuje się, od dawna zresztą, jak rozkapryszona panienka! Mógł na każde pytanie tego dziennikarza odpowiadać zdawkowo typu "nie mam nic do powiedzenia" albo "tak", "nie", a wychodząc pokazał, że olewa ale nie dziennikarza tylko kibiców!
  Postawa P. Artura jak najbardziej godna pochwały! Nie będzie mu niespełniony tenisista zakazywał wykonywania tego co do niego należy, skoro ktoś go tam wpuścił to znaczy, że miał prawo tam być!

 • Sylwester Sikora otrzymał brązowy medal w kategorii Promotor Dnia

 • Sylwester Sikora lubi Komentarz

  Przeczytałem ale to nie zmienia faktu, że Janowicz zachował się jak rozkapryszona dziewczynka! Napisałem jak mógłby zrobic, nie musiał rozwijać wypowiedzi na pytania tego pana jak mu gość nie pasi ale jest jak "d... od srania" od tego aby w konferencji prasowej uczestniczyć... chyba, że przyznaje otwarcie, że olewa kibiców co tym zachowaniem pokazał - myślę, że nieświadomie (?) ale mogę się mylić.

 • Sylwester Sikora lubi Komentarz

  Słusznie nie podał go do sądu bo przecież człowieka chorego psychicznie nie można sądzić. Jego trzeba leczyć

 • Sylwester Sikora lubi Komentarz

  JANOWICZ OD POCZĄTKU SWOJEJ "KARIERY" ZACHOWUJE SIĘ JAK KSIĘŻNICZKA MONAKO,np. JAK PRZEGRA TO RZUCA RAKIETĄ, ALBO WYCHODZI Z KONFERENCJI OBURZONY ALBO PŁACZE.
  WEŹ CHŁOPCZE IDŹ DO PSYCHIATRY ALBO NAUCZ SIĘ ŻE TO NIE ŚWIAT MA SIĘ PODPORZĄDKOWAĆ TOBIE TYLKO TY JAKO "MEDIALNY" CHUJEK MUSISZ UKŁADAĆ SIĘ POD TEN ŚWIAT BO SŁAWA SZYBKO PRZEMIJA I ZA CHWILĘ TO DZIENNIKARZE NIE BĘDĄ MIELI OCHOTY ZADAWAĆ CI PYTAŃ I CO NAJWYŻEJ POGADASZ SOBIE Z MAŁOLATEM KTÓRY RZUCA PIŁECZKI NA KORCIE.
  ROZKAPRYSZONY STARY CHUJ, HAŃBISZ TAKIM ZACHOWANIEM MOJE RODZINNE MIASTO WEŹ ZREZYGNUJ Z BYCIA OBYWATELEM ŁODZI BO WSTYD ROBISZ.

 • Sylwester Sikora lubi Komentarz

  Wcale bym się nie zdziwił gdyby Janowicz został ukarany przez organizatorów.Konferencje prasowe po meczach są obowiązkowe dla zawodniczek i zawodników. Oczywiście są wyjątki jak np.choroba itp.Ale nie przewiduje się zwolnień z konferencji jeśli zawodnik ma alergię na mendy czyli wszy łonowe.Nieciekawe były by konferencje prasowe gdyby zawodnik dobierał sobie dziennikarzy.

 • Sylwester Sikora napisał/a komentarz do Artur Zieliński: Musimy przełknąć gorzką pigułkę. Trener ma moje wsparcie

  no chyba siodme, tumany

 • Sylwester Sikora napisał/a komentarz do Skandaliczny wpis Kowalczyka. Ludzie walczący z rakiem mogli poczuć się urażeni

  Allez. Dobry komentarz. Nie znoszę Kowalczyka, Hajty (hejty) itp, ale napisał spod dużego palca, co myśli. To że skończył 6 klas jest żadnym argumentem. Kaczyński skończył prawo, ale gada głupiej od Kowala. A posłuchajcie czarneckiego, posła do PE. Chciał być prezesem PZPN a także PZŻ. Ten to dopiero bredzi. I czy ktoś mu to wypomina? Wszyscy go zapraszają z Polsatem na czele. Miarkujmy...oczywiście, jeśli wykształceni ponad 6 klas rozumieją, co to znaczy.

 • Sylwester Sikora napisał/a komentarz do Orlen Wisła - PSG. Zagraniczne media: dzielny wicemistrz Polski. Awans płocczan do TOP 16 wciąż niejasny

  Język polski jest trudny. Awans niejasny - to znaczy, że awansowali, lecz nie do konca. Niejasny: awansowali czy nie?Tymczasem Wisła nie awansuje. Kropka. Bo wygra Barcelona i Duńczycy. Warto wiedzieć.

 • Sylwester Sikora otrzymał brązowy medal w kategorii Komentator Wszech Czasów

 • Sylwester Sikora napisał/a komentarz do SEHA: Tatran postawił się Veszprem, dobry występ nowego nabytku Orlen Wisły

  Ćwoczki, ćwoczunki. Tatran to mógł piwo postawić. I nie Veszprem, lecz rezerwom Veszprem.

 • Sylwester Sikora napisał/a komentarz do Mariusz Jurasik zwolniony z Sandra Spa Pogoni Szczecin

  Oto Polska właśnie. Przecież trener musi mieć czas na realizację planów. Zwolnienie po kilku miesiącach to porażka zatrudniającego. Czy oni nie wiedzieli jaki jest Józek? Na co liczyli? Nie znam go za dobrze, ale parę razy gadaliśmy. Ma niemieckie podejście do sportu. Kiedy piwko, to piwko, ale gdy czeka robota, to do upadłego.
  Przypomina mi się, choć podobieństwo tylko częściowe, Bogdan Kowalczyk. On zostawał zwalniany, bo zawodnicy (z Tkaczykiem) narzekali, że treningi za mocne, że za dużo wymaga. W Płocku zwolniony, kiedy po raz drugi zdobył mistrzostwo. W Puławach też zbyt wymagający.
  To wszystko to jakieś wariactwo, coś z Witkacego. Najlepiej chlać, kluby do rana, bo zalegają z płatnościami, albo że trener się czepia.
  Mariusz, podoba mi się, że Cię zwalniają. Znaczy, że są idiotami.

 • Sylwester Sikora lubi Komentarz

  boże jaka na jest brzydka . jak ktos mówi że ona jest sexy to chyba jest slepy. feeee.

 • Sylwester Sikora lubi Komentarz

  Przysłowie ludowe: każda potwora znajdzie swojego amatora. Pisuarowa potora niestety również.

 • Sylwester Sikora lubi Komentarz

  Zawodniczki finału w Petersburgu są na dalekich miejscach a prezentowały się w grze przez wszystkie sety dwa razy lepiej siłowo i technicznie niż nasza Radwańska na takim wysokim miejscu Radwańska musi poprawić się siłowo,szybkościowo bo może mieć kłopoty z tymi nowymi zawodniczkami ,najlepiej zmienić trenera bo ten już nic nowego nie jest w stanie wprowadzić !

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.