Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Sylwester Sikora lubi Komentarz

  Janowicz zachowuje się, od dawna zresztą, jak rozkapryszona panienka! Mógł na każde pytanie tego dziennikarza odpowiadać zdawkowo typu "nie mam nic do powiedzenia" albo "tak", "nie", a wychodząc pokazał, że olewa ale nie dziennikarza tylko kibiców!
  Postawa P. Artura jak najbardziej godna pochwały! Nie będzie mu niespełniony tenisista zakazywał wykonywania tego co do niego należy, skoro ktoś go tam wpuścił to znaczy, że miał prawo tam być!

 • Sylwester Sikora otrzymał brązowy medal w kategorii Promotor Dnia

 • Sylwester Sikora lubi Komentarz

  Przeczytałem ale to nie zmienia faktu, że Janowicz zachował się jak rozkapryszona dziewczynka! Napisałem jak mógłby zrobic, nie musiał rozwijać wypowiedzi na pytania tego pana jak mu gość nie pasi ale jest jak "d... od srania" od tego aby w konferencji prasowej uczestniczyć... chyba, że przyznaje otwarcie, że olewa kibiców co tym zachowaniem pokazał - myślę, że nieświadomie (?) ale mogę się mylić.

 • Sylwester Sikora lubi Komentarz

  Słusznie nie podał go do sądu bo przecież człowieka chorego psychicznie nie można sądzić. Jego trzeba leczyć

 • Sylwester Sikora lubi Komentarz

  JANOWICZ OD POCZĄTKU SWOJEJ "KARIERY" ZACHOWUJE SIĘ JAK KSIĘŻNICZKA MONAKO,np. JAK PRZEGRA TO RZUCA RAKIETĄ, ALBO WYCHODZI Z KONFERENCJI OBURZONY ALBO PŁACZE.
  WEŹ CHŁOPCZE IDŹ DO PSYCHIATRY ALBO NAUCZ SIĘ ŻE TO NIE ŚWIAT MA SIĘ PODPORZĄDKOWAĆ TOBIE TYLKO TY JAKO "MEDIALNY" CHUJEK MUSISZ UKŁADAĆ SIĘ POD TEN ŚWIAT BO SŁAWA SZYBKO PRZEMIJA I ZA CHWILĘ TO DZIENNIKARZE NIE BĘDĄ MIELI OCHOTY ZADAWAĆ CI PYTAŃ I CO NAJWYŻEJ POGADASZ SOBIE Z MAŁOLATEM KTÓRY RZUCA PIŁECZKI NA KORCIE.
  ROZKAPRYSZONY STARY CHUJ, HAŃBISZ TAKIM ZACHOWANIEM MOJE RODZINNE MIASTO WEŹ ZREZYGNUJ Z BYCIA OBYWATELEM ŁODZI BO WSTYD ROBISZ.

 • Sylwester Sikora lubi Komentarz

  Wcale bym się nie zdziwił gdyby Janowicz został ukarany przez organizatorów.Konferencje prasowe po meczach są obowiązkowe dla zawodniczek i zawodników. Oczywiście są wyjątki jak np.choroba itp.Ale nie przewiduje się zwolnień z konferencji jeśli zawodnik ma alergię na mendy czyli wszy łonowe.Nieciekawe były by konferencje prasowe gdyby zawodnik dobierał sobie dziennikarzy.

 • Sylwester Sikora napisał/a komentarz do Artur Zieliński: Musimy przełknąć gorzką pigułkę. Trener ma moje wsparcie

  no chyba siodme, tumany

 • Sylwester Sikora napisał/a komentarz do Skandaliczny wpis Kowalczyka. Ludzie walczący z rakiem mogli poczuć się urażeni

  Allez. Dobry komentarz. Nie znoszę Kowalczyka, Hajty (hejty) itp, ale napisał spod dużego palca, co myśli. To że skończył 6 klas jest żadnym argumentem. Kaczyński skończył prawo, ale gada głupiej od Kowala. A posłuchajcie czarneckiego, posła do PE. Chciał być prezesem PZPN a także PZŻ. Ten to dopiero bredzi. I czy ktoś mu to wypomina? Wszyscy go zapraszają z Polsatem na czele. Miarkujmy...oczywiście, jeśli wykształceni ponad 6 klas rozumieją, co to znaczy.

 • Sylwester Sikora napisał/a komentarz do Orlen Wisła - PSG. Zagraniczne media: dzielny wicemistrz Polski. Awans płocczan do TOP 16 wciąż niejasny

  Język polski jest trudny. Awans niejasny - to znaczy, że awansowali, lecz nie do konca. Niejasny: awansowali czy nie?Tymczasem Wisła nie awansuje. Kropka. Bo wygra Barcelona i Duńczycy. Warto wiedzieć.

 • Sylwester Sikora otrzymał brązowy medal w kategorii Komentator Wszech Czasów

 • Sylwester Sikora napisał/a komentarz do SEHA: Tatran postawił się Veszprem, dobry występ nowego nabytku Orlen Wisły

  Ćwoczki, ćwoczunki. Tatran to mógł piwo postawić. I nie Veszprem, lecz rezerwom Veszprem.

 • Sylwester Sikora napisał/a komentarz do Mariusz Jurasik zwolniony z Sandra Spa Pogoni Szczecin

  Oto Polska właśnie. Przecież trener musi mieć czas na realizację planów. Zwolnienie po kilku miesiącach to porażka zatrudniającego. Czy oni nie wiedzieli jaki jest Józek? Na co liczyli? Nie znam go za dobrze, ale parę razy gadaliśmy. Ma niemieckie podejście do sportu. Kiedy piwko, to piwko, ale gdy czeka robota, to do upadłego.
  Przypomina mi się, choć podobieństwo tylko częściowe, Bogdan Kowalczyk. On zostawał zwalniany, bo zawodnicy (z Tkaczykiem) narzekali, że treningi za mocne, że za dużo wymaga. W Płocku zwolniony, kiedy po raz drugi zdobył mistrzostwo. W Puławach też zbyt wymagający.
  To wszystko to jakieś wariactwo, coś z Witkacego. Najlepiej chlać, kluby do rana, bo zalegają z płatnościami, albo że trener się czepia.
  Mariusz, podoba mi się, że Cię zwalniają. Znaczy, że są idiotami.

 • Sylwester Sikora lubi Komentarz

  boże jaka na jest brzydka . jak ktos mówi że ona jest sexy to chyba jest slepy. feeee.

 • Sylwester Sikora lubi Komentarz

  Przysłowie ludowe: każda potwora znajdzie swojego amatora. Pisuarowa potora niestety również.

 • Sylwester Sikora lubi Komentarz

  Zawodniczki finału w Petersburgu są na dalekich miejscach a prezentowały się w grze przez wszystkie sety dwa razy lepiej siłowo i technicznie niż nasza Radwańska na takim wysokim miejscu Radwańska musi poprawić się siłowo,szybkościowo bo może mieć kłopoty z tymi nowymi zawodniczkami ,najlepiej zmienić trenera bo ten już nic nowego nie jest w stanie wprowadzić !

 • Sylwester Sikora napisał/a komentarz do Wojciech Nowiński: największym odkryciem nowej drużyny są bramkarze

  Jak zawsze ściema. Analiza godna dzisiejszych czasów. Wstyd, panie Kiełbas.
  Bramkarze największym odkryciem! Pierwszym był Malcher, lat 30. Odkrywać kogoś w wieku lat 30 to osiągnięcie. Malcher został sklasyfikowany w MŚ na miejscach 15.-18. ze skutecznością 32%. To bardzo średnio. Każda drużyna z czołówki ma bramkarza, który decyduje o obliczu zespołu: Omeyer czy Szterbik, który sam wygrał z Niemcami. Przepraszam pana Adama, ale on nie jawi się jako lider drużyny.
  Wojtku drogi, podrzucam ci (za darmo, pomyśl, za darmo) kilka ciekawych spostrzeżeń.
  1. W ekipie Kirgiza najlepiej prezentowali się skrzydłowi. I co? Zupełnie z nimi nie grano. Nasi skrzydłowi oddali ledwie 29 rzutów w 7 meczach (4 na mecz!!!, zgroza). Węgierscy, wcale nie asiory, 40 (7). Trzeba być wybitnym trenerem, żeby nie wykorzystać dobrych skrzydłowych. Inna sprawa, kto ma do nich podać? Gębala?
  2. Skrzydłowi dobrze kontrowali. Zespół wyprowadził zaledwie 52 kontry. Mało. Najlepsi w tym elemencie: NOR i SWE - po 71. Kiedy ktoś nauczy naszych kontrataku? To najłatwiejszy sposób zdobycia bramki.
  3. Pan Dujszebajew uważa, że beznadziejna skuteczność z karnych: 11 goli z 24 prób (kompromitujące 46%, przy średniej 73%) wynika z faktu, że nie rzucają w klubach z 7 m. Śmiechu warte. W innych reprezentacjach też są gracze, którzy w klubach nie rzucają, jednak w reprezentacji świetnie. To jest element naturalny, albo masz głowę do karnych, albo nie. Kropka.
  No i jeszcze błędy techniczne: 104 w 7 meczach, czyli prawie 15 na spotkanie. Kolejna katastrofa. I znów, pewnie w klubach też słabo. Tu kłania się szkoła podstawowa. Podanie i chwyt. Przy kleju to element dziecinny. Nie dla wszystkich.
  Pozdrawiam
  Sylwek

 • Sylwester Sikora lubi Komentarz

  złej baletnicy.... głownie beznadziejnym polskim sportowcom latającym z rakietką przeszkadza wszystko!!! Szkoda że nie wezmą się za trening swojego łba!

 • Sylwester Sikora lubi Komentarz

  a najlepiej gdyby nie było kibiców.Tylko wtedy graliby za darmo.I co na to ,pani tenisistko?

 • Sylwester Sikora napisał/a komentarz do Polska - Rosja. Tałant Dujszebajew apeluje: Dajcie nam pracować!

  Sorry, tak to jest w sporcie. Przegrałeś trzy mecze ze słabymi rywalami, więc nie masz prawa głosu. Ja nie daję panu Kirgizowi więcej czasu. U mnie nie będzie pracował ani dnia dłużej. Bo nie rokuje dobrze. Teraz najważniejsze MŚ 2019. Jeszcze wczoraj najważniejsze były igrzyska w Tokio. Myślę, że inni trenerzy wyciągnęliby z tych graczy - bardzo średnich - więcej. Popatrzcie państwo na trenera Norwegów. On nie ma dużo lepszego materiału, ale ma głowę, koncepcję, potrafi do niej przekonać. Najlepszy dowód, jak nasi realizują koncepcje KIrgiza to gra w przewadze. Zero, katastrofa. Ciągle straty, żadnych czystych sytuacji. Bo zastraszeni gracze koniecznie chcą coś zagrać. Dać im wolną rękę i będzie lepiej.

 • Sylwester Sikora lubi Komentarz

  A może by tak zrobiła furorę na korcie? A nie jak zwykle nawet do ćwierćfinału nie dojdzie.

 • Sylwester Sikora lubi Komentarz

  Dzisiaj obejrzałem film "Powidoki" A.Wajdy... Sposobem rozumowania idealnie wpasowałaby się Pani (?)w rolę oficera politycznego tamtych czasów.....Dobrze,że mamy to za sobą.....

 • Sylwester Sikora lubi Komentarz

  A szanowna pani co zrobiła dla Polski ????? , oprócz rytualnego plucia jadem oczywiście bo jakoś nie obiło mi się o uszy, oczy ani nic innego

 • Sylwester Sikora napisał/a komentarz do Polska młodzieżą stoi. Takiej kadry nie ma prawie nikt

  Cieszę się z pańskiego rozsądku. Dziś już niewielu ludzi zna znaczenie słów, myśli logicznie. Brawo. Idąc tropem "tekstu" można by wystawić 10-latków i byłoby super. Przecież ci nowi, "młodzi" to kołki, bez pojęcia o technice mimo ton kleju, żadnych perspektyw. Sadzę, ba jestem pewien, że jeśli ktoś nie olśniewa w wieku 18-19 lat, nigdy nie będzie porządnym graczem.

 • Sylwester Sikora napisał/a komentarz do Turniej w Irun: początek nowej ery. Odmieniona reprezentacja wchodzi do gry

  Początek? Koniec raczej. Nowej ery? Ery dupobrania. Przestańcie pisać o młodej reprezentacji. Fakty. Daćko - 25, Łyżwa - 26, Niewrzawa - 24, Walczak - 24. OK. Kornecki - 22, ale raczej do podawania wody. Gębalowie - 23 (10.1) i 21 (Tomasz). Gdyby byli tacy och, ach - to by ich nikt z Niemiec nie puścił. Trochę rozsądku i znajomości rzeczy. Młodzi to są 18-, 19-latkowie. I tacy z naszych największych, np. Klempel, debiutowali w reprezentacji. Miałem kolegów w Warszawiance, którzy w wieku 19-20 lat zostawali reprezentantami czy królami strzelców ligi.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.