cierpliwy - lubi

 • cierpliwy lubi Komentarz

  Parafrazując klasyka: w słowniku ludzi kulturalnych brakuje słów na waszą grę. K...a! Już chociaż na sam koniec moglibyście się postarać. Podsumowując ten katastrofalny sezon: zmiany, zmiany, zmiany. Zaczynamy od trenera. Mieliście w zasadzie wszystko. Dobre pieniądze, warunki do treningu. Nawet trenera wam zarząd wymienił bo wam nie pasował. Dobrze że ten sezon się skończył.

 • cierpliwy lubi Komentarz

  Tak myśle dziadek że dobrze że nie przyjechałeś do Włocka bo pompka mogłaby Ci nie wytrzymać . Twoi równolatkowie ze Stelmetu nie wytrzymali kondycyjnie i zapomnieli że taki zespół jak nasz Anwil GRA DO KOŃCA . Nawet nie wiesz dziadek jak się ciesxę że padł Stelmet bo życie pokazało jak potrafi ukarać pyche i tych którzy myślą że Anwil miał pecha trafiając na Stelmet . Znów napiszesz że ja mam Altzheimera ale powtórze raz jeszcze Puchar Polski zero , superpuchar zero , rozgrywki krajowe zero , europejskie rozgrywki zero , wejście do PO tylnymi drzwiami i w PO znów baty .Wasze podtatusiałe gwiazdy dobre są na Zemste Bobriwniki a nie na Anwil . Na nic się zdały wasze intrygi i podchody zwyciężył sport i wola zwycięstwa a nie pseudogwiazdy i wielka kasa . Ten wyzywany Almeida załatwił was w 2 min

 • cierpliwy lubi Komentarz

  Gratulacje dla obu ekip za zacięty mecz. Miejmy nadzieję, że to kolejny argument za potrzebą dużego wakacyjnego wietrzenia w Stelmecie.

 • cierpliwy lubi Komentarz

  BRAWO BRAWO BRAWO!;}

 • cierpliwy lubi Komentarz

  haha i pieknie Cukier w 7 ich pykneliscie BRAWO !!

 • cierpliwy lubi Komentarz

  Cieszy kolejna porażka Stelmeciku. Skończyły się czasy zdobywania tytułów budżetem i długą ławką.

 • cierpliwy lubi Komentarz

  Raz dwa i żegnaj LM

 • cierpliwy lubi Komentarz

  Jurek wygrał.
  To bardzo smutna sprawa dla dziennikarzy-hejterów-szopiarzy.
  Grzeczny był JJ na korcie, nie zabił sędziego, nie skopał dzieci od piłek, nie zwymyślał kibiców, to trzeba mu przywalić czymkolwiek.
  Nie z nami te numery, dziennikarzyki!
  Na manipulacje KIBICE są już uwrażliwieni i czujni.
  A reszta klikaczy nie liczy się nic a nic!

 • cierpliwy lubi Komentarz

  "urządził scenę" hmmm, poprosił waszego ziomala, żeby wyszedł i tyle ;p Szkoda tylko, że Janowicza przedstawiacie jako tego złego, wręcz szaleńca, a Wy to tacy niewinni i nie wiecie o co chodzi ;p A może przydałaby się chociaż wzmianka, że ten "dziennikarz" to ten sam typ, który frustrował zawsze Janowicza na konferencjach, od tych słynnych "oczekiwań" ?

 • cierpliwy lubi Komentarz

  W koncu konferencja to niejako zaproszenie,a skoro gosc nieproszonym jest powinien wyjsc,Tyle ze pismaki niejednokrotnie tego nie rozumieja bo wazniejsze jest wygrzebywanie brudow robienie sensacji.Tak jak ten artykul.....mam wrazenie temat pasuje jak ulal do Pudelka

 • cierpliwy lubi Komentarz

  Graty Stelmet, macie awans (Gronkowi się dzisiaj upiekło, bo nie widzę za dużo krytyki pod jego adresem) no i teraz Stal. Osobiście to trudno mi tutaj wytypować faworyta więc nawet nie będę próbował. Później się może okazać że był to najlepszy półfinał od lat!
  Brawa dla Polpharmy za niesamowitą walkę, nie obraźcie się ale od samego początku nie byliście faworytem tego pojedynku (serii), chociaż była szansa doprowadzić do remisu i to już by było coś, a za charakter i poświęcenie - szacunek!
  O sędziach się nie wypowiadam bo to i tak do niczego dobrego nie prowadzi, więc nie ma sensu, jedno jest pewne: to co prezentują na tym szczeblu rozgrywek to jest żenada i jedna wielka kompromitacja!

 • cierpliwy lubi Komentarz

  Złomiarze Ci zapłacą poczekamy zobaczymy jak wszędzie

 • cierpliwy lubi Komentarz

  Dokładnie, tak jest. Świetnie, że ktoś to w końcu napisał. Stelmet, czy właściwie Jasiński zatrudniając reprezentantów i dobrze zapowiadających się zawodników polskich myślał, że nie znajdą oni zatrudnienia u rywali, co z punktu widzenia interesu klubu było słusznym założeniem, bo osłabiało możliwości konkurencji. Tak jak to było np. z Kelatim. Nie ważne, czy jest potrzebny, czy nie ale ważne, żeby go Turów nie wziął. To samo z Mokrosem i z Matczakiem. Ten pierwszy z pewnością grałby pierwsze skrzypce w innym klubie, gdzie gra mogłaby się opierać na nim i mógłby nabierać pewności siebie, umiejętności, a teraz jest tylko zmiennikiem i pewnie jeszcze długo tak będzie. Matczak w Asseco razem z Szubargą był tym najważniejszym. Teraz nie wiadomo jak z nim będzie ale na pewno nie będzie miał takiej roli jak w Gdyni. Zawodnicy ci zachłysnęli się trochę magią gry w drużynie Mistrza Polski, nie dostrzegając faktu że jednak hamują chwilowo (?) swój rozwój. W Stelmecie myśleli, że odbierając narzędzia przeciwnikom, im samym będzie przez to łatwiej. Okazuje się to nie do końca prawdą. Dlatego, że zapanował tam "status quo". Sytuacja odpowiada "starym" zawodnikom, bo przy młodym, niedoświadczonym trenerze mają więcej do powiedzenia, a starać się więcej też nie muszą, bo przecież mają "nazwiska". Ci drugoplanowi muszą walczyć o "swoje" w tych epizodach, w których wchodzą na parkiet, a w których nie zawsze pod presją wszystko się udaje. W ten sposób obniżył się poziom zarówno w Stelmecie jak i w lidze. Wszędzie mówią, że poziom ligi się wyrównał ale to zadziałało w drugą stronę, bo czołowe drużyny obniżyły swój poziom, a powinno być odwrotnie, że te słabsze powinny go podnieść. Trudno się teraz ogląda taki Stelmet. Zdecydowanie bardziej widowiskowo wyglądała gra za czasów Hodga, czy Hosleya i w tym kierunku powinien iść klub. Jednak zasada, że jak osłabimy rywali to sami nie będziemy musieli się aż tak bardzo starać odbiła się na wyniku w rozgrywkach europejskich i zaczyna też się odbijać w lidze, bo chyba przestają być tak zdecydowanymi dominatorami.

 • cierpliwy lubi Komentarz

  Marzami !!! Ja jestem bardzo tolerancyjny ...do kur..y ....nedzy ! ALE DZISIAJ ??? CO TO KUR...A BYŁO ? Paraolimpiada?

 • cierpliwy lubi Komentarz

  Byłoby gorzej dla Czarnych, bo wariant z Blassingamem Zastal ćwiczył na treningach :D

 • cierpliwy lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • cierpliwy lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • cierpliwy lubi Komentarz

  Dobrze, że chociaż takie artykuły są publikowane. Ci trzej sędziowie niech się zajmą "kulaniem babola" bo tylko do tego sie nadają.

 • cierpliwy lubi Komentarz

  Stelmet czy jak tam nazwać to coś z Zielonej Góry, gra w ostatnich meczach lepiej. Mam jednak nadzieję, że Turów jest w stanie pokusić się o zwycięstwo. Życzę tego zgorzelczanom. Należy im się, bo są lepszą ekipą. Precz z faworyzowaniem Zielonej Góry. Tu na SF dzieje się to nad wyraz często. Na boisku zresztą też.

 • cierpliwy lubi Komentarz

  Powodzenia Saso w Zgorzelcu, wracajcie z tarczą...!