Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Velociraptor lubi Komentarz

  też szpili nie zauważyłem. Dla mnie nieporozumieniem jest Śliwka (król kiwek i flocików), Kochanowski i grający (po co?) Kubiak bez formy, bo po kontuzji. A w ćwierćfinale... trzeba było dołączyć do Kurka i Leona i GRAĆ a nie przechodzić obok meczu. Tak zrobiła większość graczy, momentami dobrze grał jeszcze Bieniek i Zatorski. Reszta kolegów spała. Francuzom widać bardziej zależało, co było widać zwłaszcza w tie-breaku, tu nawet wynik mówi wszystko.

 • Velociraptor lubi Komentarz

  Plan był taki by wygrać IO nazwiskami i kiwkami. Okazało się, że nazwiska nie grają, a kiwki dobre na polską ligę.

 • Velociraptor lubi Komentarz

  Narzekactwo sportem narodowym. Tak, było od cholery rozczarowań, jednak na tym polega ta impreza, że 90% sportowców wraca do domu niczym. Igrzyska pozostawiają tysiące przegranych, tony pościeli zalanych łzami i tylko garstkę zwycięzców, faktem jednak jest, że ponad 180 krajów, również większych i bogatszych od nas, nie może się cieszyć z takiej ilości medali. Cała Skandynawia za nami, Szwajcaria, Belgia - za nami, wszyscy nasi wschodni i południowi sąsiedzi - za nami, zbliżona do nas populacją i bogactwem Argentyna - tylko trzy medale, Indie - siedem medali i tylko jedno złoto na miliard mieszkańców, Indonezja - pięć medali w dwóch dyscyplinach przy populacji siedmiokrotnie większej niż nasza, bogate kraje arabskie daleko za nami - nie wszystko da się kupić.

 • Velociraptor lubi Komentarz

  Pierwszy zaczął Onet, teraz dołącza Wirtualna Polska. Poszedł prikaz, żeby deprecjonować występ reprezentacji Polski w Tokio. Bo władza teraz w Polsce nie ta co trzeba.

 • Velociraptor lubi Komentarz

  A kogo to obchodzi? Już pisałem,że to nie strajk kobiet tylko poj.....bab z lgbt i tyle w temacie a wy możacie sobie stosować cenzurę jak za komuny i kasować wpis

 • Velociraptor lubi Komentarz

  w sporcie nie ma miejsca na ideologie i na polityke. Muzaj zachowal sie tak jakby zyl w latach 1933-1945.Wstyd wielki

 • Velociraptor lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Velociraptor otrzymał srebrny medal w kategorii Mistrzowski Komentarz

 • Velociraptor lubi Komentarz

  Kolejny polityczny bełkot... Ale ten portal zszedł na psy...

 • Velociraptor lubi Komentarz

  Sportowe te fakty. Faktycznie. Trzeba stąd uciekać bo się ideologicznie bardzo zrobiło.

 • Velociraptor lubi Komentarz

  Gdyby Pan Papke miał w głowie trochę oleju a nie papkę to może nie dałby się wpuszczać ochoczo w POlityczne maliny. A gdyby dodatkowo wyszukał sobie na necie info o skutkach ubocznych szczepionek i chociażby jaka jest korelacja między szczepionką na grypę a przebiegiem i śmiertelnością na COVD-19 to by nie kompromitował się.

 • Velociraptor lubi Komentarz

  A może by tak dla odmiany jakiś artykuł o siatkówce w dziale SIATKÓWKA. Było by miło.

 • Velociraptor napisał/a komentarz do Wybory 2020. Paweł Papke o słowach Andrzeja Dudy w sprawie szczepionki: Śmiech przez łzy

  Artykuł na głównej: wykopmy politykę ze stadionów (z sugestywnym zdjęciem tylko jednego z kandydatów, żeby szedł przekaz kogo konkretnie mamy wykopać), a potem w każdym dziale różne Skorupy, Bońki, Tomaszewskie i inne Pawły Papke jadą o polityce. A co do tych absurdalnych Lisich zarzutów: po prostu cokolwiek rząd/prezydent nie zrobi to jest tragedia i źle i trzeba było dokładnie odwrotnie. Miały być wybory 10 maja? To jedziemy z przekazem, że skandal i koniec demokracji i wybory po trupach. Wybory przełożone? No to jedziemy: skandal i koniec demokracji, bo córki owego redaktora miały pierwszy raz głosować, a zagłosują później! Szczepionka ma być dla chętnych i nieobowiązkowa? Skandal i koniec demokracji! A teraz zgadnijcie co by by ów Redaktor powiedział, jakby był przymus szczepień. Ja stawiam na skandal i koniec demokracji, ewentualnie kOnsTYtuCJa!1! A co do merytoryki: szczepionka na świńską grypę robiona naprędce okazała się szkodliwa dla dzieci i młodzieży i powodowała u nich choroby autoimmunologiczne. Szczepionki to wielkie dobro i najważniejsze odkrycie XX w., ale na litość, nie sądźmy, że każda jedna, zwłaszcza nowa, jest super bezpieczna i nic tylko świat szczepić. Niech ludzie sami zdecydują, czy chcą podjąć takie ryzyko czy wolą poczekać, aż nauka się upewni, że wie co robi. Dopóki Lis bajdurzył o polityce, to nie miało to znaczenia, natomiast robiąc wodę z mózgu na tak ważny temat, to robi się niebezpiecznie.

 • Velociraptor napisał/a komentarz do Robert Radwański uderza w Novaka Djokovicia. "Strasznie rozdęte ego"

  Opinia Radwańskiego jest tyle samo warta co Djokovica, bo żaden z nich nie ma o tym pojęcia. Z elementarnego punktu wolności, nie można nikogo zmusić do szczepień. Co innego szczepienia sprawdzone i dostępne od lat 60, a co innego szczepionka robiona w wielkim pośpiechu co do której nie będzie od razu pewności czy bardziej nie szkodzi niż pomaga, vide szczepionka przeciw świńskiej grypie i liczne powikłania u młodzieży. Nie jestem przeciwnikiem szczepień, ale nie jestem też tak twardogłowy by uważać, że żadna szczepionka nigdy nie może być szkodliwa, jak uważają niektóre oszołomy myśląc, że stoją po stronie nauki. Radwański ma rację mówiąc o ludziach, którym po osiągnięciu sukcesu totalnie odbiło, ale tu raczej chodzi o Gatesa, który już wyklucza z normalnego funkcjonowania w społeczeństwie osoby niezaszczepione. To jest paranoja.

 • Velociraptor napisał/a komentarz do NBA. Mija rok od pamiętnego rzutu. Tak Kawhi Leonard zapewnił Toronto Raptors finał Wschodu (wideo)

  @zyg fryt: Nie ma szans, żeby sędziowie w takiej chwili użyli gwizdka, chyba żeby zrobił 10 kroków bez kozła. W ostatnich sekundach nie ma fauli, kroków czy czegokolwiek, żeby nie psuć możliwości zaistnienia takich akcji jak ta na filmie. Nie mówię, że to dobrze, ale taka jest niepisana reguła. Jakby się uprzeć, to ostatni rzut Jordana w 6 meczu finałów '98 powinien być odgwizdany jako faul w ataku, a tak to został najsłynniejszym rzutem w historii NBA.

 • Velociraptor napisał/a komentarz do Siatkówka. Leal i Lucarelli - ich też Zenit chciał. Rosjanie wybrali Bartosz Bednorza

  @Igor Kowalik: Kwolek jest uniwersalny i to jest naturalny następca Kubiaka, natomiast Bednorz jako zmiana Leona (na wypadek kontuzji, odpoczynku, zmiana zadaniowa na serwis itp.). Dwóch uniwersalnych oraz dwie armaty. Zresztą, ja nie wiem czy granie Bednorz-Leon byłoby takie złe, tym bardziej, że obok stoi Zatorski. Rosyjskie kluby czy reprezentacje tak grały, maksymalizując siłę ataku i źle na tym nie wychodzili. Zresztą Kuba z Leonem i Lealem na skrzydłach doszła do finał MŚ, a to nie są jakieś tuzy w przyjęciu, za to siła ognia była nie do odparcia. Jest też jeszcze testowany wariant z jednym z przyjmujących na ataku, przed ME Leon mówi, że jak trzeba będzie, to on może zagrać. No i wtedy właśnie robi się miejsce dla Bednorza. Nie jest to nieprawdopodobne w kontekście przyszłości, bo Kurek wydaje się być szklany, Kaczmarek/Konarski na boisku to zawsze ostatnie opcje w ataku, a Muzaj wcześniej nie przekonywał, choć może przez sezon w Rosji trochę się ogarnął. Moim zdaniem czysto sportowo Bednorz wygrał walkę o miejsce w składzie, dał się poznać jako boiskowy przywódca mocnej ekipy w rywalizacji z najlepszymi we Włoszech czego nie można powiedzieć ani o Szapluku ani Śliwce, ale nie pojedzie bo Heynen go nie widzi w drużynie.

 • Velociraptor napisał/a komentarz do Siatkówka. Leal i Lucarelli - ich też Zenit chciał. Rosjanie wybrali Bartosz Bednorza

  @Igor Kowalik: Za 2-3 lata będziemy mieli galaktyczną rotację przyjmujących Leon, Bednorz, Kwolek, ale na dziś mimo wszystko Bednorz jest najlepszy z grupy "pościgowej". Mówimy o siatkarzu, który był liderem 2 zespołu najsilniejszej ligi świata i wykręcał średnio prawie 60% w ataku w sezonie. Przy całym szacunku do umiejętności Śliwki, to jednak nie ten poziom. I mimo wszystko Olek to też jeszcze nie jest najwyższy poziom techniczny, trochę za często stosuje te swoje słynne kiwki oburącz (choć nie mam na to statystyk, może jestem po prostu uprzedzony). Giba, Antiga czy Winiarski to była klasa światowa pod względem techniki, Olek jeszcze jednak nie na tym poziomie. Mam nadzieję, że kiedyś będzie wymieniany w jednym szeregu z tymi siatkarzami, ale gdyby igrzyska miały się odbyć się w tym roku, to mimo wszystko powinni by pojechać Kwolek i Bednorz.

 • Velociraptor napisał/a komentarz do Siatkówka. Leal i Lucarelli - ich też Zenit chciał. Rosjanie wybrali Bartosz Bednorza

  Ciekawe czy przeradzając się pomału w gwiazdę światowego formatu nadal będzie pomijany w reprezentacji? O ile pozycje Leona i Kubiaka wydają się niepodważalne, to raczej nie widzę jak Śliwka, Szalpuk czy Kwolek mogą czysto sportową rywalizację wygrać z Bednorzem. No ale wiadomo, zespół to więcej niż suma umiejętności poszczególnych zawodników, Heynen może widzieć to inaczej dla dobra zespołu.

 • Velociraptor lubi Komentarz

  Jest wysoce nieetyczne wciąganie sportowców w rozmowy na tematy polityczne. To zła robota dziennikarska. W znacznej mierze jest to gra na ich emocjach, bo coś jest nie tak jak zaplanowali. Wkrótce będzie tak jak w przypadku środowiska kuglarzy, że bardzo trendy jest narzekanie na ten parszywy PiS.

 • Velociraptor napisał/a komentarz do Adam Kszczot: Ten rok to przecież nie koniec świata [WYWIAD]

  Ja rozumiem, musicie robić te wywiady, ale chociaż niech one mają pozory merytorycznej krytyki. Można się przyczepiać do rządu o wiele rzeczy, ale jakoś sportowcom z którymi rozmawiacie jeszcze się nie udało nic mądrego na ten temat powiedzieć. Zacznijmy od tego, że urząd prokuratora generalnego przez 24 lata istnienia na 30 tzw. "wolnej Polski" pełnił minister sprawiedliwości - czyli polityk, jakby ktoś miał wątpliwości. Skąd więc to święte przekonanie, że to jest łamanie demokracji? To co, każdy rząd łamał demokrację przez 24 lata? A jak prokuratorem generalnym byli politycy pełniący wysokie urzędy w PRL to było dobrze? Media szukając do czego się przywalić wymyśliły taki zarzut i potem każdy leming bezmyślnie to powtarza. Co do wyborów korespondencyjnych, nadal czekam, aż sportowe (lub artystyczne) autorytety moralne dokładnie wyjaśnią nam czemu w Niemczech czy w USA (vide Barack Obama) uważają, że są one sprawiedliwe i bezpieczne. U nas nie może tak być, bo nie i koniec, ale w innych krajach jakoś nikt nie świruje na tym punkcie. Ciekawe czemu? A co do łamania demokracji, to jest oczywiście uciśniona, policja wchodzi do redakcji gazety konfiskować materiały kompromitujące władzę, oblewa protestujących z armatek wodnych i traktuje gazem łzawiącym, pewien kandydat na prezydenta w 2010 mówi, że sędziowie są rozgrzani i szybko wydadzą wyrok jak trzeba, a równiejsi przyznają na nagraniach w restauracji, że państwo jest teoretyczne, dziki kraj - dosłownie kamieni kupa. A nie, czekaj. To było za poprzedniej władzy. Muszę szybko poszukać wywiadów z Kszczotem, Haratykiem i innymi zaangażowanymi sportowcami i zobaczyć jak wtedy ciężko bronili demokracji. Tak przy okazji, porównajcie sobie wszyscy opinie Rafaela Nadala na temat pandemii w Hiszpanii z tymi wcześniejszymi komentarzami naszych sportowców.
  To co Panowie Redaktorzy, jutro kolejna runda bezmyślnych dywagacji tych samych sportowców czy jednak wolimy wrócić do tego co nas nie dzieli a łączy - sportu?

 • Velociraptor lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Velociraptor lubi Komentarz

  Coraz śmieszniejszy jest ten portal. Jak wtrącacie politykę do sportu to napiszcie o tych co mają inne zdanie niż ci o których cały czas piszecie. Jak coś robicie to bądźcie obiektywni w obie strony. Choć w sumie czego ja wymagam, WP to przecież niemiecka firma...

 • Velociraptor napisał/a komentarz do Michał Haratyk: ludzie byli bardzo naiwni

  Drodzy Redaktorzy SF! Jeżeli już naprawdę chcecie zrobić tutaj portal polityczny (czego nikt poza Wami nie chce), to przynajmniej wybierajcie do wywiadów ludzi którzy sami sobie nie przeczą w kolejnych zdaniach. M. Haratyk liczył na pomoc Ministerstwa Sportu w postaci zwolnienia z podatku, jak sam właśnie stwierdził. Pomijając już absurdalny fakt, że MSport nie ma takie mocy, żeby zwolnić kogoś z podatków, to czemu wszyscy mają płacić, a on nie? Bycie sportowcem to taki sam zawód jak każdy inny, ja też muszę płacić podatki, tak samo jak miliony innych ludzi. Jak ktoś nie chce płacić, niech nie płaci, ale trzeba mu zwinąć asfalt pod domem, odciąć infrastrukturę, zabronić oglądać teatru i innych wydarzeń kulturalnych dotowanych przez państwo itp. Rząd sobie kompletnie nie radzi z pandemią, ale okazuje się, że zrobił jeszcze większy błąd, bo w szczycie zachorowań nie otworzył COSów i nie zgromadził tam setek sportowców i trenerów. No tak, bo to by rzeczywiście było odpowiedzialne zachowanie. Haratyk teraz tam nie chce iść ze względu na trenera (i w tym wypadku jest to słuszne i odpowiedzialne, trzeba przyznać), ale innych ludzi trzeba było tam upakować znacznie wcześniej, a niech ryzykują. W NBA, które ma pieniędzy jak pół budżetu Polski, treningi są wstrzymane, na razie nie gromadzą ludzi w skupiska, a każdy koszykarz trenuje na swoim sprzęcie u siebie w domu, o ile jakiś ma. Tam jednak nikt nie robi awantury o to, że koszykarze nie mają gdzie trenować, bo wszyscy czują, że sport teraz nie jest najważniejszy. Tylko u nas sztuczne afery, a różne media tylko podpuszczają zdenerwowanych sportowców, żeby to podsycali.
  P.S. Mimo wszystko polecam wstrzymać się z inwektywami pod adresem Michała Haratyka, bo choć nie ma racji w tym co mówi, to jednak szanujmy się wszyscy wzajemnie.

 • Velociraptor lubi Komentarz

  No i kolejny mistrz, po Kszczocie, stracił w moich oczach. Lepiej byłoby, aby ludzie padali jak muchy, byleby mistrzowie mieli warunki do treningu i startów. Teraz kibicuję Bukowieckiemu.

 • Velociraptor lubi Komentarz

  Następny celebryta, pluje na rząd a sam POlitykuje pełną gęba.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.