VIVE KIELCE - lubi

 • VIVE KIELCE lubi Komentarz

  Czarny Czwartek. Adam Wiśniewski padł.

 • VIVE KIELCE lubi Komentarz

  Robimy za dużo ZMIAN więc nie liczcie na stabilną, równą grę przez cały mecz. Od 30 do 45 minuty wychodziło nam prawie wszystko. Dobrze broniliśmy a w ataku nakręcaliśmy się z każdą akcją. Prowadziliśmy 6 bramkami po czym trener postanowił... wszystkich posadzić na ławce. Nie mamy dwóch jednakowych siódemek! Nie wszyscy w zespole są w takiej samej formie więc dlaczego wszyscy mają spędzać na parkiecie tyle samo czasu? Nie ważne czy grasz dobrze czy nie i tak dostaniesz swoje 15 minut w pierwszej i drugiej połowie? Nie tak to powinno wyglądać. Grasz dobrze to grasz WIĘCEJ niż twój zmiennik a nie, że z automatu każdy gra tyle samo. Zmiany mają nam pomagać a nie utrudniać zadanie. Kilka zmian jednocześnie można zrobić gdy zespołowi nie idzie a nie wtedy gdy gramy coraz lepiej i zaczynamy łapać swój rytm.


  Przy takiej ilości zmian nie będziemy grali stabilnie i równo przez cały mecz, bo gdy zespół łapie już swój rytm to wszyscy są zmieniani. Zauważcie, że żadna inna drużyna z Ligi Mistrzów nie robi aż tylu zmian jednocześnie. Dlaczego? Bo to się po prostu nie opłaca. Prowadziliśmy w 45 minucie 6 bramkami i oni powinni grać dalej skoro im wszystko wychodziło, a później dopiero zmieniać zawodników, ale pojedynczo, a nie wszystkich jednocześnie. Trenerze postaw na stabilną, równą grę przez cały mecz, a nie na pozorne oszczędzanie sił, bo to nie daje nam wyników.

 • VIVE KIELCE lubi Komentarz

  Przestańcie robić z niego boga, żeby potem narzekać, że czegoś nie potrafi zrobić.


  Rozumiesz w ogóle, co to znaczy prywatna hala? Znasz taki obiekt w Polsce, w miastach z dużo większym potencjałem kulturalno-demograficznym?
  Prywatne stadiony i hale to przede wszystkim rzeczywistość w USA, ale i tak stać na nie tylko właścicieli miliarderów. Przypominam, że tam drużyny kosztują po 2 mld dolarów. A my mówimy o klubie, który ma budżet 25 mln zł.


  Jaki podmiot prywatny w Polsce jest w stanie udźwignąć wydatek rzędu 100-150 mln zł, który się nie spłaca, żeby zwiększyć publikę na 15 meczach w roku o mniej więcej w sumie 100tys. widzów w tym okresie? Rozumiesz, że banki nie daje kredytów na inwestycje, które nie zapewniają bezpieczeństwa spłaty? Bertus nie będzie za to świecił majątkiem prywatnym, chociaż i tak nawet jakby był na tyle głupi, żeby to zrobić, to nie ma takich pieniędzy.


  Niektórym chyba naprawdę się wydaje, że pieniądze rosną na drzewach, albo że ludzie pokroju Bertusa dochodzą do majątków przez przypadek, zupełnie bez ciężkiej pracy, dzięki kradzieży stulecia albo głupiemu fartowi.


  Transfery be, bo nie ma hali i sponsorów. Przypomnijcie sobie, jak zaj***ście było jeszcze 10 lat temu, gdy mieliśmy 3 miejsce w Polsce i doceńcie to, co robią ludzie z klubu, żeby Wam było dobrze. Od 6 lat jak pączki w maśle, wszędzie wielka duma z klubu i tytułów oraz przechwałki, a teraz po 2 kiepskich meczach na wyjeździe i "niedostatecznie dobrych transferach" zachowujecie się jak rozpuszczone pierdołowate dzieci, które nie wiedzą, ile trudu kosztuje rodziców praca na to, co dają pociechom. Zwalnianie trenera, pouczanie zarządu ws. transferów, marketingu itp.


  Weźcie się może pochwalcie swoimi osiągnięciami z roboty i sukcesami w powyższych dziedzinach, chętnie posłucham. W żadnym wypadku nie odmawiam nikomu prawa do krytyki, ale niektóre argumenty, które tu padły są tak słabe, że ręce opadają. Może załóżcie w końcu swoje firmy, które sfinansują te "prawdziwe transferowe bomby", skoro marny Bertus tego nie potrafi zrobić.

 • VIVE KIELCE lubi Komentarz

  Zgodnie z obietnicą dzisiaj przejrzałem powtórkę, niech obraz wyjaśni wątpliwości w tej sytuacji:


  http://imgur.com/a/2laPu


  Piłka jest 3 metry dalej w momencie uderzenia. Toledo dodatkowo przesunął się w stronę drogi biegu Krzyśka, a nie w stronę piłki.
  Bezmyślny i brutalny atak w okolice twarzy łokciem, atakujący oddał wcześniej piłkę = książkowa kara dyskwalifikacji + opis w protokole.
  A to tłumaczenie jest tak wiarygodne, jak męża złapanego z kochanką.
  Po prostu cham, dodatkowo bez honoru - brnie dalej w kłamstwo.
  Żal komentować takie zachowania.

 • VIVE KIELCE lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • VIVE KIELCE lubi Komentarz

  "Widać że w Kielcach jeszcze widać..."
  widać że rozumu u Ciebie nie widać...

 • VIVE KIELCE lubi Komentarz

  Co to jest w ogóle za logika? Wszędzie na świecie masz łączenie funkcji trenera klubowego z reprezentacją, poza małą ilością krajów, które są potęgą (Francja, Niemcy) albo Japonia, która ma Igrzyska i musi wpakować multum kasy w wyniki z tej okazji.
  Chcesz w kontrakt trenera kadry wpisywać np. zakaz pracy na terenie tego kraju, którego jest selekcjonerem? Czemu przez mentalność części ograniczonych kibiców mamy wydziwiać? Zamiast przejść do konkretów i mówić o jakichś szemranych kadrowych wyborach Talanta to słychać od Was tylko śpiewkę PATOLOGIA TRENER VIVE I KADRY. Jeden rzucił i reszta powtarza. Prawie jak przekaz dnia w wiadomej partii.


  Praca w kadrze i w lidze tego kraju to nie jest żadna patologia. Nikt jak trener pracujący w lidze nie zna zawodników, ma okazję ich analizować i oglądać co tydzień, dodatkowo na tle mocniejszego zespołu jakim jest Vive/Wisła itp. Zarówno w Płocku i Vive nie grają na środku Polacy i nie jest to przypadkiem. Ale tak ciężko to pojąć.


  Sztywni kibice Płocka nakręcają doping anty-Kielce, bo co im zostało po tych 5 latach, gnoją Talanta, nie chodzą na mecze kadry i pakują w internet śpiewki o patologii i spiskach. Potem mają pretensję do Talanta, że śpiewał ultra agresywną pieśń "kto nie skacze ten jest z Płocka". Serio? Ile Wy macie lat?


  Jeśli Przybecki będzie prowadził kadrę i będzie to robił z głową, to zapewniam Cię, że nikt nie będzie na niego pluł. Poziom oczekiwań spadnie i będzie miał łatwiejszą drogę, własnie ze względu na brak nazwiska i osiągnięć, które rozbudzają apetyty kibiców.
  Ale nie spodziewaj się, że kibice z Kielc nie powiedzą "sprawdzam", gdy nie będzie wyników i stylu. Hipokryzja tępogłowych przekroczyła wszelkie normy, a Talant na takie morze błota nie zasłużył.

 • VIVE KIELCE lubi Komentarz

  Nie dziwię się Talantowi, że nie ma już ochoty wysłuchiwać tego wszystkiego co padało i pada pod jego adresem. I tak długo starał się z tym walczyć, odrzucał retorykę wojenną w sporcie (co u nas pojawia się nagminnie), zdejmował presję z zawodników, prosił o wyrozumiałość i czas dla tych młodych chłopaków. Nie dla siebie - dla nich.Wiadomo - taki zawód trenera, narażony na krytykę i porażki. Ale w jego przypadku nastąpiła ogromna kumulacja hejtu i nienawiści. Bo u nas w kraju, to oczywiście wszyscy się znają i poprowadziliby tę kadrę lepiej, skuteczniej i efektowniej. A jak przegrywamy, to specjalistą jest nawet (a może przede wszystkim) każdy pijaczyna spod sklepu. I jeszcze ta kielecko - płocka pseudo - wojenka, pełna nienawiści, obrzucania błotem i szukania spisków, kto to nie jest faworyzowany, kto to nie ma najlepszych kibiców. Nawet w kwestii reprezentacji niektórzy nie mogą się pohamować od swoich niskich emocji, żenada. Krytyka - tak, ale konstruktywna, taka która coś wnosi. Hejt i obrażanie tych, którzy nie myślą tak jak ja - w imię czego? Dujszebajew w obcym kraju, w prawie rok nauczył się języka, nie unika mediów ani odpowiedzialności. Podziwiam go, że w obliczu całego tego syfu, który na niego spada, pozostaje człowiekiem z klasą, który bierze to wszystko na klatę i potrafi przyznać się do błędów. Ile trenerów po przegranych meczach wychodzi przed szereg i mówi: "to ja źle przygotowałem drużynę, to moja wina"? Niech każdy sobie odpowie sam.

 • VIVE KIELCE lubi Komentarz

  Chodzą słuchy że na środek przyjdzie do Kielc zawodnik z Orlen Pink Plock- Torbarochia :)

 • VIVE KIELCE lubi Komentarz

  uu Kdetten 0 punktów , ale spoko nie grali jeszcze z Wisłą.

 • VIVE KIELCE lubi Komentarz

  To nie wstyd to tradycja. LM dzięki dzikiej karcie awans z grupy dzięki Celje. Tak zdobywa się uznanie w Europie:):):)

 • VIVE KIELCE lubi Komentarz

  Maxiu 32:22! To jak nazwiesz obronę Wisły i jej atak który nie był w stanie tej "słabej" obronie rzucić więcej bramek?

 • VIVE KIELCE lubi Komentarz

  Maxi znający geografie świata , posiadający szeroką wiedzę w zakresie nazewnictwa mórz i oceanów , będący nieomal globtroterem w zakresie trzepania się lewą ręką pod porażki lub słabsze mecze Kielc , a pomijający milczeniem żenujące mecze międzynarodowego cyrku pod nazewnictwem jednak Polskiej Wisły , w której żaden Polski zawodnik nie jest w stanie rzucić choć jednej bramki....smutny człowiek , którego celem w życiu jest napisanie kolejnego komentarza .
  No ale dobrze , niewesołe życie osób pełnych kompleksów pozostawmy lekarzom odpowiedniej specjalności , a fajnych ludzi z Płocka pozdrawiam , i mam nadzieję że prawdziwy kibic , będzie zawsze kibicował Polskiej drużynie, tak jak ja kibicuje Wiśle.

 • VIVE KIELCE lubi Komentarz

  I co wielcy wierzący w THW że przejedzie Vive ? Po raz kolejny na niemieckiej ziemi vive jedzie thw w meczu o 3 miejsce. Wielkie gratulacje dla chłopaków za to że się podnieśli i pokazali charakter wygrywając a dla troli typu maxi zalecam maść na ból du.y.

 • VIVE KIELCE lubi Komentarz

  zgaduje ze kolega z Plocka ;) zazdrosc dupe sciska....

 • VIVE KIELCE lubi Komentarz

  Maxiu - My 3 w Europie, wy wiecznie 2 w PL...

 • VIVE KIELCE lubi Komentarz

  nie ma nic gorszego jak odwieczny rywal leje na własnym podwórku cały czas i do tego w Europie ma trzecie miejsce :) ale pora się pogodzić z tym że klub VIVE to TRZECIA DRUŻYNA EUROPY :) GRATULACJE :)

 • VIVE KIELCE lubi Komentarz

  Dzieciaku żal mi cię. Przegraliśmy bo byliśmy słabsi. Koniec. Jutro walczymy o brąz. Niemniej jesteśmy w 4 najlepszych klubów Europy :) Tylko wy niebieskie frustraty masturbujecie się przy tym wyniku lecząc kompleksy wynikłe z regularnego wpierdzielu w SL :)

 • VIVE KIELCE lubi Komentarz

  ZKS odpuść sobie. Został odwołany autokar nie przyjazd kibiców. Z osądem poczekaj do niedzieli. A co do frekwencji kibiców Wisły to chodzi o miniony sezon... I to o finały, a nie o mecz w fazie zasadniczej. Żeby była jasność mnie nie będzie właśnie ze względu na godzinę - mam odpowiedzialną pracę i nie mogę sobie pozwolić aby być w niej nieprzytomnym - tym bardziej, że urlopu też nie mogę i nie chcę brać.

 • VIVE KIELCE lubi Komentarz

  Przekłamujesz rzeczywistość.
  Co do zamykania hali - racja, to nonsens.
  Ale co do przykładów - człowiek, który wbiegł w meczu Real - Fiorentina zrobił to dla żartu. O ile wiem, w mediach w Hiszpanii jednak opisano to jako skandal. O ile wiem też, za ten "żart" delikwent został ukarany kwotą coś koło 2000 zł i jakimś zakazem stadionowym.
  W meczu Wisła - VIVE bandyta wbiegł na boisko z ewidentnym zamiarem (co najmniej) grożenia / wystraszenia zawodnika gości i to nie w meczu towarzyskim, a w finale MP...
  O ile różniej maści golasy, przebierańcy wbiegają na stadiony, to niemal zawsze robią to dla żartu, lub by zaistnieć.
  Przypadek gościa z Płocka był zupełnie inny - wszyscy dobrze widzieli, że nie wbiegł on pokazać się w tv w koszulce Wisły, nie był też nagi, za to miał wyraźny problem, który zgłaszał do zawodników VIVE.